Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
No marianinka sa tu naozaj riadne dlho neukazala, ani pred svadbou vobec ze? :-( ona mala tusim 15teho ci kedy.
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana, my si taky k "výročí" nic nedali, ale zato jsme si to pěkně užili v rámci manželských povinností 8-) x-) Recept pošli prosím, do IP ti dám mail, ju? Díky ;-)
Odpovedať
juuuj aj ja si prosim recept ak mozes posli do IP 8-) dakujeeem ;-)
Odpovedať
Teda..takový zájem..pošlete adresu mailu do IP, recept mám uložený v obrázku..:-D lucique, to jste jako uklízeli, toho 1., nebo co ? :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uklízeli?? Děláš si srandu, že jo?? ;-) :-D Tak jinak: "v rámci manželských radovánek" x-) Díky za recept ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana, mňááám ;-) ale z chlapa si nerob vrásky,im takéto veci nič nehovoria, radej sú za inakšie pozornosti. Tak nejak ako písala lucique ;-) naše prvé výmesačie ešte len bude, ale ako sa poznám, tak na to určite zabudnem :-N kadan, tak tie noviny ma mrzia. Dúfam, že si ich nestihla nie kvoli mne :-(
Odpovedať
inak, moj drahy nenosi obrucku...tiez som z toho na nervy..... on mi hovoril, ze nema ra prstene, ze mu to vadi, ale dufala som, ze ju bude nosit.... 8-( my sme zase zabudli na knihu hosti.....takze ju mam, ale nikto do nej nic nenapisal.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Taxem po dlouhe dobe nakoukla a souhlasim s tim, aby diskuze dal pokracovala :-D Chystam se sem dat i par fotek, jen co se k tomu dokopu.. :-) Jinak musim souhlasit s tim, ze ted je klid, pohoda po svatbe, manzelstvi si zatim uzivame, zadny heleni na nervy zatim neni, dokonce i spolu varime :-D
Odpovedať
i.sana, MM zabudol na moje narodeniny ]-( pekne ma to teda sklamalo. az ked mi babka gratulovala, tak on ze - ty mas narodeniny a ani nepovies 8-( pritom pol dna presedel na FB a tam mi gratulovali vsetci, okrem toho, ze to tam ma aj napisane. aj v mobile to mal!!! mna nejake vymesacie vobec netrapi, to sa ani nebudem na nejaky darcek chystat, ale zabudnute narodeniny... :-( najma ked si pomyslim, ze jeho exsnubenica dostavala pravidelne srdieckove torty k narodeninam :-( ja klud po svadbe nemam, este len teraz fofry kvoli skuskovemu :-( najmladsiu maju svokrovci a velmi mi chyba ;-( prstienok u nas nenosim ja :-N MM poctivo na prste :-p
Odpovedať
Já bych to taky přešla bez povšimnutí, ale o víkendu jsem se dívala do kalendáře a viděla tam toho prvního, tak jsme se i bavili o tom, že budeme mít 1-měsíční "výročí"..a pak jsem teda čekala, že aspoň na kafe mě pozve třeba.. :-| Nebo koupí vínko a uděláme si "hezký večer"..ale k tomu až ani nedošlo..:-p :-) No co, už to prošvihnul..teď si počkáme až na 1.roční..to už snad neopomene.. zamrazili jsme si kousek svatebního dortu..sice bude nepoživatelný už, ale zavzpomínáme..:-) sisa, no tak to je něco..zapomenout na narozeniny! A odčinill to pak aspoň nějak extra????? Doufám, že mu to jen tak neprošlo.. A po jaké době co jste byli spolu??? Jinak toho máš teda hodně..dětičky, svatba..škola.. Máš můj obdiv..:-) Já to vzala postupně nějak..:-) habi, můj si před svatbou sundal svůj oblíbený stříbrný prstýnek z malíčku a snubní poctivě nosí..když už si ho zaplatil..:-) My zas měli v plánu nachystat naše dětské fotky..a protože jsme dost nestíhali (hlavně já teda), tak jsme je nechali teprve v pátek vytisknout a večer už jsme neměli sílu je nějak chystat..nakonec jsme je hodili mezi lidi jen tak..a stačilo.. pobavili se i tak..:-)
Odpovedať
i.sana, nechala som ho vydusit, nic som nekomentovala :-p a povinnosti - co som chcela, to mam :-p ked som bola tinedzerka, tak som bola velka frajerka a na skolu som sa vykaslala, tak sa teraz nemozem stazovat :-x ale je to tazkeeee. hlavne sa dostat po 15tich rokoch do fyziky
Odpovedať
Profilova fotka
prstienok sme nosili prvé dni obaja no keď začal drahý robiť odložil si ho do škatuľky, tak asi dopadne aj môj :-N sisa s chlapmi je to ťažké vrabciak kôli tebe to nie je nič som kôli hostine nestíhala, kolega sa mi o sálu nemohol postarať tak som sa naháňala ja.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
moj manze nenosi obrucku, ale nosi retiazku na krku, doteraz tam mal privesok strelca, tak som ho presvedcila a nosi na tej retiazke obrucku :-) to ze ju nema na ruke mi nevadi, je mu to neprijemne, tka co uz. len sa smeje ze teraz chodi ako frodo s tym prestenom na krku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani sa mi nechce veriť že už prešiel týždeň, uteká to rýchlo lubi je fajn že to tak nosí
Odpovedať
holky, jsem ráda, že jsem se sem zase mohla za váma podívat!!! snad bude příští týden více v klidu a já budu moct na net ve škole nebo u tchýně (vtipné slovo :-D ) Vložila jsem vám sem malou amatérskou ochutnávku fotešek... teď jsme u rodičů manžela a mooooc jsme se zdrželi, už se těšíme do našeho hnízdečka - milý už je netrpělivý x-) chápu... :-D x-) máme se úžasně!!! mějte se též úžasně, myslím na vás!!! :-) :-) :-)
Odpovedať
marii, krasna nevesta bola z teba x-) x-) x-)
Odpovedať
baby aky mate album na tlacene fotky? Ja by som chcela samolepiaci, vraj je lepsi, fotky su chranene, len vacsi vyber a hlavne krajsi je z albumov na fotorozky, aky mate vy? Co je podla vas lepsie?
Odpovedať
my album este nemame..... :-D asi si kupime klasicky, kde sa fotky zalozia....ten s rozkami je stylovejsi, ale fotky sa upacaju, ako ich kazdy bude osahavat..... :-p
Odpovedať
no ved to, ze tam nie su tie fotky chranene, ten samolepiaci je asi najpraktickejsi, ale ked tie rozkove su take pekneee :-) mame dva rozmery fotiek, 15x21, 18x neviem kolko teraz :-D :-D cize potrebujeme taky, kde to mozeme dat spolu. Mam super stranku kde maju krasne albumy, aj dobry vyber, tu mi to jedna kocka poradila, ani si vybrat neviem :-) ak by ste niektora chcela, poslem link do IP ;-)
Odpovedať
zuzi, tak hod link aj sem, nech vsetky vieme ;-)
Odpovedať
http://www.najfotoalbumy.sk/?57,fotoa... som nevedela, ci sem mozem dat link, mozno to admin zmaze :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sme si kúpili album priamo vo fotopredajni a hneď sme si tam nechali aj vyvolať niektoré fotky (samozrejme tri krát aj pre naše maminy :-) ) Kúpili sme si šitý album pre fotky, ktoré sa zasúvajú do albumu. Nechceli sme tie čo sa lepia, pretože to nemá takú životnosť a hlavne sú fotky chránené. Moji rodičia majú taký ten s rožkami, ale v dnešnej dobe je tam tých rožkov dosť málo :-| . My sme dokonca dosť prihliadali aj na obal albumu, pretože z rúk sa hrozne dochytá a na bledom je všetko vidieť. Kúpili sme si červený s pretlačenými srdiečkami. Zo zadnej strany je tak isto pretlačený, len z prednej strany je tam taký rámik na malú fotku, kde sme dali našu fotku (držíme sa za ruky v tvare srdca - skúsim ju pohľadať a vložiť do albumu, ak ju tam už nemám) Dokonca sme na albume nechali ešte obal (taký ako na základke na zošity) a urobili sme dobre, lebo keď sme album priniesli do prce a kolegovci si ho pozerali, tak jeden z nich nad albumom jedol a samozrejme to jedlo mu padlo presne na album ]-( Asi som to napísala ako hotentót :-) jednoducho, keď chcete mať pekný album, tak si ho dajte do ochranného obalu, alebo si fotky majte v dvoch albumoch :-| Neviem, ale ako si poradím s fotoknihou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak pekné fotky P.S. ja som pochopila takže žiaden hoten troten ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hojte paninky ;-) Co se týče alba, dala jsem na radu našeho fotografa a pořídila album na rožky. Jeho odpověď na můj dotaz zněla: "Jinak co se týče alb... Rozhodně nedoporučuji přelepení folií, folie se po krátkém čase kroutí, zhoršuje "viditelnost" a celkově je nepovažuji za kvalitní řešení. Nejideálnější a praktické jsou rožky. Sice dá trochu práce fotografie naaranžovat, ale výsledek určitě stojí za to. A pokud byste chtěla fotografii obměnit není problém nahradit ji jinou fotkou stejné velikosti. Oboustranné lepící čtverečky jsou lepší v tom, že nejdou vidět rožky, na druhou stranu fotku již z alba nedáte pryč aniž byste je nepoškodila."
Odpovedať
Profilova fotka
Dodávám, že máme rožky průhledné, takže fotku to nijak esteticky nenarušuje :-)
Odpovedať
Tak já se taky přidám do diskuze.. Máme taky více formátů, i velkých, fotek a album jsme museli pořídit velké..a hrooozitánsky se mi líbí takové to kouzlo, kdy ve filmu vytahují album z krabice, jak svátost..takže máme hedvábné, v krabici, mrkněte.. http://www.albumcz.cz/cs/album/139-he... myslím, že máme tenší variantu..60 stran..ale rozměr tento..krémové.. fotorůžky jsme zaměnili za oboustranné lepítka, fotky snad měnit nebudem..bála jsem se, že bych si fotky pomačkala do těch fotorůžků..uvidíme.. Sice je ta barva alba nepraktická, ale komu ho až budem ukazovat..maximálně když někdo přijde k nám..a to snad nebude špinavý..pro příležitostné pochlubení se fotkama si chci nechat udělat tak 30 fotek 13*18 a dám si je do malého sešitkového kabelkového alba..už jsem si ho koupila..jen nechat udělat fotky.. To že by se fotky v albu umatlaly se nebojím..kdo by je osahával, když bude držet album.. Jinak samolepící alba máme rádi..dovolenky dáváme jenom tam..tu se přidá nějaká jízdenka, vstupenka, letáček, je to super..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... tak sa hlasim po svadobnej ceste... boli sme v Rakuskch Alpach a bolo tam krasne, aj sme sa uchodili... v podstate sa to od nasich predchadzajucich dovoleniek v Tatrach lisilo len vyhladom a jedlom :-p ked ste pisali aky klud mate po svadbe - mne to akosi neslo, bolo to sice kludnejsie, ale dookola som riesila fotky a zacala som mat pocit, ze mi to v robote prerasta cez hlavu... uz som len cakala na dovolenku :-N dakujem za tipy na albumy - to som zatial neriesila... maariii, kadan, lucsynka - tiez kraaasne nevesty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bos ďakujem za kompliment ja som dnes bola v práci po 2 týždňoch a som úplne hotová. Všetko hore nohami, neporiadok a nič nie je vybavené. Rozmýšlala som že sa otočím medzi dverami a pôjdem domov. Od 7-20:30 som sa nezastavila. Album som dostala s nalepovacími rožkami aj zasúvací pod fóliu. Na profi fotky použijem ten s rožkami ostatok dám do toho druhého aj keď je otrasný :-p to by som nemala hovoriť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tiez sme si kupili album s rozkami, ale dostali sme este jeden a su k nemu pribalene take bodky lepidla, myslim ze ich pouzijem do toho povodne "rozkoveho" albumu...a inak celkom fajn vec - v albume je priehradka na CD s prazdnym CDckom so svadobnym motivom :)
Odpovedať
kadan, nemůžeš přeci za to, že si někdo myslí, jak se vám trefí do stylu.. Já bych tam ty fotky za každou cenu nedávala, jen proto aby se jako využilo..ty ho pak budeš ukazovat a všichni si budou myslet, že máš tak špatný vkus ty! :-D Taky jsme dostali album..samolepící..není to teda úplně náš styl..a hlavně by se nám vlezla tak jedna fotka na stránku..máme většinu 13*18, pár ještě větších..a přes sebe bych je tam necpala..takže ho máme doma..a asi ho nevyužijeme.. Sice darovanému koňovi na zuby nehleď..ale já koně zrovna nemusím..:-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?