Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
coze? kokos? a co je ze u grofa? u nas v Trnave bola teta na matrike uplne zlata, som jej volala a ona si nas poznacila a ze to vobec neponahla tam prist so ziadostou, ze staci hocikedy ked budeme mat chvilu casu ;-) ze nam potom aj prozprava ako to cele prebieha a ako si to predstavujeme (hudba, spev a pod)
Odpovedať
zamok u grofa..taky pekny podnik v Nitre. aj v HC postup super, mila pani.. to v Nitre neviem co malo znamenat ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
v nr by to bolo uplne idealne.. ludia pridu, nikam by sa nemuselo ist, vsetko by sa odkrutilo na jednom mieste. ktovie este ako to vsetko dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som rozmyslala nad kastielom v jaslovkskych bohuniciach alebo smolenickom zamku, ale smolenicky zamok ma podla mna nie extra pekny interier a z jaslovksych bohunic mi neodpovedali na mail, tak maju smolu :-)))
Odpovedať
skus im zavolat. tam je to vraj pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
no hej, bola som tam raz mrknut, ale nakoniec uz mame zarezervovane v hoteli mlyn....vnutri je to krasne, vonku travicka, ohradeny areal len pre nas, teraska a tak ;-) akurat zvonku sa mi nepaci ze nahoteli je napisane 'HOTEL' a ta fasada je zevraj povodna, ale neni to extra pekne, lebo to vyzera osumtelo...zato vnutri je to fakt pekne, ked sa ti chce pozri :-) http://www.hotelmlyn.sk/restaurant/in...
Odpovedať
;-) to poznam, chodievali sme tam na obed, blizko som robila, teda stale robim, len ktovie ci sa po materskej vratim.
Odpovedať
no, najprv prispejem , potom zareafujem, co ste popisali... volala som namatriku, musime prist obaja na matriku Bratislava Ruzinov,daju nam delegacny list a s tym pojdeme na matriku BA nove mesto, tam nam daju potvrdenie pre farara.... =-) no a mam definitivne vybrate svad. saty, konecne....... pridam fotky....
Odpovedať
habibi, super satky, pristanu Ti. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
habibi ty si z ruzinova? ja tam byvam ;-) a saty su velmi pekne, menej sa mi paci ten zavoj, ale skor preto ze ja celkovo nie som zavojovy typ. ale cele ti to velmi sekne aj s tym zavojom ;-)
Odpovedať
dakujem baby x-) x-) nad tym zavojom stale rozmyslam, asi ho vymenim za hladky, bez krajky, nech to spolu s bolerkom nie je velmi načančane.... :-p som rada, ze nemusim mat ziadnu spodnicu, su lahunke...uz iba vhodny korzet na prsa, schudnut v bokoch, mam na to este takmer 4 mesiace... :-D :-D :-D lubi, kde v Ruzinove byvas?
Odpovedať
zas taky spanielsky zavoj ide k takym satam.. aj k ucesu, ved skus jednoduchy, ako to ukaze...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja byvam na posni, 1 zastavku od konecnej elektriciek :-) ja rozmyslam ze si nedam vobec zavoj, ale skor nejaku celenku strasovanu a normalne rozpustene vlasy.... mam dost dlhe vlasy a hlavne tazke, cize mne nikdy ziaden uces nedrzi :-(
Odpovedať
no lubi, ja som tiez mala take vlasy...po porode mi zostala ledva polovica a z kuceravych sa stali rovne.... :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, to co je za pristup na tej matrike?! a ked sa da mat sobas inde, nemozu z hlohovca prist ku grofovi? ved ci ide niekto do mojmiroviec, beladic... alebo z HC do NR, to by mohlo byt jedno (aspon si myslim)
Odpovedať
nemozu chodit z okresu do okresu... asi aby im nebrali kseft alebo co. Pritom ochota nula bodov. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, dala jsem fotky ze zkouseni do alba ( docasne ) tak by me potesila vase rada.. ;-) Nejlepsi byly ty bilo- vinove, ale bylo na nich poznat, ze byly upravovane - delka, tak leda je usit ( aukro, mimibazar ) Jeste me ceka jedno zkouseni a kdyz ani tam nic nevyberu, tak asi pujdu do toho usiti.. :-S
Odpovedať
lucsynka, satky su krasne, Aj Ti seknu. neda sa to spravit neako? A ten nahrdelnik by som k nim nedavala, oni su dost zdobene, je toho potom moc
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79 ty vinove jsem nasla na netu na usiti za cca 5500 Kc ( pujcovne bylo 8000 ) jen nevim, jaka by byla kvalita.. =-)
Odpovedať
co baby pisu, co si davali tak sit saty? no..rozdiel nieje az taky, aby som do toho isla. ja ked nieco kupujem, musim to vidiet. i ked by si ich predala potom a mala by si to za par korun
Odpovedať
Profilova fotka
luci tie cervene su az gycovo pekne :-) si musis skratit nohy :-D
Odpovedať
luci, ja cervenu velmi nemusim, ale fakt ti svedcali, tie by si si mala vybrat.... x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucsynko, když už ušít, tak bych se přimlouvala přímo u nějakého Číňana, tam stejně všichni z Aukra a Mimibazaru ty objednávky přeposílají, tak proč živit ještě mezičlánek. Já mám zkušenost perfektní, nemám tedy šaty ještě doma, ale podle fotek to vypadá velmi slibně. A vešla jsem se do 3 tisíc ;-) Mrkni ke mně do alba, i na ty ostatní reference.
Odpovedať
ja som videla saty site od cinana, napodobenina maggie sotero, a bolo to teda poznat original a napodobenina. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, já taky (a byla to hrůza), proto je dobré si ho pečlivě vybrat ;-)
Odpovedať
inak baby, mne dnes napadlo..ze si chcem dat francuzsku manikuru na nechty na rukach a dam si asi aj gelove.... no a kamoska mi poradila, nech si dam fr.manikuru a gelove aj na nohy, ze sa to bezne robi, ze tie nechty su tenke, kratucke ale pekne.... =-) =-) =-) =-) poculi ste o tom???? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habi, já nohy neřeším, budu mít balerínky a ženichovi je to (při svatební noci) jedno :-D
Odpovedať
ja chcem mat sandalky, stale mam nechty nalakovane na nohach na cerveno, ale francuzska na nohach..... hmmmm.... x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to jo, to musí být hezké ;-)
Odpovedať
baby, v akej farbe budete mat vyzdobu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?