Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
150 tis.?? Kolik pak stála celá svatba?? Já chci dát za výzdobu pár tisícovek maximálně :-) V neděli máme schůzku v restauraci, tak zjistím, jestli nechám výzdobu na nich, nebo začnu taky sama.
Odpovedať
Profilova fotka
No ani mi nechcela povedat sumu celej svadby, tak som sa ani moc nevypytavala... stacilo mi ked povedala tu sumu od tej pani z agentury a bola som na tej svadbe a aj na plno svadbach kde si robili kocky vyzdobu sami a poviem vam, boli ovela krajsie ako ta z tej agentury...lebo vlastne tam ani nic nebolo... to uz fakt beru nehorazne prachy za kvety a za vsetko... :-| babka ked to pocula, tak len krutila hlavou, ze za jej cias by spravili svadbu pre kazdeho s rodiny za tie prachy..
Odpovedať
Profilova fotka
moje nervy, veď to je hrozne veľa len za výzdobu. To tie kvety museli byť asi zo zlata... =-) kokos toľko nás nebude stáť celá svadba vrátane ubytovania. Výzdobu si tiež riešim sama za pomoci mojich dvoch sestier. Vecičky na výzdobu pomaly vymýšlame, ale keďže to bude na zámku, tak do výzdoby rozhodne nebudem veľa investovať. Sám zámok o sebe je krásny, tak načo...budem mať ale živé kvety a kúpim nejaké servítky a sviečky...
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak sviecky to bolo hned prve co som chcela - som svieckovy maniak a vies co mi na to mama povedala? Ty si normalna? Sviecky? To tam nebudeme jak na svadbe ale ako na cintorine :-N booooze vidno ze ta bola naposledy asi na svojej svadbe :-D :-p A kvietky som moc moc chcela mat zive, ale to bola jedina vec na ktoru som mame ustupila, ze kvety teda budu umele... lebo ked pocula cenu kolko dnes stoja zive kvety, tak mi zacala robit pridnasku o tom, ze uz neviem co od rozkose a len pozeram, kde minut peniaze... ach jaj. Na zamocku to budete mat pekne... tam naozaj moc vyzdoby netreba. No tie kvety neboli zo zlata ale tak boli to riadne velke kytice, ale... malo kto si ich aj vsimol lebo neboli na stoloch, takze... peniaze vyhodene zbytocne...
Odpovedať
Profilova fotka
lucique - to su nadherne saty! velmi sa mi pacia... su ovela blizsie tomu, aku som mala povodne predstavu, ako tie, co som nakoniec vybrala :-N a ta kytica s oznamkom su fakt velmi pekne a podla mna sa ti k satockam bude hodit - oboje posobia lahko a sviezo habibi - drzim palce s tym kostolom, to sa uz vazne clovek nestaci cudovat, co vsetko sa deje ]-( - mne pani v restike len odporucala, ze na svadbu su ovela vhodnejsie gulate alebo valcove sviecky, ako vysoke, lebo tie kratko horia a mnohe skaredo stekaju a neda sa naisto dopredu vediet, ktore budu stekat a ktore nie - moja vyzdoba bude tiez maslova s detailami do zlata... ked som v uvode nieco take povedala v robote, sprdli ma ze to je jesenne, nech si dam nieco jarne :-| ... ale tieto farby sa budu hodit aj k mojim satam, aj k prostrediu kde to bude (aj saty som volila s tym pocitom, ze budu akurat do toho prostredia)
Odpovedať
Profilova fotka
marfi ale ani tak tvoja kamoska ani neni moc ok :-D sak ked si davam robit nejaku takuto vec akoze vyzdobu cez agenturu tak hlavne uzavrieme zmluvu s dohodnutymi podmienkami a cenovou kalkulaciou s podrobnym rozpisom poskytnutych sluzieb.... sak ked som platila zalohu za saty 100 eur tak mam s nimi zmluvu uzavretu (ze saty nebudu poskodene ked po ne pridem, zase ze neodstupim ja a tak..) Akoze budte baby opatrne, na svadbach sa strasne ryzuje, vzdy majte aspon nejaku pisomnu dokumentaciu o dohodnutej cene (zmluvu, mail a dokonca uz na sudoch prejde ako dokaz aj FB sprava 8-) ) asi moc mudrujem,co? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jaj a som sa vam este nepochvalila, uz mame doma oznamka vytlacene :-)
Odpovedať
ahojte kocky. neviete ako vyriesit, ze nechceme ku gratulaciam kvety? radsej ak by tie peniazky pouzili na nieco, alebo niekoho, kto to viacej potrebuje...nejaka nadacia, nemocnica, pripadne dobry anjel... idem vas pocitat, co ste popisali dnes ;-)
Odpovedať
paani, lubiduch...oznamka su super, chytam paniku, ze nemame nic este.. dnes svokrusa buduca skoro padla na rit, ked som jej povedala, ze sa nebudem prezliekat po polnoci :-D saty neake budem mat v zalohe, v pripade uspinenia..a ake cirkusy z prezliekanim? odcepcenie nebude...tak co len tak sa otocime na pate, ze ideme sa hore prezliect a tutumutu..xixi.. kolko zobrala z tej agentury? 150tisic????? cooo???? to mali mat dopredu na papiery.. my ideme v stredu vybavovat co sa da... :-N vyzdobu nechcem precackanu...biele sviecky - v ikey maju fajn celkom, kremovo zlate servitky a chceme gulate stoly..cize do stredu kazdeho stola vazu s ruzami len.. mozno organzu - tu chcem aj na auto. aspon tu by som uz mohla kupit... neviete kde? ziadne lupienky, kamienky, perlicky ani nic... vyhodene prachy.
Odpovedať
Profilova fotka
lubiduch tiez som jej vravela, ze je nenormalna, tolko vysolit za vyzdobu... ale ona vlastne vedela, ze tolko priblizne zaplati, len si myslela, ze uz to teda bude riadna vyzdoba za tie prachu... a bolo to velke H... 8-( takze vtedy som si ja povedala, ze ziadna agentura u mna nehrozi... najprv som chcela z agentury nech mi len spravia balony, ale nakoniec som si povedala, ze to uz budem mat precacane, takze balony nebudu. zajo ja tiez rozmyslam nad tymi kvetmi, ci napisat tak jemne nech mi ich ludia nenosia... mne tych kvetov pride strasne luto...tolko vyhodenych penazi a za dva dni je po kvetoch ani si ich cez svadbu neuzijes, len pozeras ako sa ich zbavit a komu ich dat... a fakt peniaze vyhodene do luftu
Odpovedať
vyriesit to neakou pokladnickou - mi pride blbe.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo segre som sila ozdobu na auto z organzy a zohnala som to normalne v TT v kvetinarstve
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zajo mne tiez... :-| zatial som neprisla na to, ako to vyriesit... bud nech mi kvety nenosia vobec a tie peniaze nech hodia do obalky alebo aspon usetria... je to skoda penazi... take kvety v kvetinaci ti aspon vydrzia, ale tie biednice rezane kytice, co z toho ze su krasne ked po dvoch dnoch z nich nic nemas len kopu odpadu
Odpovedať
sila? to treba sit? ja ze to sa len odstrihne a uviaze cez kapotu... chcela by som neaku kremovu z bielou... alebo len kremovu.
Odpovedať
skusim zavolat do agentury, co robi dobreho anjela.... ci mi nieco nebudu vediet navrhnut...
Odpovedať
Profilova fotka
zajo tak potom daj vediet, co ti v tej agenture povedali. Tiez by som na svojej svadbe chcela urobit aj nejaku uzitocnu vec, niekoho potesit kto to potrebuje... mala by som z toho velmi dobry pocit, jednak, ze si beriem milovanu osobu a v tom istom momente, ze niekomu kto to potrebuje aspon trosku pomozem... je to fakt lepsi pocit ako vyhadzovat kopy zvadnutych kvetov do kosa. baby a neviete kde sa da kupit nejaky magnet na auto? Mne totis kamoska robi kyticu z umelych kvetov na auto a az teraz sme prisli na to, ze nevieme ako to tam pripevnit... a hladala som u nas nejake velke magnety na auta, ale nic take nemaju
Odpovedať
Profilova fotka
hej sije sa to, minimalne sa tam presiva to aby tam boli take zahybceky a prisivala som take kvietky a pripevnovacie stuhy.... k teme rezane kvety: my nosime v nedelu tie kvety na hroby... tie naj naj kytice porozdavame a tak...
Odpovedať
my mame magnet na drziak na lyze...nedalo by sa to dat do toho? v pondelok tam uz aj volam, dam vediet. Ak na nieco pridete, dajte vediet...
Odpovedať
Profilova fotka
lubiduch aj u nas vacsina ludi nosi tie kvety na hroby, ale v sobotu svadba v nedelu popraviny, tak na hroby sa nepojde a v pondelok uz bude po kvetoch... u nas napr. ked maju 400 ludi na svadbe tak fakt dostanes aj 300 kytic a potom nevies co s nimi... tiez sa to riesi ze sa porozdavaju hocikomu a uz sa stalo, ze nevesta nevedela od koho ktoru kyticu ma a ked rozdavala kytice, tak dala kyticu osobe, ktora jej ju darovala a ta potom bola urazena... ale ved to je normalne, ze ked mas tolko kvetov tak si nepamatas mozno ani jednu, ze kto ti ju dal... ja by som bola rada, keby som kvety nedostala, lebo svadbu mame v polsku... takze jedna polovica rodiny od nas bude na hotely ta druha z polska tiez... a trepat kvety na hotel a potom v hotely ich vyhodit do kosa... naozaj skoda kvetov aj penazi :-S
Odpovedať
Profilova fotka
marfi tak ked ich budete oficialne pozyvat tak im povedzte ze nech namiesto kvetov vam prinesu nejake blahozelanie, pohladnicu...ze to je trvalejsie...a to co tam napisu si mozete citat aj o par rokov neskor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubiduch aj som uz na to myslela, len sa bojim ci sa mozno niektori ludia neurazia, ze im diktujem co maju a co nemaju priniest... ale rada by som im to povedala... tak aspon tie peniaze nepojdu na nieco zbytocne...
Odpovedať
Profilova fotka
marfa Neskúsiš to napísať na malý lístoček ako prianie? Bývajú také malé zoznamy darčekov čo si prajú novomanželia dostať. Keď tam spomenieš anjela a detičky myslím že sa nikto neurazí ale povie si že ó aké má šlachetné srdce. ??
Odpovedať
to by chcelo pripojit k oznamku...neaku malu karticku..
Odpovedať
Profilova fotka
kadan dik za radu aj nad tym som uvazovala... tak to asi tak spravim, dufam, ze sa nikto nenahneva ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lúčim sa dámy idem do hajan, ráno ideme do Budapešte pozrieť drahému topánky a možno sa niečo nájde aj pre mňa.
Odpovedať
Profilova fotka
dobru noc kadan... tak vydarene nakupy prajem... ze najdete nieco pekne a potom sa nam pochvalis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok
Odpovedať
Profilova fotka
Děkuji za pochvalu šatiček, včera jsem jima žila od rána do večera :-) Lubi, super, že už máte oznamko, taky už bychom to měli dát do tisku. Jen mě překvapilo, že máte pozvání na hostinu jen ve slovenštině - to Němce nezvete?
Odpovedať
Profilova fotka
marfa nič som si nekúpila, plno nádherných šiat, oblekov, ale topánky žiadne. Skočím do PK a TN. Ale aspoň niečo na výzdobu som zohnala včera.
Odpovedať
Profilova fotka
kadan ja mam tiez problem najst topanky, dufam, ze priatel najde pre seba hned... A co si si kupila na vyzdobu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?