Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
markki velmi dobre si si vybrala. aj bez toho napisu nad fotkou by som vedela ktore to su tie prave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucsynka nie som si 100% istá... skúšala som aj čisto biele no vzhľadom že som bledá ako stena chcem farebné šaty. Samozrejme že dám aj iné fotky. tinka ja mám stretnutia už v pondelok, tak som zvedavá. máme svadbu v inom kostole, tiež som vybavila iného farára.
Odpovedať
Profilova fotka
Ale byl to boj... Moc se mi líbí tvoje oznamko, něco takového by se mi taky líbilo.. že nemusíme, ale chceme.. Nechci nic jako budou oddání a nebo vstoupí do svazku manželkého.. z toho mám pupínky.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lucsynka dala by som tie foto ale nejde mi to, jedine keby si pozrela cesta ku snu
Odpovedať
markki, chválím výběr šatiček:) já jsem dneska akorát zarezervovala pobyt v Tatrách, jako naší "malinkatou" svatební cestu... ta opravdová bude až na přelomu září/ říjen v Indii, ale bylo by mi asi líto, kdybychom neodjeli nikam hned po svatbě... takže první posvatební víkend si pěkně prodloužíme a strávíme ho pěkně v horách:) a navíc jsem našla fakt hezké a levné ubytování přímo na Štrbském plesu, kam můžeme vzít taky pejska, takže super:)
Odpovedať
Profilova fotka
no kocky..rodina sa vcelku umudrila, vsetci PRIDU..... a dokonca sa nam dnes podarilo stretnut s pani majitelkou hotela a restiky kde budeme mat svadbu... bola uplne zlata, vo vsetkom nam vysli v ustrety.... mozeme si prieniest aj svoje alko a tak.. a dokonca nam spravila taku cenu na ubytko v hoteli, ze 10 eur za izbu...no neber to! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubiduch To je super ponuka, len tak ďalej
Odpovedať
lubi, to je super, blahozelaaaam, tak teraz sup sup, dokoncit pripravy, caka to toho este vela..... :-p :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co ja viem vela? zajtra idem do PK skusat tie saty, co som tu ten link hodila.... a potom cez tyzden dam spravit oznamka....potom doriesit obrucky a to je asi aj vsetko, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
lubiduch - to rada pocujem, ze sa vsetci umudrili... a ta cena za ubytko je super! ... my sme sa dnes stretli s DJ, ktoreho sme mali predbezne dohodnuteho a zda sa byt fajn, tak mozem pustit dalsiu vec z hlavy ... vcera sme boli na matrike, tiez vsetko vybavene... uz staci iba prist 10 minut pred sobasom :-D
Odpovedať
lubi, blahopřání ke všem vyjednávacím úspěchům:) my dneska byli zkusit vyhlídnutou restauraci a shodli jsme se, že by to šlo, takže další věc je rozhodnutá- teď musíme akorát sepsat asi nějakou smlouvu... takže príma, další věc je více méně vyřešená a tím i můžeme dokončit oznámení, vytisknout a rozeslat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Koukam, ze vsichni rychle pokracujete :-D Ja pujdu v tydnu konecne zaplatit zalohu na saty :-N a ted koukam na netu na prstynky- libi se mi docela titanove, mate takove nekdo v planu? :-. A jeste to oznamko, ale s tim asi pockame, az se bude vedet, ze ta svatba bude na 100% :-N A taky uvazuju o svatebnich novinach, kdyz se treba budeme fotit, aby hosti meli " zabavu"..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no my sa budeme davat fotit asi den pred svadbou.... sme na to dostali super ponuku, co sa ceny a casu tyka.... sice sa budem musiet dat 2 krat malovat a cesat, ale kedze chcem len nieco fakt jendoducho a teda co to bude robit mi dala na to aj zlavu, tak to asi spravime tak...a svadobny den bude uplne bez stresov :-) dnes som si pezinku bola skusat saty :-) kamoska ma fotila tak ked mi to posle to sem asi hodim, potrebujem radu, lebo vsetky co som skusala boil nadherne a a stali uplne rovnako...ach jaj dilema
Odpovedať
Profilova fotka
no dala som tam tie fotky, vcula cakam hodnotenie od vas :-D 8-) moje hodnotenie. 1. vyzeram v ich ako babika na svadobne auto spred 15zich rokov :-D 2. tieto boli fain dobre som sa v nich citila..ale na spodku siat som neni zmierena s tou cipkou 3. maslovej farby, na zivo boi nadherne...nie uplne s ami paci vpredu to prekladanie sukne, ale mali naaaaadhernu vlecku 4. taky kompromis medzi kraaaasnymi a jednoduchymi, museli by sa ale asi o 5 cm predlzit... na velkost boli rovnake cisla, tie tretie som mala uplne zatiahnute, podla mna by lepsie vyzerali keby ze som v tom neni taka staihnuta
Odpovedať
Profilova fotka
lubi, já nevím, mně ty šaty všechny přišly jak z předloňské nebo ještě starší kolekce... myslím, že při své postavě si můžeš dovolit mnohem víc ;-) ještě bych pohledala
Odpovedať
Profilova fotka
luci ako myslis viac? lebo mali tam aj take speci saty, ale ked mne sa moc nepacili, lebo boli take prilis cipkovane alebo zdobene.... potrebujem nieco bez ramienok, lebo mam strasne siroke ramena ako mezete vidiet, cize vyber je potom vcelku zuzeny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lubiduch: saty 3 jsou moc pekne, ale jestli to nebylo uplne ono, tak jeste hledej, urcite ty prave najdes.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lubi No neviem..... Myslím že by si mala zvoliť niečo úplne iné Tie prvé vrch je dosť stiahnutý a spodok presný opak , mám pocit akoby to boli 2 šaty 2. určite by to chcelo inú spodničku, viac kruhov, neviem koľko si mala či 1 alebo viac kruhov V podstate si myslím že by si mala hľadať ďalej.
Odpovedať
Profilova fotka
lubi, jo "viac", prostě krásnější, zajímavější šaty, které by tě podtrhly, zdůraznily :-) Vždyť máš perfektní postavu, žádná široká ramena, kdo ti to nakukal? :-o x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi - mne sa z tych najviac pacia tie 4., ale suhlasim s ostatnymi, ze skus este hladat dalej... aj preto, ze si sa nevedela rozhodnut, asi ziadne z nich nie su tie prave... :-)
Odpovedať
lubi, mne sa nahodou pacili 4, ak si odmyslim podprsenku.... ;-) a kto ti preboha povedal, ze mas siroke ramena???? =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jo...ja neviem ale ake ine by som si mala vyberat...ja som taky strasny konzervativec co sa svadobnych siat tyka... som sa povodne chcela vydavat len v bledom kostymceku 8-) cize hladam saty bez cipky, nieco k comu netreba zavoj, take do akych netreba prsia a tak :-D vyber je teda znacne zuzeny :-D takze asi aj ked navstivim 100 salonov si niekde poziciam nejake taketo.. alebo sa vratim k mojej kostymovej alternative, ked uz to tolko stoji to aspon vyuzijem v robote :-p alebo mi viete poradit nejaky iny salon?
Odpovedať
Profilova fotka
zkus nějaký jiný salón se schopnou obsluhou a neboj se dát na jejich rady, třeba ti sednou šaty, které bys původně vůbec nechtěla zkoušet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi, urcite si vyskusaj aj take, ktore by si na prvy pohlad nedala... inak tieto som mala oboje na sebe, prve v maslovom, druhe v bielom - su pomerne jednoduche, tie druhe bez zdobenia, na prvych su kamienky, oboje boli velmi krasne http://www.salondiamond.sk/kym-produc... http://www.salondiamond.sk/allison-ma...
Odpovedať
Profilova fotka
jooooj bosacka tie su fakt krasne....ale to by som si asi nemohla obliect... ja som taka fakt strasne konzervativna co sa spolocenskych siat tyka, je to so mnou na nervy :-D pri najrhorsom si dam tie co som mala na promociach, take cirene s bielym vzorom na prsiach...
Odpovedať
Profilova fotka
jaj a napadlo ma este pre tie co nemate este obrucky.....v trnave je jedno zlatnictvo, akurat mi sestra vravela. oni odtial maju obrucky za 5000(spolu)....mali stat 7000 a este im dali aj zlavu.... to pri tych 600 eurovych co som pozerala znie super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haha, ale cierne svadobne nie su moc konzervativna volba :-D ...ja som zistila, ze co sa tyka svadby som konzervetivnejsia, ako som si myslela :-) skus este trochu pochodit a daj si aj poradit a oblec na seba aj to, co by si si inak nevybrala... ja mam nakoniec saty, ktore by som ani neskusala, len uz predtym ma kamaratka nahovorila na podobny styl a boli moc dobre... tak som skusila aj tie a aj som ich vzala :-) podla mna by sa ti mohlo hodit vela siat, s tmavymi vlasmi mozes mat aj biele, aj maslove, postavu tiez nemusis korigovat... ja som mala zuzeny vyber na tmavsie, kedze som original blond, s bledou pokozkou... ale vybrala som x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kde v trnave je to zlatnictvo?
Odpovedať
Profilova fotka
lubi a čo takto ísť na výstavu v Bratislave PKO čo bude v sobotu a nedeľu????? Bude tam veľa salónou. Alebo február Agrokomplex Nitra. Popritom si môžeš pozrieť aj ostatné veci čo potrebuješ. Neviem pre čo chceš kostým........................... Si pekná baba tak nevymýšlaj.
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky Prosím vás neviem si rady s dezertami. Koľko kusov na osobu??? Či už na hostinu alebo výslužku. Vôbec netuším koľko ani aké druhy.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?