Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
market82 som rada že si sa nám ozvala, verím že sa vám podarí stvoriť ďalší zázrak ;-) všetky májovky sú s tebou :-) kedykoľvek sa budeš potrebovať porozprávať tak napíš
Odpovedať
Profilova fotka
marekt, plne s tebou súhlasím. Nie každé manželstvo vzdrží to, čím si prešlo to vaše a som rada, že vo vašom prípade ste jeden druhému oporou. To vedomie, že musíte čakať pol roka je asi niř moc, ale zas na druhej strane to nieje až tak dlhá doba a verím tomu, že to rýchlo utečie. kadan, ako u teba? Berieš ešte tie silné lieky?
Odpovedať
market, souhlasim s tebou a vrabciak... jsem tez rada, ze jste si oporou ;o) snazte se zit pritomnost a pomrkavat po budoucnosti a uzit si ten pul rok... co si budeme povidat - mit miminko je uzasny, ale je to i omezeni... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak ešte áno zatiaľ som to znížila na 1 a je to v pohode
Odpovedať
kadan - jak dlouho máš ty prášky ještě brát? a budeš zvyšovat dávky? držím palečky!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii mala som užiť 2 balenia za mesiac no už ich beriem 1 mesiac a minula som iba jedno balenie...... nedarí sa mi dosiahnuť požadovanú dávku tak sa to naťahuje. po minutí 2 balenia mi zoberú krv a uvidí sa či sa hladina prolaktinu znížila alebo je vysoká ako pred užívaním. doktor povedal že to musím užívať dovtedy kým neotehotniem :-) , samozrejme keby som mala hladinu v pohode tak by som ich už neužívala, necháme sa prekvapiť. cítim sa už lepľie ale veľmi ma trápi moja náladovosť, som v pohode a zrazu by som dokázala vraždiť, strašné zmeny ]-(
Odpovedať
kadan: jj, tak drzime palecky, aby se darilo lepe a ty i okoli budte k tobe ohleduplni - tem naladam... :-D 8-)
Odpovedať
@kadan držím palce, a´t se to brzy srovná! Je fajn, že je to už o něco lepší:) Ty nálady asi nejsou nic moc, ale pokud to okolí nějak chápe a ty to taky zvládáš, tak je to dobré a hlavně - není to napořád! Pak budou už jen těhotenské výkyvy v náladě:-D :-D Jestli my ženy vlastně nemáme pořád nějaké výkyvy v náladě :-D :-D :-D
Odpovedať
Jinak mně se podařilo najít si novou práci. Mateřská mi končí teďka 18.10. a na staré místo mě nevezmou, protože jsem to měla jen na půl úvazek a byl to ne úplně klasický pracovní poměr, ale dohoda o pracovní činnosti. No a z té neplyne pro zaměstnavatele povinnost vás vzít po mateřské zpět. A vzhledem k tomu, že už za mě našli náhradu, tak jsem prostě měla smůlu... Takže po tom všem stresu a smutku jsem se ještě musela vrhnout na hledání práce nebo vůbec nějaké řešení toho, jak celou tu situaci ohledně práce pořeším... No, ne že bych na to byla zrovna měla náladu :-| Nicméně jsem se do toho ponořila a přesně za tři týdny od poslání prvního CV jsem dostala kladnou odpověď:) Navíc, ta nová práce bude mnohem zajímavější a lepší:) Tak se těším a věřím, že je to začátek i dalších pozitivních změn:)
Odpovedať
Profilova fotka
market 82 no veď práve, či to nieje len výhovorka 8-) zatiaľ to okolie chápe, no uvidíme do kedy je super že sa ti tak rýchlo podarilo nájsť prácu, moja nová kolegyňa sa snažila vyše pol roka a nič, nechápem ako také šikovné dievča nedostalo nikde príležitosť. držím ti palce aby bola práca aj kolektív v pohode, daj vedieť prvé dojmy. kedy vlastne nastupuješ? hneď po materskej alebo neskôr? a čo vlastne budeš robiť
Odpovedať
Profilova fotka
už zase som na tom asi trošku lepšie, cyklus sa dostavil presne tak ako mal, začínam zvyšovať dávku a dúfam že to bude ok
Odpovedať
Profilova fotka
market, gratulujem k novému zamestnaniu :-) Želám ti veľa úspechov, dobrého nadriadeného a výborný kolektív. ;-) Daj určite vedieť podrobnosti. kadan, super...mám radosť a držím palce, nech to pekne všetko funguje :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vrabciak :-)
Odpovedať
@kadan @vrabciak nastupuju hnedka po mateřské, ani den nebudu mít prodlevu, což je príma, protože bych njinak musela řešit zdravotní pojištění a tak podobně... tak jsem ráda, že to tak pěkně navazuje a nemusím se o to nijak starat :-) Jinak mě trvalo najít práci přesně tři týdny od poslání prvního CV do obdržení kladné odpovědi - až jsem se divila, že to šlo tak rychle:) Budu pracovat v jedné malé mezinárodní firmě jako projektová manažerka pro krátké studijní programy. V podstatě budu komplet zařizovat studijní pobyty pro americké nebo dánské studenty, vždycky tak na týden až dva někde v Evropě, Rusku, Turecku nebo JAR a prý tak cca 4 -5krát za rok to vyjde, že s nima člověk na ten pobyt taky jede:) Tak na to se těším. Původně jsem se hlásila na tu samou pozici, ale do asijského týmu. Při třetím závěrečném kole pohovorů mi ale řekli, že se asi víc hodím do týmu evropského. Tak když mi pak řekli, že mě berou, tak jsem si dokonce mohla i vybrat :-D A dala jsem přednost Evropě: jednak to nakonec znělo různoroději (ten asijský tým jezdí de facto jenom do Číny, protože o jiné destinace není moc zájem) a i vzhledem k dalšímu plánovanému těhotenství jsou asi lepší kratší lety, než až na druhý konec světa :-D Co jsem zatím ty lidi viděla, tak působí všichni příjemně a mile. Takže od středy jsem tam taky a jsem na to opravdu hóóódně zvědavá:)
Odpovedať
Profilova fotka
market82 to znie zaujímavo, držím palce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@market82 - ta praca znie velmi zaujimavo ;-) a najst si pracu za 3 tyzdne je uplne super, musis byt sikula x-) @kadan - drzim palce, vidim ze s liecbou statocne bojujes, tak nech to vyjde co najskor. i ked tie nalady asi nie su nic moc, ale aspon budes tvoj muz vytrenovany potom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky ako sa darí? zajtra sa sťahujeme tak som KO... ale teším sa market82 ako to vyzerá v práci?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ženušky, zanedbávam vás, ale snáď sa sem na materskej dostanem už častejšie. Nastupujem 11.11. a hneď sa pustím do prania :-) market, znie to veľmi zaujímavo :-) Držím palce, aby to klapalo a aby tam bol fain kolektív. kadan, kam sa sťahujete? nehnevaj sa, ak si to už niekde písala. nejak mi táto info o tebe unikla. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak o ulicu ďalej 8-) ale bude o izbu viac a konečne aj balkón, super už tak skoro ideš na MD? jaj ale to letí... tak si to poriadne uži ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vrabciak - uziiiiiivaj si teraz matersku!!! :-D ako sa citis? pre mna to bol krasny cas, ked som uz nechodila do prace (teda az potom, ked ma prestal boliet klb)
Odpovedať
@kadan @vrabciak tak v práci je to zatím príma, spousta nového, ale ne úplně neznámého:) Je to zajímavé a celkem různorodé, příjemný kolektiv, takže určitě fajn ;-) vrabciak: mateřská už ti začíná za chvilku, co? těšíš se? kdy máš vlastně termín? kadan: jaké bylo stěhování? Já jdu příští týden k lékařce do porodnice: je to internistka a můj gynekolog teďka nechce podcenit absolutně vůbec nic, tak mě čeká nějaké vyšetření před dalším plánovaným těhotenstvím, tak to snad bude všechno ok.
Odpovedať
Profilova fotka
@market82 - super ze sa ti v praci paci x-) ... a nie je nad prijemny kolektiv... drzim palce na vysetrenia, nech zistia co maju, aby vam uz vsetko vyslo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj ženušky, @kadan tak také sťahovanie by sa aj mne páčilo :-) Bez balkonu je to na ... Tiež ho teraz nemáme a prádlo sušíme v byte. Bez tak je to dosť vlhký byt a to prádlo ho ešte viac zvlhčí :-| Som rozhodnutá, že do bytu bez balkónu sa určite nenasťahujem. Prajem ti, aby sa vám tam krásne bývalo. @bosacka @market82 @kadan už len týždeň v práci a začína sa "dovolenka" :-) Aj sa teším aj nie. Mám na pláne pranie a žehlenie vecičiek, nejaké prechádzky, upratovanie, ale to je len plán, realita bude určite iná :-p Cítim sa výborne až na to, že namńa lezie chrípka :-S Cez deň sa dopujem ovocím a je mi fain, ale večer a ráno je to na nič. Teplotu našťastie nemám, takže je to ešte v pohode a dúfam, že to neprepukne. Termín mám 23.12. :-) market, tak ako píše bosi, nech sa o teba pekne postarajú anech všetko ide ako po masle ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky market82 super že ťa práca baví dúfam že vyšetrenia budú ok a môžete sa snažiť o mimčo teraz bývame každý u svojich rodičov a sme z toho trošku hotoví, žiadne súkromie, zbytočné otázky, kontrola.. teraz malujeme, musíme robiť elektrinu a tak ale veľmi sa teším až tam budeme, stačia aj madrace 8-) majte sa krásne vrabciak dúfam že sa doktor pomýlil a bude to na štedrý deň :-D , ale aj keby nie tak to bude nádherný darček ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kadan - to mate vesele, s rodicmi :-D ste sa mohli vymenit, to by este bola sranda ;-) - tak zelam skore upravenie bytu a pevne nervy dovtedy 8-) @vrabciak - krasny termin!
Odpovedať
tak jsem dneska byla na tom vyšetření a byl to celkem masakr :-| Teda ani ne to vyšetření jako takové, to mi jen vzali spoustu krve a za měsíc budou výsledky.... Ale byla jsem na interně v té porodnici, kde jsem rodila a kde byl pak Marek na nedonošeneckém oddělení :-| Takže už jak jsem vystoupila z tramvaje, tak mi úplně ztuhly nohy a myslela jsem, že tam snad nedodju... No a pak všude ty těhulky a miminka a laktační sestra s miminkama... No, děs... Pak jsem ještě musela kolem přímo kolem toho nedonošeneckého oddělení, kam jsem v létě denně chodila... Dalo mi opravdu hodně práce to nějak zvládnout :-( Kadan: koukám, že máte "veselo" - za jak dlouho se můžete stěhovat? vrabciak: doufám, že se ti nakonec ta chřipka vyhla! Pěkně si užij poslední pracovní týden:) Těšíš se na mateřskou?
Odpovedať
Profilova fotka
market82 som rada že si to zvládla, som na teba hrdá ;-) verím že výsledky budú dobré a čoskoro sa vám to podarí. včera som si bola pre ďaľšie tabletky a dnes mi brali krv, v pondelok sa dozviem ako som na tom s prolaktínom, naposledy bol zvýšený o 12,78 tak dúfam že teraz to bude omnoho menej. len som zlyhala v braní.. už 10 dní som neužila žiadnu tabletku, minuli sa mi a vôbec som nemala čas ísť doktorovi. On tiež čaká že čo to spraví po pauze. sťahovať od rodičov by sme sa dúúúúúúúúúúfam mali už v sobotu, nech už to je lebo som KO :-S žiadne súkromie, vypytovanie a staranie do vecí ktoré nemusia vedieť všetci... včera som sa pohádala so svokrom, je múdry až to bolí, a tak strašne sa teším že tam už budem aj keď len na madracoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@market82 je mi veľmi lúto tvoje trápenie. Zvládla si to najťahšie a máš moj veľký obdiv. Si frajerka, že si nakoniec zvládla prejsť tým oddelením. Muselo to byť veľmi deprimujúce. Tá čakacia doba na výsledky je tiež drsná :-| Dúfam, že sa všetko na dobré obráti a budú už len samé dobré správy. Veľmi vám držím palce, nech všetko dobre dopadne. N amaterskej už som a snažím sa postíhať veľa vecí naraz.Chrípka našťastie neprepukla, ale hrdlo ma stále bolí hlavne ráno a aj nos si častejšie musím fúkať, ale nieje to také zlé. Začali mi opúchať chodidlá, čo ma trochu vystrašilo, lebo to vraj može byť vážne :-| Chodím častejšie na malú a snažím sa vykladať si nohy. @bosacka ďakujeme, bolo by fain, keď malá príde na svet načas :-) @kadan dúfam, že sa sťahovanie podarilo a svokor už neprudí. Mám tiež "rada" keď sú všetci okolo najmúdrejší a pchajú nos aj tam, kde by nemuseli. Napíš výsledky z odberu. Dúfam, že už si v poriadku. Inak nedávno sme šli cez BA, tak som na teba myslela. Snáď ostaneš čoskoro tehu "nakazená" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak pomaly ďalej zájdeš, neboj všetko stihneš 8-) dúfam že choroba čoskoro prejde a budeš si môcť vychutnávať materskú výsledky.............. ]-( je to ešte horšie ako keď som tabletky nebrala mala som 2 balenia, tie som dobrala 30.10. pre ďalšie som nešla, nemala som vôbec čas / je to zlá výhovorka viem, no sťahovanie, v práci sama../ 10 dní som nebrala nič, hodnota sa má pohybovať 6-30 ja som pred začatím užívania mala 42,78 a teraz po užití 2 balení mám 59!!!!! nemám slov teraz som po tej pauze začala zhurta, dávam si 2 tbl. denne tak ako sa to má, je mi dosť zle ale risknem to povedala som si že toto balenie budem užívať presne a keď odber bude zase zlý tak na to kašlem. nebudem do seba pchať niečo čo mi robí zle
Odpovedať
Profilova fotka
minule som myslela na lubiduch a habibi78, samozrejme aj ostatné kočky, ako sa asi tak majú =-) maaariii ako to vyzerá s prerábkou ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?