Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
aj mne sa viac vidia tie prve ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ja som skusala strasne davno jedny ale uz si ani nepomatam ako presne vyzerali tak uvidim...ale v tom pezinku maju zevraj clekom slusny vyber a je to lacnejsie nez v Ba
Odpovedať
Profilova fotka
lubi, mne sa tiez pacia tie prve viac... na tych druhych sa mi moc nepaci to okolo krku a ta aplikacia vpredu na sukni ako je spravena... tie prve su nadherne ...tolko krasnych siat je :-) v kazdom salone kde som bola by som si nejake vedela vybrat
Odpovedať
...ahoj holky...teda vy toho popíšete...já se sem teď dva dny nedostala a tak mám nedostatky :-| Takže jen ve zkratce....Lubi, než mít takové potíže s rozhodováním, který termín bude komu pasovat, tak bych se na to raději vykašlala a udělala svatbu jen se svědkama, ať už ve vegas nebo kdekoli jinde. Páč nevím, jestli bych po takových útrapách nebyla spíš otrávená než natěšená vdávat se :-S Držím pěstičky, aby vám to dobře dopadlo a hlavně vy dva jste byli nad míru spokojení. K těm šatům....líbí se mi též ty první. Jsou takové jemnější a přitom nazdobené. Podobné jsem viděla unás v salonu a byly pěkné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Jednoznačne prvé. Sú nádherné. Skúšala si už Gabriela Mercedes?? Je to salón v GA/SA/ DS. Ja mám rezervované šaty v GA. Je tam veľmi milá kočka, poradí ti, ceny sú v pohode. Bez vlečky cca 165eur s vlečkou sú o niečo drahšie. Ak by si išla objednaj sa je to lepšie. Kolegova priateľka bola teraz v DS a tiež si pochvalovala.
Odpovedať
Profilova fotka
??????????? http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, kadan, aj ja mam saty z toho isteho salonu... a tie prve co mas na sebe som tusim tiez skusala, ale nakoniec sme vybrali ine...
Odpovedať
Profilova fotka
????????? http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Bosacka Skúšala som si 6 šiat, no 3 boli už rezerve. Tieto sú pekné, no nevyniknú na fotke, je tam zlé svetlo. Aké máš ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat tieto http://www.gabriela-mercedes.sk/sk/sv... to je obrazok z ich stranky, nechcem davat seba, pre istotu :-) oni maju vsetky saty tak skaredo nafotene zdola, na fotkach sa mi ziadne nepacili, v skutocnosti mi velmi pekne sedeli
Odpovedať
Profilova fotka
Tie som pozerala aj ja, sú milé. Máš pravdu, niektoré fotky sú naozaj zlé. Hlavná vec že na nás tie šatočky vyzerajú dobre, a cítime sa v nich ok. Čo myslíš ktoré sú lepšie??
Odpovedať
no veru, mohli by si ich dat aj lepsie pofotit, ale hlavne ze su pekne a sadnu nevestam. ja budem mat: http://www.fantasticflower.sk/mainPag... len budete musiet hladat..saty cislo 35 - vivian.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zaujímavé
Odpovedať
zajo, hezkeeeeeeeeeeeeee... ;-) pekne saty ste si babule vybrali... lubi, mne sa tiez viac pacia prve.... ;-)
Odpovedať
zajo, krásný výběr- jsou fakt nádheré:)) lubi- hlasuju určitě pro ty první... nevím jak tobě, ale třeba mě moc nesedí ty střihy za krk, dělá to docela velká ramena ( a to jsem docela štíhlá, ramenatá rozhodně ne)... taky jsem si zkoušela takový tip šatů a přišlo mi, že zdaleka nevypadají tak noblesně a krásně, jako ty s tím klasickým dekoltem... a hlavně ta výšivka na prvních šatech je úžasná:)
Odpovedať
zajo: taky ty jsou úúúúúúúúúúúúúžasné!!! ;-) fakt oroginální! Jsem zvědavá, jak budou sedět na Tobě ;-) ! už aby byl květen :-) kadan: určitě ty první ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankabry Ahoj prečo tie prvé?? myslíš že tá čierna je ako na kar??? Nebudú čierne ale bordové, boli akurát na výstave tak som si obliekla tieto.
Odpovedať
Profilova fotka
kadan: i kdyby byly cerne, tak by to nevadilo, v posledni dobe zacinaji pujcovat i bilo - cerne, ja jsem mela vybrane bile s cernou vysivkou, ale v salonu je meli s ruzovou =-) ale i tak byly nadherne.. :-D A druhe favoritky jsou bile s jemnou vysivkou v cervene.. :-D A tyhle asi vyhraji.. :-D Jen bych podle nich chtela mit sladene doplnky, jen abych vystihla ten odstin, premyslim, jak to mam udelat =-) Mate jeste nekdo v planu vyzdobu do cervena? ;-)
Odpovedať
luscynka: ty bílo růžové jsou nádherné :)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa pacia viac tie s jemnou cervenou vysivkou...su rozkosne! ;-)
Odpovedať
ahojte baby ...hladam kontakt na nejakeho dobreho kameramana..Mame termin 15. 5. a nemam nikoho...pomoc!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Taky to vidim na ty bilo - cervene a k tomu vsechno do cervena - kytku, vyzdobu, priteli kravatu,.. Ted jsem si udelala zabal na stehna a zalezla jsem do postele a jdu kouknout na prstynky, celkem se mi zacinaji libit z titanu.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kadan - mne sa viac pacia tie do ruzova... jednak s ciernou mi to pride moc drsne, bordove by mohli byt lepsie, ale zda sa mi ku tvojej postave lepsie, ked tie saty budu trosku asymetricke... lucsynka - mne sa pacia oboje... a vyzdobu podla mna v pohode zvladnes aj do ruzovej, aj do cervenej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Ďakujem za rady. Ešte si skúsim tie v bordovom prevedení/ také isté ako čierne/.
Odpovedať
Profilova fotka
kadan doufam, ze pak das fotky ;-) mas v planu zkouset jeste nejake, nebo jsi rozhodnuta jit do techhle? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj tak neviem akú by som mala kyticu...atď. keby som si dala tie čierne. Už máte dohodnuté stretnutia s farárom?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mela v planu kdybych mela bilo cerne bud bile ruze, nebo kaly, pripadne pridat jeste nejakou barvu, napr. ruzovou.. S fararem jsme domluveni, nez bude priprava, tak nam da vedet, budeme chodit i s kamaradkou, ktera ma svatbu koncem srpna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my absolvujeme nauky v brne, minuly tyzden sme boli za fararom a nastastie bol ochotny, zajtra mu mame volat
Odpovedať
ahojte kocky. dnes nam blbol net cely den..iny abstak :-D som rada ze sa Vam saty pacia, blba som sa v nich zabudla vyfotit. ale neviem ci nepojdem sa cisto len v nich pofotit, lebo aj kadernicka aj kvetinar :-D chcu vidiet ako v nich vyzeram, aby ma mohli urobit uces a aj zladit kyticu. aj tie cierne su zaujmave..ja som niekedy chcela cervene, ale kedze ich je malo a vsetky su na jedno kopyto, tak budu maslove.
Odpovedať
Profilova fotka
Konečně mám vybrané šatičky, tak kdyžtak mrkněte ke mě do alba..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?