Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
lucsy, ty ma pre mna velmi inspirativny album..... x-) x-) x-) krasne vecicky tam mas.... x-) ake budes mat satky? mas ich v albume?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucsynka: u koho nakonec šiješ? :-) A které šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
habibi78 : dekuji, chystam se davat tam dalsi, mam postahovane nejake obrazky.. asi se do toho pustim dneska, taxe muzes dal inspirovat :-D Sit budu na mimibazaru, budou to ty saty, na ktere jsem tu davala odkaz.. :-D v albu ( radeji) nejsou.. :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, do albumu som pridala tie topanky kupene, niekto z vas sa ma pytal na foto....
Odpovedať
Profilova fotka
lubi, presne tuto znacku (len okruhle a s inym vzorom) som skusala v NR, mali aj take, ako si kupila ty. tusim si pisala, ze za 50, tolko isto stali aj v nitre (ja len ze mozes byt spokojna x-) )
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka ano aj take okruhlejsie mali, len tieto sa mi jednak viac pacili ale zdali sa mi aj pohodlnejsie :-) a dokonca mi je dobre cislo 39 ;-) uspech na to ze nosim 40-41 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak, aj ja by som chcela vediet, co vyrabas x-) ...ja som aj uvazovala, aj vymyslela nie moc drahe darceky... ale ked som si uvedomila, ze naozaj pri tych inych vydavkoch este toto, no neviem, asi sa zaobideme bez nich habibi, podla mna v tych satockach vyzeras super... a naozaj je riskantne okukavat ine saty, ked si uz clovek raz vyberie (hlavne ak sa to neda zmenit) - inak par dni potom, co som si zajednala saty a zaplatila zalohu, nasla som tu v inzeratoch, ze jedna baba ponukala napredaj zalohovy listok z toho salonu za polovicu, ze si vybrala inde
Odpovedať
Profilova fotka
lubi, ja nosim 36-37 a tiez mi vytiahli 35... a nechcela som spicate, mozno by fakt boli pohodlnejsie. mna tie 35 velmi tlacili tam, kde v predu zacina koza (ten obluk okolo nohy), ale strasne tlacili. a 36 mi uz boli velke na dlzku
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jste me nahlodaly s tema botama - kdyz budu mi bilo - lila saty, ze bych se pokusila sehnat i lila boty, nebo mam koupit ciste bile? =-) Pridavala jsem foky do alba, nasla jsem pekne kytky, jen je jich malo v te fialkove :-( No ale uvidime, jake presne budou saty.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lucsynka - mne sa velmi ta kytica pod cislom 46 (normalne som zauvazovala, ci by som taku nemohla mat, i ked sa mi k nicomu nehodi :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka: JJ, ta je moc pekna, stejne jako osatni, jsem zvedava, jakou nakonec budu mit ja.. Ukazu vsechny fotky kamosce a neco vymyslime.. nebo spis ona vymysli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habibi nad darčekmi som zatiaľ neuvažovala aj keď som ich pár videla. Myslím že dar je to že sme si na hostí spomenuli a sú pozvaní na hostinu a obrad. Zatiaľ taký názor možno neskôr sa to zmení, uvidíme.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
habibi ja som si to isté hovorila min.týždeň. Nepozeraj. nepozeraj máš krásne šaty ale keď.............. no teraz pozmene rezervačky na výstave som si 100% istá. Nechcem už iné. Skúšať môžeš aj nadalej, rezervácia sa dá vždy zmeniť.
Odpovedať
Profilova fotka
lubi ja som chcela foto. Sú pekné, napíš mi do ip prosím ťa kde je ten obchod -okrem toho že v TN. Aj ja mám takú veľkú labu....
Odpovedať
Profilova fotka
habibi ja uz mam vybavene vlastne uplne vsetko, kedze svadbu sme mali mat uz minuleho roku v septembri, ale museli sme ju zrusit... nevybavili sme papiere :-( beriem si totiz poliaka a chceli sme mat obrad aj salu v polsku, lenze radsej sa ani nevyjadrujem k tym papierovackam... takze sme to museli zrusit a teraz vybavujeme papiere na slovensku. Takze cirkevny sobas bude na slovensku a do saly uz pojdeme do polska, kedze za vsetko tam mame zaplatene zalohy, este aj dekoraciu a latky na stoly mam presne usite. A ty nieco hovor o satoch... co mam povedat ja... kedze som si svoje saty uz kupila v juni... doma mi visia uz asi 8 mesiacov a kazdym dnom som viac nervoznejsia, ze som si mala kupit ine :-( moj priatel uz je zo mna chory :-N kazdy tyzden mu ukazejm nove obrazky siat a pytam sa ho, ktore sa mu pacia a ci si nemam kupit ine. Cely cas snivam o takych princeznovskych s velkou suknou - mala som vyhliadnute asi troje znacky demetrios... a nakoniec som si kupila v polsku uplne ine... No a teraz som nervozna, ze som kupila zle... dokonca som si k svadobnym hned kupila aj popolnocne, ktore mi kazdy chvalil, ale mne sa za ten dlhy cas co mi visia na dverach znepacili a uz mam doma nove :-D
Odpovedať
lubi, pekne botky, priatelova 15 rocna dcera ma velkost nohy 42...a rastie stale.... :-D kadan,pekne satky si si vybrala.... x-) marfus, to mate komplikovane, verim ti, ale zvladnete to.... ;-) Nedas satky do albumu? Zhodnotime, poradime.... x-) Ale ak si si ich vybrala, tak su tie prave, len ich mas dlho doma.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
habibi ved to, ze ich mam dlho doma, ale mozno ani nie su tie prave... ja som strasne nerozhodna, mne sa tolko siat paci... aj tie tvoje su super... takze aby som sa nerozhodovala, celu vecnost tak som si povedala, ze hned do prveho salonu v polsku co vojdem tam si aj musim kupit saty, ze do ineho nepojdem, lebo si nevyberiem... No a vyskusala som tam asi 5 siat... ale nemali tam take s velkou suknou ake som vzdy chcela, takze vlastne ani neviem ako by som v takych vyzerala... no a vybrala som si dvoje saty a medzi nimi som sa nevedela rozhodnut... kamoska mi radila jedne, predavacka zas druhe... tak som sa nastvala zavolala som priatela aj jeho kamarata aby nechali pivo a prisli mi vybrat saty, takze priatel ma v satach videl aj mi vybral, ktore sa mu viac pacili... ked sa babka dozvedela, ze ma moj nastavajuci videl v satach, tak to nemohla predychat :-N babka je strasne poverciva :-D a vidis fotku v satach som pre istotu vymazala lebo som na nu cumela jak blba a frflala som, ze som si mala kupit ine saty... ale koncom februara idem domov na nauky, tak sa odfotim este raz a hodim tu fotku. Ale aj tak si myslim, ze kupim este jedne saty... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marfa, vitaj v klube ;-) na tvojom mieste by som už po žiadnych šatoch nepozerala a zvlášť nie, keď ti ich vybral tvoj nastávajúci. Vieš ono aj keby si si teraz vybrala inakšie šaty, zas o rok keď sa budeš pozerať na svadobné fotky si možno budeš hovoriť, že si si mala popozerať ešte inakšie... Mne šaty tiež schválil moj nastávajúci, síce ma v nich naživo nevidel, ale videl ma na fotke a tie šaty videl naživo. Páčia sa mu a to je pre mňa najdvoležitejšie. Tiež ma občas prepadne myšlienka, že som mala ešte viac šiat poskúšať a zájsť do viac salónov :-S Kočky, ktoré ste chceli vedieť, že čo vyrábam, tak to máte v IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak som strašne zvedavá pošleš aj mne prosím? ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak mas pravdu, aj ja si vravim, ze aj keby sa saty nepacili nikomu, hlavne ze sa pacia priatelovi... len ma fakt stve, ze som si nevyskusala ani jedne saty s velkou suknou... ale co uz... priatel ma utesuje, ze by som v nich vyzerala jak nafukovacia lopta :-D :-N inak baby uz mate topanky kupene? Ja mam vlastne najvacsi problem s topankami... z internetu sa bojim objednat, lebo nie vzdy mi sadne rovnake cislo na nohu... zalezi od topanky... a v obchode tiez nic nemozem najst... ide ma porazit... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, máš to v IP ;-)
Odpovedať
marfus, pockas s topankami, ked pride do obchodov jarna kolekcia....
Odpovedať
Profilova fotka
včera sme boli obehať zopár predajní s košelami a ani v jedenj predajni sme nenašli takú košeľu ako chceme. Farieb, materiálov majú na kvantá, ale všetko v tom istom strihu. Potrebujeme slim fit košelu s jemným nádychom (ivory, šampáň) no v tomto strihu majú elegantné buď čiernu, alebo bielu ]-( :-( Ženích na sebe bude mať oblek a aj vestu v tomto zúženom strihu, netušila som, že s košelou bude taký problém ]-( Počkáme do veletrhu a keď ani tam nič nezoženieme, tak ju asi budeme musieť dať ušiť, al edo toho sa mi moc nechce :-(
Odpovedať
Profilova fotka
habibi aj sa spolieham na tu jarnu kolekciu, len v tom je problem, ze ja som cely cas v zahranici a ked odbehnem na chvilocku domov, tak nemam cas obehat vsetky obchody... a vacsinou ked pridem, tak nikde nic nemaju... ach... vrabciak s tou slim fit koselou to budes mat takze najst... a este takej farby ako chces... my uz zhaname taku ivory koselu od septembra a nikde nic... ani v polsku sme nenasli... co maju slim fit, tak biele a cervene... takze sme sa rozhodli, ze ju dame usit... uz sa mi nechce behat po obchodoch a bezuspesne.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
marfi, tak to si ma moc nepotešila s tou košelou :-( inak ja som si topánky objednala z internetu. Bála som sasíce, že mi nebudú dobré, ale vždy je tu možnosť vrátiť balík. Naš´tastie som nemusela a som veľmi, veľmi spokojná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak, ja viem, ze som ta nepotesila, ale bohuzial... ja nechapem preco je s tymi koselami taky problem :-( ci ich ludia moc nekupuju alebo co... inak si neviem vysvetlit, ze ich nikde nemaju. No tak mozno objednam aj ja... mozno mi sadnu ;-) Na internete je tolko prekrasnych topanok, len bohuzial skoro vsetky su na vysokych podpatkoch... co ja by som sa na nich asi pri tanci zabila :-D .. takze hladam nieco na nizsom, aby som v nich vydrzala celu noc, ale aj tak rozmyslam, ze pre istotu si kupim aj nejake balerinky, keby sa mi nahodou zacali robit otlaky na nohe...
Odpovedať
Profilova fotka
tiež tomu nerozumiem, veď je toľko štíhlich, ktorý také košele potrebujú...a to hlavne pred svadbou :-D :-D :-D Ja už som rozmýšlala, že by som zafarbila bielu košelu, ale neviem ako by to dopadlo (asi tak, že by som ju zničila :-D :-D :-D ) z topánok sa tiež budem prezúvať, ale už predpokladám, že žiadne "črievičky" už na nohu potom nenatiahnem, takže budem asi v teniskách :-D Jedny mám dokonca béžové, tak ešte aj farebne budú ladiť :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
já jsem pro balerínky hned ;-) proč se týrat, stejně to pod šatama nikdo neocení..pokud zrovna těch 10 cm navíc životně nepotřebujete :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam plno tenisiek ale farebnych, biele sa bohuzial medzi nimi nenajdu :-D takze nejake tie balerinky alebo nieco podobne budem musiet pohladat... lebo planujem sa na svojej svadbe poriadne vyskakat a bez dobrych topanok to nepojde :-D No my mame este problem ten, ze priatel potrebuje este aj koselu s predlzenym rukavom... to som si myslela, ze bude problem, ale vysvitlo, ze problem je uz najst nejaku tu slim fit koselu |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som minule nasla obchod s panskou konfekciou, kde si mozes vybrat strih, dlzku rukavov, z niekolkych druhov golierov, manziet a neviem coho este a z roznych druhov farieb a materiálov...za 1800Kč Objedname koselu tam, pretoze ja mam tiez so svojim drahym problem...potrebuje extra predlzene rukavy, slimku...pre neho kupovat kosele, to je nieco neskutocne...ma 196 cm, dlhokanske ruky, siroke ramena...ked mu daju klasicky strih kosele podla jeho cisla, tak mu je sirokanska a ma kratke rukavy...skusali sme u Blazka koselu s predlzenymi rukavmi, a boli mu kratke...na porazenie A to nehovorim o topankach! Ma 13ky :-D ...vsetky topanky, ktore sa mu pacili mu boli male...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?