Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som uvazovala nad prvym majom, ale prave kvoli tomu, ze je sviatok, som to nakoniec presunula na 15 maja.
Odpovedať
Profilova fotka
My chceme 15. ne z dovodu svatku, ale datum ma pro nas hezkou symboliku. Na druhou stranu, neni podminkou. ;-)
Odpovedať
Ahoj lucsynka, odkud z okr. Břeclav konkrétně jsi? My máme zajednanou skupinu R-BOOM, už se na ně těším :-N
Odpovedať
Aha, tak jsem se podívala do alba a vidím, že Vás samozřejmě znám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ubi: a ja tebe znam? :-D No nad R-boomem taky uvazujeme.. :-)
Odpovedať
ahoj všichni, tak jsme v sobotu obcházeli různé restaurace ve Slakově u Brna, kde bude svatba a nenašli jsme žádnou vhodnou, kde bychom se všichni vlezli... to bude ještě složité, asi budeme hledat někde v okolí, nemá, prosím, některá z vás nějaký tip? Na večerní raut přijde kolem 80 lidí.
Odpovedať
Profilova fotka
Ubi: Chtela jsem se jeste zeptat, kolik bere R-boom? na jejich strankach jsem to nikde nenasla.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Tak koukam, ze se to tu nekaj nehybe :-| kam jste vsechny zmizely? Chtela jsem se zeptat, jaxte na tom se satama, mate uz zamluvene, vyhlidle, nebo o nich zatim jen premyslite? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa pridavam k maju 2010, konkretne sme si naplanovali svadbu na 1.5.. este nemame vybavene vlastne nic, uz by bolo nacase sa do toho pustit poriadne... riesime najma salu. je tu niekto z nitry?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucsynka-saty prave resim, uvidim jak to stihnu casove, ale v tydnu bych se rada mrkla do prvniho salonu. Vybrane mam jedny na netu, ty jsou nejkrasnejsi (zatim tedy jen od pohledu), ale myslim take nejdrazsi, tak si je necham na pozdeji. Nejprve mrknu v okoli-at vim jak mi sednou ostatni-a pak vyrazim na ne. Bosacka-nestresuj, casu dost. My jsme si rekli, ze nejdulezitejsi je mit matriku, misto na hostinu a fotografa-vse mame zamluveno a ted uz neni kam spechat. Mozna jeste jestli znas nejakou dobrou kapelu, tak si zamluv tu. My nevime, tak casu hafo ;-) Jo a v patek jsem byla u kadernice, tak jsem rekla i ji, jeji mamina mi udela nehty a vedle v baraku mne kosmeticka nalici :-N (tea o tom tedy jeste nevi :-D ). Takze kliiiiiid. ;-) Moravka-i my jsme meli problem najit neco pro vice nez 35 tak, aby to bylo i hezke-tzn.ne kulturak... Bohuzel, nejsem od Brna, neporadim.
Odpovedať
Ahoj, tak já se přidávám, 15.5.2010 v Karviné
Odpovedať
Ahojík, také se přidávám... chtěli bysme svatbu 28.5.2010, ale na matrice můžeme rezervivat nejdříve v prosinci, tak snad to vyjde :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
lucsynka:ahojky!!!no my už máme zamluvenou oddávající, hotýlek, hudbu k obřadu(tu ještě musíme zaplatit:-D) a šatičky mám vyhlídlé na internetu a jelikož mám už spoustu šatů nazkoušených budu si objednávat šatičky z Číny. Snad do měsíce bych je měla objednat a bude další věc z krku:-).A jinak kdo toho kolik máte????:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Matrika, misto hostiny (tzn. jidllo+ubytovani), kadernice, fotograf 8-)
Odpovedať
ahojte. bosacka, ja som od nitry.. vcera sme boli na svadbe, tak sme si to omrkli.. a musime okresat pocet chodov, chceli sme dva a teply a studeny bufet vo forme svedskych stolov, ale bude stacit jeden chod a potom nech si kazdy berie kolko zvladne. A mali faaaaaaaajnovu tortu, tak musim od mladomanzelov vylakat kontakt na pani co ju piekla. mnamky.
Odpovedať
bosacka: já budu mít svatbu 15. 5. 2010 a také ještě nemám nic zamluvené, začínám se dívat po nějaké restauraci na hostinu, ale poptávám se po fotografech, ale kostel jsem zatí nezamlouvala, tak snad bude na tento den volno
Odpovedať
Ahoj, my máme termín 21.5.2010 a máme zamluvené místo a dnes snad vyřeším výslužky. Jinak nevím, co se šatama - chci mít vlastní, ale bojím se je jen tak objednat - někdo si to chválí, že mu sedí perfektně a jiný na to nadává, tak nevím... :-(
Odpovedať
Ahojte, my sme si to tiez naplanovali na maj, konkretne 8.5.2010. Nenajde sa tu aj niekto z okolia TN? Potrebovala by som totiz poradit dobreho kameramana.
Odpovedať
Profilova fotka
Bilksa-ja pujdu asi do pujcovanych satu. Mam tam urcitou jistotu, ze si je vyzkousim a kdyz se v nich nebudu citit, sahnu po jinych. U kupovanych mi nikdo nezaruci konecny vysledek. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja mam v planu nejaky barevny saty, tak doufam, ze neco sezenu ( i kdyz neni vylouceny, ze se zamiluju do nejakych ciste bilych :-D ) a pokud bych opravdu nic nesehnala, tak premyslim o usiti napr. v svat. salonu Marry, nebo na svatebnistay. cé zet, ale tam prece jen clovek nevi, pak by nemel zhubnout nebo pribrat.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,my sa berieme 29.5.2010.Presunuli sme termín z 22. lebo nebola volná reštaurácia čo sme chceli.Dosť je problém všetko zladiť ale máme kostol,reštauráciu aj kameramana zarezervovaných na ten dátum.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja dnes mela neplanovane trochu volna a tak jsem se zastavila v salonu. No, libily se mi troje, ale zase, ze by mne az tak oslovily...No a ty co jsem vyhlidla na netu jsou v Brne, tak zvazuji vyrazit/nevyrazit...
Odpovedať
Profilova fotka
diky baby, som rada, ze nie som jedina, co je na zaciatku priprav... som zacinala mat depky ked som citala, co uz mate niektore prichystane... zajo79 - kde ste boli na svadbe? a ako sa vam pacilo? my mame problem s tym miestom - pri vsetkych, o ktorych sme zatial uvazovali, sa nasli nejake nevyhody.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka-bud opravdu v klidu.Myslim, ze na pripravy svatby staci bohate mesic. Jen pokud mas nejakeho oblibeneho fotografa, tak si zamluv jeho a take misto. Vice staci az po novem roce (matrika) a ten zbytek myslim tak ten mesic pred svatbou... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
....a dalsi clovek s 15.5. ;o) konecne je aspon datum jasny;oP
Odpovedať
Profilova fotka
kacicqa-datum a snad i manzel, ne? :-D Koukala jsem Ti do profilu-Ty uz mas svatbu za sebou...
Odpovedať
Profilova fotka
No manzel... do maja sa toho moze veeela zmenit, ked nebude posluchat zozenieme nahradnika..(zatial len pocuva a neposlucha:o) Jou, dik za upozornenie, ked som nexavala prazdnu kolonku taq mi tam standardne hadzalo nejaky ten 99 rok;o)
Odpovedať
Profilova fotka
Nj, ja to mam zatim jeste prazdne-co kdybych si to rozmyslela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ajinka23 • Dnes ve 12:37 Ahoj všichni, máme termín 14.5.2010 a tak si říkám, jak to asi dopadne s počasím? Letošní jaro přišlo rychle (alespoň v Praze) a také brzy zkončilo. Na 1.máje u nás třešně již odkvetly. Tak jsem moc zvědavá, jak to bude příští rok...kdo se ještě vdáváte v květnu? sluni01 • Dnes ve 12:44 ahojky, ja se hlasim do rad kvetnovek :-) Nas puvodni termin byl 19.6., ale matrika v ten den neoddava, taxme vzali nas nahradni termin a to 22.5. a doufam, ze v te dobe bude krasne a svitit slunicko :-D Kde planujete svatbu? My ji planujeme v Kostelci nad Cernymi lesy v odsveceny kaplicce. jajinka23 • Dnes ve 12:48 Ahojky, my máme rezervaci v Praze na zámku v Tróji... Jak si na tom s přípravami? My máme zatím tu rezervaci data a místa...mám doma korunku a ost.šperky a spodní prádlo. Jinak zatím nemám seznam hostů, rozpočet, atd. Přemýšlím, jeslti mám být nervozní nebo ne.
Odpovedať
Profilova fotka
dominika: diky diky za uzamceni... mela sem napsanej dlouhej prispevek a kdyz to odeslu, tak se to smaze s tim, ze je tema uzamceny :-( :-( a nevim, proc si ho uzamkla, kdyz jine mesice jsou 2x jednou cesko-slovenske a jednou jsou cesky... a nikomu to nevadi... tak proc zrovna u Kvetna 2010 je to problem????
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?