Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ženušky, tak po dlhšej dobe a také krásne novinky :-) Bossi obrovská gratulácia rodičom a Lenku srdečne vítame na tomto svete, nech je zdravá, šťastná a nech má kráááááááááááááááááááásny život. Kedy sa nám s ňou pochváliš? market, tiež mám radosť, že je všetko v poriadku. Obe mená sú fain. Filipka mám synovca a je to šinter :-) Čo sa týka tej otázky, tak ja som to zažila :-p Nakoniec sa ale trapne cítil ten, čo sa to pýtal. Ja som si z toho pribratia hlavu nerobila a cítila som sa fain :-)
Odpovedať
Ahoooooj zdravím všechny a gratuluju - bosacka - k Leničce!!! My už jsme taky pěkně veliký - zatím vše v pohodě - jen je to pěknej macík a možná prý bude chtít ven dřív :-D Tož to bych raději rodila dřív menšího klučinu než v termínu skoro čtyřkiláčka :-N Mějte se krásně a užívejte si všeho, co se vám nabízí - já si teď nádherně užívám mateřské 8-) (s miminkem už to asi tak v klidu nebude...)
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii som rada že si užívaš tehotenstvo, bodaj by si ho všetky užili bez komplikácií ;-) ako čítam nebudeš mať žiadneho krpca x-)
Odpovedať
Ahoj kadan - díky! Už to tak vypadá... Zrovna má škytavku - tak si asi půjdeme lehnout :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky. dakujeme za gratulacie, dari sa nam dobre, niekedy mame kludnejsiu noc, niekedy divokejsiu (a dni tiez). Rozmyslam, ako vam drobca ukazat, ked moc jej fotky nechcem vesat na net... snad nieco vymyslim :-) maaariii - uzivaj si tu matersku, naizaj kym sa da ;-) . Ja som bola mesiac doma a fakt som si to uzila, akurat som vsetko nutne nachystala a vzapati sa mala vypytala na svet (2 tyzdne skor). A tiez celkom velika - mala 3460g na konci 38.tyzdna. Tak drzim vsetkym palce x-) x-) x-)
Odpovedať
Říkají - že děti, co jsou divoké jako miminka, jsou pak hodné později a v pubertě ;o) To je pro ty divočejší noci... Pro ty klidné - tomu nevěř :-D
Odpovedať
Holky, nemůžu hodnotit vaše fotky :-( Píše mi to, že nejsem na svadba.sk, že bych se musela registrovat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@maaariii nič sa neboj. Moja sestra mala tiež veľké bábo a porod prebehol hladšie ako u druhej, ktorá mala prcka. Ono je to asi individuálne. Kolegyňa nedávno tiež priviedla na svet krásneho "valibuka", ale porod bol zrejme tiež bez komplikácií. Držím palce, aby mala každá porod bez komplikácií a vobec celé tehu, ako písala Kadan ;-) maaarii, keď chceš komentovať naše fotky, tak nestačí len prejsť na mojasvadba.sk, ale musíš sa znovu prihlásiť. Zadáš login aj heslo rovnaké ako na beremese.cz, je to tak isto, ako keby si chcela ísť na stránku modrého koníka. Ak ti to nepojde, tak skús napísať adminovi. @bosacka nechceš fotky zavesiť ani na fb? Ja tam síce teraz nechodím moc, ale kvoli Lenke sa tam nejak dostanem :-) Inak je ešte jedna možnosť...že ti všetky do IP napíšeme emailové adresy, a ty nám ju pošleš, keď budeš chcieť :-) Aké to je, takto čerstvo mať taký zázrak doma? Nekontroluješ ju stále? Ja sa určite nebudem chcieť od toho nášho odlepiť :) Dávno tu nebola habibi, dúfam, že sa majú dobre a snáď sa tu ešte ukáže. Čo hovoríte na Britský mladomanželský pár. Podľa mňa je nevesta nádherná. Je to aj tým, že sama o sebe je to krásna žena, ale bola krásna nevesta. Síce by som si vedela predstaviť aj iné šaty, ale ona to asi s výberom nemala moc jednoduché. Hlavne by som určite nechcela byť v jej koži. Premňa by to aspoň bolo stresujúce byť pod takým drobnohladom. Pre lásku by som to určite vydržala :-)
Odpovedať
Ahojky! Vrabciak - diky za útěchu a za radu! ;-) bosacka - souhlas s vrabciak - na fb nebo na mail :-) ja osobne - kdybych mela posilat fotky sveho miminka - uprednostnila bych mail - protoze stale nemam k fb duveru a myslim, ze dlouho mit nebudu... a tez me zajima - jak pise vrabciak - jake je to mit takovy zazrak doma...? ja se na jednu stranu nemuzu dockat, na druhou stranu si to vubec neumim predstavit a trochu se bojim - ne, ze bych byla nervni a mela nejaky stresy - ale trochu se bojim, jak budu vsechno zvladat... nevesta se mi libila - byla jsem prijemne prekvapena - myslela jsem, si, ze bude mit nejaky přehonosny přezdobeny saty... ale libily se mi. Jen se mi zdala trochu divne namalovana - oboci - moc vyrazne, prisne, celkove ji ten make-up delal starsi. Volila bych to cele jemnejsi 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maaariii - vidim, ze uz sa ti da komentovat :-) dakujem ;-) @vrabciak - mat tak zazrak doma je dost narocne :-) ja som vedela, ze to nie je len tak, ale je to vazne zaberak. a stale som taka neista - prv ci dost papa, ako ju mam chytit, kolko ju obliect, co vlastne okrem jedenia, prebalovania a uspavania s nou robit a tak... ty pises, ze sa nebudes vediet odlepit, ja som celkom rada ked zaspi a mozem sa odlepit :-N. Dnes som napriklad uspavala od pol siedmej doteraz (uz vyzera ze spi - snad naozaj, lebo uz som ju 2x dala do postielky, ale zobudila sa). je to vela o trpezlivosti... na fb som dala 1 fotku - ako oznam, ale viac tam nechcem davat. ak mi napisete mail, urcite vam nejake foto poslem x-) kralovsku svadbu som nepozerala, zabudla som, ze to ide... ale asi pozrem cez tyzden z archivu.
Odpovedať
Profilova fotka
@maaariii - nechcela som ta tym, co som pisala plasit :-D . ono to aj tak nejak pojde... citala som pekny komentar, ze deti preziju vsetko - aj starostlivost svojich rodicov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka tak to s tým prežitím starostlivosti si pekne napísala ;-) budem rada ak mi počleš mail. svadbu som ani ja moc nepozerala len kúsok šaty mala rozhodne ako lady Di je to pekná žena a tak ako píše vrabciak moc si asi vyberať nemôže maaariii neboj budeš dobrá mamina tak ako bosacka nájdeš si systém tak ako každá mama ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
kadan, bosacka - dekuji! x-) uz se to blizi... :-) už jen měsíc - možná míň...
Odpovedať
a já už mám fotečky na mailu - děkuji! ;-) bosacka ma nadhernou dcerusku Lenicku!!! a taky ji to mooooc sluselo s břůškem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maaariii rado sa stalo ;-) Videla som, že už ti to funguje.Ďakujem veľmi pekne za milé slová :-) Dúfam, že nám aj ty potom pošleš fotečky, ako bosi. @bosacka to máš asi pravdu, že budem rada, že som rada :-) Ja som si to rozhodla tak, že po porode na pár týždňou ku nám príde moja mamina a potom ju vystrieda na pár týždňou svokra (ak bude mocť) Poznám sa a viem, že by som stresovala. Ich tam chcem mať ako poistku pre prípad, že niečo nebudem vedieť. Síce to bude asi náročné, ale aspoň budem kludnejšia. Ten citát ma pobavil :-D :-D ženušky moje...máme tu náááááššš MESIAC LÁSKY :-) zachvíľu tu máme výročie a ja už sa neviem dočkať :) Ubehlo to tááák rýchlo. Pamatám sa ako sme pred rokom doťahovali drobnosti a sledovali počasie :-D
Odpovedať
vrabciak - máš pravdu - úplňo se mi to vrací a trošku se mi stýská po tom organizování a domlouvání krásných věcí. Pořád prohlížím fotky - dokola a dokola a nemůžu se vynadívat... a jsem krásně zamilovaná... jj, určo pošlu fotečky ;-) jinak jsem se zaregistrovala na modrého koníka a na vašu slovenskou svadbu - a šlo mi komentovat - tak jsem začala... jinak jsem našla nějaké inzeráty o prodeji kočárku - tak doufám, že z toho něco bude - máme totiž ve sklepě tři kočáry - já jim důvěrně říkám tři hrůzy - ale jsou to takové zastaralé ošumtělé flekaté cosi, známí našich to měli leta v garáži a že než to vyhodit, donesou nám - třeba na zahradu a tak... nejhorší je, že si můj manžel usmyslel, že jsou funkční a moji touhu kupovat nový (teď teda aspoň staro-nový z bazaru) hodnotí jako plýtvání penězi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka krásne fotky, veľmi ti tehotenstvo pristalo, malá je nádherná x-)
Odpovedať
Profilova fotka
máte pravdu, strašne rýchlo ten rok ubehol, rada by som si to zopakovala, drahý sa stále smeje keď poviem že bude druhá svadba 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bosacka Lenka je prekrásna ;-) a tá tvoja tehu fotka wow, fakt krásna. ďakujeme za fotečky :-) @kadan svadbu by som si tiež zopakovala, škoda, že je to tak finančne náročné :-| @maaariii už som si myslela, že som divná, ale vidím, že niesom sama, čo si stále pozerá fotky, aj keď to už nieje tak často, ale raz za čas ma ešte chytí mánia :-) Tie tri "hrůzy" ti nezávidím. Muži si to ľahko predstavujú, ale ty budeš tá, ktorá s tým kočárkom pojde po ulici a ty budeš tá, ktorá tam to svoje dieťa uloží. Ja som do kočíka ochotná investovať, pretože nemienim nerváčiť pri kočíkovaní. Moja sesternica si kúpila kočík, kde sa nafukujú kolesá. Hovorila, že už nikdy viac by si to nekúpila, vraj musí často dofukovať a tieto kolesá majú aj často defekt. Asi to aj záleží od značky (kvality) kočíka, lebo niektoré maminky s tým majú naopak výbornú skúsenosť a po celý čas nemali ani jeden defekt. Držím palce, aby si mala kočík podľa predstáv.
Odpovedať
vrabciak - s tím kočárkem jde o to, že mému manželovi nevadí, že by jel po městě s "hrůzou" 8-( Kdyby byl snad u nich ve sklepě kočárek po něm, měl by pocit - že kočárek máme a nemusíme nic kupovat a klííído by s ním jel mezi lidi... ]-( Už to ale vypadá líp - zkouším hledat v inzerátech a zdá se, že tu z modrýho koníka něco bude... ;-) vrabciak - si mě potěšila s tím, že si zveš maminku a pak tchýni. Já měla pocit, že když tu budu mít mamku, bude to jakoby moje "selhání", že problémy a nejistoty a starosti bude řešit ona a ne já... Ale začínám být ráda, že budeme s mimi tu u našich... :-) Díky za radu ohledně koleček! Určo záleží na značce a ne přímo-úměrně - ale též na pořizovací ceně. Hodláte koupit kočárek, aby vám sloužil případně na druhé/třetí dítě - takže kvalitní, barevně universální... nebo na jedno dítě a pak prodat? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za pochvalu fotiek - potesili ste ma x-) x-) akurat 30.4. mala svadbu kamaratka, tak sme prisli s kociarom pred kostol zagratulovat, no a mna chytila taka nostalgia, ze tu sme sa pred rokom fotili... :-) no a nase vyrocie - dostala som kvetinku a vybrali sme par zakuskov z mrazaku. tortu som odmietla vytiahnut, lebo este davam pozor, co jem a moc by som si tu skvelu tortu neuzila :-D doobeda bola mala velmi nepokojna, nie a nie spat, tak som mala vsetkeho plne zuby, no ale poobede zaspala na 3 hodky a hned bol svet krajsi :-) ona je taka uzasna, ked spinka... x-) a ku kociaru - my mame v pivnici jeden od kamaratky, len by tam bolo treba jednu tycku opravit. ja som myslela, ze budeme mat ten, ale naopak moj muz vybral kociar (dostal tip od kolegu a zieden iny uz nechcel :-D ). ale musim povedat, ze to robil kvoli mne - byvame totiz na 3. poschodi a nemame vytah, tak sme hladali hlavne lahky a lahko skladaci a rozkladaci. kupili sme novu dvojkombinaciu (hlboky a sportak) a k tomu z bazaru autosedacku. zatial sme sportovy neskusali, ale ten kociar je super, nemam mu co vytknut. vzdy ale zalezi od toho, kde clovek byva a ako ho chce vyuzit. napr. kamaratka si velmi chvalila trojkolku a ina zase ze by uz trojkolku urcite nechcela... so mnou bol prve dva tyzdne doma muz. raz musel ist do roboty a bola som velmi vdacna, ze mohla prist moja mamina. pritomnost svokry ma skor stresuje, takze to neviem, ci by mi pomohlo, ale mozno hej, keby nebola ina moznost. kazdopadne je fajn, ked moze byt niekto s tebou. najvacsi problem mam s varenim - akukovek inu cinnost dokazes prerusit, len od varenia sa nie vzdy da odbehnut na hodinu :-) jeejo, kolko som toho popisala - sorry :-N (o kociaroch by som sa vedela aj viac rozpisat)
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka nevadí píš koľko chceš aspoň nám dáš zopár rád do budúcna ;-) ja ešte nemám prečo premýšlať nad kočárom ale tiež bžvam na 2 posch. a bez výťahu, určite by bol ľahký a aby sa s ním ľahko manipulovalo akurát v sobotu som si vytlačila jednu predsvadobnú foto, dala do rámčeka a už sa aj blysne na komode :-D čo sa týka pomoci pri narodení miminka tak pomoc bude nablízku- svokrička býva hneď oproti nám a mamka o ulicu ďalej :-) , tak už len čakať a snažiť sa :-N
Odpovedať
kadan - prijde to v pravy cas - hlavne: moc snazeni a chteni je vetsinou na prekazku... takze zkuste chtit tak akorat :-N co rikate na kocarek firkon-verano? mam ho tu z modreho konika v podstate bych rekla - zamluveny - jen si pro nej prijet... je to dvojkombinace, stoji 3000!!!!!! A vypada zachovale... manzel je pro ;-) akorat nema cas tam se mnou zajet - asi pojedu se sestrou - ale ta to jeste nevi... :-N doboru noc a diky za rady :-)
Odpovedať
ahojte krasky ;-) dlho som tu nebola, ale uz sa polepsim, slubujem ;-) Idem precitat co ste popisali, co mate nove, ocakavam len same dobre spravy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@habibi78 , to mám radosť že si sa ukázala :-) Aj som na teba myslela, že čo je asi s tebou. Tak píš, čo nové? @maaariii my bývame v Prahe a sme dosť daleko od rodiny. Jedna vec je, že chcem, aby babičky videli svoje vnúča a druhá vec, že určite budem potrebovať radiť. Určite to neber ako selhání :-) Ja moju svokru fakt lúbim a nedám za nič na svete. Je to skutočne moja druhá mamina a stres pred ňou nemám absolutne žiadny. Keby ten náš vzťah, ktorý spolu máme už od začiatku nebol tak dobrý, tak by som ju určite nechcela. Naše maminy si rozumejú aj spolu, ale keď bude bábo, tak chcem, aby prišla každá zvlášť, nech niesme tri na jednu domácnosť :-) Kamarátka mala cisársky a hovorila, že aj keď bola doma, tak ledva chodila. Bez pomoci maminky, by to asi nezvládla. s kočíkom žial neviem poradiť. Ak sa pozriem na kočík, tak sa pozerám len na to, ako sa mi páči a nie na jeho funkčnosť. To budem riešiť asi až keď to už bude aktuálne, ale rada si prečítam rady skúsenejších :-) @bosacka nevieš prečo nebola tvoja kamoška spokojná s trojkolkou? Nepáčili sa mi tie kočíky, ale prichádzam im čím ďalej tým viac na chuť. Mne sa práve pozdávalo to, že to bude spratnejšie pri cestovaní električkou, alebo metrom. My bývame tiež na druhom ako kadan, výťah máme, ale je to taký mini výťah pre dve osoby. Neviem, či by som tam vtrebala kočík neviem ako poskladaný.:-|
Odpovedať
Profilova fotka
@habibi78 - ako sa mas? co nove? @maaariii - co som pozrela obrazok a parametre, ten kociar vyzera dobre. iba som nenasla obrazok sportovej casti (az tak moc som nehladala :-) ). @vrabciak - trojkolka kamoske vadila v tom, ze sa jej zdala nestabilna a hlavne mala problem pri vychadzani na obrubniky, lebo to mas chvilu celu vahu na zadnych kolesach a chvilu iba na prednych, no a ked je vpredu len jedno, je to velmi labilne... druha kamaratke ale bola velmi spokojna s trojkolkou, ze je dobre manevrovatelna (ta chodila s kociarom a so psom po viniciach). my mame vpredu 2 kolieska, su blizsie pri sebe ako zadne a velmi dobre sa s kociarom manevruje. inak mame "brio go"
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii ja by som sa aj každý deň snažila ale keď sa nedá tak sa nedá ;-) jasné netreba to preháňať, pomaly ďalej zájdeš habibi78 som rada že si sa ku nám "vrátila" , ako sa darí čo nožičky?
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii pozerala som kočárik, je pekný
Odpovedať
kadan, vrabciak diky za kuk na kocarek, mate pravdu, neni vyfocena sportovni verze. Ale stejne pro nej asi pojedeme... Nejdriv jsem nechtela zeleny, ale ted mi to prijde v poho... Kamoska mela trojkolku a byla dost nespokojena - ze je to nestabilni, ale na druhou stranu v kostele dost trojkolky vídám... Co už je lepší - dvě kolečka vpředu blízko sebe. Ale úplňo nejlepší se mi zdá právě ten typ - pro který pojedeme s možností aretace otáčení předních koleček... To se mi zdá... zkušenost nemám se žádným... :-N zatím... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii ja som našla foto športovej verzie a je celkom fajn, páči sa mi tanto druh kočárov
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?