Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
v kadernictve sa clovek dozvie same drby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Koukam, ze se to tu ted vecer nejak rozjizdi :-)
Odpovedať
zajo, mat doma taku zenu..... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zajtra si ide konečne pozrieť nejaké večerné šatočky, dúfam že niečo nájdem.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79, habibi78 Taky bych se chtela podivat :-D
Odpovedať
to boli fotky co mala kadernicka v kadernictve... ale fakt bola kocka nevesta... tu by si v ten moment zobral aj farar. vecerne satky? no..ja som stale v tom, ze sa prezliekat nechcem..i ked nieco na prezlecenie by asi bolo treba ...ked sa zaspinim, to budem potom stale vo svadobnych satach? Mame v chladnicke plny hrniec kapusty... mnam..no uz je vecer, nemoozem,aby som sa zapla do siat.
Odpovedať
zajo79 : ja mam kadernicku zo salonu pink...sirotekovu...ale ta mi povedala ze asi pojde v ten den na nejaky kurz...tak som bola v salone seven...tam by bola ochotna ale ze musi dochadzat a nepojdu jej spoje kedze je sviatok :) ine kadernictva som zatial neobvolala ale chystam sa...ja som sa sem pristahovala tak je to take ze to tu nepoznam.. :) no uvidim... :) satky mam zo salonu nicol ...strasne sa z nich tesiiiim...a budeme to mat v kostole na farskej..uz mame takmer vsetko aj vybavene...
Odpovedať
Profilova fotka
sunny aký štýl večerných šiat máš? Ja neviem či mám zostať ptri dlhých šatách, alebo si mám hľadať niečo kratšie. No myslím že so šatami nebude až taký problém ako s topánkami, mám totiž veľké laby...
Odpovedať
vecerne ( popolnocne) este nemam ...to sa chystam v polovici februara ze dostanu vela novych siat do salonu diamond...tak nabehnem tam a myslim ze si aj vyberiem...chod sa tam pozriet aj ty..chcela by som urcite dlhe...a nie cierne :) ale to asi zalezi len na tebe ake by si chcela :) moja kolegynka z prace sa bude vydavat v aprili...a tej sa pacia kratke satky :)
Odpovedať
...este dodavam...ze kratke satky preto lebo ze svadobne budu dost tazke a ze jej dobre padne si dat nieco kratke a lahke :) a topanocky ja chcem balerinky..cez leto som si kupila jedny ale cierne...a su perfektne..lutujem ze som si nekupila aj biele :) dufam ze ich este budu mat :) topanok je velky vyber..a su krasne..ale ja chcem bez podpatku lebo moj drahy je rovnako vysoky ako ja a nechcem byt pri nom ako zirafa :P neboj uricte najdes aj svoju velkost :)
Odpovedať
Tak ještě k tomu solárku- určitě to nebudu moc přehánět, ale jsem jinak dost bledule, tak jsem si říkala, že jenom lehounce si trochu opálit kůži by nevadilo... ale fakt jen trošku, taky mám pihy (ale mám je moc ráda ;-) ) no a nechci riskovat nějaké problémy s kůží... ale zase enchci vypadat jako z tvarohu :-D Krém mi nevyhovuje, navíc jsem nenašla žádný voňavý... tak asi tak:) Jinak ty odpolední / večerní šaty... zatím to řeším. Napřed jsem si říkala, že se nechci převlékat, ale zůstat ve svatebních až do úplného večera, ať mi z nich pak manžel romanticky pomůže před svatební nocí x-) x-) No ale přítel se tváří, že je nesmysl se nepřevlékat na večerní párty, která pak bude u nás doma na zahradě... no, něco na tom je... v případě, že se přítel bude chtít jisto jistě převléknout, tak se budu muset převlíct taky, přece tam nebudu běhat jediná slavnostně oblečená, to by bylo dost divné a takové nesymetrické... no a v tom případě by pak padaly v úvahu nějaké krátké šatky, ale ještě jsem se nikde nedívala:)
Odpovedať
Profilova fotka
market Ja tiež dúfam že budem mať peknú svadobnú noc, no ako tak v poslednej dobe počúvam všetci známi boli radi že si ľahli, nie to ešte niečo viac... Necháme sa prekvapiť. Dnes idem do jedného salónu a uvidím čo mi ponúknu....... čo sa týka topánok tiež by som mala vyskúšať balerínky alebo niečo úplne nízke. Nenosím totiž vôbec vysoké topánky a preto ma v každých začnú po pár minútach bolieť nohy. Nechcem presedieť náš deň a tak balerínky, na boso alebo ako Julia Roberts v teniskách....... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Botky ještě nemám, ty budu řešit až tak na jaře... nechci za ně dát moc peněz, myslím, že bílé boty pak už moc nosit nebudu... a dát za ně třeba 1500 se mi moc nechce... každopádně ale by měly být bílé, bez přehnaných ozdob, na nižším podpadku, ale zase ne balerínky... normálně je nosím ráda, ale přítel je o dost vyšší, tak ať se k tomu prvnímu manželskému polibku nemusí tak sklánět :-D :-D :-D No a jasně, že všichni vědí, že jsem vedle něj trpaslík, ale zrovna při tom obřadu to teda nemusí až tak vynikat... takže pár centimetrů podpadku určitě chci:)
Odpovedať
market, ja milujem vysoke opatky, ale ak si ich dam, priatel je o trosilinku nizsi ako ja.... a kedze chcem aby to tak v svadobny den nebolo, tak si musim dat co najnizsie opatky.... jaaaaaaj.... :-| inak, musim sa postazovat...dnes mojej malej zistili RSV respiracny syndrom.... teraz marodujeme ale ked sa to nezlepsi, tak ideme do nemocky.... tak na cca 3 tyzdne.....takze moje pripravy su v...... ale hlavne nech sa malinka vylieci.... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak k tem satum - ja bych se nerada prevlikala, prinejhorsim bych si dala kratke cerne vecerni saty, nove bych asi nekupovala.. No ale nejdriv by asi bylo dobry vyresit svatebni saty.. :-N Dneska jsem byla s kamoskou na sklade ( je kvetinarka, byla pro zbozi) a koukala jsem, co tam maji - budu tam brat misku na prstynky, stuzky na vyvazky ( budete si je delat taky samy?), masli na kytky, svicny a svicky a nejakou organzu, nebo neco takoveho na stul.. :-D Boty taky budu kupovat - podle satu.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No, tak ne že bych neměla nic... už něco mám :o) mám: zamluvený úřad, kameru, fotografa, kapelu a sál. To se mi zdálo asi tak nejdůležitější. Teď v sobotu jsem byla poprvé mrknout na šaty. Chtěla jsem něco obyč, ale nakonec se mi líbily takový princeznovský, tak do toho asi půjdu. V pátek chci ještě kouknout po Brně. Koukala jsem, že se bavíte o solárku, to taky musím chodit. Určitě je to lepší jak ten nástřik. Kámoška na tom byla a zase tak super to nebylo.
Odpovedať
Profilova fotka
cathellen : a co fotky ze kousky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam foto u nasich v pc, fotila me mamka.. ale jeste jdu v patek do Brna.. tak se uvidi :o)
Odpovedať
Profilova fotka
a co barva svatby? Mne se libi ta zeleno-bila.... ale kytku bych asi chtela fialovou, tak nevim...
Odpovedať
Profilova fotka
cathellen : tak to se tesim, az uvidime fotky :-D No ja cim dal vic uvazuju o tom usiti, tak by pak vsechno bylo fo fialkova - jak kytka, tak vyzdoba x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Akurát som prišla z hľadania popolnočných šiat. NIČ...... Skúšala som si asi 6 v salóne ale ani jedny ma neoslovili. Taktiež som si skúšala také nazberané hnedé no vyšli by ma tak isto ako v požičovni ale musela by som ich dať skrátiť. Všetky stáli okolo 100 eur. To je myslím dosť. Uvidíme čo bude na výstave. habibi dúfam že bude malá v pohode a nebude to až tak vážne aby išla do nemocnice cathellen tak nejak som začínala aj ja takže držím palce
Odpovedať
Profilova fotka
Vy si berete popůnoční šaty? To já teda určitě ne, když už budu mít ty svatební, tak si je nechám celej večer :-D kadan: a jak to máš teď naplánované? lucsynka: no právě chci kytku fialovou, líbily se mi kytky bílo zelené, ale na fotce nevyniknou, tak chci něco výraznějšího. Nevím, jeslti to není blbý, mít nachystáno na bílo zeleno a do toho nevěsta fialovou kytku...
Odpovedať
Profilova fotka
cathellen tak kdyby byla i kytka prevazne bilo-zelena ( bile ruze napr.) a par fialovych, tak by to nemuselo byt spatne.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, aj my máme svadbu 15.5.2010! Na hrade Červený kameň, zrovna hľadám na nete počasíčko!a neviem ani kde skôr začať, čo zhánať a tak...ako vy?
Odpovedať
Profilova fotka
cathellen V sobotu idem na výstavu do PKO v Bratislave. Chcem si tam vyskúšať šaty ktoré mám rezervované / skúšala som si také isté len v inej farbe, tieto sú nové ešte nepoužité/ Pozriem si tam poháriky o ktoré mám záujem, a dúfam natrafím na nejaké popolnočné šaty a topánky. Čo musím vybaviť je kytica, kvetinárstvo ktoré som chcela vo februári končí, dnes som sa pýtala v dvoch, vyzerá to nádejne, ceny boli celkom v pohode. Čo mám už za polovice je príprava na fare. Zajtra ideme na posledné sedenie do kostola, zoberieme potvrdenia a odovzdáme ich tam kde sa budeme brať.
Odpovedať
Profilova fotka
dada028: ahojky :-D byla si uspesna s tim pocasim? Ze bych taky koukla.. ;-)
Odpovedať
cathellen: no, já měla se svatebníma šatama taky plán, že v nich budu úplně celý svatební den, právě proto, že je budu mít na sobě jen jednou... ale to by opravdu asi chtělo, aby se nepřevlíkal ani přítel, tedy manžel... ať jsme buď oba slavnostně nebo ani jeden z nás... on se ale tváří, že na zahradní párty u nás doma se to nehodí (to úplně nevím proč by se to nemohlo hodit, když se ten den prostě bereme..) a pak ještě tvrdí, že to zrovna není úplně praktické (což má trochu pravdu, když si třeba představím nějaké zahradní grilování..). Ale i tak se mi moc převlékat nechce. Uvidíme, ještě to bude asi třeba prodiskutovat ;-( Nicméně pokud teda šaty na převlečení, tak si budu chtít pořídit nějaké letní, krátké, které pak budu moct nosit i normálně. Dlouhé by v téhle situaci neměly cenu, to už bych asi rovnou mohla zůstat v těch svatebních :-( Tak snad se nechá přemluvit, že my dva přece můžeme vypadat v náš důležitý den jinak (klidně i na naší zahradě slavnostně), než všichni ostatní kamarádi, kteří v té době už pochopitelně převlečení budou...
Odpovedať
Profilova fotka
market82, ja na tvojom mieste by som si šaty na sebe nechala kľudne celý večer, aj keď budete na záhrade. Mne by teda bolo lúto vyhodiť za šaty toľko peňazí a nakoniec ich mať len na sobáši a na fotkách. To si ich ani nestihneš poriadne užiť. Ty si nevesta a je to váš deň, preto na sebe možeš mať aj vrece, keď ho na sebe budeš chcieť mať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
market82: ja bych asi taky jako ty nechtela saty sundat a dat si nejake "spolecenske" saty, prece jen nevestu delaji saty, potom uz mi pripada jako "jen" host.. Ale zase chapu, ze kdyby jsi mela nejake saty, ktere by byly opravdu nevhodne na zahradni grilovani, nebo byly treba moc tezke, ze by bylo dobry se prevlict..
Odpovedať
vrabciak, něco na tom bude ;-) Taky jsem si říkala, že když už to stojí tolik peněz, tak je škoda mít na sobě ty šaty jen na obřad a hostinu a už někdy kolem šesté večer je sundavat... neplánuju, že bych si je ještě kdy vzala na sebe :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?