Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mame objednane obrucky :-) sice som najprv chcela nejake uplne obycajne...nakoniec sme vybrali z bieleho zlata, take ze muzska je bez kamienkov a na zenskej je vela kamienkov, zevraj drahokam akvamarin to je...taky bledomodry peknucky..... Zajo: si sa pytala na organzu, keby si mala cestu do TT, tak v obchodnom dome jednota (taky velky na namesti sv.trojice) je na tretom poschodi taky obchodicek a maju tam kopec svadobnych a inych hovadiniek....dokonca aj cooladky pre hosti, pierka, vysluzkove krabicky, ozdoby, kosicky,,,,no proste prkotiniek na mraky.....a maju tam aj asi 50 druhov organzy....aj so vzorom aj bez a rozne farby....
Odpovedať
Profilova fotka
lubiduch mate obrucky s bledomodrymi kamienkami? Ja som strasne chcela mat na obrucke modre kamienky, ale nikde nemozem najst obrazok takej obrucky, ze ako to vyzera... objednavali ste cez internet, ci ste boli normalne niekde v zlatnictve?
Odpovedať
Profilova fotka
sme boli v TT v zlatnictve, uz som mala referencie o tomto zlatnictve predtym... maju tam strasne velky vyber...asi 100 ruhov obrucok sme kukali :-) a aj ked je v niecom iny kamienok, na zelanie ti tam daju napr.ten akvamarin
Odpovedať
Profilova fotka
hmm no do TT sa mi neoplati ist kvoli obruckam, ale skusim sa opytat aj u nas alebo v polsku v zlatnictvach, ci by mi tam nedali modre kamienky... Ja som chorobne zalubena do modrej farby a mam aj dva prstene na ruke, ktore stale nosim a su s modrymi kamienkami... a ako dlho vam vraveli, ze vam budu robit tie obrucky? My sme este vzdy neboli kukat po zlatnictvach... vkuse to nejak odkladame, tak aby sme to nakoniec aj stihli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no co som pocula druhe kocky, tak niekde cakaju aj 2 mesiace....nam povedali ze 3-4 tyzdne. a modre kamienky sa aj mne velmi pacia, ja som zase zalubena do namornictva, majakov, mora a tak....a z toho drahokamu kavamarinu sa volakedy namornikom vyrabali talizmany 8-) takze budem namornik konecne! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
2 mesiace? Fiiiha, tak to najvyssi cas sa poobzerat po obruckach... A ja ani neviem preco modra... asi preto ze som ryba, tiez mam rada more, vodu... ked vleziem do vane, tak tam lezim aj hodinu a pol a potom len vypustam vodu a dopustam horucu... esteze mame dve kupelne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme vcera nasli obrucky, ktore asi objedname... a v 2 roznych zlatnictvach mi povedali, ze to bude za 2 tyzdne, takze plasit sa este nemusime :-)
Odpovedať
a ja som si dnes rezervovala svadobne satky..konecne..uz som aj stresovala ze ma bud niekto predbehne, alebo sa nerozhodnem..obrucky sme chceli dat vyrobit podla obrazku, ale zatial nevieme ci sa budu dat...som zvedava ako dopadneme...
Odpovedať
Profilova fotka
baby objednavala si niektora z vas svadobne saty cez internet site na mieru?
Odpovedať
Profilova fotka
marfa organzu, perličky a také malé strieborné srdiečka, /tie síce už pred pár dňami/, plávajúce sviečky.. nám spravili obrúčky za 2 týždne a povedali že to bude trvať mesiac.
Odpovedať
Profilova fotka
kadan plavajuce sviecky som chcela mat tiez, ale skusala som ich vo vode a po pol hodinke mi to zhaslo a vo vode plavali take cierne blbosti z tych sviecok... mozno som natrafila na zle sviecky, dost sa ponarali do vody, ale mala som problem zohnat zlate plavajuce sviecky, tak nakoniec som sa rozhodla ze nebudu... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
marfa23: já ;-) viz album
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby, ja by som tiez chcela vyriesit nech nam nedavaju kvetiny... rada by som pomohla Prenatalnemu oddeleniu na Antolskej, kde nam ratovali Sofinku.... viem podla toho ked sa vydavala sestra, mali sme plny dom kvetin, plne vane.... zvybcne. mame bolo luto vyhodit ich, potom to smrdelo... :-S hosti budem pred svadbou aj tak obvolavat kvoli organizacii....len ako im povedal, ze chcem urobit zbierku??? =-) vy uz mate oznamka, obrucky....musim tento tyzden obehat nieco, kde robia oznamenia, ale uz mam definitivny pocet, kolko ich ceme, aspon sme sa nejak pohli.... :-D v stredu mam mam stretko v jednej agenture, co mi budu dodavat navleky, vyzdobu a tak.... vezmem si od nich vazy, ketiny do nich si zabezpecim sama.... nech nevysolim zbytocne prachy.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no habibi dobre robis, kvetiny ked si zabezpecis sama vyjde ta to ovela menej ako ked ti to spravia ludia z agentury. lucique tvoje satky som uz videla vcera a su nadherne. A to si ich predtym neskusala? len si ich videla na internete a objednala si ich? Mne sa totiz to pacia tie saty s velkou suknou ako som uz spominala a nikde v salonoch som take nevidela a daju sa objednat cez internet, len sa bojim ked sa pomeram, ci mi naozaj budu sediet a ci budu vyzerat tak ako na obrazku... Nechcela by som vysolit peniaze a potom tie saty na sebe mat nebudem :-|
Odpovedať
dohadujeme sa doma, ako vyriesit, ze nechceme kvety, ale aby prispeli na nieco... neviete, kde najdem zoznam nadacii, ktorym by sme pripadny obnos venovali? alebo najst cestu, ako by im venovali obnos nasi gratulanti... chceme sa vyhnut tomu, aby sa zberali peniaze na mieste..pride mi to blbe. musime nieco vyhutat.....ale najlepsie mi vychadza z toho dobry anjel... musim tam v pondelok zavolat, bud nech sa stanu dobrym anjelom, a prispievaju pravidelne...par eur nikoho nezabije. Alebo ci sa to da jednorazovo... v tom pripade by tretie karticka vyzerala neako takto : potesilo by nas, ak by ste peniazky, ktore chcete dat kvety, venovali na zdruzenie dobry anjel.... alebo verzia: aby ste sa za ne stali dobrym anjelom.. alebo: je nasim prianim, aby ste nam namiesto kvetinovych darov, radsej sa stali dobrym anjelom a pomohli dobrej veci... no...neako tak. co si o tom myslite?
Odpovedať
a ked nechceme prstene zo zlata...chirurgicka ocel, titan alebo wolfram? uvazuje tu niekto nad tymito tromi moznostami?
Odpovedať
zajo, nad obruckami este ani nerozmyslam..... :-p s tym dobrym anjelom je to fajn, ale tam je najlepsie prispiet niekomu konkretne...stat sa niekoho dobrym anjelom... na to asi ludi neukecas.... bolo by fajn, keby si nasla nejaku konkretnu nadaciu, bud pre deti, starych ludi, chorych, osamele matky, detsky domov.....atd...
Odpovedať
http://www.zlato-stribro.cz/titanove-... sa mi pacia celkom taketo...jednoduche. ved to si mozu potom skontrolovat komu to slo... chcem sa vyhnut tomu, aby som od nich zbierala peniaze..to je trapne.
Odpovedať
no, ja tiez neviem ako na to.... ]-( poradim sa doma, dam ti potom vediet co sme vymysleli.... ;-) v najhorsom pripade ked s nimi budem pred svadobu telefonovat, tak im poviem, nech si nerobia starosti s kvetinami, na oslave bude pripravena mala pokladnicka, do ktorej moze prispiet kto chce kolko chce na dobru vec.... vsetci vedia, ake problemy mala nasa mala, snad to podporia....
Odpovedať
zajo, krasne su tie prstienky, take nieco sa mi paci.... x-) x-) x-)
Odpovedať
baba mate niektora obrad na urade? My ano a mame si vybrat tri skladby a neviem co dat na odchod, chceli by sme nieco ako hura, uz sme manzelia :-D aby to nebol sladak ani nic podobne ale zase aby to malo svoje caro :-) ak by vas nieco napadlo alebo riesite vyber hudby dajte vediet. Pisala som uz aj do temy "Hudba pri nastupe nevesty" nikto sa zatial neozval, preto aj sem ;-)
Odpovedať
zuzikka...my mame mat na urade. v stredu tam ideme, tak budem vediet co a ako... ale paci sa mi stin katedral od petra muka, dana glover - its you, potom over the rainbow - straasne zlozity interpret, smiali sme sa nad piesnou este vaaaham od kristiny :-D
Odpovedať
zajo este vaham daj pri prichode, pri odchode daj so mnou nikdy nezostarnes..... :-D
Odpovedať
dana glover odporuuucam, je to pesnicka zo shreka a je uuuzasna. od queen - love of my life, laska na sto let od lucie vondrackovej, mi pride nato ze mame cez 30 a dve deti sladkaa ale inak pekna
Odpovedať
hehe, to by svokru jeporazilo
Odpovedať
alebo od stinga - ever breath you take alebo aerosmith - i dont wanna miss a thing..ci ako sa to pise
Odpovedať
no..vidite, este ze nad hudbou rozmyslam take dva mesiace, poniektore sa tu pohorsovali, ze mame tolko casu este... a uz len dva mesiace a mam aspon co to aku taku predstavu
Odpovedať
Profilova fotka
marfa23: zkoušela jsem je v Praze. Pak jsem poslala svoje míry a bylo :-) Sedí výborně. Však ty své vysněné taky někde vyzkoušej a můžeš si je nechat ušít, hlavně pořiď kvalitní fotky ;-) K prstenům, my jdem do wolframu :-) Máte-li vybráno, jaké chcete, můžu vám je zařídit ve wolframu, jaksi jsem začala zastupovat jednoho zahraničního výrobce ;-) Poptávky prosím do IP 8-)
Odpovedať
zuzikka, nad cim rozmyslas ty?
Odpovedať
ja sa tesim na klasicky svadobny pochod.... milujem svadobny pochod, uz od detstva mam pri nom zimomriavky.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?