Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teda vy jste se rozepsaly, zensky ;-) Ja osobne bych tradice taky vymechala, ale pritel chce nejake mit, tak bude falesna nevesta, rozbijeni talire, spolecne krmeni a svickova, krajeni dortu.. mozna unos nevesty ( jen aby me pritel hledal :-D ).. Jinak dneska jsem byla s kamoskou vybirat ji satky, prosly jsme 3 salony a v jednom meli nadherny saty.. I kdyz ji slusely vsechny, s jeji postavou.. :-N
Odpovedať
ja som posielala list na faru, kde bol drahy krsteny,nech mu poslu kvoli sobasu kopiu jeho rodneho listu.... dnes mu volal farar, ze on bol krsteny ale jeho krst bol niekto z rodiny zrusit, ked mal 4 roky..... poslal papiere na faru do BA, tam si to mame s fararom co nas bude sobasit doriesit.... takze bol krsteny ale uz nie je.... pritom jeho mama nevie, kto by to mohol zrusit....... ]-( ]-( ]-( chapete to????????????????????????????????,
Odpovedať
ahojte. krst sa da zrusit? to co je za haluz? my tradicie ziadne. :-D
Odpovedať
ja nechapem, ale ked to ten farar povedal.... vraj posiela aj ziadost o vylucenie z cirkvi co tam niekto doniesol... ved snad podla podpisu zistime... :-S
Odpovedať
to sa das len tak zrusit? ked sa sobas neda zrusit..krst ano? ]-( ]-( na hlavu cele
Odpovedať
tak asi ano..... ]-(
Odpovedať
prijmanie a birmovku ma? a inak, uz som videla aj svadby v kostole, kde prisahal pred bohom len jeden z paru, ten co mal prijmanie... a knaz len vysvatil manzelstvo, ci pozehnal, ci ako sa to hovori....
Odpovedať
nema nic, len krst..... ak ho ma fakt zruseny, comu nechapem, tak nas v kostole nezosobasia.... on mi na ziadne nauky chodit nebude.....
Odpovedať
hm...tak potom matrika. Chcete to mat v hoteli kamila? tam nesobasia? mali by ste to jednoduhsie
Odpovedať
bud bude sobas v kostole alebo ziadny sobas nebude......
Odpovedať
si si ista? takto radikalne?
Odpovedať
neakym rychlokurzom sa to neda? nemate znameho farara? co to spravi rychlo? mam sa opytat u nas? priatel z firmy robili celu fasadu na kostol...farar im je zaviazany :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
urcite som si ista...vecer som aj drahemu povedala, ze ked to nevbavi, tak rusime svadbu....tak sned to nejako vyriesi...da na faru nejak financny sponzorsky dar a bude to vyriesene ako ho poznam..... boze, aka som nasr..a.... ]-( ]-(
Odpovedať
urcite som si ista...vecer som aj drahemu povedala, ze ked to nevbavi, tak rusime svadbu....tak sned to nejako vyriesi...da na faru nejaky financny sponzorsky dar a bude to vyriesene ako ho poznam..... boze, aka som nasr..a.... ]-( ]-(
Odpovedať
ked zacitia prachy, vsetko pojde.
Odpovedať
uvidime, porazi ma......... ]-( ]-( ]-( joj, zajo, este ze si tu, fajn ze sa mozem vyzalovat..... :-D
Odpovedať
to sa vybavi vsetko..ved ked raz pokrstia, to sa neda zrusit. a nemate ani podozrenie, ze kto by to spravil?
Odpovedať
my sme este neboli na matrike...lebo ved drahy ma cas...ale buduci tyzden vraj na milion percent! dufam teda.. a seru ma take blbosti ako zakusky a tak podobne...dala som spravit 20 velkych krabic. co je az az. Ta pani co ich pecie, som jej povedala pocet ludi, pocet vysluziek, plus na vyse nech rata...tak vypocitala kolko treba. som ratala tak 20 zakuskov do vysluzky - aj to velkej. a svokor si pise a pocita, ze da 40 zakuskov do jednej vysluzky, vysluziek bude minimalne 50 - radsej rata 60, a ze to je malo. a vraj mam mu zistit, kolko kusov zakuskov je v tej jednej krabici - aby si to vedel prepocitat. :-D :-D a to uz ake vypocty!!!!! a ma terorizuje, ze ci som to uz zistila...sa bojim, ze ma ta pani co to pecie posle niekam... :-N sa hanbim ako pes
Odpovedať
jeho mama hovorila, ze to mohla urobit jedine jej svokra, ta je tvrda ateistka...ale preco az ked mal 4 roky???? zajo, ja sa bojim objednavania kolacov, vysluziek a alkoholu..... brrrrrrrrrrrr.... :-p :-p :-p ja ratam tiez 20 kolacov do vysluzky plus troska torty, ktora sa upecie len na rozdelenie do vysluziek..... svokor rata vysluzky na pozvanu osobu?????? lebo ja na pozvanu rodinu..... :-D
Odpovedať
na rodinu - alebo par, kto pride na svadbu a pre pol dediny asi. alkohol neriesim, ani nealko... to si vraj svokrovci nakupia. co nakupia to bude.
Odpovedať
to mas super, ja to musim riesit sama.... :-p :-p :-p bud rada ze kolace chce len pre pol dediny, nie pre celu..... :-D
Odpovedať
no..ako ho poznam, zoberie nieco navyse a to bude pre celu :-D
Odpovedať
idem malemu nachystat mlieko, zachvilu je hore...ma 13mesiacov ale stale sa budi... potom vyvenci psa a huraaa postel. ..kocky, nemajte hned deti, este si uzite co sada... potom uz budete v jednom kole. Si mozno poviete ze sa mi to hovori, ak je tu niekto kto sa snazi dlhsie... nechcem vyzerat ako krava, vazim si co mam, deti su radost...len niekedy je tych povinnosti nad hlavu. ale to uz je tema na modrehokonika
Odpovedať
zajo, mne s mala v 13 m. tiez budila na mlieko..... teraz uz prespi celu noc, ale ved uz ma aj vek na to.... 25 mesiacov.... :-D bru nocku.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
habibi tak ja som si pozerala nejake clanky o zruseni krstu a v kazdom jednom som sa docitala, ze krst sa proste zrusit neda... aj som pisala nasmu ex fararovi, tak mi odpisal, ze on je farar uz par rokov, ale o zruseni krstu nic nepocul a ze to sa neda... ze vraj mozes len dobrovolne vystupit z cirkvi, ale to ti krst nezmase... stale ho mas platny. Nechapem potom co to vy tam mate za problem... ach jaj... nie aby sme sa z priprav tesili, ale take hluposti totalne vedia riadne skazit naladu a nasrat cloveka ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
habibi, nechce ten váš farár len prachy? Chodievate do toho kostola?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ranko! :-) Dneska je krásný den, právě mi dorazily moje úžasné šatičky z Číny, můžete mrknout do alba na první amatérské fotky, lepší budou večer. Jsou úplně jako origoš z Andělského studia, no nádherné, pohádkové, ani to nedokážu vyjádřit x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucique, nečudujem sa z tvojej radosti, šaty máš krásne a som zvedavá na lepšie fotky, kde bude vidieť aj celé šaty ;-) Čo som si ešte všimla v tvojom albume, tak to je vaše oznámenie....veľmi, veľmi sa mi páči, je super... ;-) To, čo sa mi ešte páči je kytica, ktorú tam máš. Tento obrázok som bola ukázať mojej kvetinárke s tým, že takú chcem, lenže to bolo ešte pred tým, ako som si vybrala šaty. K tým mojim sa tá kytica nehodí :-( , ale je nádherná... zrejme máme dosť podobný vkus, pretože ešte aj prstene máme podobné. Hodím do svojho albumu lepšiu fotku
Odpovedať
Profilova fotka
Vrabciak - děkuji :-) To oznámení je z Kyoprintu, vygoogli si, a ani není drahé ;-) Mně to tak všechno pasuje k té jarní svatbě, zelená, jemné krásné kytičky, nic honosného, v jednoduchosti je krása :-) Myslíte, že se ta kytice k těm šatům hodí? Nevím, podle čeho bych to měla určit...
Odpovedať
Profilova fotka
lucique, ďakujem, ale už máme navrhnuté vlastné oznámenia aj menovky (viď. moj album). Tiež som zaťažená na také kvety, ale farbou mi tá kytica nepasuje. Mám šaty šampáň a tam je prevažne biela. Kopretina-margarétka má biele lupienky a teda ak ju chcem použiť, tak ju musím zakonponovať do inakšej kytice. Predstav si tú kyticu k tvojim šatom...budeš vedieť, že či pasuje, alebo nie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?