Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vola sa nejako ze zlatnictvo jozef, alebo u jozefa.... niekde blizko ASA kadan, good idea, skocim tam kuknut,....ale som tak na 50% rozhodnuta pre ten kostym, v tych satach som sa necitila ja....som to vyskusala, ale proste hmm....co ja viem...som sa citila popravde ako na maskarnom plese :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha, to zlatnictvo som tu uz pocula chvalit kadan, so zakuskami mam aj ja problem... je tu k tomu aj tema vo fore, citala som a zistila, ze je to rozne... na vychode pisali strasne mnozstva (aj pre susedov a aj hrozne velke vysluzky), v bratislave zase pisali najmenej :-) nam pani v restike povedala, ze na hostinu bohato stacia 2 kusy na osobu, ze ked je aj torta, viac sa nezje. tu sa vacsinou pise tak 3-4 kusy na osobu
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi Čo keby si vyskúšala niečo jednoduché, bez vlečky? Ja som tiež trošku "konzerva" ako mi hovoria kolegyne... No aj tak si myslím, že by si mala ešte skúsiť šťastie v inom salóne.
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi Mimochodom čo tak vyskúšať nejaké bolerko???
Odpovedať
my sme povedali kolko ludi...tak nam pani napecie. A zo svokrom sme sa dohodli, ze ony si daju este niekde inde upiect...lebo sedlaaaci budu hovorit, ze dobree zakusky, ale neake male ]-( ...mna tu raz jebporazi... no ale nech si robia co chcu. Upecie nam ich mamina mojej buducej svagrinky, su uuuzasne, mensie, akurat do pusy, a aby clovek ochutnal ich este viacej. Tento tyzden mi da zoznam, ak mam moznost si nakupit v metre, ci v akciach co bude, ze ma to vyjde lacnejsie..no uz sa vidim, na konci aprila nabehnem do potravin, nakupim vsetko na jeden sup a bude to. idem vas docitat...nesiel mi cely den net, inaaa zavislost a vraj "vzorec" na zakusky...3-4 ks na osobu do saly, 10ks mala vysluzka, 20ks velka.
Odpovedať
Profilova fotka
Zajo včera som našla danú tgému, rozmýšľam nad 4 ks osoba. Budeme mať aj ovocie, tak si myslím že nebude treba až tak sladkého. Mne bude piecť mama a už si robila zásoby cukru a múky v septembri................
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi tak co opravdu neco jednodussiho, treba neco takoveho? http://magiquemoment.cz/svatebni/crea... S tema zakuskama - myslim, ze jak psala zajo79 tak by to mohlo byt, my budeme pect jeste kolacky, tak snad to bude stacit.. Jen uz ty zakusky a dorty objednavate? Bude stacit, kdyz je objednam tak mesic a pul, nebo 2 mesice pred svatbou? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute my budeme mat tak max 2 ks zakuskov na osobu na hostine..... aj ked som povodne nechcela cokoladovu fontanu v restike nam to spravia v cene menu, tak ked si este vezmeme torty a ovocne misy, tak myslim ze tie 2 kolaciky v pohode stacia.... teta majitelka nam aj vravela ze sa to strasne prehana, ze vacsina ludi si donesie zakusky a 3/4 potom odnasa (ale uz trochu poskodene, kedze je s tym stale nejaka manipulacia a tak....) takze sme sa s nou dohodli, ze doniesieme len zopar... aj tak hostia dostanu vysluzku uz popredu, tak si myslim ze budu kolacov uz prepchati.... :-D a ake davate robit kolaciky? ja by som chcela zakusky normalne cize kavove zrna, kremese, balkanske rezy atake....
Odpovedať
Profilova fotka
pre mňa by tam mali určite byť medové rezy. Samozrejme krémeš, malé veterníčky, kokosové guľky, metrový koláč Nechcem punčové, dobošku ........
Odpovedať
Profilova fotka
Prosim kouknete ke me do alba, dala jsem tam docasne fotky satu, ktere postoupily do nejuzsiho vyberu, tak kdybyste mi napsaly nazor, byla bych vam moc vdecna.. :-D Jen tam budou asi jen chvilku, aby je nevidel, kdo nema.. 8-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci asi som mimo ale neviem to nájsť
Odpovedať
lubi- nějak nevím, kam jsi na těch fotkách schovala ta svá "široká" ramena... máš super postavu, takže plně souhlasím, že by sis mohla dovolit víc- co třeba trochu užší střih šatů- horní půka někam k bokům přiléhavá, sukně se pak rozšiřuje... a takové přece nemusí být moc zdobené:) Jinak z těch zkoušených se mi nejvíc líbí 4., máš v nich nejhezčí postavu a vypadají na rozdíl od ostatních tak nějak noblesněji, což si myslím, že by právě (především z konzervativního pohledu) svatební šaty být měly :-D a vdávat se v černé a nebo v kostýmku? to mi nepřipadá zrovna tradiční... a hlavně: aby ti to pak třeba nebylo líto ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak zrovna řeším prstýnky: v pátek bychom se měli sejít s kamarádem zlatníkem, který nám je bude vyrábět, tak koukám, co by se mi líbilo.. přítel je nicméně v téhle otázce fakt "na zabití": prstýnek musí mít plochý/ hranatý profil, nikoliv půlkulatý, nesmí být moc zdobený a oba naše prstýnky musí být podle něj stejné... je s ním v tomhle ohledu dohoda k ničemu... našla jsem, myslím, moc pěkný kompromis mezi kulatým a hranatým profilem, s drobnou variací pro můj prstýnek a on na to řekl "hm" a že prý prstýnky mají být stejné... tak jaképak variace... budeme to dál řešit večer, postahovala jsem těch obrázků víc... nicméně dávám do alba, co by se mi moc líbilo v mezích nutného kompromisu :) a držte mi palce, ať ho A) nezabiju B) nenosím po zbytek života na ruce něco, co se mi vlastně tak moc nelíbí... a jeho prstýnek neleží přitom někde ve škatuli...
Odpovedať
Profilova fotka
kadan: moje album poslednich myslim 5 fotek :-)
Odpovedať
luscynka: ty růžové nějak nevím... možná je to jen tou fotkou v mizerném světle, ale nějak mi to celé přišlo takové moc bledé a nevýrazné... neměly je s tou černou výšivkou? nebo třeba červenou? mohlo by to bý výraznější... myslím, že v jiné barevné kombinaci by mohly být nádherné:)
Odpovedať
jo ještě k těm mým prstýnkům, jak jsem psala o kousek výš: jak to řešíte vy? jak moc stejné máte prstýnky?
Odpovedať
Profilova fotka
market82 ja je mela vybrane s cernou vysivkou, v katalogu se mi moc libily, ale v salonu byly jen s tou ruzovou.. 8-( Prstynky budeme mit mozna z titanu, ja cele titanove a mozna kaminek a pritel asi titan a zlute zlato, protoze on nosi zlute a ja bile zlato.. :-( Takze podobne moc nebudou.. :-(
Odpovedať
no, já taky nechci, aby byly úplně jiné, ale myslím, že by když budou mít stejný tvar, stejný materiál, jenom já budu mít jednu část v hrubém matu, ak to snad není až tak velký rozdíl... chjo... no uvidíme večer při diskuzi...
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat asi rovnake...akurat ja budem mat kamienky
Odpovedať
tinka: a už máte vybráno?
Odpovedať
Profilova fotka
uz mame favoritov (pacili sa nam dvoje v Bisaku v Brne), ale chystame sa cez vikend na svadobny veltrh do bratislavy, takze este pozrieme tam. A pocula som, ze na veltrhoch vedia byt nejake zlavy.
Odpovedať
caute, tak ja tento tyzden ohladne svadby nic neporiesim, dcerka je chora..... ]-( market, my s drahym budeme mat kazdy inu obrucku... on si vyberie taku aka sa mu paci a ja tiez.... chvalabohu, ze teraz sa uz nepredavaju obrucky len v paroch.... :-D
Odpovedať
habibi: sice se neprodávají jen v párech, ale přítel trvá na tom, aby byly stejné... ještě, že nechce taky stejnou velikost :-D Teď jsem mu poslala další obrázek, ať to vytiskne případně pro toho našeho zlatníka, a zdá se, že se mu snad i líbí... tak uvidíme :)
Odpovedať
no, keby trval na rovnakej velkosti, ty by si ten svoj nosila na prste....na nohe.... :-D :-D my si ich u zlatnika robit nenechame, ako nas poznam, tak nabehneme do shoppingu a v prvom zlatnictve kupime to co sa nam bude pacit.... drahy riesi vsetko za pochodu.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte My už máme obrúčky hotové, máme úplne rovnaké, dokonca priateľ má aj kamienky. Dosť som sa divila ale keď sa mu to tak veľmi páčilo tak čo..
Odpovedať
Profilova fotka
lucsynka...podla mna su vsetky krasne co si si skusala a vo vsetkych ti to velmi sekne. ale predsalen sa mi najviac pacili take maslove na fotke c 47. vyzeras v nich velmi jemne ako taka vila
Odpovedať
Profilova fotka
lucsynka - tie prve ruzovom naozaj moc neukazu... a tie ostatne sa mi pacia vsetky, akzde maju taky iny charakter, neviem, co by najviac sedelo tebe... tie posledne su uzasne, kralovske, len asi by som sa bala dat ich sit, mohlo by to zle dopadnut. tie tretie (maslove) su take najklasickejsie, ale vyzeras v nich pekne, jemne...
Odpovedať
Profilova fotka
mne osobne sa pacia z albumu tieto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... su take ineee... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci mne sa páčia šaty na fotke č. 6, 12, 16 len sú trošku bledé a 18
Odpovedať
Profilova fotka
Pred chvíľočkou sme prišli zo sedenia s farárom, bolo to v pohode, čakala som niečo náročnejšie. Uvidíme čo nás čaká zajtra.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?