Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
zuzi, aj ja sa pridavam ku gratulacii a prajem vsetko dobre v spolocnom zivote :-) kadan, mne sa 3.uces paci, je velmi podobny tomu, co som mala ja. akurat ja som mala este trblietavy lak na vlasoch ;-)
Odpovedať
dakujem sisa.b aj ja na oplatku gratulujem ;-) a vsetkym "15tkam" :-D co sa kadan tyka mne sa tiez paci 3, ale skusila by som mozno aj nieco vypnute, ale zavisi aku mas predstavu.
Odpovedať
zuzi a fotky nedas ziadne? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale to keď som prišla večer ku nej už s rozpustenými po skúške mám široké ramená takže úplne vypnúť mi nesedí bledšie vlasy troška to robí svetlo ale je to aj tým že pred tým som nemala až tak natočené vlasy takže teraz ich mám trošku viac rozpustené a je ich viac vidieť
Odpovedať
kadan, aj ja mam siroke plecia, preto som chcela saty okolo krku a vlasy ciastocne vypnute ;-)
Odpovedať
sisa dam fotky dam :-) ale musime pockat na prfesionalne ;-)
Odpovedať
ahojte babule...Boooože, vy uz to máte takmer všetky za sebou...... =-) rada si pozerám vaše svadobné fotky, paráda, všetkým vám veľmi blahoželám..... x-) pridala som nejaké nové fotky do albumu, kuk čakám na kritiku.... ;-)
Odpovedať
kadan, hrozně moc ti sluší vepředu ta romantická vlnka, jak máš na prvních fotkách (z líčení), takže bych je klidně vzadu dala do nějakého drdolu, stejně máš závoj.. Ale jestli trváš na rozpuštěných, tak rozhodně ne úplně, jak máš na té fotce s šatama a závojem..to se na tebe moc nehodí..Jinak ty vlnky jsou super..účes 3 nemáš zepředu vyfocený, ale myslím, že to je asi ten pravý..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja som uz pani, je to super pocit :-) ...najma sa tesim, ze nam svadbicka vysla perfektne!!! Zo vsetkym sme boli spokojni, ziadne velke stresy, tak som si to uzila, ze az :-D. Pocasicko vydrzalo, behala som bez bolerka, aj ked som mala pripravene pre pripad zimy (akurat do kostola som si ho obliekla)...prsat zacalo az vecer, aspon sa nam ludia nerozliezali po vonku, dokonca aj lietajuce priania sme vypustili (bolo to zaujimave, lebo kazdemu lampionu sme tlieskali, ked sa mu podarilo vzlietnut) :-D. jeden lampion skoncil na strome a jeden sme lovili z jazierka...ostatnych 18 odletelo 8-) Hostia sa super bavili, roztacali to tam, vzdy bol plny parket...skalni ostali az do piatej ci siestej rana...uz ani neviem. Som stastna ako blska, ze to vyslo este lepsie ako som si vysnivala
Odpovedať
Profilova fotka
habibi pekné topánočky aj ostatné vecičky tinka blahoželám a prajem všetko dobré i.sana ďakujem, tá 2 ka určite nebude
Odpovedať
tinka: Tak to je fajn..všichni jsme vám toho 15.fandili s počasím! S lampionama musela být zábava..:-D Jinak gratuluju teda..a ať ti ten super pocit vydrží celý život! :-) Těšíme se na fotky..
Odpovedať
tinka gratuluju!!! jsem rada, ze vam to tak krasne vyslo. kdyz ctu takove zpravy, zacina mi byt lito, ze mame malinkou svatbu v malinkem salonu bez tance... :-| ale uz je to tak naplanovane tak uz to nebude jinak a navic - reprodukovana hudba (co budeme mit my) se da navecer taky pekne zesilit 8-) tez se tesim na fotky kadan mne se moc libi ten uces - jak mas napsano zkouska 3 - je krasny, mily... i se mi libi ten jak mas napsano liceni od neterinky (preklad do cj neni mozna presny :-N ) - ale ja osobne jsem volila bez volneho pramene vpredu - protoze si myslim, ze je to na cely den neprakticke. ale nemam zkusenost - jen co si myslim a co jsem slysela habibi pekne pokracujete ;-) zuzzika tez gratuluju!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
maaariii dakujem ;-) inak my sme mali malu svadbu a tiez len vezu a super sa vsetci bavili, mali sme 20 ludi, aj sa tancovalo a bavili sa vsetci uplne super. Ale zase neviem, ci mate vobec priestor na tancovanie ale myslim, ze ked budete chciet tancovat, odtlacite stoly a hotovo :-D :-D
Odpovedať
zuzikka to jsem rada, ze to slysim, ze mala svatba a vsichni se bavili. co jste meli za hudbu? ma vybirat muj drahy, ale zatim se k tomu nejak nema... :-S nejaky prostor na tancovani by tam byt mel - i kdyz teda mame fakt maly salonek... jak pises - odsouvani stolu to jisti :-D
Odpovedať
mali sme kadeco, od Senzusu, moderne dancove, ciganske, Michal David, Vondrackova, terajsie zahr. hity co sa hraju...No my sme tri dni ored svadbou nemali hudbu a tiez to mal riesit drahy, a mal na vsetko stale kopu casu az nakoniec pozical od kamaratov :-D :-D a bolo vyriesene
Odpovedať
tak u nas to vidim stejne - jestli teda nebude stahovat v sobotu 29. rano - mame obrad az odpolko - tak porad mraky casu, ne?! ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tinka - gratulujem... tesim sa ze aj tebe to vsetko vyslo podla predstav ;-) tesim sa na tvoje aj zuzikkine fotky x-) habibi - tie topanky a kabelka su nadherne k tym satockam! budes krasna pani ;-) (urcite aj nevesta :-D )
Odpovedať
maaariii: My hudbu stahovali v pátek před svatbou! A vypalovali až večer! :-D :-D :-D Naštěstí na ulozto bylo docela dost starých českých hitovek, hudba z filmů a pohádek, boney m, abba, a podobně.. Neboj, když se bude chtít, tancovat budete i kdyby vás bylo 5..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky už začínam trošku stresovať včera som bola s drahým pomáhať mame, pomaličky pečie čajové pečivko tak sme ho zlepovali marhuľkovým lekvárom, už sa teším keď zmäkne, mňam, a cukrili sme aj vanilkové rožteky. Tie sa občas rosypali ta som ich musela zjesť, nemôžem tam predsa dať zlomený ako by to vyzeralo 8-) :-D Len dúfam že sa vtrepem do šiat :-D
Odpovedať
kadan, ja by som kvoli vanilkovym rozkom dokazala aj niekoho zbit!!!!!!!!! Nenormalne, fakt az nenormalne milujem vanilkove rozky, nepozicias mi maminu???? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby uz mame fotky od fotografa! vobec som necakala ze budu take krasne :-) som fakt velmi milo prekvapena! skusim este draheho presvedcit aby suhlasil s ich zverejnenim sem :-) zatial som dala len jednu :)
Odpovedať
Lubi, moc krásná fotka:) Doufám, že sem dáš i ty další:)
Odpovedať
Profilova fotka
habi kludne ale behom 12 hod. by si mi ju vrátila 8-) lubi nádherná ;-) :-) :-) :-)
Odpovedať
tinka, gratulujem a prajem vsetko najlepsie x-) lubi, fotka uplne uzasna x-) ja mam zatial len tych par a tiez sa neviem vynadivat :-) a to nas fotila sesternica MM - v podstate zaciatocnicka. nafotila s nami asi 5 svadieb
Odpovedať
lubi, neskutocna fotka, krasa, parada.... x-) skus ukecat draheho, aby ste sem vlozili fotky aspon na 24 hodin..... ;-) kadan, myslim, ze maminka by stihla za 12 hodin napiect.... :-D :-D :-D inak, blahozelam vsetkym cerstvym zenickam, ani som nestihla blahozelat..... x-) x-)
Odpovedať
inak, dnes som poriesila kolace, vysluzky a tortu, obrucky by mali byt hotove v stredu, snad dojdu.... :-D cez vikend riesime v Kamile menu a vyzdobu.... co este?????????????????????????????? urcite som na nieco zabudla..... =-) uz mi ostalo len obliect draheho, ale to by nemal byt problem...oblek ma, koselu ma, len nejaku vestu a kravatu.... duuuuuuufam, ze si nieco nevymysli..... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habibi skontroluj platnost OP :-) sme sa brali 8.5 a drahemu konci platnost OP 22.5 ;-)
Odpovedať
my sme op pri obrade nepotrebovali :-)
Odpovedať
akurat mi volala fotografka, ze mame 70 portretovych fotiek :-p a stale sa jej zdalo malo, keby sa nerozprsalo, tak nas hadam doteraz foti :-D dalsich 120 z uradu a cez 300 zo saly :-)
Odpovedať
lubi, jééééééé..úplně nááááádherná fotečka! Další sem snad ani nedávej, nebo budem závidět! ;-) Ne...rozhodně sem musíš doplnit další! :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?