Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiež ma už všetci štvú s tou blbou poverou. Moja rodina síce o nej nevie, ale ľudia s ktorými som často v kontakte nevedia pochopiť, že v dnešnej dobe deti neumierajú na to, že je zima. Najlepší sú aj tak taký, čo ani nevedia o akú poveru ide, len šíria poplašné správy, pretože sa im dostalo do uší, že svadba v máji sa nemože robiť. Idú mi s tým na nervy 8-( ]-( ]-( zajo, to s tým fotografom je fakt smola, bohužial v okolí NR nepoznám fotografov a dokonca ti neviem žiadneho ani doporučiť z okolia LV. Ja budem mať kamošku mojej segre a tá to nerobí profesionálne ;-( Dnes ráno som si na teba spomenula..dávala som si dnes červený tieň na oči skoro tak, ako som ti to písala x-)
Odpovedať
vrabciak, uz som to vyriesila, zavolame toho koho som chcela povodne a budeme sa fotit v piatok. bez stresov..a hlavne ked chcem fotit aj nase deti,tak nato musi byt klud. a k tienom.. sede budu fajn.
Odpovedať
holky nedajte sa, ja som mala svabdu v maji ;-) a sme najstasnejsi par na svete ;-), resp. urcite patrime k najstasnejsim na svete ;-). podla mna je maj lasky cas a preto svadba je perfektna ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ja sa tiež pridám k vám, svadbu máme 15.5.2010:-) ja som si tiež myslela že je času dosť a keď som zistila aký to je v našej lokalite problém, tak som si švihla. No ale sklamaná som bola dosť - na svadbe bude 170 ľudí a zohnať hotel, to je sila. Nič na taký počet ľudí, jeden krásny otvorili, hotel Dolphin v Senci, na´jprv mi povedali že sála do 200 ľudí pohoda a keď sme tam s drahým prišli, tak sa pýtali že koľko ľudí a my že tých 170 a oni že to je moooc že to majú len na 110, ale že nám požičajú stan a o tom drahý nechce počuť a len prenajatie stanu na toľko ľudí stojí vraj 40 000,- no ma skoro natiahlo....Ale nakoniec sme zohnali sálu inú, a pani že dobre že sme si ju rezervovali, lebo už bol najvYšší čAS. Tak som si radšej pohla aj s hudbou, kameramanom, starejším a fotografom. veľké veci mám za sebou a môžem byť pokojná:-)
Odpovedať
misinka866: Rozhodně se nic měnit nebude! Máj je lásky čas, líbí se nám a nikdo nemá právo nám říkat, kdy se budeme brát. Jen je mi to vždycky moc líto, když nám to vymlouvají, místo aby se těšili s námi.
Odpovedať
Profilova fotka
nasim nastastie maj nevadi...samozrejme sa o tom hovorilo, ale nechali rozhodnutie na nas. Ja sa skor stretavam s tym, ze mi vravia - naco fotografa a kameramana za tolko penazi...ved fotakov a kamier bude na svadbe koopec... ja by som to ale chcela mat pekne zdokumentovane na pamiatku. Samozrejme, nemusim mat tych najdrahsich, ale chcem, aby to bolo urobene kvalitne, aby sa na to dalo pozerat.
Odpovedať
tinka1003: správně! Neprofesionální fotky a záznam je sice fajn, ale profesionál to umí lépe, ví kam si stoupnout na nejlepší záběr a podobně....
Odpovedať
my nechceme video, tak fotky nech stoja zato x-) x-) x-)
Odpovedať
holky, jak vám závidím, že máte rezervovaný termín a my nic..je to na ...víte co, nebudu vulgární :-| lea...já bych datum rozhodně neměnila (pokud by k tomu nebyl vážný důvod a že to chce strýc a bůh ví kdo, tak ať nechodí, když se jim v ten den nechce, ne? myslím, že svatba je těch dvou a ostatní můžou být radi, když si na ně manželé vzpomenou a pozvou je, nebo ne, jinak my chceme také profi fotografa, je mi jasné, že foťáky tam budou mít všichni..ale to by byli fotky...tu chybí půl hlavy, tady je zase něco navíc...radši ať jsou profi, i když to něco stojí..vdávat bych se chtěla jen jednou :-D tak ať mám pěknou památku :-)
Odpovedať
My taky budeme mít jenom fotky..... a možná nějaké amatérské video, ale to nevíme.....
Odpovedať
no jak znám mamku, tak ta si nenechá ujít chvíli, kdy by nemohla natočit svatbu své dcery...ach jo, jak já to video nemám ráda, ale mamče to asi nevysvětlím... :-)
Odpovedať
Já se k smrti nerada fotím a natáčím, protože na všech záznamech vypadám blbě, ale na svatbě udělám vyjímku..... stejně mi nic jiného nezbyde
Odpovedať
Článok sa načítava...
přesně tak...klidně budu říkat, že to nechci...ale už to slyším...budeš mít vzpomínku, a každy se natáčí a já nevím co ještě
Odpovedať
asi tak nějak..... a navíc..... chci se vidět..... z toho dne si asi moc pamatovat nebudu, tak se chci pak podívat.....
Odpovedať
Profilova fotka
je pekne mat video a foto na pamiatku...moja buduca svagrinka ma tak krasne spravene video, ze vzdy ked si ho pozriem, placem od dojatia...ta kombinacia hudby, fotiek, zamilovanych pohladov... Uz sme aj volali ich kameramanovi, ale ked sme sa dozvedeli, kolko za to chce :-N ...
Odpovedať
tinka...no a ...berete ho? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem...skusame este najst niekoho porovnatelneho, ale za menej peniazkov.
Odpovedať
čaute holky, už jste se rozhodly pro barvu, do které budete vše ladit? U nás asi vyhraje asi červená nebo bordó ...takže klasika :-)
Odpovedať
My ladíme do modré a stříbrné! A hlásím, že nám dnes dorazily prstýnky! Fotky jsou v albu, ale jsou hrozné, inu z mobilu, takže nevyniká ta krása :-(
Odpovedať
lea...nebudu kecat, moc vidět nejdou :-D ale vypadají pěkně, jemně :-) my zatím ještě nic...ach jo =-)
Odpovedať
Už se povedla lepší fotka! Tam vidět jsou! :-)
Odpovedať
My do cervena. a s bielou asi, aby to nebolo moc. ked mam cervene saty, tak nech ladim. :-D lea,prstienky su peknee. My sa chystame na prstienky az na jar, ved hadam je este kopec casu. naco mate tie stuzky? na ake vyvazy?? myslite tie maslicky, co sa pripinaju hostom??? =-)
Odpovedať
zajo79: ano, ty stuhy jsou na mašličky pro hosty...... prstýnky nebyly ani drahé..... 5805,-
Odpovedať
ja som chcela z chirurgickej ocele, klasicke, bez ocka a graviru...ale budu z bieleho zlata - buduci zenich si povedal co chce. :-D :-D :-D i ked on ju nosit nebude, ho poznaaam
Odpovedať
a chystam sa obehnut svadobne salony este, i ked saty mam uz takmer doma...ale musim si ich este par skusit, aby som sa uspokojila, ze co mam doma, tak je ok... v najhorsom pripade ich posuniem a budu po polnoci a svadobne si poziciam. I ked to by som musela natrafit na farebne, v co nedufam..vsade maju len biele alebo ivory, zlate, maslove alebo tak podobne
Odpovedať
uz ste boli popozerat v salonoch? kedy sa chystate??
Odpovedať
zajo79: my se do těchto zamilovali na první pohled..... našli jsme je náhodou v jednom svatebním salonu....
Odpovedať
Ahoj holky, zase jsem tu dlouho nebyla... Já se chystám do svatebního salonu zítra, na takovou tu obhlídku a la co mi sluší, jaká barva, střih atd. Barvu svatby mám namyšlenou netypickou - chci krémové, máslové nebo takové nějaké šaty (to se uvidí zítra, jestli mi sluší) a výzdobou i kytkou bych chtěla tuto barvu hodně následovat. Na stůl bych pak chtěla tmavě hnědé a zlaté akcenty.
Odpovedať
Ahoj holky, tak jsem akorát na matrice zamluvila termín 22.5.2010 :-) A těším se jako malé dítě na (snad) rozkvetlé jabloně a jiné keře a stromy... a taky na svatbu v měsíci lásky:) Přítelovi rodiče se taky brali v květnu a jsou spolu dodnes šťastní. Takže t nic nenamítají.... Zato u našich jsem si vyslechla, jen jak jsem to včera nadhodila... Navíc máma zná tu stupidní pověru v poněkud pokroucené verzi: "svatba v máji, chystej máry"- tedy že umře někdo z rodiny... ale původní znění je "svatba v máji, nevěsta na máry" a vycházelo to z jejího možného porodu na konci zimy atp. ... No, každopádně kdyby se člověk měl řídit takovými povídačkami, tak si snad ani po svatbě nepořídíme raději miminko, protože se přece říká "někdo se narodí, jiný umře"... Ach jo, ta rodina mě teda včera úplně rozhodila... Svatbu v květnu chceme hlavně proto, že nám to místo zarezervují na celou hodinu a ne jen na půl... V červnu, jak jsme to původně zamýšleli je to dost komplikované, protože svatby probíhají "jak na běžícím pásu" co půl hodinku jedna.... A my bychom na to rádi více času, ať si to užijeme, má to nějakou důstojnost a vážnost a ne pořád koukat na hodinky, zda už nám nešlape na paty další nevěsta.... Takhle jsem to i zdůvodnila mámě a ta se tvářila jako co bych nechtěla a jestli s tím neděláme moc caviků... Chápete to? Místo aby byla ráda, že pro nás naše svatba není jen obyčejná formalita, ale že to berem vážně, tak ještě remcá... No a dědeček zase prohlásil, že by nám raději zaplatil tu další půlhodinu (abychom si tedy mohli rezervovat celou hodinu v červnu)... Mám dojem, že se zbláznili... Nicméně jsem dneska volala na matriku a svatba prostě bude květnu:)
Odpovedať
market82: s tímhle se tu setkala asi každá z nás. A ještě ani jedna si to nerozmyslela, což je dobře! Nikdo nemá právo nám přece přikazovat, kdy se budeme vdávat. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?