Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
No to je tiež pravda. Len dúfam, že tam už nie je ten kňaz, čo tam býval kedysi. Ten prikazoval chodiť každú nedeľu na podpis do sakristie, že snúbenci boli na omši. To je tak neskutočné a predsa sa to deje. Musím sa na to informovať, či tam ešte je ten, lebo tohto mala aj moja sesterka.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mia, u mna to s pripravami skoncilo zatial tym, ze som rezervovala salu...mohla by som sa zas trosku rozhybat... :-| . Saty som zatial skusat nebola, v lete ma prist nejaka predkolekcia 2010, takze pojdem mrknut v auguste...ta ukrajina tiez nie je zly napad, mozno by sa nasli nejake popolnocky, neviem, este som tam nebola. Len som pocula, ze sa tam chodi nakupovat. Co? Vysmievaju sa? Asi zavidia...nenechaj sa odradit. Ja byvam v Brne, baby, co tu poznam svadbu vobec neriesia, ziju s partnerom a detmi len tak "nadivoko", takze ked im rozpravam o svadbe, nejak ich to neberie. Ja sa ale aj tak velmi tesim... ;-) Svadba ma nieco do seba.
Odpovedať
ahoj tinka, ďakujem ze tvoje slová..napríklad dnes mi prišiel báječný náhrdelník a náušnice od heppy, strasne sa mi páčil jej set, čo ponuka v bazare, tak som neodolala a objednala ho. Zaplatila segra, kedze vravela,ze mi to dá ako dačo darované k šatám. a inak som na bode mrazu, este ani pas som nebola vybavit, lebo sa mi spravili herpesy..taka sa fotit predsa nebudem :-( ;-)
Odpovedať
Ja som taká smutná. Strašne som túžila mať ako kameramana aj fotografku tých manželov Žitňanských a oni sú už normálne na 5.6.2010 rezervovaní. Tak baby ak tiež po niekom túžite, ako ja, radšej si ich rezervujte hneď. Lebo dopadnete ako ja :-|
Odpovedať
Baby, statnice som urobila. Dakujem za podporu :-) Dobre ste drzali palce! Dakuejm vam, mozem sa dalej venovat pripravam ;-)
Odpovedať
cipa: Blahopřeju a závidim ;-) Takže už máš školu definitivně hotovou?
Odpovedať
Ano VS uspesne ukoncena:-) cakaju na mna este slavnostne promocie,ale to je nic v porovnani so studiom;-)
Odpovedať
Ty se máš :-) Já budu studentka ještě i po svatbě... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tinka kde budes mat svadbu a kolko vas to stoji na osobu????
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ubi az teraz som si všimla že máme rovnaký termín svadby ;-)
Odpovedať
Ubi Ja tiez planujem titul rozsirit, ale to az popri praci a rodinke, ak sa mi to teda podari. Je to hudba buducnosti, momentalne sa chcem sustredit na svoju pracu, ktoru som chcela cely zivot robit a tiez na nastavajuceho :-) a nasu svadbicku ;-) Neboj,zvladnes to.. My sme nechceli pocas skoly nic riesit, pekne sme pockali :-) Myslim, ze nelutujem.
Odpovedať
Co se mně týče, taky bych klidně počkala, ale na druhou stranu chápu přítele, který už má školu za sebou... Se mnou je to totiž, co se studia týče, složitější - dělám dvě školy v souběhu a tu druhou budu končit až v lednu 2011... A fakt je, že bych co nejdřív po škole ráda mimčo, taky budeme chtít řešit bydlení a tedy i hypotéku...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hoolky prosim vas jdu vas poprosit myslete na me v pondeli rano, maturuju :-|
Odpovedať
Adelka89 Samozrejme,budem drzat palce. Viem,aka je podpora od inych dolezita:-)
Odpovedať
Profilova fotka
cipa dekuju moc, jste hodne.
Odpovedať
Profilova fotka
Adélko, neboj, zítra to zvládneš líp, než bys teď čekala ;-) Zrovna předevčírem jsem vzpomínala, že už je to 8(!) let, co jsem maturovala, hrůza jak to letí 8-) Držím palečky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj,doufam v to luci ;-)
Odpovedať
ahoj, tak, ako pokračujete s prípravami? Ja som na bode mrazu :-( , ale hovorím si, že mám čas ešte. A čo vy? máte už niečo pripravené?
Odpovedať
Ahoj :-) Vůbec nic. Abych pravdu řekla, tak snad jedinou věc, do které jsem se v rámci "příprav" pustila, je hubnutí :-D
Odpovedať
Ahoj holky, když jsem si přečetla jeden z prvních příspěvků, zjistila jsem, že jsem asi pozadu, ale čekají mě ještě v červnu státnice, tak na nápady koukám zatím jen na netík po večerech. Ale uklidnily jste mě, že do 1. či 15. 5. je ještě dost času :-D Adelko, hodně štěstí!
Odpovedať
Profilova fotka
mia. jj, my uz mame vicemene vsechno, jen oblek pro zenicha chybi a jidlo a tak :-D svatba mela byt totiz letos v zari,ale kvuli Milackkove VŠ to nevyslo,musel si kvuli praci odlozit diplomku,protoze cely unor stravil misto u diplomky na sluzebni ceste :-( ale mozna to tak bude lepsi :-) aspon se budu z priprav tady s vami radovat dalsi rok :-) holky dekuju za podporu, zitra se vam ozvu ted jsu dodelat drahemu veceru a spat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Cipa...blahoželám k titulu ;-) . Keterin: svadbu budeme mať v Opalexe na Sigorde, pretože som to chcela mať v prírode a nie niekde medzi bytovkami. Dúfam, že bude dobre...bude nás to stáť max. 500 korún/na osobu, podĺa toho, koľko jedla si objednáme. A ty ako? Kde ste sa rozhodli to celé spískať?
Odpovedať
Ahoj holky!I já přidám svou troškou do mlýna..My to chceme někdy koncem května,ale ještě nevíme přesně datum..Chceme obřad venku, takže pořád uvažujeme nad počasím..Škoda, že to se nedá naplánovat. Jinak bych příští rok taky měla dělat státnice,ale tu školu jsem přerušila a začala studovat jinou, pro mě perspektivnější, takže v době svatby budu ve 4. semestru:-D..Ale co..Jinak pořád mám strach, že to plánování a celá ta svatba je taková utopie trošku..Když vidim, kolik peněz to stojí, tak se hodně bojim, že na to snad mít ani nebudeme..:-(...
Odpovedať
Tinka DAKUJEM! ;-) Marilka No svadba je ista forma utopie, ale ciastocne aj manzelsky zivot sa miestami javi ako utopisticky vytvor :-) Plne s tebou suhlasim, ze vsetko okolo svadby, ak uz to ma byt ako si predstaujes a na istej urovni, je drahe. My pocitame s dost velkym financnym obnosom, ktory nam to zhltne. S tym som celkom nebola stotoznena, ale mily povedal, ze brat sa budeme iba raz, teda nech to stoji. Svadba bude na cely zivot, chceme ju preto oslavit ako sa patri. :-) Len tolko som chcela :-D
Odpovedať
adelko, tak jak? ;-)
Odpovedať
Adelka má samé jedničky :-D
Odpovedať
Však ti nejlépe připravení nejvíce stresují :-D
Odpovedať
Jak jinak :-D :-D :-D
Odpovedať
A ještě to svádí na dobré otázky :-D
Odpovedať
Ono je potřeba aj trochu štěstí...:D Dostala by jedničky stejně, beztak:D Ale pamatuju si sebe, jak jsem stresovala... Teď už mně po pěti letech na výšce hned tak něco nerozhází :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?