Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
kadan, mojho draheho sa farar na poslednej nauke pytal, preco si ma chce vziat..... a to co mu drahy povedal ma tak dojalo, ze dovidenia, to bolo najkrajsie vyznanie ake som kedy pocula a pritom nebolo ani pripravene.... :-N :-N :-N :-N :-N :-N dnes si poslusne zhana kravatu :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Caute kocky. co to mate uspesne za sebou blahozelam a zelam vela vela porozumenia a tolerancie, tie co vas to caka ... uzite si to ak sa bude trosku dat. nam to tak ubehlo, a neako som to neprezivala...mozno je to tym, ze spolu byvame a mame deti... tak ako pisala tusim sisa..no neviem uz. malemu idu ocne zuby, tak nemam cas na nic skoro. a zmazala som albumy, lebo som nemala dobru skusenost, ako si ani neviem kto moze pozerat fotky..uz tyzden sa snazim hodit fotky na fb... no hruuuuza, uz mi je blbe sa vyhovarat, hadam dnes...
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, už som ti to poslala ;-) zajo, veď si bola krásna, tak nech si kľudne pozerajú. Nemáš sa za čo hanbiť, práve naopak. Mne vadí jedine to, že fotky uvidia ľudia, ktorý si to nezaslúžia vidieť.
Odpovedať
no a prsi a prsi..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
ahojte holky!!! kadan - muj mily je ted naprosto uzasny!!! mily ke mne, trpelivy, snasi moje "nervozitky" a reseni vseho... a snazi se makat na baracku, kde budeme ted bydlet... a vari mi a proste uplno "nenormalni" chlap :-D snad mu to zustane ]-( pocasi je hnusny :-( a jeste ma bejt hnusnejsi :-( ale to mne ted skoro vadi min - doslo mi totiz, ze ten den, co mame svatbu - jsou u nas na namesti pivni slavnosti - takze nejen ze bude uzavrene namesti - ale bude vsude i strasna spousta aut a lidi a nedejbože vožralu!!! :-( 8-( :-| :-S :-( a ted neco pekneho - mam zasedaci poradek a jmenovky a uplno nejkrasnejsi prstynky - ma u sebe muj drahy... v zari - jak uz jsem tu psala - se zeni bracha - a moje budouci svagrova bude uplno jina na svatbe - nez ja - zadny kruh na spodnicce, zadne zdobene saty - zda se, ze zadnou kadernici ani kosmeticku neobjednava, kdovi, jestli bude mit nehty zpeknene a nebude mit zavoj a tak... takze ted doma a vsude vypadam trochu jako "fiflena" ktera se zabyva zbytecnostma a travi cas hovadinama :-S
Odpovedať
vrabciak - uzasne dortiky a nadherne fotky ;-) habibi - doufam, ze dcerka bude zdrava!!!!! ;-) porad uvazuju nad svoji bizu - jenze uz asi nemam moznost menit - jde mi o to, ze na satech mam flitry a perlicky a na krku, usich a ve vlasech bude stras... myslite, ze to vadi? v podstate jsem se dala "umluvit" panima v salonu a poradkynema - co jsem je mela na zkousce satu... vlozim jeste fotky
Odpovedať
zajo - myslim, ze tu je to "bezpecnejsi" nez na facebooku :-D
Odpovedať
caute baby, no ja tiez neviem, ci sem dam fotky...moj manzel si to ani moc nepraje, uvidim. Je ale pravda, ze som tu nasla hrozne vala inspiracii, a ak by nebolo tejto stranky, vela veci by ma nenapadlo. baby, tie co to mate tuto sobotu, drzim palce, nech sa vam vsetko podari ako ste si vysnivali, naplanovali. Pocasie dufam, ze budete mat dobre, ale nebudte smutne ak nebude, to sa neda ovplyvnit, ja som si tiez strasne priala slniecko a nakoniec nam fucal vietor ako divy, ale prsat zacalo az po obrade, cize sme stihli fotky aj vonku.
Odpovedať
baby, neviete kde zozeniem podprsenku so silikonovym chrbtom? Nie cz net, ale nejaky obchod, najlepsie Ba, prosiiiiiiiiiiiiiiiiim =-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak, škoda, že ti ta sedmikrásková fotka nevyšla dle představ, i ta v albu je hezká :-) mně to prostě nafotil víc v detailu, podobnou mám od švagra když fotil to profi focení, kolem mě snad 5 lidí, já ruce v klíně a nechala jsem se "štelovat", aby to dobře vyšlo :-D maaariii, třeba švagrovou svojí svatbou nalomíš a bude ještě víc nafintěná, že si ostatní řeknou, tys byla vkusná, ona to přehnala :-D bižu se mi líbí, taky jsem měla v uších a na hlavě štras, na šatech perličky a flitry a myslím, že se to nebilo a ty jmenovky jsou parádní, to ty máš tak krásné písmo? ;-)
Odpovedať
díky luci za podporu!!! jj, to písmo je moje :-N :-) habibi poradim ti klidne 3 obchody - ale pro tebe dost z ruky 8-) luci - dnes budouci svagrova pri baleni vysluzek resila sve vysluzky - tak jich bude mit dvakrat nebo trikrat tolik, jak ja (ja mam 30) :-D uz se vybarvuje, holka... kazdy utraci za neco jinyho... ale jako v poho, docela si rozumime ;-)
Odpovedať
habi ja som tiez zhanala taku podprsenku a nakoniec som si kupila silikonovu samodrziacu. Zo silikonovym chrbtom absolutne nikde, teda aspon v mojej farbe a velkosti som nikde nevidela. Skusala som potom uz aj u cinanov :-D ale katastrofa.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj babenky ako sa mate co myslite ake ude zajtra pocasie vyjde nam to???
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, nestiham teraz citat, ale vsetkym zajtrajsim nevestam zelam, aby Vam zajtrajsok vysiel podla predstav... pocasie vyzera, ze bude pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky ahojte nemám pc tak nečítam,nepíšem. Idem chystať sálu, všetkým držím palčeky pa pa
Odpovedať
ahojte, zajtrajsim nevestam drzim palce, nech im vsetko vyjde podla predstav!!! x-) x-) x-) my mame doma vsetky fotky a ja sa neviem vynadivat x-) dam este nejake do albumu, ale tiez ho tak o tyzden vymazem uplne. mne sa FB zda bezpecnejsi, kedze mam fotky urcene len pre priatelov
Odpovedať
aj ja sa pripajam. zajtrajsim poslednym majovkam x-) drzim prsty, nech sa vsetko zadari. A nestresujte, nestoji to za to, uzite si ten den naplno, velmi rychlo to ubehne. Teda aspon mne sa zdalo. :-D Fotky tiez neviem ci sem dam, ale mozno na par dni ano, len stale nemame, cakame kym sa fotograf ozve, uz sme netrpezliviiii :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiez sa pripajam, nech Vam vyjde pocasie aj vsetko ostatne podla Vasich predstav :) a vychutnavajte - od skoreho rana az do vecera :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Baby čo to máte zajtra, pripájam sa k prianiam všetkého najlepšieho, nech vám to dobre dopadne a hlavne, aby ste si ten zajtrajšok vychutnali bez stresov. Buďte v pohode 8-)
Odpovedať
ahojte, nechce sa mi pridavat sem fotky, tak davam link na FB http://www.facebook.com/photo.php?pid...
Odpovedať
dakujem za zelania, myslim si, ze za vsetky zajtrajsie nevesty.... :-D nervozita povoluje, citim uz len nejake napatie a ocakavanie.... uvidime.... dnes sme sa s drahym pochytili, resp.on sa odul, ze som mu nepomohla pri kupe obleku..... mal na to takmer rok a ja na to vazne den pred svadbou nemam cas, aj keby som ako chcela...... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( takze som z jeho chovania nestastna a rozcarovana...... uvidime zajtra...... |-| dobru nocku, v nedelu sa URCITE ozvem..... a dakujem za pomoc baby, boli ste uuuuuuuuzasneeeeeeeeeeeee x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som bola gratulovat kamaratke... vratila som sa na miesto cinu 8-) v nitre mame dnes krasne svadobne pocasie, tak dufam ze aj inde to tak je x-)
Odpovedať
babulky ake fotky si davate vyvolavat velke? Alebo ake vam fotografi spravili velkosti? Ja som asi ulamala manzela, a hned ako budeme foto mat sem na chvilu nejake dam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sisa, nádherné fotky, kočka, tobě bych ty 3 děti fakt nehádala, a jaké už velké - kolik že ti je? Vypadáš tam na 20, připadám si proti tobě strašně staře a to mi bude 27 :-D zuzikka, od fotografa mám 13x18 a jinak to obyč. alba (na cesty) jsem si udělala 10x15, to je tak akorát Šup šup, fotky dejte ;-) Gratuluji ještě jednou všem květnovým novomanželkám, už asi nikdo nezbývá, že? Ať nám všem naše láska vydrží navěky ;-) x-)
Odpovedať
tak ja poslusne hlasim, ze vsetko vyslo uuuuuzasne, presne podla predstav, ked nie lepsie.... x-) pocasie bolo super, nalada tiez, koncili sme po stvrtej rano..... ked budem mat nejake fotky, tak vlozim. Takze majovky, vsetky to mame za sebou..... :-D
Odpovedať
lucique, dakujem za komplimenty x-) ale som starsia nez ty, mam 31 :-p deti maju 1,5, 8 a 12 rokov. habibi, gratulujem x-) x-) x-) som zvedava na fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sisa ty mas 4 deti? :-) :-) :-) to je super
Odpovedať
nie,mam tri deti -i jedenapol rocne, 8 a 12 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habibi - super x-) gratulujem :-)
Odpovedať
chcete sa zasmiat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?