Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Čauky holky, my jsme měli původně termín 15.5. ale asi vyhraje 22.5. 2010 pro renkam11: nám pan farář řekl,že na pověry věřit nemáme...květen je měsícem pany Marie, lásky čas a my jsme se 5.5. zasnoubili
Odpovedať
Ahojte :-) Ja mám svadbu 29.5.2010, chceli sme 15.5.2010, ale rodičom to nevyhovovalo. Podľa mňa je máj ideálnym mesiacom na svadbu. Aj počasie je v máji najkrajšie. Mimiik, máš zriešené presne to čo my, ibaže ja nemám také šťastie na šaty :-( Vyskúšala som ich už asi 30 a pri každých som si myslela, že to sú tie pravé. Jedno šťastie je, že aspoň mojim nastavajúcim som si istá a že neskúšam ďalej :-D Tak prajem veľa šťastia všetkým nastavajúcim nevestičkám a nech si to každá užije naplno, veď to sa neopakuje :-D tak sa majte nevestičky
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja jsem dneska byla na satky a jsem naprosto spokojena ( pro brnacky doporucuju svatebni salon Oriela u Semilassa ) jsou nadherne, ted je jen zamluvit.. a jinak zatim asi bude nejakou dobu klid a myslim ze tak po novym roce to zacne.. ;-)
Odpovedať
lucsynka: díky za tip, já ještě šaty nevybírala, ale chystám se na to v nejbližší době
Odpovedať
ahojte, no ja mam svadbu tiez v maji 1.5.2010, ohlasi boli rozne skor pozitivne, ale ja tie horsie neriesim. inak ja uz mam aj saty, bola som v dvoch salonoch v tn - v prvom amareli som si skusala asi 5 siat, jedny sa mi aj pacili, ale ako sa hovori nebolo to ono a potom som isla do Mylady (pre trencanky odporucam), tak tam som si skusila len dvoje a nevedela som si vybrat, tak som si vybrala na koniec tie druhe, zarezervovala a som stastna :) inak bol tam perfektny pristup, super ceny.v cene mam zahrnute zapozicanie - aj sperky, korunku, zavoj, mestek a ako darcek som dostala krasny podväzok a este aj zlavu 45 eur za to ze som si ich rezervovala uz teraz:) tak to potesilo :-D
Odpovedať
baby uz vam niekto povedal ze na 1.5. sa kopu zemiaky? :-) :-D no chcem vas pobavit, lebo mne to povedala jedna teta ked som jej povedala nas datum x-)
Odpovedať
Ahojky holky, rada bych se pripojila...meli jsme mit puvodne v cervnu, ale nejak se to vsechno muselo zmenit, tak jsme domluvili termin 8.5.2010...vsichni jsou v pohode, jen babicka...je ze starsi generace a kvuli te povere z toho snad nebude spat...ale vzdyt kveten je tak krasny mesic...navic jsme se v kvetnu seznamili a jsme stale stastni (jiz 8 let) a take jsme se v kvetnu zasnoubili, tak je pro nas proste symbolicky..
Odpovedať
Ahoj děvčata,skoro mi přijde,že kopíruju hannik :-) ,ale taky jsme nakonec měnili z původního červnového datumu na květen a máme termín 29.5.2010...pověra nepověra,u nás se na to nehraje a jsem nakonec ráda,že tohle datum vůbec máme...zajištěno zatím: místo obřadu,restaurace na hostinu,fotograf a živá hudba,zbytek asi nechám po novém roce...nějak není sil na to zvládnout přípravu na svátky a ještě řešit svatbu :-(
Odpovedať
Ahojte májové nevestičky :-) Ja budem mať svadbu 15.5.2010. Ako ste na tom s prípravami, najmä so šatami? Ja som už obehla 4 salóny a stále nemám šaty. :-( Mám svoju predstavu, aké by som chcela, a možno to je len na škodu, keďže sa až moc súsredím práve na také šaty a iné ma moc nezaujímajú.
Odpovedať
Profilova fotka
debbie122 - ja som si saty od radosti kupila 2 dni po zasnubach :)) objednala som si cez e-bay, a mozem len odporucit - su krasne, kvalitne, padnu mi presne len trolinku ich dam skratit a dosli do 3 tyzdnov. Za cenu za ktoru by som si mozno zavoj kupila (apropo - zavoj bol prilozeny ako darcek) Ja som si vybrala dizajn ktory bol v aukcii a ten mi usili, ale vraj ked napises presne ake saty chces a dopodrobna opises, tak take Ti usiju...
Odpovedať
Profilova fotka
debbie a jak se jmenoval ten tvuj prodejce?
Odpovedať
Profilova fotka
cafte my sme sa vcera rozhodli ze bude tiez svadba 15.5. ale nemame absolutne nic tak sa budeme musiet dobre obracat aby sme to postihali
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte nevesticky, pripajam sa, tiez mame svadbu v maji.Najskor sme planovali na 22.5.2010, ale vyhovujuce miestnosti boli obsadene, tak sme to prelozili na 1.5. 2010 a myslime si, ze je to uzasny datum, tak sa tesime. Tak okrem miestnosti zatial ziadne ine veci okrem predstav nemame, ale verim, ze to stihneme :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si prave v sobotu zajednala saty v salone... bol to piaty v ktorom som bola. radusiq - je super ze si taka spokojna... ja som tu niekde citala, ze nie vzdy boli baby s objednanymi satami spokojne... a ty si predtym nejake skusala, ze ake Ti svedcia, ci si vyberala rovno podla vkusu?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja se taky hlasim k tem, co jeste nemaji satky :-( cekam, az budou mit v Brne na zkouseni ty, co mam vybrane.. Ale co nejdriv uz bych je chtela mit vybrany a zalohovany.. Jedny se mi sice hodne libily, ale cekam, jestli jeste nebudou nejaky lepsi.. :-| :-D
Odpovedať
Ahoj nevěsty, taky se hlásim, 15.5.2010 v pravé poledne. Propadáte už panice ;-) nebo zatím pohoda???
Odpovedať
Profilova fotka
Tak predajca bol ningbomini. A neskusala som predtym ziadne, tieto mi padli do oka na obrazku, tak som ich objednala viac menej len tak, ratajuc s tym ze si mozno kupim potom este jedny. Teraz trosku lutujem ze som neskusala viac typov, mozno pobeham par salonov tvariac sa ze saty zatial nemam :) Ale ine urcite nechcem...
Odpovedať
Ahojte :-) Tak ja len závidím Vám všetkým, ktoré ste si hneď šaty zajednali. lucique - skúšala som si značky Maggie Sottero a Romantica. Boli krásne, ale nebolo to "ono". Ešte ma láka Maria Karin, ale žiaľ, ta nie je v mojom bližšom okolí. Páči sa mi jemná extravagancia, a to som ešte žial nenašla ani v jednom salóne. :-(
Odpovedať
ahojte, my mame tiez v maji-presuvali sme z 15.5 na 8.5 :-) hudba mala volny jedine tento termin...saty uz mam, a su to vlastne tie, ktore som si ako prve obleikla...hned mi sadli a citim sa v nich ako v pyzame.. radusiq: chapem tvoj pocit, tiez si stale vravim, ze som mala obehat aspon 4 salony, ale nemam na to cas ani silu...a ked som sa v tychto citila pohodlne...pohodlie je najdolezitejsie :-)
Odpovedať
ahojte. este nemam saty, zacina ma chytat panika..ale hadam v januari nieco vyberiem.. co som mala vybrate, tak nakoniec z nich zislo.. kocky, co mate civilny obrad. Boli ste uz na matrike? Mam z toho trochu stres, ze nebude volne, hned zajtra rano tam musim zavolat, a co najskor to musime ist zajednat...
Odpovedať
Profilova fotka
debbie, promiň, tu otázku jsem vlastně mířila na radusiq, zmátlo mě to oslovení tebe v jejím příspěvku. :-N Zajo nepanikař, času je ještě dost ;-) Matriku teda už máme, asi měsíc - ale dívali se na nás jako na spadlé z Marsu, prý jsme byli první na příští rok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79 - urcite na matriku zajdi co najskor, aby si mala istotu... oficialne zacinaju zapisovat 6 mesiacov vopred, takze uz mesiac zapisuju... ale myslim, ze viac asi fici svadba v kostole, tak urcite bude nejaky cas volny, len cim skor prides, tym si mozes viac vyberat (ako vo vsetkom). Preco zislo zo siat? Ja som si zajednala minuly vikend, tak som rada, hlavne kvoli ladeniu ostatneho (vedela som, ze nebudem mat biele, tak som chcela pockat na saty a podla toho riesit kyticu, vyzdobu, oznamka...). Paniku chytat nemusis, v NR a okoli je kopa salonov s hrbou siat... v kazdom co som bola som nasla saty, ktore by som mohla mat...(a vacsinou nie iba jedny ;-) )
Odpovedať
bosacka, ani ja nechcem biele...odkial mas satky? v stredu chceme ist na matriku. a saty zaciatkom januara snad..
Odpovedať
Ahojte všecky. Taky bych se ráda zařadila sem k vám. S přítelem máme svatbu naplánovanou na 1.5.2010. Krásný datum - podle astroložky pro nás dva perfektně vybraný datum. :-) A to sme se k tomu dostali jak slepí k houslím.. Na matrice mají 15.5. vítání občánků, takže nám nabídli toto datum. Ale myslím, že to bude fajný - loni i letos bylo kráásně v máji. ;-)
Odpovedať
volala som dnes na matriku do nitry..terminy na maj este nemaju, budu vediet na konci januara- vo februari, ci v danom datume budu civilne obrady... to co toto???? to ako ked nebudu na ten den robit obrady, tak si mozme ist piskat?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zajo79, dávno som ťa nevidela a ako tak čítam, tak si sa rozhodla, že nebudeš mať tie šaty. Prečo si sa tak rozhodla, veď ti tak sedeli i keď trochu viac drahšie, ale fakt pekné. Čo sa týka tej matriky, tak nebudete mať toho známeho čo vás oddá?
Odpovedať
hned zo zaciatku sa nam to"trochen" meni... znamy je z okresu HC, nemoze sobasit v NR..akoze moc to nechapem preco ono vsetko by sa malo dat...no ale vraj zakony =-) a saty...neako som mala toho plne zuby ako ma tlacili silou mocou ze ked do konca tyzdna nedonesiem 300 eur tak ich uz nebudu sa dat objednat...no nech idu do kelu,neake NIE BIELE hadam zozeniem.... v januari pojdem popozerat.. nicole v blave a do serede do almy..
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79 - stretavame sa v 2 temach, do nitrancaniek som napisala o matrike, no nam nevraveli, ze by to mohol byt problem... saty mam z Gabriely Mercedes v Galante, maju pobocky aj v Sali, Dun. Strede a Tesedikove (dedina pri Sali), v tych som nebola. Maju saty aj na nete, ale tak skaredo nafotene, vyzeraju na fotkach neforemne, no v skutocnosti boli fajn :-) ja som si povedala, ze neinvestujem do siat 10000 a viac, tak som sla po lacnejsej variante...
Odpovedať
no neviem co to bolo za "tetu".. asi sa zle vyspala
Odpovedať
Profilova fotka
ahhojte, po dlhom case som tu zavitala a obdivujem kocky, ktore uz maju saty...ja mam hroznu tremu ist si nejake vyskusat :-S mala som ist vo stvrtok s kamoskami a s maminou, ale ani jedna kamsoak nemohla a mamine prisla navsteva..a dnes to iste :-( ako to je, ze pridem do salonu a poviem, chcem si nieco vyskusat?to sa moze?aj ked si odtial nic nevyberiem??? a plati sa za to nieco? snad v pondelok uz pojdeme a nieco najdem, lebo uz zacinam stresovat ]-( zajo79..ja som volala na matriku asi v novembri a zapisali si ma do kalendara ceruzkou, musim tam este dioniest draheho rozvodovy list a moj rodny a tie somariny...ale nechapem, preco vas stresuju s tym, ze ci budu volne terminy, ved civilny obrad trva mozno 20 min. ved za den ich mozu stihnut aj 20! tak neviem, o com tocia a este, my budeme mat sobas v prirode, za co bude priplatok, kedze to nebude v danej miestnosti a este priplatok za to, ze obrad bude v sobotu, cize v nepracovny den...kaslat na priplatky, zaplatime, nie?svadba je raz za zivot, tak sa nedaj obabrat, ty budes mat svadbu v termin, aky si si vybrala a mozu padat aj atomove bbomby a basta :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?