Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak už mám prvé výslužky rozdané všetci v práci sú natešení. Piekla mi kolegyňa a drahého kolegova známa. Zákusky sú paráda :-D x-) asi sa naozaj nevtrepem do šiat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky mali ste stretnutie s farárom tesne pred svadbou aby ste si dohodli čo a ako? nejaký nácvik ??? Ja som včera volala aby som dohodla stretko a farár nemal veľký záujem... :-( zasmial sa a povedal že sa máme pripraviť na čokoľvek. ?.
Odpovedať
kadan, vtipálek to asi bude..:-D
Odpovedať
lubi opravdu luxus foto!!! krasna!!! kadan - volali jsme mu vcera - urco se s nim sejdem - jeste nemame cteni a nemeli jsme nacvik - jestli bude spalir a tak... ja sdelila detem v me tride, ze se budu vdavat (brali jsme ve slohu oznameni - tak jsem jim donesla nazorny priklad :-D ) a dnes se kvuli tomu porvaly!!! 8-( jedni me chteli prekvapit a druzi se me chteli ptat - co bych od nich chtela za dar - tak nevim, jestli mam byt rada nebo se zlobit... :-S :-N jinak ja uz resim, kdy a jak se budu stehovat. vy se zadna nestehujete?
Odpovedať
kadan, my mame dohodnute stretnutie s fararom v piatok vecer, den pred svadbou priamo v kostole, navrhol to on, vraj to tak robi stale, nech nemaju snibenci pred obradom strach.... precvicime si vraj prichod do kostola, ujasnime si kto kde bude sediet, kedy sa sedi, vstane, precvicime si prisahu a neviem co este.... tesim sa na to,.... :-D :-D marii, to je od deciek pekne, ze sa pre teba pobili, aj ked by nemali, ale hnevat sa za to na nich nemozes, aj jedni aj druhi ta chceli potesit, len sa nedohodli..... :-D :-D :-D v ktorej su triede? ja sa nestahujem najblizsiu dobu, dufam, za posledne dva roky som sa stahovala 3 krat, naposledy pred mesiacom... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
a este som zabudla napisat, ze mame hotove obrucky, jupiiiiiiiiii x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kadan: s fararom sme mali stretnutie v piatok pred svadbou...za taku pol hodku vysvetlil, co sa bude diat
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Vam , tie fotky si kukam stale dokola :-) vobec nelutujem ze sme sa fotili v piatok, mali sme na to klud a pohodicku a tie fotky mame strasne vyrehotane 8-) a inac drzim palce vsetkym zajtrajsim nevestam! nech Vam to vide podla predstav :-)
Odpovedať
zajtrajsim nevestam prajem, nech vsetko vyjde podla zelania x-) ja mam skuskove v plnom prude a uz lutujem, ze sme si nedali termin v lete ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, ja jen na skok z toho chaosu a zmatku, co u nas planuje.. Dostenu se sem qsi az v nedeli, az bude po vsem a prectu si vas za tyden dozadu.. Tak na nas vsechny ze 22. myslete a drzte nam pesticky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky držím vám aj ja palčeky nech vám to výde tak ako plánujete. mari deti boli milé keď sa kôli tebe bijú. ja mám dnes rozlúčku tak sa teším aj keď budeme iba 4. Snáď sa s nami farár stretne =-) habi super že už ich máte doma
Odpovedať
Profilova fotka
habi foto????????
Odpovedať
Článok sa načítava...
habi jsou v pate tride... vykladam to vsude jako veselou historku. jinak se me ve skole vsichni ptaji na to, jestli budu mit miminko a jestli planujeme a jak vsechno... reditel to chce vedet kvuli tomu, ze jsem nahrada za materskou - toz nahrada za nahradu by musela byt :-D jinak supr novina: dnes jsem si domluvila volno na ctvrtek, patek a pondeli!!! x-) x-) x-) jupiiiiiiiiiii!!!!!!!!!! netusila jsem, ze to tak jde - nektere hodiny si teda budu muset pak nahradit a mozna i neco o prazdninach - ale to za to stoji!!! :-) :-) :-) kadan a habi: my budeme mi zkouseci schuzku v utery a pak se jeste sejdeme tak ve ctvrtek nebo v patek kvuli zpovedi 8-) lubi fotka fakt nadherna, uka dalsi... trebas mas teda bez zenicha - jen nevestu... uka uka!!! nebylo vam lito, ze jste se videli nacancani den pred svatbou? Ze uz to druhy den nebylo tak jakoze ono? Nebo bylo? ;-) Tez jsem premyslela o foceni jindy, ale nejvejs me napadlo v sobotu dopol.pred obradem... lucsy jasan ze myslime!!! vsechny zitrejsi nevesty!!! pocasi bude dobre - ne uplno hic, ale prset ani zima by byt nemely!!! preju nejen krasne pocasi - hlavne at se vse vydari k plne spokojenosti vas dvou a at se libi tez svatebcanum... a at jste stastni a to nejen v tento den!!!!!!!!!! ;-)
Odpovedať
kadan mile takhle deti jsou - proto jsem je nijak nepotrestala - az me to dojalo... ;-( :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak som po opvoleni od draheho vlozila aj nejake dalsie fotky :-) snad sa budu pacit :-)))) potom to musim zase stiahnut, sa moc nechce ukazovat 8-) mari vobec mi to nebolo luto byt 2 dni upravena svadobne :-)v satach som sa super citila, boli uzasne pohodlne :-) a aspon to bolo take pohodove, bez stresov, kopec casu :-) a tiez pocas svadobneho dna to bolo take ze som spala pekne do 8mej, ziadne ponahlacky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi, nádherné fotky, fakt, jsi jak modelka, moc vám to spolu sluší ;-)
Odpovedať
lubi tak to je dobre, ze vam to vyslo, jak jste si planovali a dobre planovali ;-) fotky krasne - chapu, ze se na ne porad divas... x-) mam trochu obavy z naseho fotografa - je to nejaky mladik, na svem webu ma sve foto v supermanskym oblecku a mel obavy, ze zrovna v ten den jsou u nas slavnosti piva :-| no vybral ho muj drahy = fotograf - tak to snad bude mit nejakou uroven... jen jsem to chtela nejak natrenovat - pozy a usmevy - a nejak na to neni cas nebo nalada... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi nádherné fotečky, krása rozlúčku mám za sebou, sestra to zobrala zhurta, bola sranda
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii, popis fotografa zní zajímavě, snad ty fotky budou taky super ;-) počasí dneska vypadá dobře, tak to holkám vyšlo :-) musím se pochlubit, jaké album na fotky jsem si nechala udělat, už se moc těším, až dorazí - asi zároveň s profi fotkama http://www.fler.cz/zbozi/svatebni-pro... slečna je moc šikovná, doporučuju x-) když už mám šaty z Číny, tak album ať je pořádné a vydrží navěky...ne že by tedy šaty nevydržely, ale známe ta čínská alba, že? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
luci ten album vyzera super, to je na styl fotokniha? alebo nie? nam nas fotograf ponukal urobit fotoknihu, mal aj nejake na ukazku, vyzeralo to super! velmi kvalitny fotopapier a v ekokozi alebo v pravej talianskej kozi.....ale nie lacna zalezitost, tak uvazujeme stale :)))
Odpovedať
Profilova fotka
lubi, je to jen album, fotky si do něj dám do rožků - budou vytištěné u profíka, tak doufám, že budou hezčí než z obyčejného fotolabu. O fotoknize taky uvažuju, tu bych si dala udělat v DM drogerii. Do toho alba dám jen 30 profi fotek, jinak jsem si nechala vytisknout právě v té drogerii, tak zatím uvažuju kam s nima, na to asi koupím nějakého levňocha, jsou to spíš momentky, ale taky povedené :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja se hlasim jako novomanzelka ;-) Svatba nam vysla nadherne, i kdyz treba pocasi nebylo uplne ono, ale mohlo to byt jeste horsi - zacalo prset 5 minut po prichodu do restaurace :-D Jinak muzu rict, ze svatebni den byla zatim tim nejkrasnejsim v mym zivote ;-) Jen to tak rychle uteklo, ze to snad ani neni mozne.. :-. Foto pridam hned, jak fotografka posle, sama jsem moc zvedava.. :-D
Odpovedať
Člověk sem chvilku nejde a pak neví, kde začít..:-D Maaariii, já mám ve třídě 30 šestnáctiletých puberťáků, kterým jsem o svatbě předem neřekla..a pak to někteří nedokázali pochopit, jako že jsem se vdala bez nich..a pomalu po mně chtěli vidět oddací list..tak jsem je asi zklamala..a zlomila jim srdce..:-D Byli roztomilí (vyjímečně..:-p) Jinak s tím focením..mě až potom (a doteď) napadá tolik moc fotek, které jsme mohli udělat! Až je mi to líto! Ale co už..jsem ráda aspoň za ty, co máme..:-) Luciq, my máme koupené taky album..obrovitánské, hedvábné, v ozdobné krabici..jsem z něj nadšená..:-) Ale fotky zatím taháme jak kočka koťata ve velké obálce, protože není čas to tam naskládat a ještě chceme udělat víc fotek, než nám fotografka vytiskla.. Ale uvažuju, že si nechám udělat jen pár fotek a pořídím ještě nějaké menší album - cestovní..toto je takové méně skladné..:-) habi, to teda načase, že už máte prstýnky..my je taky nechávali dělat na poslední chvíli..při nejhorším se dá vzít jakýkoliv..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiez sa hlasim, uz mame po...pocasie ako na objednavku, vsetko vyslo nadherne, uz sa neviem dockat fotiek a videa :)
Odpovedať
Profilova fotka
lucsynka, radusiq - dodatečně gratuluju a těším se na fotky :-) Uklidněte prosím poslední svobodné májovky, že není proč stresovat, že jo? ;-) lucsynka - a jak jsi to zvládla s tou rýmou, přešla?
Odpovedať
Profilova fotka
lucsynka, radusiq - tiez sa pridavam ku gratulacii... ako tak pozeram, vsetkym to vychadza x-) a tolko sme stresovali :-D i.sana - mna to s nasimi fotkami tiez mrzelo, podobne ako teba... fotograf to nechal na nas, ako stojime, ako sa tvarime... skoro vobec do toho nezasahoval. ja som si tu postahovala hromadu krasnych zaberov, ale pred svadbou som nemala cas ani ich pozriet, ani ukazat fotografovi :-S ...a pri foteni ma nic nenapadlo - uplne som mala vygumovanu hlavu :-| tak ale z tych co mame, sa daju pekne vybrat (len su trochu na jedno kopyto)
Odpovedať
bosacka, mi třeba až teď zjistili, že nemáme žádnou fotku "památeční" na rozdávání, kde bysme stáli vedle sebe.. To je buď v sedě, nebo se díváme na sebe, nebo jeden je blíž a druhý dál.. Ani jsme nevěděli, co paní fotografka fotí a jak..třeba bysme jí do toho víc kecali..některé fotky bych chtěla trošku jinak..:-) Ale fotky máte krásné..nemáš čeho litovat..a my jsme taky vcelku spokojení..;-) Jedna perlička..z všech těch záběrů, které jsem chtěla, jsem si zapamatovala DVA..první z nich je hodně oblíbený odraz ve vodě..vodu jsme tam sice měli, ale špinavou, takže nebylo vidět nic..a já riskovala útok žáby zbytečně..:-) No a druhý ještě oblíbenější je srdíčko z prstů ženicha na zadku nevěsty.. Můj drahý sice srdíčko z palců a ukazováčků udělal, ale další prsty měl od sebe, takže se teď všichni ptají, co to jako má znamenat, jestli čekáme rodinu nebo co..Mě to teda nenapadlo, když jsem tu fotku viděla..ale teď už ji nikomu neukazuju radši.. Všem musím vysvětlovat, že tam je jako srdíčko..no fakt trapas..přitom je tam vidět šněrovačka.:-p
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana - tu so srdieckom som tiez chcela... a na tu jedinu som si aj spomenula... ale tolko som to odkladala, az som zabudla :-N (cela ja). my mame same vedla seba, alebo ako sa bozkavame zboku (a vzdy z tej strany, kde nemam kvet vo vlasoch :-| z asi dvoch kde je to vidno som 1 dala do albumu :-D ). mne sa pacia take, kde sa jeden alebo obaja opieraju o mur a take, kde je jeden vpredu a druhy vzadu. potom sa mi pacia na ceste alebo luke, kde vidno horizont a take v meste (rusna ulica, zastavka, stanica...). a planovali sme bozk pod ceresnou a to sme nestihli :-| . ale nevadi - clovek nemoze mat vsetko... :-)
Odpovedať
Holky, co mě dneska dostalo je jedna "gratulace" v albu.. Psal mi tam nějaký neregistrovaný vůl, že prý: "krásný pár-gratuluju..ale fotky very bad, dneska fotí kdejaký jouda s low endem.." Pak jsem našla něco podobného v jednom dnešním albu (mimochodem s mooooc hezkýma fotkama!!!), taky rádoby "cool emerické slova", že: "Blahopřeji ke svatbě, ale džízas tyhle fotografie nejsou od profíka, že né?" Sice teda pod jiným jménem..ale určitě to je ten samý.. No co je toto za člověka????? Měla jsem nastavené gratulace i pro neregistrované, tak jsem si to změnila..a jeho gratulaci oznámila i u té další novomanželky adminovi na smazání.. Přijde mi to hnusné.. Kdo může něco takového napsat?! Skazilo mi to náladu úplně..
Odpovedať
bosacka, kdyby nám pršelo, nemáme skoro nic..si vždycky říkám, když mi to přijde líto..;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?