Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a oznamenia uz mate?
Odpovedať
ked maju platformu trosku, tak sa len zdaju take vysoke a aj sa v nich lepsie chodi. oznamka este nie, mali sme ist dnes fotografke, ta bude fotit deti na oznamenie, ale tata isiel na polovacku, tak sa to odsuva...hadam buduci tyzden sa k nej dostaneme.
Odpovedať
Profilova fotka
dam do albumu na chvilu oznamka skus mi poradit ktore si mame dat , ktore sa Tebe pacia.
Odpovedať
Profilova fotka
nejde mi to tam dat , mam to v inom programe ako to uklada, tak ti to poslem do IP
Odpovedať
nestresujte baby, ved oznamka sa posielaju az 6 tyzdnov pred svadbou, mate caaaaas, ja planujem riesit oznamka az vo februari najskor... topanky chcem na co najnizsom opatku, aby som nebola vyssia ako drahy..ked som bosa, tak je vyssi, ale kedze milujem vysoke opatky, vtedy som uz vyssia ja...takze na svadbu chcem urobit kompromis a vzdam sa opatkov,..... :-p :-D
Odpovedať
ved ja viem ze este cas..je polovicka januara, kym sa vyberieme za fotografkou, bude koniec januara, kym sa dohodneme fotit bude koniec februara, kym to spravi tak je marec. co je akurat. idem kocky, maly vyspaty, napapany, ideme zo starsim na logopediu, do kauflacu na nakup a hadam aj neake obchody pochodit. papa vecer
Odpovedať
Profilova fotka
papa zaja a nieco dobre nakup:-))
Odpovedať
Profilova fotka
habibi no my budeme teraz dost aj mimo SR a chcem si to sama vsetko porobit, zorganizovat aby bol klud. sestra ma tazke obdobie,tej musim pomoct takze malo casu budem mat
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, paradne topanocky...tak sa mi pacia topanky s takymi vysokymi opatkami, aj by sa mi hodili (priatel ma dva metre a ja mam kratke nohy :-( ) Skoda ale, ze v tom neviem chodit :-N asi budem mat radsej nizsie, nech nechodim jak polamana
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj tinka1003, čo šaty? Už máš rozhodnuté?
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak: stale nie :-( este idem skusat. inac, hladala som email na teba, viem, ze si mi raz posielala fotky, ale nenasla som ho...
Odpovedať
Profilova fotka
jóóój, no teda :-) pošlem ti IP
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojky holky :-) tak se k vám přidávám, i když jsem už v diskuzi 15.5.2010 :-) Máme to tedy přesně za 4měsíce - juch juch :-N Šatičky rezervované, první várka oznamek rozeslána, dortíky a cukroví zařízeny jen zajít na ochutnávku a rozhodnout, co přesně chceme :-) nehtíky domluvené. První zkouška účesu je za mnou, i když teda dopadla katastroficky :-D alespoň vím, co nechci :-D takže další zkouška v březnu a to jsem si kadeřnici rezervovala jen pro sebe na celé odpoledne, tak snad něco vymyslíme :-) Právě řeším fotografa ... můj fotograf se mi stále neozývá, ale počítám, že teď pracuje na filmu, takže asi nebude mít čas :-/ Takže jsem rozeslala poptávku všem fotografům o které bych měla zájem. Nejvíce mě sice zaujala Simona Smrčková, ale ta už je rezervovaná :-( Kamil Saliba taky :-( no uvidíme .. jsme z Ostravy a svatba bude v Arboretu v Novém Dvoře kousek od Opavy, tak hledáme někoho, kdo to tady nebude mít až tak daleko.. Boty a doplňky nechávám na později ... Právě nejvíce řeším snubní prsteny. Budou určitě z wolframu. Jsem alergická na kovy, takže bílé zlato atd. nepřipadají v úvahu, páč v tom je nikl :-/ ale nevadí! naopak! jsem za to ráda, jelikož jsem tak našla tyhle úúúúžasné prstýnky! Nepoškrábou se (tedy jen že by mi do něj někdo rýpal diamantem :-D), doživotní záruka, výměna velikostí pokud přiberu nebo zhubnu přes prsty, pokud mi budou muset prstýnek rozlomit, kvůli hospitalizaci nebo tak, dostanu nový ... LUXUUUS! kamarádi je mají, takže můžu ozkoušet v reálu ... fakt jsou nádherné. Chceme klasiku, jednoduché. Spíše asi bombírované, páč ty mi sluší víc ;-) Řeším jenom jestli oba matné, oba lesklé, nebo mat s leskem po okrajích atd. Já chci lesklý, Pavel zase spíše matný, i když tak nějak rezignoval a pravil, a´t už něco vyberu :-D Mám představu stejný prstenů a tu mi asi nikdo nevymluví :-/ takže že bych měla lesklý a on matný to asi nepřipadá v úvahu ... no uvidíme. Do týdne by měly dojít vzorky velikostí a pak vybereme natvrdo :-D No a včera jsem začala zařizovat svatební cestu - původně to měly být 3 týdny pronajatým autem po západě USA, národní parky a tak... No ale nějak jsme zapoměli na letenky a zdražování a po týdnu stojí o deset tisíc víc jedna :-( takže změna plánu a jedeme na okruh Evropou 8-) uvidíme, kolik toho za 3týdny stihneme, ale máme v plánu zatím - Rakousko, Itálie, Sicílie, Švýcarsko, Francie, Španělsko, Maroko, Portugalsko, Belgie, Holandsko, Německo a zpět přes Polsko. Chce to jenom vychytat plán cesty, vybrat zajímavá místa a pod. a bude to - takže práce tak na měsíc :-D
Odpovedať
jankabry. vitaj :-) aj my chceme z wolframu :))) mas neake stranky, odkial sa daju objednat? ja som nasla jedine isperky.sk. a svadobna cesta aku planujete...v dobrom a uprimne zavidim x-) x-) x-) my si hovorime, ze take nieco absolvujeme, ked vyrastu deti. :-D :-D :-D
Odpovedať
a k nakupom..nebola som nikde, len malemu som kupila v deichmane topanky, maju dobre ceny teraz a v kauflaci nakup. boli sme zo svokrou, tu sme nechali doma a predchvilou sme prisli domov. a uz sa mi neako nechce ist nikam..pojdeme zajtra doobeda. chcem si aj saty zarezervovat, budem kludnejsia.
Odpovedať
zajo: tungstenworld, tungstenaffinity, titaniumkay, larsonjewelers to všechno s koncovkou .com a uktitaniumjewellery, johngreedjewellery s koncovkou .co.uk ;-) v čechách to nedělá nikdo a když jsem něco našla tak děs a hrůza a hlavně žádný servis, záruka nic .. :-( mají tady teda co dohánět!
Odpovedať
aj mas vybraty neaky konkretny? http://www.isperky.sk/wolframove-sper... mne sa pacia tieto, aj ten siroky, aj tensi.. ale este by som pozrela neake ine. povodna predstava o prsteny bola - obycajny, hladky, nezdobeny.
Odpovedať
jankabry, ja som tiez alergicka na kovy - nikel a kobalt... takze tiez problem s obruckami. ja len ze alergia na nikel je casto spojena s alergiou na kobalt a ten sa pridava ako primes do wolframu .. :( my riesime platinu, hoci su dost drahe.. potom je este moznost titan.
Odpovedať
konecne sedim. kocky.. dnes sa ma buduca svagrina pytala, ze na kedy ma si urobit volno na rozlucku zo slobodou. rozmyslam, zeby som zajednala na jednu noc neaky maly hotelik, alebo penzion,kde je wellness... nemate neaky tip?
Odpovedať
http://www.wellnesspatince.sk/files/F... vyzera to dobre x-) x-) marianinka-neako mi to nejde kuk. ale urcite vyberiete dobre ;-)
Odpovedať
Ahojky holky....tak dnes mám za sebou den plný běhání kolem svatby. Ráno jsme začali na úřadě, kde jsme museli ještě potvrdit nějaké papíry. Pak jsme měli schůzku s paní z agentury. Bylo to moc fajn....paní velmi sympatická, pěkně jsme se domluvili co si představujeme a jak to vymyslíme atd. Pak jsme jeli po salonech a zkoušet šaty. obešla jsem 4 salony.....no a nakonec jsem vybrala...některé šatky co jsem zkoušela mám v albu a samozřejmě i ty vítězné. Akorát ty jsou trošku blbě nafocené, moc tam nejsou vidět detaily, ale jsou fakt krásné. Takže k těm prvním, které jsem vybrala minulý týden jsem se nakonec nevrátila. Byla jsem se na ně ještě jednou podívat, ale nebylo to ono...proti těmhle (jsou uplně nové) vypadaly tak nějak zašle. :-| Taaak a jsem v klidu, to nejdůležitější už vlastně mám :-D
Odpovedať
ludincek: Cobalt přidávají jen do "šunt" prstenů, které zoxidují, zreagují s kůží a nic nevydrží. proto na každé dobré stránce, je uvedeno, co se tam přidává a proč nickel. Mamka učí na vysoké škole metalurgii, takže mi o tom něco pověděla ;-) Nikl se tam přidává, vylepšuje vlastnosti, ale i přes to, že tam je, nedostane se na povrch, nereaguje s kůží. Zaručuje se nealergennost těchto prstenů. Chce to hledat důveryhodného prodejce, který nabídne záruky. Koukni tady: Is tungsten hypoallergenic? Tungsten carbide is 100% hypoallergenic and allergy free and will not produce skin irritation or discoloration. Tungsten does not react to sunlight, salt water, chlorine or anything that the body emits. We use solid tungsten carbide with confidence knowing that anyone can wear it without the concern of an adverse reaction to your body. Tungsten carbide rings require other metals to be used as a "binder", with cobalt and nickel being the two most common. While cobalt is cheaper, it will cause the tungsten to oxidize over time, and cause spots to appear on the metal that cannot be removed. This is why we only use nickel as a binder. Tungsten - like titanium - actually bonds to the nickel molecules, preventing them from leeching into the skin. This is why tungsten is hypoallergenic.
Odpovedať
Ahoj, zdravím:) tak já si dneska zamnluvila kadeřnici... je kousek od mého bydliště, doporučila mi ji sousedka, co se vdávala loni, po telefonu byla milá... Jen mě trochu zarazilo, že se prý zkoušky běžně dělají tak 14 dní před svatbou =-) Paní to zdůvodnila, že jak je hodně zákaznic, tak si pak ta kadeřnice není úplně dobře schopná pamatovat, jak ten úče vyráběla, byť to tedy samozřejmě fotí... to mi přijde sice rozumný a pádný argument, ale co když s ní nebudu spokojená... jak pak seženu někoho jiného tak narychlo? tak jsem říkala, že bych ráda zkoušku tak třeba měsíc předem a na to ještě kývla... jinak si za účes i se zkouškou řekla cca 1000- 1200. Bude to bez barvení, mám vlastní rezavé vlasy a barvit tedy nechci, na druhé straně mám zase vlasy až na zadek, takže s tím bude víc práce... Ale ta cena je asi ok:) Jinak prstýnky nám bude vyrábět kamarád zlatník. Známá mi zrovna včera vyprávěla, jak si nějaká známá takhle nechala zvětšit ve zlatnictví snubák, který koupili někde v nějakém obyčejném zlatnictví, a zjistila, že prestýnek je a) dutý a b) není ze zlata... to tedy asi "potěší"... Takže se spolehneme na kamaráda, byť ho budeme muset trochu popohánět..:)
Odpovedať
Profilova fotka
market hod potom foto s ucesom zo skusky do albumu...som zvedava co ti vycaruju z tak dlhych vlasov :-))) ja sa neodvazim ziadnej ani zavolat....mam jednu a ta dost trpi ked mi ma robit uces.... (na poslednej akcii na mna minula 3 sady nataciek)!!!! a mna uz moc nebavi to ich zalamovanie rukami ze z takych vlasov sa nic neda spravit :-(( mate niekto podobny problem??
Odpovedať
ja mam problem opacny ]-(
Odpovedať
lubi, ja som taky problem s vlasmi mala pred porodom...teraz uz nemam, aj ked postupne rastu a zhustuju sa, uz su po ramena..... :-D market, mne ked drahy kupil snubak aj s certifikatom, tak som ho dala zmensit...a pocula som, ze zvyknu v zlatnictvach vymienat diamant za obycany zirkon.... tak potom som hned isla do ineho zlatnictva a tam mi pod pristrojom potvrdili, ze diamant je stale tam.... kradne sa vsade.... 8-(
Odpovedať
ahojte baby....som bezradna,,,ak mate nejakerady pomozte ,,,so snubencom uz smesa mali brat minuli rok kvoli financiam sme to odlozili a dohodli sme sa spolocne na tento,,ale problem je ze sestra s jej frajerom chodia kazdy rok za pracou do zahranicia od marca do oktobra,,to je ten problem ze na svojej svadbe musim mst sestru ale ona v tom case nemoze prist,,,som bezradna,,Ďakujem Vám..Tatiana
Odpovedať
tani, aj moj snubenec nebude mat na svadbe sestru...zije v USA, nemoze prist, casovo je prilis zaneprazdnena, kalendar ma na rok dopredu plny..... bohuzial, ale taky je zivot, kazdy si vybera svoje priority..... sestra si v praci nemoze zobrat volno?
Odpovedať
ahoj habibi78 nie nemoze robi v hoteli,,som zufala,,
Odpovedať
lubi, dala jsem zatím do alba alespon fotky svych predstav o ucesu:) no, zirkon od diamantu se nerozezna, to je fakt... stejne jsem si prave rikala, ze kdyby mi dali pekne upravene a vylestene stribro misto bileho zlata, tak to taky poznam az po delsi dobe, ale na miste urcite ne... tatiano, sestra by snad mohla na vikend prijed, ne? kam jezdi pracovat? to je cesta tak moc draha, ze by nedorazila ani na tvoji svatbu? mne by se asi nechtelo ji kvuli tomu poradat nekdy v zime... na druhou stranu jsem tu videla nejake album ze svatby, ktera byla 4.12., cele se to neslo ve vanocni atmosfere a bylo to moc pekne:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?