Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea_de_bahn, 100% súhlas. zajo, tvoje šaty sú nádherné. Už som ich našla aj v salóne v ktorom ich majú. Keď ich budú mať vo farbe ivory a budú mi sedieť, tak ich budem mať tiež ;-)
Odpovedať
kde ich maju? v nitre v diamond?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj v Nitre a aj tu v Prahe by mohli byť, pretože je tu salón s tou značkou, ale zatial som ich videla len na fotke.
Odpovedať
v nitre ich maju urcite, jedna baba ich mala v albume. a tufan ich predava tu na bazary, v bielom. Ja len dufam, ze ked nabehnem niekam do salonu, ze mi pozicaju spodnicu s kruhom... i ked asi z vysokohorskou prirazkou, zato ze nemam od nich saty...no ale co uz.
Odpovedať
a daaaaaakujem za pochvalu, chcela som trosku ine... ale este popozeram, aby mi nebolo luto, ze som neposkusala co sa dalo...
Odpovedať
lea_de_bahn: přesně tak, nikdo nám do toho nemá co mluvit... až do teď jsem si taky myslela, že nám nikdo do ničeho ani mluvit nebude, ale teda včerejší hovor s rodinou mě celkem vyvedl z omylu a dost nadzvedl ]-( měli by být přeci rádi, že nám na tom záleží a chceme vstoupit do manželství důstojně a ne to nějak odbýt... a oni argumentují nějakou hloupou pověrou, kterou ani neznají správně... Ale dneska jsem ten květnový termín na matrice zamluvila, takže svatba v květnu prosě bude ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
áno viem, že ich ponúkajú tu na predaj, ale ja by som si ich najskor chcela poskúšať. Ten kruh ti nakoniec neušije kamoška? Nejaký kruh som zahliadla aj tu v bazáre na predaj, ale nevenovala som mu veľkú pozornosť, takže ti neviem povedať, že kto ho ponúka a za koľko. Mimochodom v tom salóne v Nitre majú krásne šaty, aspoň z ich stránky sú vačšinou krásne, takže v októbri tam asi nabehnem :-D :-D
Odpovedať
aj ja sa tam chystam. a este do serede do alma salonu. vraj tam maju tiez super saty. ale cervene vraj eee, takze ja sa skor potrebujem uistit, ze nic lepsie nenajdem
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som na tvojom mieste už žiadne nehľadala, ale aby si mala pokoj na duši, tak kľudne popozeraj. Myslím si, ale že tvoje šaty sú krásne a sedia ti. Keby toto bola moja druhá svadba, tak nerozmýšlam a na ďalšie už ani nekuknem :-)
Odpovedať
mne sa totiz stale nechce verit, zeby som nasla tak rychlo saty a musim ist aspon popozerat, ale s cervenymi neratam ze budu mat, to len pre klud duse. a akurat sa mi ozvala ta baba, co mi to ma sit, tak faaajn, som rada.
Odpovedať
market82: nikdy se to neobejde bez nějakých řečí..... vždycky si někdo něco najde..... a u nás se to přímo nabízí, když jsme si dovolily chtít svatbu v květnu. A jistě to nebude poslední "problém", který bude rodina mít. Takže to chce asi klid a pevné nervy. I když ode mne to sedí, já totiž taky všechno strašně řeším a mrzí mě to.
Odpovedať
Ahojky, děvčata nebojíte se že ty prokleté volby vyjdou na váš termín, já mám docela strach, jelikož by se musela svatba přesunout na jiný termín. Máme obřad na zámku, ale ten je využíván jako obecní úřad, takže by se tam odehrávaly volby :-S . No doufejme, že to bude až v červnu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to je pravda, že sa vždy niečo nájde s čím nie každý súhlasí. Moja mamina nedávno vzniesla kritiku na farbu mojich vlasov (chcela by mať zo mňa blonďatú bábiku :-p ). Originál mám síce svetlé vlasy, lenže najlepšie sa cítim s červenou farbou na hlave a takú chcem mať aj v svadobný deň. Najlepšie na tom je, že aj mojej budúcej svokre sa nepáči zostrih mojho drahého :-D :-D on má totiž pleš a ona by chcela, aby si aspoň také dva, tri cm nechal narásť :-p
Odpovedať
koukám, rodičům se člověk nezavděčí, místo aby byli rádi, že se dítko vdává - žení, že na to má :-D atd. tak ještě brblaj...ach jo... jinak lea...super šaty...mě zatím dvě kila nepomůžou, chtělo by to víc...ale to bych se musela snažit (zrovna půjdu dělat večeři :-D :-D :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
market82: tak koukam, ze mame svatbu ve stejny den.. :-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak jsem se dnes byla poprvé podívat po salonech... To ještě bude dilema... kdyby to tak chtěl někdo vybrat za mě...
Odpovedať
ubi, aku mas predstavu?
Odpovedať
cipka? hladke? s rukavmi? bez rukavou? velka sukna?
Odpovedať
zajo79 Vo uzsom vybere su zatial 2ks. 1.lodickovy strih hore,ciastocne kryje moje silne ruky,dala by som aj foto do albumu,ale nechcem predbiehat a musi to byt prekvapko :-D 2.klasicke ramienka, saty su polovica hladke, polovica cipka...tazko sa to opisuje, najlepsie by bolo vidiet..... :-) potom v svadobnom albume....
Odpovedať
ja som tiez stiahla moje z albumu... a uz nebudu, sme sa nejako nepohodli s predavajucou, som si nevsimla, ze je zafarbena cipka, som si myslela ze to je len svetlom...az ked som zaplatila zalohu pozeram na fotky, ze cipka je ruzova...skoro ma vystrelo. tak som to zrusila i ked dosla o zalohu ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( no ale dokafrane saty mat teda nemienim...a nasla som ich original v salone, ziadna napodobenina, neda sa porovnat material a ako sadnu a vypracovanie...tak ma vyjdu trochu drahsie, no ale dalsie svadby neplanujem. a pravdepodobne ich bude predavat dalej...no kto ich kupi, tak bude lutovat teda.
Odpovedať
ved posli na mail, posudime :-))) ale podla pocitu ako sa v nich citis, tak tym sa riad
Odpovedať
Profilova fotka
so satkami este bude sranda...pravdu povediac, bola som dost sklamana, ked som obehala salony...skusala som dvoje saty, ale jedne boli sice krasne ale neuveritelne tazke (neviem si predstavit, ako by som v nich vydrzala cely den) a druhe mali take nazberkane rukavky a tie ma tlacili... no, uvidime ake budu nove kolekcie... chcela by som nieco jednoduchsie, bez zbytocnych volanov a cipiek a sirokych nazberanych sukni
Odpovedať
holky, co je to ta cipka? chápejte, cizí jazyk :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krajka ;-)
Odpovedať
díky tinka...tak já bych raději nejaké hladké a jednodušší a bez cipiek :-)
Odpovedať
zajo: Zatím žádnou... :-( Původně jsem si představovala krajkové (čipka), ne korzetového typu, ale spíš s ramínky apod., a štíhlá silueta... Ale ten včerejšek mě dost zmátl, protože nejvíc mi, paradoxně, slušely přesně takové, jaké jsem nechtěla za žádnou cenu... A žádné nebyly "ty pravé"... Ale dívala jsem se na kolekci 2010 a jsou tam pěkné věci, tak nebudu panikařit a počkám na listopad, prosinec, leden...
Odpovedať
já to také necham na přelom roku, nechci si zamlouvat šaty, když ještě nemáme zamluvený ani termín, ale myslím, že pak problém nebude, vzhledem k tomu, že se chceme brát v květnu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ubi...ja tiez cakam na novu kolekciu...povedali mi, ze uplne staci skusat saty v zime (nova kolekcia ma prist niekedy v novembri). Tak sme sa dohodli, ze cez vianocne sviatky budem doma, tak sa zastavim...
Odpovedať
Profilova fotka
tak jsem psala na matriku :-) Uvidíme, co nám řeknou s tím našim datumem :-D Mluvila jsem s už vdanou kamarádkou, a ukázala mi weby, kde prostě mám záseky :-D jukněte na weddingchannel.com .. inspirace plno :-N :-N
Odpovedať
http://www.maggiesottero.com/viewBrid... ahaa, tohto poznate???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?