Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
k té sidkuzi o početí o svatení noci: po tom stresu, alkoholu a únavě teda chtít ještě počít dítě, teda nevím, nevím, zda je to pro miminko zrovna nejzdravější... přijde mi to trochu nesmyslné =-) raději v klidu, pohodě a udělat pro zdraví miminka maximum :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, som tu zas dlhoˇnebola a takéto dobré správy ;-) Budúcim mamičkám, želám pohodové, bezstarostné a bezbolestné tehotenstvo a ocinkom, aby tie hormóny tiež v pohode obstáli ;-) Bábatkám želám zdravíčko a teším sa, že na tento svet pribudnú ďalší dobrý ľudia. Želám vám, aby z nich tý dobrý ľudia vyrástli. Jááj už aj ja by som sa k vám tak rada pridala...dnes som zobrala poslednú tabletku, takže ešte chvíľu ma taká správa nečaká :-( Práve kvoli tomu, aby som nemenštruovala na svadbe a na dovolenke, som HA nasadila :-) Mne je v podstate jedno, že kedy bude dieťa počaté, hlavne nech je počaté pri milovaní. Príde mi to trošku nasilu, keď si niekto plánuje významné dni na započatie. Podľa mňa by to malo byť prirodzené. My sme mali "svadobné ráno" cez svadobnú noc, sme boli dosť na to unavení, ale ráno to bolo krásne a romantické ale nie kvoli tomu, aby som ostala tehotná :-)
Odpovedať
Ahojky! Já bych taky naplánovala početí tak vostře. Chápu, když se plánuje třeba měsíc (třeba kámoška proto, aby mohla pokračovat v denním studiu na vejšce a skvěle jí to vyšlo) to je přirozené. Ale jinak souhlasím s vrabciak ;-) My meli svatební "noc" asi ve 4h - hned po příjezdu ze svatebního veselí - a i když při pohledu na mého opitého manžela mi všichni prorokovali, že nic nebude - bylo... x-) x-) x-) no a ještě to pokračovalo... ale o tom, že bysme počali, jsme nijak neuvažovali - teda ne, že by nás to nenapadlo. Průměrně prý to trvá tak rok a půl, tak se necháme překvapit... Mám chvíle, kdy bych strašně chtěla mimi a přijde mi, že se o něco "ochuzujem" že ho ještě nemáme a pak zas bych radši ještě počkala... tož jsem v tom taková nevyrovnaná... ale náš manželský život spíš odpovídá tomu, že mimčo bude... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari tak držím palčeky aby vám to vyšlo
Odpovedať
Dnes u nas byla kamoška s ročním babátkem a týjo - přijde mi to jako drsoň - nonstop držet stráž - aby se to nebouchlo, nešlo, kam nemá, někam nespadlo, něco nerozbilo... 8-( :-N Moc moc maminky obdivuju!!! ;-)
Odpovedať
mari, tuhle "nevyrovnanost" docela chápu, taky už bych na jednu stranu docela chtěla, na straně druhé ale zase bych ještě chtěla chvíli cestovat, kouknout se tu a tam, něco ještě trochu prožít... no ale vzhledem k tomu, že mi v lednu bylo 28 a nechci být pokud možno moc "stará maminka", tak to směřujeme k tomu, že tak kolem vánoc se začneme pokoušet ;-) Dřív to nejde, neb jedeme do na měsíc do Indie a celkem bych se obávala všemožných infekcí a chorob, takže až nějakou dobu po návratu :-) Nicméně kdo ví, jak to pak dopadne A ještě z jiného soudku: včera jsme si říkali, že by bylo moc pěkné oslavit první výročí svatby v Paříži, už se začínám těšit :-D
Odpovedať
Market suprrrrrrrrr!!!!!!!!!!! Můj drahý moc nemusí cestování - když něco vymyslím nebo ho dokopu k tomu něco vymyslet a uskutečnit - je spokojený a rád. Ale sám by klíďo seděl doma... Nebo chodil na místa - kde to už známe. A to já radši objevovat něco novýho :-) A co ta Indie? Copak tam jedete delati, smím-li být tak smělá a ptát se... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
market - moja kamoska to pred par rokmi urobila podobne... v maji svadba a svadobna cesta mesiac v Indii, velmi sa jej to pacilo. oni tam boli v decembri, 2 tyzdne cestovali a 2 tyzdne lehnili pri mori. potom ale este pol roka cakala s pokusmi o babatko, lebo brala antimalarika (preventivne) a potom bolo treba pockat toho pol roka, kym sa ich telo zbavi... teraz ma 2 krasne dcerky x-)
Odpovedať
mari, do Indie jedeme zkoumat a cestovat ;-) Napřed bychom rádi viděli Himaláje v Kašmíru a pak projet severní Indii z Dilí do Kalkaty, takže lenošit asi moc nebudeme, ale zato zas uvidíme kus světa:-D Moc se na to těším. bosacka- antimalarika brát nebudem, jen je pro všechny případy budeme mít s sebou, takže když je nebudu muset brát, tak pak můžeme začít zkoušet miminko už tak kolem Vánoc :-) Akorát teďka je manžel zrovna poněkud neočekávaně v nemocnici, tak snad stihne pak ještě dodělat všechna ta očkování. Já už to mám téměř za sebou.
Odpovedať
Jinak mě ještě napadá, jak se vám zvyká říkat "manžel"? Mě to pořád zní trochu zvláštně :-D Takovou dobu měl člověk jenom přítele a teď najednou je to manžel... fakt nezvyk, místo skoro větší, než to nové příjmení :-D
Odpovedať
market, tez mi to prijde zvlastni - rict treba - "to je muj manzel..." nebo "jo, to muj manzel taky..." ale prituleni k sobe v pelisku se tim provokujeme :-) market ty jo to ja bych taky objevovala svet!!! jenze muj manzel neni tak akcni - no ja na indii mozna bych taky nebyla - ale aspon Evropu... :-N aji CR je krasna!!! Jak jste prisli na Indii? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky dlho som tu nebola ale ako pozerám o nič som neprišla 8-) akosi to tu utichá ako si užívate manželský život? Ja som stle v práci tak nemám veľa času ale keď je voľno snažím sa ho poriadne vychutnať.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj manželky! :-) Moc všem děkuji za gratulace...testy dopadly na jedničku - všechny hodnoty jsou naprosto vzorné ;-) Mrňous řádí ve dne v noci, tak doufám, že po narození se mu ten spánkový rytmus trošku upraví :-D 24.8. jdu na UTZ, tak pokud nebude protestovat, mohl by nám ukázat to svoje "tajemství". Jsem docela zvědavá..každý mi věští kluka (nejspíš je to jejich skryté přání :-) )...uvidíme ;-) ..dám vědět! Krásný zbytek léta všem !!! ;-)
Odpovedať
clerens - to je super!!! jen tak dal... ;-) kadan - manzelsky zivot si uzivame dokonale. prichazime na to, ze takove ty "hospodske" hlasky (ktere teda manzel taha z posilovny) - nemaji pravdu a ze jsou jen veci nedorozumeni - treba: Cokoli udelam, vzdy je to spatne a vzdy jsem za to sprdnuty... to jsme si vysvetlili nedavno, jsem zvedava, co jeste objevime :-D :-D :-D tez nam predpovidali, ze se budeme hrozne nesnaset - tak to furt cekame a nic... :-D :-D :-D Zatim se mejte a smejte :-D
Odpovedať
ahoj všem:) clerens, jsem taky napnutá, dej pak vědět, zda už víte, zda to bude kluk nebo holka! no, ale stejnak je vlastně ve výsledku důležité jen to, aby bylo miminko (a maminka) zdravé 8-) Jinak naše Indie je díky manželově chorobě v ohrožení, tak ještě uvidíme, co se dozví od lékařů: nějak by mohl být problém s tím letem, tak krátce po nemoci... :-| Alespoň jsme zjistili, že bychom od letecké společnosti dostali zpět letištní poplatky, což je celkem dost peněz (víc jak polovina ceny), tak alespoň to... no a kdybychom nemohli letět teď, tak bychom to buď posunuli, nebo vymysleli nějaký náhradní plán svatební cesty... ale už jsem se tak těšila, že to celkem zamrzí... na druhou stranu ale, zdraví je přece jen přednější ;-) Jinak my jsme oba celkem "cestovací" typy, byť jsem musela manžela ( :-D ) trochu nakazit smyslem pro "dobrodružství": před tím sice byl třeba na Ukrajině nebo v Rumunsku, ale na rozdíl ode mě vždy s cestovkou... až později pochopil, jaké kouzlo mají samostatné cesty bez další lidí a zbytečně moc organizace :-D Takže si to teďka ještě užíváme, než se taky budeme snažit o nějakého mrňouska :-)
Odpovedať
Tak my se konečně dočkáme svatební cesty - pojedeme na Šumavu. Uvažovali jsme o Chorvatsku - ale nakonec se to částečně bez nás ale ve finále k naší potěše otočilo a zůstanem letos v ČR ;-)
Odpovedať
zase ja... tak pry to nemam nazyvat svatebni cestou, vyjadril se muj drahy... ze by neco chystal...? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dámy maminky prajem všetko iba to naj aby ste boli zdravé vy aj bábätká. My ideme aspoň na predĺžený víkend do chorvátska tak sa teším. mari aj ja som zvädavá čo tvoj manžel chystá ;-)
Odpovedať
Zdravím, holky! Jsem tu nebyla hrooozitánsky dlouho..tak ve zkratce..přestože mám "prázdniny", tak jsem těch prvních 14 dnů byla na brigádě, pak 14 dnů dovolená..odpočinek, moře, pohoda..:-) No a pak místo plánovaného "volna" jsem byla doma jenom 2 dny a naskytla se příležitost další brigády..:-p Teď budu mít naštěstí aspoň týden užívat si doma..a v pátek (než začne školní šílenství zas..) jedeme ještě na víkend do Prahy..se těším..snad bude hezky.. luci, clerens - gratuluju i já! Hlavně ať jste zdraví! U nás toto téma proběhlo, protože všechny moje kamarádky už mimčo mají, nebo jsou v očekávání..tak jsem chtěla..abych jako nebyla jediná..fakt jsem moc chtěla..no nakonec jsem "ustoupila" manželovi a ještě počkáme..takže jsem se rozhodla, že když už nebudeme mít rodinu, začnem si pořádně užívat té samoty, kterou už rodiče nemají..a teď jsem nakonec i ráda, že jsme to neuspěchali, protože chystáme ještě na podzim "svatební" cestu do Říma..snad to klapne..a pka začnu vymýšlet akce na příaští rok..;-) market, všechno zlé je pro něco dobré..což je asi slabá záplata, že.. ale budu moc moc moc držet pěstičky, aby vám to s tou cestou vyšlo! Jinak manžela taky nazývám přítelem a čím dál od svatby mi přijde divnější mu říkat manžel..:-D Musím se podívat na fotky..asi už zapomínám..:-D Mějte se, snad se sem už dostanu časdtěji teď..:-)
Odpovedať
kadan, zatim to manzel taji... mam podezreni, ze nic konkretniho nechysta - ze jen by jakoze treba jel, ale on vzdy ceka, co se vyskytne a nehleda, toz se asi nic nevyskytne... i sana kdy jedete do toho Rima? dostanes volno od skoly? brigadicky dobre dobre - aspon pribyly penizky, ne? ;-)
Odpovedať
maaariii, do Říma se chystáme na podzimní prázdniny..to tam bude snad hezky..:-) No během zítřka musím (až jestli dostane manžel volno na ty dny, ale snad jo..) aspoň letenky zamluvit..to ubytování už se vždycky nějaké sežene..:-) Ještě jsem takto nikde nebyla..letos jsme se ale odvážili vyzkoušet internetovou cestovní agenturu a byli jsme spokojení (hlavně s cenou), takže zkusíme..:-) Jinak překvapení v podobě dovolené bych se asi bála..mám ráda všechno tak nějak pod kontrolou..;-) A to víš, že se penízky hodí..a jak! :-)
Odpovedať
Ahoj holky:) i.sana: Řím je super, určitě doporučuju ;-) Byla jsem tam dvakrát a pokaždé jsem se vrátila nadšená:) A něco si užít před tím, než si člověk pořídí miminko je určitě moc dobrý nápad:) Mně by teda jinak určitě bylo líto, že jsem nikde moc nebyla a nic moc neviděla... Třeba kdybych si pořídila miminko tak brzy jako švagrová (někdy v 21)... Na druhou stranu, jí by asi chybělo to miminko, každý to prostě máme jinak ;-) Jinak se zdá, že opravdu poletíme. Manžel se byl dokonce poradit s lékařem v ústavu pro leteckou medicínu :-D a ten nic zásadního nenamítal. Akorát jsme museli trochu překpat plány na objevování Indie: původně jsme chtěli jet do Kašmíru, ale jak to tam celkem dost spláchla voda, tak budeme Himaláje raději objevovat z jiné části Indie, dokonce ještě výrazně opuštěnější a zapadlejší a dost možná i hezčí, tak se moc těším. V říjnu v téhle části mají kvést jabloně a taky orchideje a jsou odtamtud super výhledy na Himaláje, místy i na samotný Everest, tak to musíme nějak pěkně vymyslet, ať vidíme pokud možno co nejvíc:) Už se těším jak malé dítě. Jenom dneska jsem byla na dalším očkování a pekelně mě bolí ruka, kam jsem dostala vakcínu proti meningokokovi AC :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babe :-) market, závidím ti (ale v dobrom samozrejme), znie to veľmi lákavo a zaujímavo. Držím palce, aby vám to vyšlo a užili ste si to. My sme boli teraz v Chorvátsku, ale teda som pekne sklamaná. Hrozne veľa ľudí (halva, na hlave), ktorý po sebe nechávali hrozný bordel. Tento bordel nám kazil čaro z romantickej večernej prechádzky. Žiadnu odlahlú pláž sme nenašli :-( Boli sme aj v Biokove, pozrieť sa na krajinu z výšok, ale aj tam sme nachádzali papieriky :-( Ja to nepochopím..ako može niekto ísť obdivovať prírodu a pritom hodí papier na zem ]-( ]-( ? V mori je už toľko plastu, že je to nebezpečné nielen pre živočíchov ale aj pre ľudí. Fakt ma to hrozne štve a skoro nám to znechutilo celú dovolenku :-| Aj do Ríma by som zašla, vlastne by som obehla celý svet, keby to nebolo tak časovo a finančne náročné. My sa snažíme šetriť, aby sme si mohli kúpiť nejakú tú strechu nad hlavou a založiť si rodinku. Moje hodinky už nieže tikajú, ale ide ich už rozhodiť :-D
Odpovedať
vrabciak, a kolik ti je? Já letos oslavím třicetiny.. :-S Snažím se si to nijak nepřipouštět.. Taky nechápu bordeláře.. My byli na Ibize..vybrala jsem klidnou lokalitu bez hlučných turistů..moře úchvatně průzračné..no ale kuřáci tam byli (ti jsou všude..), takže nedopalky cigaret v písku běžné.. :-p Nechápu, jak to můžou típnout do písku, když po tom sami pak chodí ?!? Bydlení jsem pořizovala já, ještě když můj drahý ještě studoval..upsala jsem se čertu ďáblu a mám úvěr na 15 let..takže teď už šetřit není z čeho..nad vodou mě drží brigády, díky kterým si můžu dovolit dovolenou..(za cenu toho, že nemám skoro žádné volno..jsem jak vorkoholik..) Plánujete domeček nebo byt? My jsme na bytě, ale časem (výhledově tak 10 - 15 let) bych ten baráček chtěla určitě..pocházím z domu a chybí mi ten prostor..no počkáme, kam nás vítr zavane..:-) Market, kdy teda letíte? To očkování musí být nepříjemné..no ale lepší než pak něco léčit..je to i finančně náročné? V tom Kašmíru je to teď asi fakt divoké..(moc zprávy nesleduju, ale postřehla jsem cosi málo..) Jinak letenky do Říma už máme..teď ještě hotel zamluvit.. Kde jste bydleli vy? Máš nějaké doporučení? Eventuelně nějaký další typ na "výlet" ? :-)
Odpovedať
i.sana: letíme 18.září na 4 týdny :-) to očkování celkem nepříjemné je, zvláš´t teďka naposled jsem dostala vakcínu proti meningokokovi a včera mi bylo docela špatně: únava apod., což byl zřejmě důsledek toho očkování... ale jak správně konstatuješ, lepší očkování, než pak chytiti kdoví co (teda to se může stát i tak, ale to očkování by nás mělo ochránit od nejhorších chorob). Plány jsme přehodnotili a už se i tak moc těšíme, byť teda nepojedeme do kašmíru: ale hlavně jsme chtěli vidět Himaláje a to by se mělo podařit i tak ;-) Jak jinak píšete o tom nepořádku, nějak mi přijde, že je to obecný rys pro Balkán a východ obecně ]-( Pro mě je to naprosto nepochopitelné, jak se někdo může chovat takhle jako prase... ale viděli jsme to všude možně, loni třeba Albánie byla fakt odpadků plná (s vyjímkou hor, kam Albánci nechodí...), totéž viděla letos kamarádka na Bali... :-| My jsme pořešili bydlení už cca před rokem a půl, dopadlo to na řadovgý domek za Prahou, kde se nám moc líbí:) Nicméně hypotéka je na 30let :-S Ale zase je to spočítané tak, že je možné to platit jen z manželova platu a i z toho ještě něco zůstává, plus teď je tu i můj příjem na různé cestování a jiné výdaje... Ale jinak se to dneska prostě asi pořešit nedá :-|
Odpovedať
I.sana: ještě s tím Římem: poprvé jsem tam byla s babičkou s nějakou cestovkou a to už si to moc nepamatuju, bydleli jsme někde za Římem a vozil nás bus... ale podruhé jsme bydlely s kamarádkou na kraji Říma v kempu a bylo to celkem v pohodě, hlavně hodně levné:) Ubytování si obvykle hledám na www.hostels.com nebo na www.hotels.com Ono totiž ty hotely kolikrát ve srovnání s hostely ani až tak drahé nejsou... chce to chvíli hledat, ale vždycky se něco najde ;-) Já pro nás přes stejné stránky hledám ubytování v Dillí na naše první dny cesty po Indii :-)
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana, je mi 28. Ja viem, že ešte nehorí, ale v živote som tak netúžila po dieťati, ako teraz :-) Určite by bolo lepšie bývanie v dome, ale na to nemáme, takže sa budeme musieť uskromniť na nejaký malý bytík. Budeme sa musieť aj my zaviazať na niekoľko rokov, ale musíme mať aj niečo našetrené. Jednak už 100% hypotéky nedávajú a druhá vec je, že je treba aj do vybavenia investovať nejaké tie korunky :-( Momentálne ešte splácame aj auto a to splatíme do konca roka (dúfam). Mám dnes nejakú zlú náladu, ani pracovať som poriadne nemohla, tak by som už potrebovala asi vypnúť 8-(
Odpovedať
ahoj všem mladým paním:-D Včera jsem škádlila manžela prohlášením, že hodnocení našeho manželství za první kvartál je více než příznivé a spokojené :-D Normálně jsme už čtvrt roku svoji- nějak děsně to letí... Máme pořád v mrazáku nějaké svatební koláčky, tak jsme si jich i včera pár rozmrazili a byly úžasné, stejné jako na svatbě:)
Odpovedať
Profilova fotka
market, tie koláčiky ti závidím, ale v dobrom. My sme okrem zopár penových koláčov a torty, ktorú sme rozdali v práci neniesli domov nič (svadba bola v SR, žijeme v ČR) Dokonca z hlavnej torty som mala len jeden kúsok, čo som si dala p svadbe a manžel ani to :-( Ale sestra mi slúbila, že na naše prvé výročie nám spraví takú mini len pre nás :) juchuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my máme bytík už 2,5 roka a tiež splátky na 30 rokov :-p tiež by som chcela domček ale to neprichádza do úvahy pri tých dnešných pomeroch. market aj ja by som si dala svadobné.... vrabciak my sme boli v chorvátsku teraz v piatok do soboty, bolo dobre až na to že kamarát si rozbil hlavu tak sme behali po lekároch. v piatok večer a v sobotu. Takže to čo sme si mohli užiť sme presedeli v aute a išli do iného mesta ku lekárovi ]-( nepostrehla som nejako moc odpadkou čo som rada / možno pre to že sme polovicu času sledovali návestné tabule aby sme nezablúdili/
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?