Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, pozeram, ze toho mate teda uz dost...parada. Ja som zatial len rezervovala salu, lebo sa to u nas zvykne rychlo obsadit. A kupila som si svietnicky...tot vsio. emmili: velmi zaujimava a netradicna kombinacia ciernej a bielej...este som to nevidela
Odpovedať
Tinka, a to ještě v Brně jsou častější kostely a ty velké svatby :-D. Já jsem ze severu a tady se těm tradicím už vůbec moc nedá :-(, je to až škoda. Ale tady není zvykem, že svatbu platí rodiče, a holt na ty velké svatby nezbývají peníze... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Nam nastastie so svadbou pomozu rodicia, inak by sme to asi neutiahli...chceli by sme zaplatit aspon prstienky, saty, oblek, fotografa, video, hudbu, obrad a pod...hostinu (jedlo, salu, napoje a pod) budu platit asi rodicia...nasytit a napojit 100 hladnych krkov nie je sranda :-D
Odpovedať
To jo, hostina bývá nejvyšší položka. Ale fotograf, šaty, hudba a prstýnky se té hostině hravě vyrovnají :-S...
Odpovedať
Tinka aj nam polozky, co sa jedla a pitiva tyka platia rodicia, tak sa to dohodlo, inak by sme uricte nemali tolko ludi, sami by sme to nezvladli :-) Inak suhlasim so vsetkym, co si napisala. Ako to byva u nas "na vychode" :-D Emmili, pozrela som tei albumy :-) super... aj mne sa zda ta farebna kombinacia netrdicna, no nie je to zle ;-) Vyzaras na tych fotkach taka mladucka.. Nuz moji svokrovci este ziadne vnuca nemaju,preto je velmi ocakavane. Tak uvidime, kto to zacne, lebo draheho sestra ma teraz svadbu v sepmtebri,no oni sa uz o babo pokusaju dlhsie a stale nic. Nechame sa prekvapit, kto zacne a kto preberie stafetu 8-)
Odpovedať
Mně přijde černobílá hrozně elegantní, no jsem na ní kapku ujetá, už se těším, jak se budou všichni tvářit na mé šaty :-N. Jinak mladá jsem, je mi 19 :-).
Odpovedať
Neboj, ako by sa tvarili :-) iba tak ako ked uvidia prekrasnu nevestu ;-) Inak zaujimalo by ma odkial mas bizu, je moc krasna... cez net si objednavala? ak ano posli mi cez IP please adresu. Vopred vdaka.
Odpovedať
Přes net - ale přes ebay, tak nevím, jestli tam objednáváš, jestli ti k něčemu bude adresa :-).
Odpovedať
hm, tak nic , aj tak vdaka :-)
Odpovedať
Tak mám další věc, včera večer jsem si objednala dvoje punčochy, bílé a tělové :-N.
Odpovedať
Ja uz telove samodrzky s cipkou mam, ale stale nie som s touto verziou puncuchy stotoznena :-) snad privyknem.
Odpovedať
No já to teprve musím také vyzkoušet :-D. Nevím, jestli pořídit korzet s podvazky nebo podvazkový pás...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja som uvazovala nad tym korzetom na svadbu, no vsetko zalezi od siat, lebo o tych nemam predstavu,ani si nijake nechcem vysnivat,aby som potom nebola sklamana, ak take nezozeniem alebo sa do nich nevojdem :-) Ked ich obleciem, satky same mi povedia sme tie prave, asi mi sibe co? :-D Ale ja takto skutocne nekupujem oblecenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...ja samodrzky neznasam...mam rada klasicke puncosky, minule som ale vyskusala podvazkovy pas a poncosky k nemu a bolo to fajn...neznasam ako mi samodrzka stiahne stehno... emmili, co sa tyka korzetu, myslim, ze ked bude v maji teplo, tak by si sa mohla pod nim velmi potit...komoska mi vravela, ze ozaj neodporuca...ja pojdem radsej do podvazkoveho pasu...a korzet si necham na inokedy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som asi urobila chybu...vysnivala som si saty, ale som zvedava ci take najdem :-| . Postahovala som obrazky zo zahranicnych stranok, ale na strankach nasich salonov som take nevidela :-( Skusat som ale ziadne zatial nebola, nejak som si vzdy predstvovala, ze pojdem so svojimi naj kamoskami, ale tie su rozlezene po svete, alebo maju ine (materske) "povinnosti" a v podstate aj ja som mimo.... a samej sa mi nechce...v Brne sice mam celkom fajn kolegynky, ale nejak nemam pocit, ze by sme boli take kamosky, aby som ich volala...a tiez, jedna je v praci stale do noci a dochadza, druha sa vzdy po praci ponahla domov za babatkom...a priatela chcem v svadobny den prekvapit (inak by rad so mnou siel :-D )
Odpovedať
tinka1003 Asi mas pravdu s tym potenim, to by som nechcela. Ked sa bude tancit aj bez toho s abudem potit ako kon :-) Moj drahy saty a vyzor nechava na mna, chce byt prekvapeny :-) So mnou pojde zaciatkom jula moja svedkyna, jedna z mojich naj kamosiek,ostatne su podobne ako u teba mimo,dalsia ma v auguste svadbu,takze ma dost starosti aj so sebou :-D Volala som aj mamku,ale ta sa asi tiez chce nechat prekvapit a boji sa ze hned v salone sa rozplace. Tej mojej svedkyni som so satami aj ja pomahala este vo februari,lebo onama svadbu v oktobri... joj same svadby v okoli..dnes som sa dozvedela,ze sesternica sa mi vydala v Las Vegas v utorok =-) sok a riadny..
Odpovedať
Tak já jsem si šaty vysnila a také nechala podle nich ušít :-D. Ale uvidím, jestli budou mít dostatečně pevný korzet, jinak si pod ně ještě vezmu korzet ;-). Moc se mi to líbí na fotkách s příprav nevěsty potom... Doufám, že teplo bude, ale když se teď podívám z okna, tak žádné teplo tedy není :-D. Dneska bych se určitě nepotila :-p...
Odpovedať
No u nas by si sa aj potila, i ked pofukuje aj vietor :-) Ja mam na satyk dobry salon nedaleko nas, tam sa chystam, vo februari som obzrela s kamoskou,ona si skvele vybrala, ja som sa popytala a v juli idem na to. :-D naostro.
Odpovedať
Já byla zkoušet šaty v srpnu a řekla jsem, že je to na letošek, 6.6., a dívaly se na mě jak na ducha, co tam chci, ať přijdu v lednu nejdřív :-N. ]-(
Odpovedať
no ja ked som sa pytala vo februari, tak povedali,ze cez post sa najlepsie skusa,lebo maju vsetky saty v salone,kedze sa neorganizuju svadby,aspon v kostole nie. A ak chcem aby som prisla co najskor,aby som si vybrala. Navyse ja som dost vysoka a oni tam saty upravuju aj skracuju a pod. aby som si aj z novej kolekcie vybrala,tympadom by moje vybrane saty nemohli skracovat. Lenze to moje vyberanie bude take prvopociatocne. Sami majitelky mi povedali,ze buduci rok uz budu mat novu kolekciu a aj z tej si budem moct dovyberat,ked budem mat zaplatenu zalohu u nich na satky. Ja sa tam vlete chystam najma preto,aby som konecne mala predstavu aky strih siat mi ako sadne,lebo zatial je to iba tapanie v predstavach :-)
Odpovedať
Tak to je u vás dobré, u nás teda přístup strašný 8-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez ma napadlo, ze by som si nechala saty usit, moja teta pracuje na odevnej skole, takze by mi to tam mohli usit sikovne krajcirky lacnejsie. Mam ale radsej, ked na zaciatku vidim, co beriem, co mi pristane...mozno by som si dala usit saty, ktore su super, ale mne by nepristali...poradili mi, ze aj v salone mam skusat rozne typy siat, nie len tie, ktora ma na prvy pohlad zaujmu...
Odpovedať
tinka Uplne suhlasim, mam rovnaky nazor a aj ja to tak urobim. Skusat aj veci,ktore sa mi na prvy pohlad nepacia, ma naucil priatel a aj za to som mu velmi vdacna. ;-)
Odpovedať
Tak my už máme doma obrúčky x-)x-)x-). Rok předem :-N. Ale jsou nádherný x-).
Odpovedať
emmili Teda riadne dopredu ;-) , ale my sa predsa chapeme.. My sa chystame v lete zaobstarat :-D Poobzeranu su, predstava chyba, tak uvidime 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme uz boli obzriet nejake obrucky, ale zakazdym sa nam paci nieco ine....minule sme ale nasli jedno zlatnictvo, kde mali super vyber...chceme ale zajst pozriet aj do centra, len to nejak nikdy nestihame.
Odpovedať
Napodobne Tinka ;-) My vsak uz predtavu mame, vzacne sme sa v tomto zhodli, co sa nam paci. Nemal by to byt problem, dokonca vieme presne zlatnictvo, kde pojdeme vyberat.
Odpovedať
Profilova fotka
My priblizne tiez...zo zaciatku som trvala na prstienkoch z bieleho zlata, ale priatel ma nahovoril na ozivenie cervenym zlatom...tak uvidime...hlavne by sme sa mohli konecne vybrat nejake kupit...
Odpovedať
Nam sa ani jednemu nepaci biele zlato, my sme obaja asi velmi konzervativni a staromodni :-) ale chceme klasicke zlte zlato.
Odpovedať
Profilova fotka
Zlte zlato je fajn, niekomu pristane viac ako biele...ale nam by velmi nepristalo...a uz roky rokuce nosim striebro, resp. biele zlato...tak som si zvykla :-) . Rozmýšľala si, akej farby by si chela svadbu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?