Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Ahojte všichni. 15.5.2010 se mi taky líbí, ale u nás asi nakonec vyhraje 1.máj-lásky čas ;-)
Odpovedať
vrabciak...no já nevím, jestli to není brzo...je teprvé zaří...
Odpovedať
jinak máme my jiný problém, místo jsme vybrali pro obřad hned, ale nedokážem najít uchazející restauraci pro obřad ach jo ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak ja byla vcera nacerpat inspiraci, byla jsem na svatbe byvale spoluzacce ze stredni a musim rict, ze to meli moooc pekny.. ;-)
Odpovedať
ako tak citam toto forum, zacina ma chytat stres, co vsetko bude treba vybavit a zohnat... a pritom to je moja druha svadba, (dufam ze posledna), cize to nechcem moc prehanat, chcela som malu svadbu, nakoniec je z toho 65 ludi, z toho mojej strany 3ks ludi. :-N Saty vraj maju cas aj zaciatkom roka zhanat, takze do vianoc to este ubehne ako tak, potom sa zacne vybavovat, dovtedy mam cas snorit po fotoalbumoch co by som asi chcela.. mate uz svoju predstavu co chcete a ako?
Odpovedať
zajo79 Samozrejme, bez predstavy by to neslo.. ;-) Nieco sme si si uz zrealizovali samy a so zvyskom nasich predstav nam pomoze svadobna agentura :-)
Odpovedať
Ahoj, my plánujem svatbu taky v květnu :-). Přesný termín zatím nemáme, protože svatba bude na Mauriciu, tak zjišťujem termíny cestovek :-).
Odpovedať
čauky, o svatbě zatím přemýšlím, koukám na netu a nechavám se inspirovat, hlavně omrknu kamarádovu svatbu, na kterou jdu příští měsíc :-D..jinak jsme chtěli tak kolem dvaceti pěti lidí, už máme seznam s 37, a ještě by se tam někdo vešel..no uvidíme, ale přes tu čtyříctku bych asi jít nechtěla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my taky chteli malou svatbu, ale nakonec to bude 60 na cely den plus kamaradi na vecer, tech bude tak 10 minimalne.. :-|
Odpovedať
tak jsem zjistila že máme móóře času :-) termín nejde zamluvit dříve jak v lednu a totéž bude i restauračka - je hned vedle, ale i tak si necháme od nich udělat předběžný rozpočet, na kolik by to vyšlo...no ale i tak svůj volný čas trávím na netu...co kdybych objevila něco suprovýho, že :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, mě se nabídl na pomoc kamarád, co se zařizování svatby týká :-) Není to jeho první, už i vlastní má za sebou a pokaždé to byla pecka :-) Nejsem totiž moc na to umělé pozlátko, kde všechno musí být jak z dokonalého amerického filmu :-) Takže mám s jeho pomocí zaručeno, že mi asi rupne korzet, jak s ebudu řehtat :-N :-D :-D Když jsem chodila po restauracích a koukala, kde byt o bylo nejlepší, shodnotila jsem, že asi uděláme oslavu u rodičů na zahradě... půjčíme si velký stan, stoly, židle, gril na malého pašíka.. Už jen kvůli financím to bude lepší.... :-) Radši méně nákladnou oslavu a pozvat všechny, koho chci, než dělat škrty mezi kamarády :-S S penězma je to na hovíínko
Odpovedať
wiki8, tak sa to aj mne paci, len pocasie si nevyberies... =-) teda Vam zelam, aby vyslo, ale ja by som sa toho bala.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojky, tak já už měla zamluvený zámek v Hradci nad Moravicí, ale zjistila jsem se se v něm nedá ve vnitř fotit a za obřad chtějí 3 000,- za jednu holou obřadní síň. Takže dnes se jdeme domluvit na zámek ve Slatině, kde sice nejsou žádné pokoje kde by se dalo fotit, kromě zámecké zahrady, která je krásná, ale tady nás vyjde obřad za 300 a oddací síň je hezčí něž na tom druhém zámku. Jo a co je nejlepší je to, že bydlím asi 100 metrů od toho našeho zámku. No a s hostinou jsme to vyřešili tak, že budeme v kluturáku, kde jsme se s přítelem poznali na plese. Je to tam hezké a ještě když si to vyzdobím podle svého, tak to bude OK. :-)
Odpovedať
http://www.redhotbrides.com/redbrides... co hovorite na tieto?? moja druha svadba, cisto biele nechcem...
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79, sú nádherné. taký strih šiat chcem aj ja, ale farbu ivory. Keby toto bola moja druhá svadba, tak si také dám. ;-)
Odpovedať
zajo79, docela sexy ;-) moc pěkné :-)
Odpovedať
zajo79 mne se ty tvoje vyhlídnuté šatky taky moc líbí, ten střih není sice moc pro mne, ale jsou nádherné
Odpovedať
nikar: také mám problém najít nějakou vhodnou reatuaraci pro hostinu, 2.10. se s přítelem jdeme do několika podívat, tak jsem zvědavá, jak to dopadne, u nás je největší problém, že budeme mít kolem 70 lidí, takže najít něco příjemného, kde se všichni vejdou, to bude asi dost těžké
Odpovedať
zajo79: šaty jsou nádherné, i když já bych si na ně netroufla......
Odpovedať
dnes som si ich bola vyskusat, su uuuuzasne. som tam isla s tym,ze urcite mi nebudu dobre a ze nebudu take pekne, ale su super. do zajtra si nechavam cas, ci ich zoberiem alebo nie.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo: svatba bude v zámečku... takže tam je to s počasím jedno... a naši mají velký dům, stany se dají propojit s terasou a může se být jak vevnitř tak venku.... šaty jsou nádherné, ale pro štíhlou slečnu a to já nejsem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Taky se pridavam ke chvale satu, jsou moc pekne, jen strih neni nic pro me, na nej nemam postavu :-| ja porad koukam na netu a premyslim, co a jak.. jinak zatim sme jeste nijak nepokrocili, ale zacinam se desit toho, co me ceka, ale i tesit.. :-D ted premyslim, co nam tam bude hrat, bude toho docela dost.. No a jeste bych chtela zamluvit fotografa, at to mame z krku a mame nejakyho dobryho no a pak bude obdobi klidu, nez prijde na saty.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79 ahoj, tie saty su prekrasne, akurat som si take iste obzerala tu v bazare, jedna nevesta ich mala a predava aj biele, aj cervene a slintam nad nimi :-D uplne skvela volba...a postava? baby, mame este viac nez pol roka na to, aby sme boli krasne, stihle, tak preco to uz teraz zahadzujete, akoze ja na to postavu nemam????!!!!!! vsak zamakame trosku a postava bude, nie? :-D :-D :-D moc chvalim vyber, su prekrasne ;-) no, my takisto objednavame tie stany, teda nie my, ale pani aranzerka mi to ziasti, pretoze ked je ta odobierka a tie traposiny okolo toho, ked pride zenich za nevestou a vsetci ti hostia, tak sa nam do domu nevpracu :-D , takze do zahrady dame tiez take stany, kde sa budu moct obcerstviy a nieco hodit pod zub, kym sa pojde na obrad...a taktiez take stany budu vedla toho hotela, pre civilny sobas na zahrade, ak by nam pocasie neprialo ]-( ale sa budem taaaak riadne modlit :-D :-D :-D aby nam prialo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79, ak v tých šatoch máš fotku a stojíš o radu, tak si ju hoď do svojho albumu a určite ti nejedna poradíme. Keď sa v nich ale sama dobre cítiš a páčia sa ti, tak nieje čo riešiť ;-) misinka866, nieje veľmi zdravé schudnúť za každú cenu a žiaľ príroda neobdarila všetky tak, aby sa im to aj podarilo. Verím tomu, že s chudnutím nebudem mať problém (i keď je to čoraz ťahšie a ťahšie), ale poznám prípady, kedy je to naozaj veľký problém a dokonca aj opačný. Treba to s postavou robiť tak, aby sme sa samé dobre cítili. Musíme sa páčiť najprv sebe samej, aby sme sa potom mohli aj druhým. Chudnime a starajme sa o seba, nie však na úkor zdravia :-)
Odpovedať
fotku mam v albume. a uz mam zaplatenu zalohu, idem buduci tyzden pre ne. Len nemaju kruh..musim nejaky zohnat. ak naaahodou najdem nejake ine, tak budu po polnoci.
Odpovedať
zajo79: Ty šaty jsou kouzelné... většinou fotky ze zkoušek nevypadají zrovna nejlíp, ale na téhle je vidět, že Ti padnou a navíc Ti fakt sluší!!! Být Tebou, víc neřeším ;-)
Odpovedať
vkladala som peniaze na ucet..vraj to neprislo..tak zajtra musim patrat, kde su. ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Ahojte nevesticky.... aj ja sa idem vydavat v maji 2010, len este neviem, ci 15, 22, alebo 29. A hlavne ako to tu tak citam, vy ste uz v pripravach v plnom prude.... to pomaly asi zacnem stresovat.... my poriadne ani nevieme miesto :-( ale pravdepodobne to bude niekde v Bratislave
Odpovedať
15.5. som chcela aj ja...len uz nebolo volne. tak sup sup objednavat
Odpovedať
ahojky, zajo..nebylo volné? vždyť je to až za osm měsíců...u nás se ještě nemůže ani zamlouvat termín :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?