Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
april volny nebol. a maj bol len 1. a 8.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79, pasujú ti a sú krásne tie šaty. Budeš mať silikónovú podprsenku? Pytám sa preto, lebo tiež zvažujem podobné. Chceš si pod ne dávať kruh? Nebude to blbo stáť? Ak to nieje tajné mohla by si mi povedať cenu za ne? Kľudne aj do IP
Odpovedať
nad podprdou som este nerozmyslala.. ale nejaku dobru treba. kde silikonovu zozeniem? chcem pod ne kruh, jedna kocka mi to usije. potom makeup tiene - k cervenym satam ake budu pasovat??? oci mam hnedozelene...
Odpovedať
Profilova fotka
baby...naši včera volali kapele, ktorú sme chceli a nemajú na máj, jún, júl voľný žiaden termín....joooooj aká som sklamaná
Odpovedať
Profilova fotka
vždy som si myslela, že mám veľa času a kukaj tu! :-(
Odpovedať
vela ludi povie, ze aaaaaaaa, vy mate casu vybavovat. no ale az tak moc casu to nieje. tinka, to mi je luto, ale urcite zozeniete aj inu.
Odpovedať
Profilova fotka
tinka1003, nevešaj hlavu. Všetko je tak, ako má byť. Možno sa ti podarí zohnať ešte lepšiu kapelu :-)
Odpovedať
Přesně tak! Všichni pořád říkají, že je hodně času, a pak je pozdě! Některé věci je nutné zařídit co nejdřív, aby člověk měl, to, co chce. Ale i tak není třeba panikařit, když něco nevyjde. Do května jim může něco odpadnout nebo najdete někoho ještě lepšího.
Odpovedať
veru, co sa nepodari vybavit, tak to je osud, bude nieco lepsie. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie, musime sa do toho pustit kocky ;-) ...vcera som riadne stresovala, to vam poviem...ale povedala som si, ze uz nebudem (aspon sa budem snazit). Aspon ma to nakopne a konecne sa pustim do vybavovania. Mám sálu, fotografa....ešte potrebujem kameru a hudbu. A o dva tyzdne idem domov a konecne pojdem za fararom dohodnut, ze co a ako... ;-) Zabudla som na niečo, čo súri termínovo?
Odpovedať
Ahoj holky, doufám, že se můžu připojit k vám :-). My máme termín 10.5. 2010.
Odpovedať
ahoj dellores. cez tyzden?
Odpovedať
Článok sa načítava...
čauky holky, jak ale můžu plánovat, když ani termín se ještě nedá zamluvit? ;-(
Odpovedať
dellores...to ale máte v zahraničí, ne? pochlubíš se kde? :-D my jsme chtěli původně řecko, ale nakonec jsme to vzdali...kvůli rodičům...aby nebyli smutní :-)
Odpovedať
Ano holky, je to přes týden, protože se bereme na Mauriciu, jak správně nikar uhodla :-). U nás to naštěstí mezi rodiči prošlo v pohodě, našim to vůbec nevadí, od přítele rodiče jsou možná malinko zklamaní, ale nenamítali nic ... nikar, jaktože se nedá zamluvit termín?
Odpovedať
dolores...jelikož nám na matrice řekli, že ještě nemají připravené termíny na příští rok, o tom se rozhodne na zasedání zastupitelstva až v prosinci, takže se máme ozvat až v lednu...a restauraci chceme hned vedle, ale raději bychom ji zamluvili až po zamluvení obřadu :-( jinak v tom Řecku jsme to chtěli ale tajně...a pak jsme si uvědomili, že by hlavně mamky byli smutné, tak to uděláme doma (i když mi je jasně, že přítel by možná trochu víc chtěl asi o samotě, on není moc na takové veselky a rodinná shromáždění :-D )
Odpovedať
AHojte dievcata, co je zle na Maji? ja som o nicom zlom nepocula, a TINKA1003 ma pravdu, povery su povery..:) Myslim ze kazda berie datum, ktory jej najlepsie vyhovuje. Ja som napriklad chcela svadbu v piatok, kvoli tomu, ze je viac moznosti s kapelov..atd, ale jedna polka rodinu s piatkom boli ok a ta druha nie...tak to mam na sobotu, nad ziadnymi poverami som sa nikdy nezamyslala:)
Odpovedať
eli...tak to já když jsem řekla minule doma, že existují pověry na svatby v květnu - máji, tak na mě přítel koukal, jako kdybych byla z marsu.. jsou to jen pověry našich babiček a já si tím (pokud někdo bude něco namítat) hlavu lámat nebudu..nám se to datum líbí, tak proč ne? a doufám, že nám to vyjde na celý život :-D :-D
Odpovedať
Ahoj holky, už jsem tu dlouho nebyla, vidím, že už některé vybíráte šaty :-) My jsme teď malovali můj pokoj, abych se vdávala "do čistého", po svatbě se ke mně novomanžel nastěhuje a než budeme mít svoje bydlení, budeme se muset porovnat tady... :-) Jinak se pořád ne a nemůžu dokopat k seznamu hostů...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, chtela jsem se zeptat, jestli uz mate vsechny fotografa, my jeste ne, uz ho mame zacit shanet, nebo je jeste cas? :-| Jak dlouho bude fotit, jen obrad a vas se svedky a rodici, nebo i hostinu, oblikani vas i zenicha.. :-. A kolik vas bude fotograf stat? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucsynka, to je hrozne individuálne. Pokial chceš mať dobrého fotografa, tak to by som na tvojom mieste už zajednala, pretože sa može stať, že na váš termín už bude zajednaný. Za seba hovorím, že si radšej niektoré veci vybavím s riadne časovou rezervou a radšej to budem mať dlho isté, ako zháňať na poslednú chvíľu. Niekomu to može prísť skoro. Záleží na vás... My budeme mať fotografku, mladú babu (je to kamoška segre), takže ani nás veľa stáť nebude :-) a je veľmi šikovná. Máme ju zajednanú aj preto, lebo už nás fotila na svadobné oznámenia. Máme to trochu zťažené, keďže nežijeme v štáte v ktorom bude svadba. Bude nás fotiť pred sobášom, počas sobáša a krátko po sobáši s rodinou.
Odpovedať
nikar, to je blbé no .. já vůbec nevěděla, že to funguje takhle :-|, myslela jsem, že si řekneš prostě termín a prostě jde jen o to, jestli je volný nebo ne ..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja uz mam prvni vec na svatbu doma, dneska sem se dvema kamaradkama slavila narozky a dostala jsem variantu A a B podvazku - ciste bily ¨s bilou maslickou a bily s cervenou maslickou.. ;-) musim rict, ze sem to necekala, ale udelalo mi to radost.. :-D
Odpovedať
dellores...to jsem si myslela také a on nic ;-( trochu mě to zklamalo, přece jenom, když je zamluvený termín, tak je to jiný, takový jistější :-) lucsynka...to se máš..to já od nikoho nic brzy takového nedostanu, neboť to ještě nikdo neví a brzy se to ani nedozví :-D
Odpovedať
Ahoj holky, taky se chystáme na svatbu v květnu. Je tu nějaká z Olomouce či blízkého okolí?
Odpovedať
no "super"..fotograf obsadeny. ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
zajo Super ;-) Baby, co mate nove?
Odpovedať
neviem co teraz..a netusim koho najst. Nemate tip? Som si myslela, ze kolko mame casu... do kelu do kelu do kelu Takze odteraz, zajednam co najskor fotografa a zacnem sa pomaly rozpozeravat, co a ako objednat a zariadit.
Odpovedať
Holky já asi padnu! V miláčkově rodině začalo rozsáhlé spiknutí za účelem změny termínu svatby někam jinam, než na květen! Rozpoutal to jeho strýc! Volá a píše kdekomu, aby nám ten květen rozmluvili. Miláček se strašně rozčílil a prohlásil, že se nic měnit nebude a že jestli nám do toho bude ještě někdo kecat, tak nikoho nepozve!
Odpovedať
Profilova fotka
lea_de_bahn to snad nie je mozne!!!! rodina s ama s vami tesit a oni vam to este komplikuju, Tvoj nastavajuci im super povedal, nemente si to ani nahodou, nebudu vam vecne rozkazovat, nech uz pochopia, ze ste dospeli ludia a snad tu svadbu si mozete sami zariadit, to je teda, normalne som sa roculila!!! ]-( urobte si po svojom a oni vas len skusaju, si myslia, ze vyhraju, vasmu strykovi a neviem komu este, moze byt prd jedno, kedy vy mate svadbu!!!!! a basta!a just, naschval by som ju, ani keby som chela, nezmenila na iny mesiac, na truc :-D nedajte sa...oni prestanu..povedzte vsetkym, ze ak nechu, ze nemusia ist...aj tak pojdu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?