Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
misinka866 - priplatok za svadbu v sobotu? :-. ...citala som, ze sa plati za iny den ako piatok alebo sobota... so satami vobec nemusis stresovat. ak nechces nejake uplne netypicke, nebude problem. vo vsetkych salonoch kde som prisla som len povedala, ze hladam svadobne saty, vacsinou sa pytali hned datum (aby mi neponukali uz rezervovane) a vacsinou sa pytali, aku mam asi predstavu. nieco sme so sesternicou (s nou som chodila) vybrali z vesiakov, nieco mi priamo ponukli oni. inak tie saty vyzeraju ovela lepsie oblecene, ako na vesiaku a vo velkosti sa vedia vela prisposobit, tak kludne skusaj na seba vselico :-) nezabudnite zobrat so sebou fotak, aby ste sa k tym satam mohli vratit, porovnat... (inak bola som aj v drahych aj lacnych salonoch, vsade boli mili, vacsinou v tych drahsich sa snazili aj poradit, v lacnejsich to akoby nechali viac na mna)... tak drzim palce, tremu mat urcite nemusis :-)
Odpovedať
Misinka: zo skúseností by som ti radila ísť do salónov hlavne od utorka do štvrtku, lebo vtedy tam zvyknu mať všetky šaty... piatok si zvyknú prísť nevesty pre ne, a v pondelok ich vracajú, tak možno niektoré práve nebudú mať v salóne... aj keď teraz v zime tých svadieb tak veľa nie je, ale predsa... :-) Príjemné prípravy ;-)
Odpovedať
misinka866 - ahoj, žiadne stresy, ani ja ešte nemám šaty, a to som už zopár salónov pobehala ;-) Ja to už nechávam na január, to si už nejaké musím vybrať. Ešte som nebola v NR, láka ma Diamond, na webe majú pekné šaty. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím vas vsechny a preju vam krasne proziti svatku, samou pohodu a vsechno nej, nej do noveho roku ;-) A taky at nam vsem ta svatba vyjde presne podle nasich predstav :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, náhodou jsem teď zabrousila na web Zuzany Scharf a píše se tam cosi o volném termínu 15.5.2010. Třeba se to bude někomu hodit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Diky moc kocky za podporu, uz to mam za sebou, bola som v utorok 22. a presla som jednu svadobku, nic som neskusala, len som chcela vidiet ponuku a ptoom v druhej svadobke som si skusila asi 5 siat, do mojich vysnivanych som sa nevosla, pretoze su rybyckovy strih a boli na zips:}ale ja tvrdphlava ]-( som si stala za svojim a tak ich velmi zlata pani majitelka predo mnou rozparala :-N , ze mi ich urobi na snurovacku..juppiiii, saty su prekrasne, fotila som sa vo vsetkych a aj ked mi tie ostatne super sedeli, stqle to nebolo to prave az na tie, som sa proste zamilovala :-D kamoska-moj buduci svedok:} ma fotila, ale mobilom, cize tie fotky nie su take kvalite, musime ich este hodit do pc a zvacsit...su to saty z Atelier Diagonal, ale presne neviem cislo:} zaloha zaplatena:}takze tak, ako som sa bal a nebolelo, ta pani bola moc mila a ochotna, velmi na tom zalezi, asi som sa toho najviac bala, ze ci nebuud drze. tak VAm prajem teda super silvestrovsku oslavu a super rok, nech mate , mame :-D pred sebou, teraz nam to do maja poleti strraaaasn rychlo...aaa ozaj, objednala som si uz pohare :-D to len tak, aby ste vedeli:}hahaha papapa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, v prvom rade vám chcem popriať všetko najlepšie...je to náš rok, náš dvoležitý rok, tak si ho teda užívajme ;-) misinka866, som rada s tebou a dúfam, že možme tvoje šaty aspoň na chvíľu uzrieť ;-) Je najdvoležitejšie, aby si sa v nich dobre cítila, pretože keď sa v nich budeš dobre a krásne cítiť ty, tak potom ťa tak budú vidieť všetci. Želám ti teda, aby si sa v nich cítila nádherne a samú seba videla krásnu.
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak Dakujem moc, si milucka:} ano, saticky-fotene na modelke- dam do albumu, aj pohare ,co sme si objednali:} samozrejme, tie saty na mne vypadaju lepsie :-D hahahahahhahaha :-D ale nie, musim do kelu do nich schudnut aspon 8 kil, pomoooooooooc :-D tak papapapap ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este, aby som nezabudla, korzet sa mi moc nepacil, a nesedel mi, tak ta zlata pani zo svadobky mi ho podla zelania upravi, bude namiesto tej cipky saten srdieckoveho tvaru, ci ako sa to vola :-D
Odpovedať
dnes som nasla saty...maslove, jednoduche, dobre sedia, ziadne precackane, ziadna velka sukna...presne ake som chcela. tak ich asi zoberiem... ci myslite, ze mam este pozriet niekde? pacili sa mi na prvy sup ked som ich videla...potom som okolo nich chodila ... a dnes som vliezla do salonu, a skusila ich..sadli ako uliate, vraj ich malokto zapne...co po dvoch detoch beriem ako kompliment :-D :-D :-D a je na ne fakt dobra cena.
Odpovedať
Profilova fotka
zaji79 - mas foto? som zvedava :-) a v akom salone si ich nasla?
Odpovedať
v nitre v tescu..ani neviem ako sa ten salon vola, ani saty neviem ako sa volaju... vzdy ked som isla okolo, som mala pocit ze nic tam nemaju a ako som ich videla...tak mi padli do oka.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Hojte nevěsty, tak už LETOS! :-) Nerada nabourávám diskusi o šatičkách, ty jsou veledůležité, ale trápí mě teď svatební cesta - nevíte, kam v květnu k moři, abychom už se mohli koupat? Maledivy a podobné jsme bohužel z pochopitelných důvodů vyřadili 8-) Řešíte už svatebku? Nebo nepojedete?
Odpovedať
my mame uz dve deti...tak sa chystame s nimi k moru a potom sami niekam, na predlzeny vikend, mozno do Rima, alebo nieco podobne..
Odpovedať
Profilova fotka
my máme holčičku, budou jí dva roky, tchýně se nabídla, že týden ji klidně pohlídá :-) tak toho chci využít, s ní bychom si neužili, žádné večerní procházky, podle mě svatebka není rodinná dovča, tak ať to podle toho vypadá ;-)
Odpovedať
no to viem....ale bez deti absolvujeme len par dni ..a s detmi to bude asi skor fakt ta klasicka dovolenka :-D :-D
Odpovedať
http://www.fantasticflower.sk/mainPag... saty cislo 35 x-) x-) mala som ich na sebe, a sadli ako rit na serbel
Odpovedať
ulahcim hladanie, nasla som ich aj tu http://www.sophiatolli.co.uk/Spring20... tak idem hladat dalej, ci nieco nenajdem ine.. kocky, mate uz obrucky? kolko sa caka kym ich spravia? chceme ist vo februari - marci pobehat neake zlatnictva, ale predstava je jednoducha - obycajne z bieleho zlata. hladke.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo - su velmi pekne a zaujimave... pomerne jednoduche, ale maju smrnc :-)
Odpovedať
Ahojte majove nevesticky - dlhsie som tu nebolo, preto i ked neskor, ale i tak - vsetko dobre v Novom roku, najma v tom maji :-), nech nam to vsetkym stastne dopadne ;-) zajo79 - saty mas krasne, dobry vyber ... Tiez som bola zoparkrat v Tescu pri tom salone, no zial dnu som sa nedostala. Ale teraz, ked ma uz dost tlaci cas, a ja stale nemam saty, tam pravdepodobne pojdem. :-)
Odpovedať
zajo79 - obrucky este nemame, sama neviem aka dlha je doba ich vyhotovenia :-(
Odpovedať
Baby, a "svadobne oznamka" uz mate? Mne sa zatial najviac pacia z Pamasu a v jednom salone mi konkretne na ne povedali, ze ich dodaju za 8 a viac tyzdnov :-S
Odpovedať
ahojte baby....:)no mi mame tiez datum 15.5.2010 ..mame zatial salu ,hudbu...vyzdobu a to všetko ostatne zhaname kazdym dnom...ale ako citam ze uz skoro všetky mate šaty tak mam pocit ze to musim ist cim skor ja si chcem kupit a ked by som nic pekne nenasla tak si poziciam ....a saty som chcela zacat zhanat koncom februari ci to je uz neskoro..????este pracujem na postave a by som bolo krasna.))...
Odpovedať
my prave riesime oznamka, snad nieco vymyslime, lebo uz sa nam zda najvyssi cas... ;-)
Odpovedať
este nemame oznamko...ale mam predstavu. dame odfotit deti a napise sa nieco na fotku ze rodicia sa beru... pripadne ze: nemusia, nepotrebuju,ale maju tu odvahu tak sa beru...den a miesto. adresa je spolocna :-)) k obruckam...som pozerala z wolframu alebo z chirurgickej ocele, tak asi budu take...vycapovat peniaze za prstene z bieleho zlata, nosit ju budem aj tak len ja a co mam skusenosti z bielym zlatom, ze sa doskrta.. takze o starost menej. dik za pochvalu siet...este nize pasa, ako je nazberana latka je tam taka akoby cipka, sa mi moc nepaci, tak hladam brosnu, ktorou to zakryjem. teraz neviem ci vyraznejsiu - nasla som tyrkysovo zelenu, alebo som nasla aj perlovu - ta je taka tiez zaujmava. len potom co kvety a vyzdoba? tyrkysove??? xixi...nech uz ladime.
Odpovedať
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6... tu je jedna
Odpovedať
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4... ktoru by ste si vybrali?
Odpovedať
a este mam dotaz..k maslovym satam, pancusky telovej farby asi,ze? co som tu dnes sama? :-D svokra vozi maleho, co zas nebude dva mesiace, tak mam volno chvilu, tak pozeram kde co a ako...
Odpovedať
pohare pre mna a draheho nechcem, gelove nechty nechcem... podbradnik pre novomanzelov tie eee. Ale chcem balony do saly, bublifuky na stoly ...deti budu mat o zabavu postarane. hudba zajednana, buduci tyzden ideme na matriku, licit sa chcem sama, kadernicka objednana, saty vybrate, len ich ist zaplatit. torty a zakusky sa objednaju, slane pagace a pracliky sa objednaju. kvety to pojdem v marci do kvetinarstva objednat..kyticu - mam predstavu kaly, len z jednoduchou satenovou stuhou previazat...rozmyslam, ze za taku kyticu, kolko vypytaju v kvetinarstve ]-( ]-( na auto netusim co, do vlasov malu kalu - ak to prezije, ak mi kvetinarka ju neodporuci, tak bude musiet byt ina aj kytica..no neviem z coho. pacia sa mi aj tulipany, alebo konvalinky, pripadne ruze... musim popozerat po albumoch co maju ostatne kocky. obrucky, staci v marci. zenichovi oblek, kosela, viazanka vesta.... plus oblecenie po polnoci. plus topanky..to staci v marci-aprili. je nieco naco som zabudla? musim si to napisat asi vsetko na jeden velky papier. je nieco naco som zabudla?
Odpovedať
do saly dohodnut menu ideme v januari.. pacia sa mi na stoly z rafaelo guliciek menovky, ked ja budem mat maslove saty, tak to bude celkom ladit, ak by bolo vsetko tak do zlata... co nato hovorite? vecer tu budem, dufam ze sa tu niekto objavi, zacina ma chytat stres, ze nic este nemame, ale ked nato tak pozeram, kazdy mesiac nieco. je tu niekto kto si bude sam robit oznamka?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?