Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jé, taky dělám v červnu státnice :-) Ale i tak pořád řešim svatbu :-D Lidi kolem mě nechápou...
Odpovedať
Já dělám státnice v červnu a pak další v lednu, proto máme svatbu v květnu, aby se to stihlo doladit :-D Ale přesto bych minimálně šatky chtěla vybrat o prázdninách, protože pak budu muset psát diplomku... Člověk se nenudí, co? Taky mam ale plnou hlavu svatby a nejradši bych se na učení vykašlala a užívala si svatební přípravy :-D :-D :-D Zatím to mám jako odreagování...
Odpovedať
Baby tak to chapem, ja som v klude dospisala DP a odovzdala ju 1.aprila tusim a odvtedy makam na svadbe, k uceniu som sa straaaaasne nemohla prinutit, tak dufam, ze sa to 20.maja aj tak nejakym zazrakom (ktore ma celych 5 rokov sprevadzali) podari ;-) Tiez mam po statkach uz dohodnute stretko s koordinatorkou zo svadobnej agentury, lebo sama by som nestihala a je to velmi prijatelne ceny. Cez leto idem s kamoskou pozriet saty, mame to dva v jednom. Ona tam uz saty ma zajednane, potrebuje len dohodnut upravy na jej oktobrovu svadbu a ja si budem vyberat :-) Och, Boze, dufam, ze ma neopustis a vsetko bude OK. Baby, drzte palce! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jj, přesně souhlasim s ubi. Dneska jsem měla šprtat něminu a místo toho řešim datum a jsem tady :-D V létě chci taky řešit zamlouvaní sálu, obřadu, šatům...
Odpovedať
Profilova fotka
caute majovky:) chcela by som sa vas spytat ako daleko ste s pripravou? lebo ja by som tiez mala rada svadbu v maji, nevadilo by este v juny a pri najhorsom jul, no presny termin budem vediet az v septembri:( myslite si, ze je to malo casu potom na vybavovacky? 7 mesiacov?
Odpovedať
Wera Nuz neviem ako je v BA, ale u nas bol najvyssi cas zacat zhanat aj takto rok. Najvacsi problem je so salou pre vacsi pocet ludi,aspon u nas. Takze vsetko zalezi od toho, co vsetko by si chcela. Mozno by bolo odbre sa teraz skor zacat aspon informovat, co kde a za kolko, aby si mala prehlad a nebola zbytocne potom pod tlakom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Cipa...aj ja drzim prsteky, nech sa ti dari na tych statniciach...uz len par dni a mas to za sebou. ;-) Dufam teda, ze natrafim na dobreho knaza, vela toho totiz neviem...v kostole som bola par krat v zivote...ked nie, tak ma bude priatel doucovat :-D
Odpovedať
No, ja som na tom podobne Tinka, takže preto tie moje obavy:) Hlavné sviatosti ako krst, sv. prijímanie a birmovku síce máme obaja, ale chodíme, len raz do roka a to na Vianoce, príp. ešte na svadbu alebo pohreb. Takže takých nás tu je asi viac.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, pridavam sa k vam...zasnubili sme sa minuly tyzden a stanovili si datum na 15.5.2010...sme z bratislavy, takze som zacala rychlo zhanat nejaku miestnost, kedze som pocula, ze to uz moze byt na tesno...bude nas cca. 60 a zatial som kontaktovala hradnu branu, a city hotel bratislava...z oboch sa ozvali, ze su volni...nemate nejake skusenosti? na hradnu branu som pocula aj tak aj tak a o city zatial nic...neplanujeme do toho vrazat velke peniaze, na druhej strane by sme samozrejme chceli aby bolo vsetko tip top...nemate nejake tipy na ine saly? uprimne, som v tom vsetkom uplne nova, takze netusim v akych sumach sa pohybovat...a co kostoly v bratislave? ak sa beriete v kostole, nemate skusenosti s niktorymi knazmi, farnostami...? vopred dakujem za vsetko info :)
Odpovedať
Tinka Dakujem, dufam, ze to bude OK a nejak to zvaldnem. Ked budem vediet ako som dopadla, urcite sa ozvem :-) Joj, ale adrenalin stuuuupa. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera: neboj, pokud se dohodnete na Květnu, tak to budeš mít bez problémů, to ten podzim je akorát, ale červen/červenec....to chce dřív, tedy aspoň pokud máš konkrétní představy, ze kterých nechceš slevit.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja sa k vám pridávam, my sme si to naplánovali na 1.5.2010
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj keterin, ako si na tom s pripravami? uz ste nieco riesili?
Odpovedať
Profilova fotka
no ako tak zatial nic konkretne, az pocas leta ked budem na nutenej dovolenke a bude viac casu, zatial som si u na bazare vybrala saty aj topanky. najdolezitejsie je urobit si cca zoznam aby sme vedeli aku velku salu treba pozhanat. a co ty??
Odpovedať
Profilova fotka
no podobne, len my sa uz pozerame po sale, vraj to v bratislave moze byt problem...svadba ale nebude velka...nejakych 60 ludi, tak to dufam, ze niekde najdeme...a tiez pomaly kostol zabookovat...a ostatne ma cas...zatial sa nestresujem...ale dalsie budu urcite saty, toho sa uz neviem dockat :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj cipa, odkial to si? kde sú take cenovo prístupne agentúry
Odpovedať
Profilova fotka
ja si saty nechcem poziciavat, chcem kupit. myslim, že sa to oplati viac. v pozicovni by som 13-18000nikdy nedala
Odpovedať
Keterin Nuz cenovo pristupne su pokial od nich neziadas vsetko, ja napr. chcem iba vyzdobu kostola a saly, s tym sa ja nebudem mat cas zaoberat :-) Inak tie agentury su z PP a okolia.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, tak uz mne priletely satecky kuknete do albicka :-) ted me ceka uceni (mam svatak) takze vas budu procitat velice ledabyle,ale jsem rada,ze uz funguje i tato diskuse :-)
Odpovedať
ahojte zienky, ja mam svadbu 15.mája 2010. Chcela som sa opýtať, či si už niečo pripravujete a zhánate na deň D. Mne sa okolie tak troška vysmieva,že ešte mám predsa dosť času, takže som momentálne s prípravami sekla. Nanajvýš si idem vybaviť pas, aby som si spravila výlet na Ukrajinu. Vraj sú tam pekné a cenovo výhodné svadobné šaty. Hm,?
Odpovedať
Profilova fotka
Nesekej s tim jen proto, že všichni říkají, že máš dost času. Nenech si do toho mluvit a užívej si přípravy...
Odpovedať
Oni majú celkovo negatívny prístup. Nemyslím rodinu,ale známi, kamaráti, v práci kolegovia...vravia,že predsa ani žiadna svadba nemusí byť... Ako si na tom ty?
Odpovedať
Profilova fotka
mia. mam to podobne, ne rodina,ale kamaradi ,znami, jenom proto,ze jsem mladicka a chci se vdavat... Svatbu ale chystame uz rok a ted jsme ji museli kvuli skole jeste o rok posunout,takze si myslim, ze muzete klidne zacit :-)
Odpovedať
Ahojte holky Tak to vyzerá, že Vás opustím, pretože už nepatrím do máj/květen, pretože sa mi nepodarilo zarezervovať sálu. Žiaľ na celý máj už je budúci rok sála rezervovaná a najbližší voľný termín bol 5.6.2010, tak ten som si rezervovala. No čo, verím, že to bude rovnako krásne ako v máji no na druhej strane moja poverčivá babka bude mať radosť :-)
Odpovedať
ahoj mucinka69, je mi ľúto, že si už na máj mala všetko obsadené, a kde to vlastne bude? ten tvoj veľký deň D? Ja budem mať svadbu vo VT, sálu som si vybavila cez známosť s majiteľom,a kostol troška zaškrípal, keďže na ten deň už jel rezervovaný jeden obrad. Tak sa mi len čas obradu posunul.
Odpovedať
Ja som sa nechcela vzdať mája, ale žiaľ som nemala inú možnosť. Mám to v jednej dedinke Nemčice okr. Topoľčany, ale svadobný obrad sa stále neviem rozhodnúť kde. Neviem, či zvoliť nádherný kostol v centre mesta, alebo taký "škaredší", v ktorom je to také veľmi tmavé, ale za to pre mňa viac cenný tým, že sa v tej dedinke narodila maminka a mám tam pochocaného ocina, tak by som mu určite v ten veľký deň chcela ísť zapáliť sviečku :-), keď už tam nemôže byť so mnou :-(
Odpovedať
Tak si vyber ten druhý, a nevadí, že je "škaredší" veď si ho vyzdobíš. Hlavne, že pre teba je krásny tým, že je pre teba citovo cenný. Nejde o imidž, ide o pocity. ;-) :-)
Odpovedať
No veď práve to, že sa bojím, že ma to tak dojme, že budem revať. A teraz si predstav takú urevanú nevestu. Tak to by som sa naozaj všetkým veľmi páčila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
muc: plakat budeš stejně x-)
Odpovedať
Já nevim, jak vy, ale já budu řvat jak želva ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?