Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D čo si jej na to povedala?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, po dlouhe dobe jsem se tu zase ukazala. neco noveho?
Odpovedať
ani nic, bavime sa o poverach uz hodnu chvilu ;-) ale mimo ineho kazda asi pokracujeme v pripravach...
Odpovedať
Že už mám rozmyšleno přeci ;-) Jinak já se byla tak nějak seznámit s kadeřnicí, která mě pravděpodobně bude česat... Na všechny akce se většinou češeme se sestrou vzájemně, ale na svatbu by to asi chtělo profíka :-) Na první pokus jsem byla spokojená, ale budeme ještě pilovat :-)
Odpovedať
ja uz kadernicku a vizazistku mam, no akurat dnes som sa dozvedela,ze decembri bude rodit :-( tak snad si v maji na mna najde v svojom salone jedno poobedie,aby sa mi venovala.... onedlho k nej pojdem,tak verim, ze pre mna bude mat pozitivne spravy :-D
Odpovedať
Ahoj. Všechny vás po dlouhé době zdravím a na otázku adelky odpovídám: "je toho hodně!" :-) Především to, že máme potvrzený termín 22.5.2010, na kterém nám tolik záleželo. Změnili jsme místo - svatební obřad bude na zámku Lemberk. Máme zamluvenou hostinu, ubytování, fotografa, šaty, koupeny boty, prstýnky, svatební bižuterii...dokonce už mám i podvazek (dárek od sestry) :-) . Mám domluvenou kadeřnici i kosmetičku... i když je to možná dost brzy, jsem ráda, za každou maličkost, kterou si můžu odškrtnout z pomyslného seznamu (skutečný jsem zatím žádný nevytvořila - nějak nemám čas :-N ). Základní věci bych chtěla mít do Vánoc vyřešeny a po Novém roce už zbude jen doladit detaily. Znám se totiž...jak toho mám moc...a já si to chci vážně užít ;-) A jestli se můžu vrátit k pověrám...připojuji se k názoru, který tu už jednou zazněl : Nejde o to, že by manželství uzavřené v květnu bylo nešťastné, co se týče vztahu, ale o to, že pokud bylo dítě počato krátce po svatbě, narodilo se do zimy (únor, březen,...). Staré zásoby už došly, nová úroda zdaleka nebyla, po dlouhé zimě, nedostatku potravy a těhotenství zárověň byla matka vysílená a často porod končil smrtí obou....a to si, myslím,nám v dnešní době asi fakt nehrozí. :-) Takže...kdo ještě váhá se svatbou v měsíci lásky a nejkrásnějším měsíci v roce? :-D
Odpovedať
No my určitě ne:-)..Dnes mi došel mejl z Boskovic, že si již můžeme zamluvit termín, včera jsme telefonovali s hotelem, prý bude všechno v pořádku a jak chceme a já jsem šíííleně šťastná!!!!!!!No, každopádně, kdyby nám náhodou 15.5.2010 někdo vyfoukl před nosem, v květnu je spousta nádherných dat..Božínku holky já se tak těšim...Pomalu mi dochází, že to začíná být realita:-):-).. ;-)
Odpovedať
My máme zamluvený termín, objednané prstýnky, předběžně dohodnutou kadeřnici, teď sháním kosmetičku, uháním švadlenu, aby byly šaty do Vánoc hotové, ladíme oznámení, pojedeme domluvit hostinu a čekáme, jaké změny udělá hrad Švihov v cenách a službách, abychom to mohli dotáhnout do konce. Taky se už nesmírně těším!
Odpovedať
Profilova fotka
teším sa s vami :-D My máme zatial doma len kvietky na auto :-( o dva týždne snáď aj ja budem písať dlhý zoznam vecí, ktoré už máme za sebou. Zatiaľ takto poskromne... máme totiž zviazané ruky, pretože žijeme v ČR a svadba bude v SR
Odpovedať
Ahoj holky, můžu se přidat?Taky uvažujeme o svatbě v květnu.Jisté sice zatím nemáme vůbec nic a nejdřív budem datum vědet tak ke konci roku...ale inspiraci hledám už teď ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj catry, som rada, že si sa pridala ;-) aspoň viem, že niesom sama, ktorá nič nemá vybavené :-D Budete mať veľkú svadbu?
Odpovedať
Ahojky vrabciak :-) asi ani ne, tak do 50 lidí...a vy?A jakto, že ještě nic nemáš, když už máš vybraný termín?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak to je tak akurát...my budeme mať 24 (rodičia, súrodenci a ich rodinky) Mám hrozne veľkú rodinu, len sesterníc ,mám 10 veľmi rýchlo by sa to vyšplhalo na veľké množstvo ľudí a to nechcem. Dátum sme si vybrali hneď. Mali sme dva ktoré sme zvažovali, ale tento sa nám páči a tak podľa toho rezervujem matriku a už som volalala aj do zámku. Nerátam to ako vybavené veci, pretože na zámku sme osobne ešte neboli a až keď budeme mať podpísanú zmluvu, tak si možem odfaknúť :-) Dúfam, že za dva týždne sa tak aj stane ;-)
Odpovedať
No, mně nepřipadá, že nemáš nic zařízené, sice toho není moc,ale něco přece...ale času je moc, kamarádka se vdávala teď v červnu a s přípravami začali někdy v lednu a všechno stihli bez nervů, ona i maturitu:))tak si říkám, že si zatím dám v hlavě do pořádku představy a pak už je jenom zrealizuju...
Odpovedať
Některé věci je třeba udělat dost dopředu, abys měla to, co chceš..... Třeba místo obřadu, pokud chceš něco zvláštního, nebo fotografa. S tím je většinou problém.
Odpovedať
U nás na Vsetínsku zase tak moc ne, teda aspoň myslím,kromě toho nechceme svatbu v sobotu, ale v pracovní den, takže to bude volné všechno...takže to zatím moc neřeším...
Odpovedať
Tak to jo..... To máš ještě hodně času.......
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky.tak aj ja sa hlásim naspäť po dlhšej dobe.ako som čítala,tak sa tu bavíte o poverách na máj.no ked vám poviem pravdu,ja som o žiadnych doteraz nevedela,až kym ste vy nezačali o nich písať,že by nemali byť svadby v maji.ale ja im aj tak neverím,ved to by nemohli byť svadby v maji vôbec podla toho čo tu píšete.a ja si myslím že je to mesiac na svadbu ako stvorený,iny mesiac si ani neviem predstaviť na svadbu.ved maj je lasky čas,nie? :-)
Odpovedať
Katika Myslim, ze vsetky s tebou suhlasime ;-) , preto svoje svadby planujeme na maj :-) .
Odpovedať
Spíš než s pověrami se setkávám s otázkou: proč začínáš šílet tak brzy? Vždyť je to až v květnu!
Odpovedať
Profilova fotka
ja ked tiež poviem niekomu kedy máme svadbu,a že už pomaličky vybavujem čo to,tak sa tiež čuduju že je to skoro.ale ja si myslím že to vôbec nie je skoro.ved už len niakych 9 mesiacov ked neratame august.leto je za chvíľu fuč,prídu pomaly vianoce,a ani sa nenazdame a bude po nich,príde novy rok.začne sa topiť sneh,príde jar a bude raz dva maj.podľa mňa je to v pohode pomaličky si vybavovať aby nebolo potom toho veľa naraz,a nech si rozprava každy čo chce.nepočuvaj nikoho,a rob si ako uznaš ty za vhodne. ;-)
Odpovedať
Jasně! Taky si myslím, že je to akorát. Stejně před Vánoci budou další starosti a moc se toho nestihne, tak to chci mít co nejvíc zařízené do Vánoc a pak už jenom doladit zbytek. Nechci si kazit atmosféru Vánoc a ani nechci zanedbat přípravy na svatbu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, myslím si, že každá nevesta začína s prípravou akonáhle sa s priateľom rozhodnú, že sa vezmú. U mňa to tak rozhodne bolo a naviac ma to aj baví (dúfam, že aj dlho bude :-) )
Odpovedať
Profilova fotka
detto :D
Odpovedať
Ahoj. Ja by som chcela mat 22.5. ale este stale sa rozhodujeme. Mame este dost casu ci uz je najvyssi cas?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, přidávám se k vám, já jsem zasnoubená teprve 14 dnů, dneska byl už snoubenec oficiálně požádat naše..No a jak tady čtu, tak už toho proti mě máte dost zařízeno.. My zatím máme termín 22.5.2010, v nejbližší době se stavíme zamluvit kostel, ať nám tento termín vyjde, pak taky restauraci.. No a se zbytkem jsem chtěla počkat tak od konce října.. :-) Ale jak vidím, že vy zařizujete, tak asi začnu brzo šílet.. :-( Květiny mám v poho, skoro švagrová pracuje v květinářství, tak o to se nebojím, největší starost mi dělají šaty.. =-)
Odpovedať
lucsynka: vítej! V čem je problém se šatama?
Odpovedať
Profilova fotka
luc: místo obřadu a hostiny je nejdůležitější, pak fotograf a hudba a na zbytek je času dost....neboj.
Odpovedať
lucsy.:Vítej mezi nami!!Jinak se satama si hlavu zas tak lamat nemusis...Do vetsiny salonu prijdou nove kolekce pro 2010 az v lednu a ver mi(z vlasti zkusenosti z prace v salonu) vim, že jit v lednu na kveten bohate staci....Kveten jeste neni tak nabyty jako cerven - zari...Nebo te trapi este neco jineho co se satu tyce?! :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my sme si uz zajednali kapelu a kameramana a v oboch pripadoch sa nas s vypulenymi ocami a so smiechom pytali, ze co tak skoro nam to oznamujete?hahahahhaha...kameraman dokonca povedal, ze ci nam sibe?hahah ze vsak on prijima objednavky na buduci rok az po Novom roku hahahahahha(on je ale nas znamy, kamos, tak preto si dovolil taku otazku :-D ) ale samozrejme je to uz zajednane..nikdy nie je skoro...zacnite uz fakt si veci pomaly zariadovat, neviete, moze vam nieco do oho vbehnut, nedaj Bozze choroba a potom co...??? :-| za to nic nedate, ze uz budete mat urcite veci vybavene, akurat buedete mat super pocit, ze vam starosti s pripravami ubudaju :-D ale to tu vlatne omielame to iste dokola :-D inak...ja uz som v zahranici a uz to zacina, ako som spominala, je lepsie dopredu si to osobne vybavit...ja som teraz v kontakte so slovenskom len vdaka netu a uz je tu prvy problem, aranzerka, ktorej som uz davnejsie pisala, sa mi neozvala...kebyze som doma na SK, tak za nou asi osobne zajdem...a takych veci je viac....cize som rada, ze aspon ta kapela, restika a kamera uz su osobne zajednanae...tak sup sup buduce nevesticky :-D papapap
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?