Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
@market82 neskutocne fotky, normalne ako z casaku National Geografic.... uuuuuuuzasne, v kazdej snimky je citit atmosferu, uz davno som tak krasne zabery nevidela..... klobuk dole..... x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
penn blahoželám habibi čo sa ti stalo že si obe nohy mala v sádre???? :-. ak by som sa do sviatkov neozvala tak vám kočky prajem aby ste si sviatky poriadne užili.
Odpovedať
@kadan , zrubala som sa doma zo schodov..... ale uz je to fajn.... relativne.... :-D :-D :-D
Odpovedať
@habibi78 děkuju za poklonu:) Je fakt, že zážitky jsou nezapomenutelné:-D Jinak přeju všem krásné Vánoce, ať už je budete trávit kdekoliv!
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky prajem vám nádherné Vianoce :-)
Odpovedať
Zienky, zelam vam stastne a vesele sviatky, uzite si ich v zdravi a stasti s kruhu najblizsich ;-) Dufam, ze aj buduci rok sa tu stretneme, alebo sa presunieme na modreho konika VSETKY ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bambulky moje, prajem Vám všetko najlepšie v roku 2011, nech je to vydarený rok :-) habi, to musel byť teda poriadny pád, keď máš obe nohy v sádre :-( Prajem ti skoré uzdravenie a dúfam, že si v poriadku. Ako sa to vobec dá zvládať? market, tie fotky sú úžastné, krásne, veľmi sa mi páčia..habi má pravdu ;-) fotograf má cit, máte krásne momenty a aj foťák pekne fotí. Moj sen je ísť si pozrieť Taj Mahal a tak som vám to trochu závidela (ale iba v dobrom :-) ) Som rada, že si nám dovolila nahliadnúť na vaše fotky :-) kadan, čo zaseknutý nerv? Dúfam, že sa už odsekol, ale že ťa manžel neprestal obskakovať ;-) penn, tiež vám blahoželám :-) ja by som sa aj rada stretávala na koníkovi, ale ešte stále sa o bábo nepokúšame :-(
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak krk v pohode, manžel poslúcha :-D habi ako si na tom s nohami? snáď už lepšie :-)
Odpovedať
Ahojky, tak jsem tu zase po dlouho dlouhé době a přiznám se, že jsem se nezvládla zorientovat v příspěvcích :-. strašně ráda vzpomínám na naši svatbu, vždy si s manželem libujeme, jak krásně nám všechno vyšlo - aj líp, než jsme si představovali x-) tak mě to dovedlo zase sem :-D k přípravám s váma 8-) Jinak též čekáme mimi - na začátek června - moje předpověď je taková, že to přijde do roka a do dne od svatby :-D (brali jsme se 29.5.) Bude to chlapeček... Mějte se krásně, buďte zdrávy vy i vaše rodinky a nemějte migrény, ale klíďo se smějte pod peřinou :-D
Odpovedať
@maaarii obrovska gratulka k babu, tesim sa s vami, uzivajte si ze ste este sami dvaja... ;-) @kadan nohy uz v pohode teoreticky, dakujem za opytanie.... ale prava je este opuchnuta a prst na lavej sa stale velmi nehybe, ale uz nenosim ani ortezu, ani dlahu, nic..... liezlo mi to na nervy, dost ma to obmedzovalo.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mari gratulujem je to super že do roka a do dňa habibi to je fajn že sa pomaly zotavuješ my sme sa tiež naplno začali snažiť o mimino tak čakám ako to bude pokračovať
Odpovedať
dekuju za gratulace! jj, snazit se o miminko je prijemne ;o) my uz trenujem na dalsi :-D a toho, ze jsme sami - si moc neuzivame - pripravujeme bydlenicko a Boris je porad na "stavbe". Prijede vecer a je unaveny, ze mu akorat pripravim veceri nebo kafe a jdem spat... A ja navic patrim k tem malo zenam, kterym je spatne az do patyho mesice :-( Nastesti uz se to zacina zlepsovat....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
maaariii - gratulujem aj ja... :-) habibi - super ze uz to mas lepsie... vobec si neviem predstavit byt v tvojej situacii... :-| snad uz budes skoro 100% zdrava ja mam uz riadne brusisko (teda aspon sa mi tak zda, i ked viem, ze este porastie :-) akosi sa mi cez sviatky viditelne zvacsilo ;-) tehu fotky by som rada, skusim sa po okoli popytat (totiz dost znamych zacalo intenzivne fotit, mozno bude niekto ochotny... ale este trochu asi pockam)
Odpovedať
teda holky, koukám, že se vám vede dobře:) to je super! maaariii- taky se připojuju ke gratulacím!!! my jsme zatím ve fázi snažení se. Ale vysadila jsem prášky teprve před Vánocema, tak nemůžu chtít zázraky na počkání ;-) Přesto se už těším, až mi taky začne růst bříško:) Tak ať se vám všem daří pořád tak dobře:-D
Odpovedať
Profilova fotka
mari dúfam že sa to čoskoro zlepší bosacka dúfam že nejaké foto s bruškom dáš aj sem market držím palce
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky :-) maari, srdečná gratulace :-D Prajem ti, aby ti už bolo len a len lepšie Už máte vymyslené meno? bosi, keby som bola v NR, tak by som ťa zobrala do parády a pofotila by som ťa :-D Dúfam, že si vás tehulky do tej "parády" niekto zoberie a pochválite sa nám, že ako vám to pristane ;-) Mne rastie brucho(okrem iného) akurát len z tých sladkostí, čo do seba furt tlačím :-| market, kadan držím vám palce, aby ste sa čoskoro presunuli zo "snažiliek" na "čakateľky" a po vhodnej dobe na "maminky" :-). My sme ešte stále vo fáze "predsnaženia" a chránime sa :-( . Neviem, či niekedy prejdeme aspoň na tú fázu snaženia, nehovoriac o čakaní :-( :-( :-( Tento týždeň sme si zarezervovali predĺžený víkend na zámku v Topoľčiankach (tam sme sa brali) Zarezervovali sme si ho na naše prvé výročie a dokonca budeme aj v našom svadobnom apartmáne. Hrozne sa teším :-D :-D :-D juchúúú. Možno sa nám podarí vypustiť aj lapióny, čo sme chceli na svadbe. Dúfam, že nám to tento krát počasie dovolí.
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak to bude krásne výročie, ja som tiež mala otázku čo ale zatiaľ mi nič nenapadlo, pôjdeme v lete do škótska a asi chorvátska takže si to užijeme tam. Nič ako predĺžený víkend zatiaľ nechystáme, budeme musieť šetriť, moja mamka a drahého tatko majú 60, synovec mal 10 a ja budem 30 k tomu ešte tie 2 dovolenky.......... fúúúúúúúúú na vianoce asi nič nezostane 8-) ale už teraz sa hróózne teším :-D a keby ešte vyšlo mini mimi tak sa od radosti asi zbláznim neboj aj vy sa začnete snažiť a verím že sa zadarí dúfam že dáš aj nejaké nové foto
Odpovedať
vrabciak - tez se mi moc libi vas plan na vyroci!!! My zatim planujeme jen ze si nechame znovu upect svatebni dort - teda mensi - ten, co jsme na vyroci schovavali v mraznicce od svatby nevydrzel, kdyz topeni na chalupe vyhodilo jistice a my tam po tydnu nasli dort a kralika a zeleninu a kdovico jeste v hroznym smradu :-S jinak jestli vse pujde dobre, budu mit tyden pred porodem nebo trebas zrovna rodit :-N habi, kadan, bosacka, market, vrabciak - moc dekuju za gratulace!!! x-) aj ja gratuluju - bosacka! ;-) muj manzel je fotograf a prave pred tydnem fotil brusko jedne - ted uz maminky. kdyz zkousel nasviceni, parkrat jsem tam stala aj ja a bylo to docela mile - akorat to brusko mi tam trochu chybelo - oproti kamosce :-D ted uz by to bylo lepsi... napiste, jak pridate fotecky, rada se mrknu, jak vam to slusi... a uz mam i fb, toz tam se muzem taky potkat 8-) market, kadan - at se vam snazeni dari, je to krasne, nosit mimi... vrabciak - proc se chranite? - podle tveho psani nevypada, ze by ses na mimi necitila
Odpovedať
@maaariii ja som vzdy chcela mat bruskate fotky, ale nevyslo, kedze som bola stale v nemocke, vtedy som na to ani nepomyslela.... :-S takze ak mas moznost, tak sa nechaj odfotit, cas velmi rychlo plynie a o chvilu uz budes bez brusenka.... :-D my mame v plane na vyrocie si vypustit balon stastia, chcem z toho urobit tradiciu..... ;-)
Odpovedať
habibi - dik za radu - je pravda, ze uz me to taky napadlo - kamoska rodila skoro o mesic driv a cisarem :-p takze tusim, ze moc cekat se nevyplaci... co je to balon stesti? ;-)
Odpovedať
@maaariii no ja som rodila o dva mesiace skor, takze ani brusko mi nestihlo narast poriadne, pribrala som necelych 8 kil.... mala mi nechcela asi kazit figuru :-D :-D :-D balon stastia je ten lampion co sa vypusta, poznas to asi pod inym nazvom, ja som to asi zle nazvala ..... ;-)
Odpovedať
habibi - nazvala jsi to krasne poeticky x-) znam to z fotek a ze svatby bratra... hezkeeeee... libi se mi napad s tradici... tez bych chtela nejakou tradici - moh' by to byt ten svatebni dort, obidek v nasi "svatebni" restauraci i ten lampion... o dva mesice driv? =-) byla jsi nemocna? nebo detatko? jste ale ted vsichni zdravi a v poradku...
Odpovedať
Profilova fotka
kočky viete niečo o lubiduch?
Odpovedať
kadan: vubec... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
- Lubku mam na FB, vyzera ze sa ma fajn, podla fotiek bola niekde na horach v zime, babo zatial nespominala... nepisala som s nou, iba som kukla profil :-) -a na konikovi som nasla stary prispevok, co pisala zajo - a v info svietilo, ze caka babo...
Odpovedať
Profilova fotka
bos tak ju pozdrav
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ženušky, to som rada, že sa vám náš nápad na strávenie prvého výročia páči :-) svadobnú tortu by som si dala veru :-). To je ale smola s tou mrazničkou. Maaariii, tak si vychutnajte tú tohtoročnú tortu aj za tú svadobnú ;-) Akú ste vlastne mali tortu? balónová tradícia znie romanticky :-) Škoda, že sa nedá rozkázať počasiu, aby na daný termín bolo priaznivé..ono totiž tú tradíciu može pokaziť, ako sa mu to podarilo aj na našej svadbe. Dúfam, že na prvom výročí už bude priaznivešie a konečne si ten lampión vypustíme :-) Celkom by sa mi páčilo, keby každý rok dostanem kvet 8-) Čo sa týka tradícií, tak sme si tento rok založili Vianočnú tradíciu s kupovaním ozdob (každý rok si kúpime vianočné ozdoby od českého výrobcu robené tradičnou technológiou). Ešte máme jednu tradíciu: vždy keď ideme pod čerešňou, tak sa pobozkáme bez ohľadu na počasie, alebo okoloidúcich :-) kadan, takže zase budete jesť "veľkou lyžicou"... do škótska..jééé...chcem vidieť potom fotky 8-) Chorvátsko si tentokrát užite a nebehajte po doktoroch!!! maaariii, chránime sa preto, lebo bývame v podnájme. Máme ho ešte na rok a pol a nerada by som do toho bytu priniesla svoje dieťa. Som pripravená na materstvo a aj Ivan, ak by sa podarilo, tak na potrat určite nejdem, ale kým budeme v tomoto byte, tak sa snažiť nebudeme. Neviem, kam nás osud zaveje, tak zatiaľ šetríme korunky a vychutnávame si manželstvo vo dvojici. Dúfam, že nám to takto v harmónií dlho vydrží, pretože mne už sem tam srdiečko za dieťaťom zapiští :-( maaarii ja sa teraz na fb tak ľahko nedostanem, ale kľudne si ma vyhladaj a pošli mi žiadosť o priateľstvo ak chceš. ja si ťa potom potvrdím ;-)
Odpovedať
Ahoj holčiny :-) jsem také květnová nevěsta a koukám, že tu vládne pohodička :-) můžu se k vám přidat?
Odpovedať
@murinek vitaj medzi nami ;-) hej, tu je vzdy super naladicka, pohodka, skoda ze si k nam nezabludila uz pred svadbou.... ;-)
Odpovedať
jeeee, děkuji :-) no teď mě to taky mrzí, že sem tu nebyla dřív :-( začínám přemýšlet nad našim 1. výročím svatby a nějak mě nic nenapadá........ a to miminko nějaké by sme taky uvítaly :) ikdyž už teda máme doma 2 holky!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?