Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Ahoooooojkyyyyy!!!! Tak po dlouho dlouhé době zase píšu... Ale už musím jít... snad ještě se sem dostanu z domu... ;-)
Odpovedať
Tak aspoň všechny moc moc zdravíííííííííím x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) , kadan, tak tomu sa hovorí "vydarená" dovolenka :-S To je mi lúto, že ste miesto odpočinku riešili takéto veci :-| Predstavte si, že moja milovaná mamina mi dala zamraziť svadobné koláče a tortu, :-D hurráááá dám si, budúci týždeň, lebo ideme na SR ....jááááj teším sa 8-) hodila som do albumu nejaké nové fotečky. Ja som si ich sama upravovala a myslím, že sa mi celkom tá úprava podarila. Čo poviete? maaariii, aj ja zdrvííííííím teba :-)
Odpovedať
ahojteeee zenusky.... :-D prepacte, ale nie je vela casu chodit sem, sle z casu na cas si aspon precitam, co ste napisali.... blahozelam tehulam, super, tesim sa s vami.... x-) svadbne cesty vo vseobecnostivysli, to je super, nam ta nasa az tak nevysla, asi bola zla konstalacia hviezd.... :-D :-D :-D :-D vrabciak pekne si tie fotky upravila, sikulka si.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak sú pekné no najviac sa mi pári č.15, te tam krásny
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem kočky :-) , ja som robila fotky 12,14,20,21,22,24,35 ostatné robila naša fotografka, alebo sú vložené len také surové bez úprav. Hrozne ma to začalo baviť. Škoda len, že na to potrebujem viac času. Chceme si dať totiž spraviť knižku a potrebujem mať upravené fotky. Ešte veľa mi chýba, čo chcem upraviť :-( Chceme ešte dať spraviť na dvd čisto naše fotky. To chceme dať ľuďom ako poďakovanie za dar spolu s nejakou vytlačenou fotkou. Nejak mi všetko dlho trvá. Pri kúpe foťáku sme dostali photoshop, taký slabší, ale úprava sa tam dá tiež robiť. Nemáme to dlho a ešte sa len učím s tým robiť, tak preto mi to tak dlho trvá :-( V piatok ideme na SR a fotky musím mať dovtedy hotové, aby nám to dvd kameraman do vianoc spravil. Obávam sa, ale, že ich všetky nestihnem upraviť :( Mám ich viac ako 50, ale niesom veľmi spokojná :-| Kadan 15 mám aj ja rada, dosť sme pri tom fotení blbli :-) Ozaj ako v práci? habibi, prečo tu nemáš fotky?
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak držím ti palce pri úprave v robote nestíham je toho veľa ja som dávala skoro všetkým foto s menami a dátumom možno to dám do albumu túto sobotu sa žení bývalý šéfino, idem gratulovať, pozvaná nie som, asi sa mu na mojej svadbe nepáčilo :-D...nevadí
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych poprosit o hlásek ve svatební soutěži. Jsem ta druhá nevěsta odshora ve vaně. Děkuju strašně moc http://www.svatebni-magazin.cz/zvolte...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky ako sa máte?
Odpovedať
Ahoj všem:) Zdravím po návratu ze svatební cesty po Indii:) Byla to zajímavá zkušenost. Každopádně Taj Mahal a Himaláje jsou nezapomenutelné:) Jak se daří? Co nového? Kolik dalších očekávaných miminek? My se asi za chvíli taky začneme snažit, tak jsem zvědavá, jak to půjde:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj market som rada že cesta dopadla dobre a máte nezabudnuteľné zážitky, držím palce aby mimino vyšlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
market dúfam že dáš foto
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kadan - super, ze si sa ozvala :-) ja tu tak zo zvyku kliknem dost casto, ale ked nikto... ani sa mi nechcelo tak doprazdna pisat, ze aj my uz cakame drobca x-) market - cesta bola urcite super, verim ze mas kopec zazitkov a som rada, ze ste v poriadku prisli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka jééj už aj ty? :-) v tichosti závidím
Odpovedať
ahojte babulky, blahozelam bosacka, to je super..... x-) x-) x-) x-) x-) my sa mame stale rovnako, MM v praci, ja s malou doma, nic nove..... akurat v utorok sme sa vratili z Egypta, doteraz si neviem zvyknut na tie teplotne rozdiely, stale mi je zima..... :-p mohli by ste vlozit nejake posvadobne fotky, nejake bruskate fotky..... ;-) a aby som nezabudla, dnes je 5 rokov, co s drahym zijeme..... este stale je v praci, uz by mohol aj dojst domov, no neeeeeee??????? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habibi dúfam že výročie dopadlo podľa predstáv ;-)
Odpovedať
kadan, vyrocie dopadlo super..... kym prisiel drahy z prace, tak ma chytila neskutocna migrena, on mi v dverach zahlasil, ze je mu strasne zle a ze ma asi migrenu :-D tak sme si supli Panadol a zalahli pod deku k telke.... smiali sme sa, ze oslava ako na 25 vyrocie, nie na piate..... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem kocky... habibi - aspon, ze nezabudate na humor aj pri migrene ;-) kadan - vy sa uz snazite? ak hej, tak drzim palce... nam sa podarilo hned :-)
Odpovedať
Profilova fotka
habi jáj nič moc ale zaujímavé že vát to chytilo oboch naraz ;-) bosacka my sa snažíme už dlho.. :-( ale raz určite dúfam že sem dáte fotky svojich drobcov, už sa na ne teším
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, prišla som sa pozrieť na novú stránku a vyzerá to fain. Je tu novinka, že sa dajú komentovať fotky, tak sa do toho pustím, akonáhle budem mať chvilinku. Teraz som chcela len na skok, len som sa zasekla, tak budem musieť zase bežať. Habi, aj leňošenie pod dekou má svoje čaro :-D , len tá migréna fat nemusela byť :-| bos, srdečne gratulujem. Veľa zdravíčka obom. Nevšimla som si na FB, že si tam písala, vlastne som ťa tam už dlho nevidela. V kolkom si? Moja kamoška mala akurát na včera termín, tak som netrpezlivá aj za ňu. Kadan, držím palce. Hlavne nebuď smutná. Tiež som už pripravená na materstvo, ale to bývanie ma máta :-( Snáď sa už veci pohnú a možme sa pridať do klubu "pracujúcich" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vrabciak ďakujem ;-) aj ja sa trošku zoznamujem s novou stránkou, tiež sa mi páči
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak - dakujem, na FB som to nepisala... ti co maju, vedia z osobneho kontaktu a osttani maju cas ;-) . zacala som 6. mesiac nova stranka vyzera ako modry konik a tam sa mi to zda komplikovanejsie, tak snad to tu bude ok
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, vrabciek - drzim palce, aby sa vam co najskor podarilo, co sa podarit ma... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bos, ďakujeme 6 mesiac, to už je aj vidieť ;-) Aj si dáš spraviť nejaké fotky s bruškom? Ja by som si dala, ale také nejaké vkusné, ale možno nejakú cenzúrovanú by som si spravila ako mala tá herečka...do kelu nenapadne ma jej meno teraz...jááj Kamoška už porodila a má nádherného chlapčeka :-) teším sa hodila som si do albumu zopár nových fotiek, tak si kuknite :-) Už som s úpravou skončila a dlho ďalšie fotky upravovať nebudem. Už máme spravený foto obraz, foto-knihu a aj teraz cez svietky budeme rozdávať fotky ako poďakovanie. Mám upravené dve ďakovné fotky a k tomu chceme dávať dvd na ktorom sú naše fotky nejak spracované s pesničkamy. Robil to náš kameraman :-) Včera sme si kúpili náš prvý vianočný stromček, ale umelý. Máme tu takú predajňu, ktorá predáva tradičné České ozdoby, tak sme sa rozhodli, že si každý rok nejaké kúpime, lebo nechceme tie Čínske kadejaké.Urobíme si tradíciu ešte aj z kupovanie ozdob :-D Budete nejak špeciálne sláviť vaše prvé manželské Vianoce? My budeme po prvý krát spolu na štedrú večeru u mojich rodičov. Museli sme hodiť kockou (ak som hodila via ja, tak je štedrý večer u našich a ak Ivan, tak u jeho rodičov :-) )Tento rok to teda bude u našich a budúci u svokrovcov. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kočky bosacka ďakujem aj ja, dúfam že čoskoro ;-) s pánom manželom som sa dohodla že budeme aktívnejší :-D, no ako na potvoru sa mi zasekol nerv a nemôžem pohnúť krkom a vystreluje to do celého chrbta a ruky. má to aj svoje výhody drahý je strašne pozorný a nonstop ma obskakuje. no ale to neznamená že ma teraz bude "sekať" pravidelne. vrabciak super idem kuk ja som si od Ježiška prosila album a zbytok fotiek, už som ho vybrala a lepím..... Ježiško sa poponáhlal :-D vo feb. budú 3 roky čo máme spoločný bytík takže to nebudú prvé vianoce ale konečne si ich chcem poriadne užiť totiž za posledné 2 roky som veľa pracovala a ani som to nevnímala. rodičov máme cez ulicu tak na vianoce sme aj aj len sa mení poradie všetci sú spokojní až na nás lebo sa pomaly kotúľame 8-)
Odpovedať
Ahoj dámy:) Gratuluju všem s bříškem a těm zatím bez bříška držím palce, ať se brzy zadaří:) Já jsem akorát vysadila HAK, tak jsem zvědavá, co se bude dít u nás:-D Jinak fotky z naší měsíční svatební indické cesty najdete případně tu: http://picasaweb.google.com/KetaZrzka... vrabciak: vánoce budeme mít sami doma. Loni to také tak bylo a moc se mi to líbilo ;-) Švagrová sice naznačovala, že kdybychom pozvali manželovi rodiče, tak budou mít radost, ale já jsem řekla, že s "babičkama a dědečkama", tedy rodičema budeme slavit, až budeme mít děti, že bych si to zatím ráda užila ještě hezky romanticky ve dvou. A manžel nic nenamítal:-D Na druhou stranu ale na 25. jsme pozvali k nám úplně celou rodinu na oběd, takže se stejnak sejdeme a nejspíš se uvidíme i 24. během odpoledne. Ale večer bude jenom náš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
market nádherné fotky vidím že ste si to užili. držím palce
Odpovedať
ahojte babulky...blahozelam tehulkam, dufam, ze sa nejake nove pridaju..... x-) my budeme na Vianoce doma v BA, prvykrat v novom domceku...... no a po sviatkoch ideme k nasim na vychod, ostaneme aj na Silvestra.... tak sa tesim...... ;-) vcera asme konecne dozdobili domcek, stromcek aj zahradku, zacali sme piect, tak uz to ma konecne taku vianocnu atmosku..... doteraz som bola v strese, lebo som mala obidve nohy v sadrach... takze som sedela dva tyzdne doma a riadne som stresovala ze nic nestiham.... no a do toho ma seklo v krku, tak ze som sa hybat nemoha a chripku mame uplne vsetci...... ale uz som v klude a v pohode, drahy je akurat na velkom nakupe, takze to odsypa...este par dacekov a vianoce sa mozu zacat... :-D :-D :-D @market82 idem si pozriet fotky zo svadobnej cesty, urcite budem zavidiet.... x-) x-) inak, my stale nemame ani dvd zo svadby, ani album.... ale hudbu a fotky na dvd uz konecne mam, len to odniest kameramanovi.... no a do noveho roka som si dala zavazok vyvolat fotky..... :-p :-p :-p do prveho vyrocia to snad stihnem.... som rada ze to tu trochu oziva, chybate mi baby..... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky... no teraz pozeram, ze dve stranky dozadu som este blahozelala maminkam.. a no my teda tiez uz budeme na vyrocie svadby traja :-) tak som sa tu tiez poriadne ani nezastavila, lebo sa od augusta realizujem ako zerava na modrykonik... ale tak teda uz je to ina atmoska, ze? ale pozeram, ze vela stranok sme nenapisali. Hlavne co sme mali posledne svadbu, keby sme boli na zaciatku mesiaca tak by nas to este tahahalo pokukat ako sa kocky chystaju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
market - krasne fotky... urcite mate nadherne a nezabudnutelne zazitky... x-) my travime stedry vecer s mojimi rodicmi, minuly rok sme boli u svokrovcov... ale vecer pojdeme aj ich pozriet, kedze byvaju od seba 7 minut pesi :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?