Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no fuj: opravuji hrubku - objednavaji.. mi uteklo pismenko...
Odpovedať
maurinka... waw ty uz mas skoro vsetko vybavena... ja mam svadbu 01.05.2010 a ani zdaleka to este nemam takto premyslene :)
Odpovedať
Profilova fotka
zizza: ale nemám vše hotové, pouze fáze představ :-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na tom tiez biedne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak koukam, ze nejsem jedina, kdo jeste moc nezarizuje, ale uz se pomalu hystam na saty, do konce roku bych je chtela mit sfouknuty.. :-N Mam mensi dotaz - na zkousku satu si berete boty na podpatku, abyste vyzkousely i delku satu, nebo to neni potreba? =-)
Odpovedať
zdravím, my máme 1.5. :-) lepší datum už jsme nít nemohli... už se těším, na ten "prvomájový" pochod 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucsynka, skúšky šiat sa neboj ;-) Ak máš topánky, ktoré budeš mať, tak si ich určite zober, ale ak nemáš, tak si ich brať nemusíš. V salóne ti požičajú na skúšanie topánky, kotré si len nasunieš. Dám ti malú radu: určite na skúšku šiat nechoď nalíčená. Ja som po salónoch naschval chodila nenalíčená, ale do jedného som zablúdila aj s make-upom (nevedela som ešte ráno, že budem skúšať) a dávala som si veru veľký pozor, aby som im šaty nezamazala. Našťastie to bolo v pohode a nič som šatom nespravila, ale obliekanie bolo teda dosť komické :-D :-D Na skúšku si zober kamošku a strč jej do ruky foťák, to ti bude stačiť ;-) tericek, gratulujem k dátumu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak: no nedavno jsem si koupila botky, jsou bily s bezovou, moc se mi libi a dobre se mi v nich chodi, ale jsete nevim, jestli nenajdu neco hezciho.. =-) :-D Ale s tim liceni dekuju za radu, to by me fakt nenapadlo.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky holky, vypadá to, že místo června budeme mít svatbu v květnu. Vdává se tu někdo v kostele a co vám na květen farář řekl? děkuji :-)
Odpovedať
2 renkam11, já se vdávám v kostele... a nikdy jsem neslyšela, že by s tím měli kněži problém... ti určitě pověrčiví nejsou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nam farar rekl ze proc ne v Kvetnu, vzdyt je to mesic lasky a jestli s tema poverama ma nekdo problem, tak at ho posleme za nim a on si s tim clovekem promluvi.. ( mysleno na maminu :-N ) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No my mame termin 22.05.2009 v Trnave. Mame spisanu zmluvu s Rosindol (sala) Zahumensky (fotograf) Dj (miestny), kameraman potvrdeny majlom Pilon-design kvetinova vyzdoba kvetinarstvo Engi (Bratislava) Kolace jedna znama obrucky kamaratov, kamarat bude nam robit kopiu tychto http://www.obrucky.com/snubni-prsten-... samozrejme za ludske ceny 800sk/g .... saty este nevieme ale asi sa pozrieme na ukrainu :) (po chripke) .... a to najlepsie na zaver dokladne premysleny rozpocet svadby 85.000 sk (2655 EUR) je to skromne ale ide to vsetko znasich vrecak 8-) a bude to dostojna svadba zo vsetkym co ma byt :-D :-D :-D urcite dame fotos :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj isilhavik, to sa fakt dá zvládnuť za tie peniaze? My máme doma obavy, či sa zmestíme so všetkým do 150 tis pri 80 -tich hosťoch, koľko budeš mať hostí na svadbe ty? A čo hudba, šoféri,....
Odpovedať
Profilova fotka
ano da sa to ked sa to robi s rozumom :) mame 30 hosti a jeden host vychadza na jedlo/pitie/zakusky okolo 1200skk ....ale cim viac hosti mas tym viac penazi sa vrati v podobe vienka (svadba je lacnejsia)... ja triezvo uvazujem a predpokladam ze sa vrati 50% .. ano ale asi nerobime svadbu pre peniaze ale z ineho dovodu :-D nevadi ako hovorim vsetko ide z mojho vrecka tak poriadne porozmyslam.... kam pojdu peniaze :P ... v kazdom pripade mam na 80% vsetko na svadbu pripravene a zatial tam pojde 85.000 skk 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj a na to najdolezitejsie som zabudol povedat ... co si sa pytala ]-( soferi budu traja .. vsak na 30 ludi to staci ... bude mikrobus :)
Odpovedať
isilhavik my budeme mat tiez svadbu mensiu, teda malu :) my budeme max 20ludi a riesime dopravu tiez mikrobusom a pluj jedno auto pre nas. Sme si auto prenajali aj so soferom, co je super, nemusime nikoho otravovat zo znamych. No a ako ste na tom so satami baby? Myslite, ze staci v januari zacat zhanat?
Odpovedať
Ahojte, pridávam sa k Vám:-) Pôvodne sme mali mať svadbu v júli, ale akosi sme to presunuli na 1. máj :-)
Odpovedať
no vidim, ze nas pribuda :) katelinn co uz mate nachystane a vybavene? Ako si na tom so satami napriklad?
Odpovedať
Ahoj zuzikka :-) , tak my už máme fotografa a vybavený kostol. Čo sa týka vecičiek- tak máme už kúpené obrúčky a potom také drobnosti- krížik, návleky a tak. Mám už kúpené aj šaty, ale upravovať sa budú až tak 2- 3 týždne pred svadbou, keby náhodou sa ešte zmenila postava. Vybavená aj pani na kvety a výzdobu.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak koukám, že to tu nějak vázne :-| Já sem se konečně dostala ke zkoušení šatů - v pátek jdeme s kámoškou, máme v plánu minimálně jednu půjčovnu a uvidíme co a jak.. :-D
Odpovedať
BAby ktore mate svadbu v maji...Kedy budete davat oznamka? KOlko pred svadbou? Dik
Odpovedať
hello zuzikka, my uz asi rovno v januari - radsej skor, nez neskor, lebo mam skusenost, ze ludia si planuju dovolenky uz od noveho roka, tak nech si mozu zarezervovat miesto aj pre nas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzikka, my napriklad pred svadbou prideme na Slovensko len cez Vianoce, tak vtedy. Navyse moj priatel je toho nazoru ze oznamenia sa musia davat osobne, takze cez Vianoce to celkom pasuje, vtedy sa rodiny navstevuju asi najviac...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojda, taky se hlásím na 1.5.2010. Oznámení budem řešit někdy v lednu, únoru po potvrzení matriky, kde je již domluveno telefonem. Jinak zkoušet jdu taky v pátek a o víkendu, ale asi sama :-| kamarádka má víkedny až do konce prosince zabité a mamka mi onemocněla...no co, třeba to i tak bude fajn..nenechám si zkazit náladu 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak koukam, ze se to tu nejak nehybe :-( Ja jsem dneska byla vybirat saty ve dvou salonech a musim rict, ze jsem byla nadsena.. Teda jen z toho prvniho.. :-N To byl svatebni salon Exclusive v Breclave. Satky byly krasne, ciste, obsluha moc prijemna, pani poradila, byla ochotna. Mela jsem na sobe asi desatery saty a jedny hezci nez druhe :-D Do jednech jsem se temer zamilovala, jen se mi zda ze maji docela vystrih, na to ze bude svatba v kostele.. :-N Druhy salon byl Vera, slecna mi oblekla jen ctvery saty, jelikoz jsem ji rekla, ze bych chtela kombinaci bila - vinova a tech tam vic nemeli.. :-| Jinak fotit jsme mohly v obou salonech.. Jeste mam v planu Brno, nejste tu nektera brnacka, ze byste predaly zkusenosti? Vybiram ze salonu Evanie, Exclusive a Kriss bey.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no ja si myslim, ze by som mala uz fakt vybrat saty a zajednat. A inak mame salu, kostol, oznamka, fotografa, kameramana, ale myslim, ze po novom roku to raz dva ubehne.
Odpovedať
Profilova fotka
penn: me vcera rekli v jednom salonu, ze jdu docela brzo, ze by to slo i po novam roce a ve druhym ze jdu tak vcas, prptpze pak uz bude chodit hodne nevest a taky treba holek na pujceni na plesy a byl by shon.. Tak nevim.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no mne hovorili, ze tak v januari boli uz na september vselijake saty zajednane. .. niekedy to zavisi, ale tak pol roka vopred tu uz zajednavaju.. drzim palce, nech to vyjde tak ako ma.
Odpovedať
penn, mame svabu v rovnaky den... :-D kde mate svadbu?
Odpovedať
Ahojte buduce nevesticky, ja mam svadbu 15.5.2010 v Banskej Stiavnici. Asi pred tyzdnom sme nemali ani presne miesto ani termin. Jedine co mame teraz je to miesto, termin a obrucky :-D . Jaj no a saty som si vybrala, som si myslela ze to bude vacsia dilema a prve boli tie prave... x-) a to s mojim rozhodovanim sa cudujem dotera! teraz v sobotu sa chystame do Stiavnice do penzionu pozriet a do kostola. Tak sa velmi tesim... Vyzdobu v penzione maju krasnu olivovo zelenu tak rozmyslam s akou farbou ju dokombinujem vo forme oznameni, menovie, a pod. Vsetky taketo vecicky si chcem povyrabat sama... moc sa na to tesim.. .len dufam, ze aj casu bude dost. Dneska som momentalne pisala fotografom, ale vyzera to zatial dost biedne... no to clovek aby si dva roky dopredu planoval svadbu :-D to mi pride dost vtipne..... A co vsetko este musim vybavit ani netusim... ale tak snad vsetko postupne. Nepoznate nahodou dobreho kameramana a starejsieho z okolia Stiavnice alebo stredosl. kraja? peknyyyy vecer
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?