Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
prepacte, ze nereagujem na vase prispevky o svadbe, ale nevladzem sa na to sustredit...... som rada, ze si mozem pri vas vyliat srdce....... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
habi ja mám iba seat ibiza 98 na vozenie stačí ??
Odpovedať
Profilova fotka
och, nestacim sa cudovat - tolko zlych sprav na 1 den... habibi - zdielam tvoje rozhorcenie, je to uplna nehoraznost.. ]-( verim, ze sa vam to podari zvladnut, velmi drzim palce... kadan, ak je to ponuka tak klobuk dole... maaariii - kluce mas? snad ano... lucsy - tak to je neprijemne... s hrdlom neviem, ale nadcha by mala byt do soboty ok, nie? alebo aspon zvladnutelna s kvapkami... :-| zelam expresne uplne vyzdravenie... ;-) radusiq - skus tu inu spodnicku, ale som presvedcena, ze aj ked ty vidis na satach chyby, ostatni si nic nevsimnu a ty budes krasna x-) anitka - ja som mala maslove saty aj pancusky... kamaratka mi vravela, ze chcela telove a vo viacerych pancuskovych obchodoch ju predavacky odhovarali, ze lepsie a elegantnejsie su blede... :-) ale ty mas taku bohatu suknu na satach, ze podla mna si tvoje pancusky nikto ani nevsimne :-D
Odpovedať
habi..znám jednu, které vykradli zamčené auto s miminkem na zadní sedačce, když si skočila opravdu jenom na minutu pro cosi do bytu..takže sedačka nikoho nezastaví.. Je to hnus..taky nechápu, jak s tím můžou žít..že je nehryže svědomí..:-( lucsy, v sobotu už musí být hezky! To přeci nejde, abysme celý květen mrzli! My doma topíme, taky mě to štve..ale má se koncem týdne počasí zlepšit..A i na tuto sobotu se to zlepšilo, takže nezoufej!!! A snad se uzdravíš..pokud můžeš, buď v teple..a kdybys měla odraný nosík, kup si Panthenose, malý, drahý, ale dobrý..;-) Co se silonek týče, samodržky budou lepší bílé (nebo krémové, podle šatů..) Já měla normální a tělové a na nich podkolenky..přidám fotku..jdu na to..:-)
Odpovedať
kadan, si zlata, dakujem...... vazim si to..... drahy si dnes zohnal auto na mesiac od znameho, aspon ze on je porieseny...... idem si dat pohar vina, potom spat...to je jedine co teraz potrebujem...... dakujem za podporu dievcata, ste poklad........
Odpovedať
Profilova fotka
habi v pohode ak budeš potrebovať
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana: tobe to tak strasne sluselo, uz jsem se na fotky koukala, ale opravdu super!! ;-) No nos uz zacina pri smrkani bolet, to budu krasna nevesta.. :-| A nevim, kam narvu ty baliky kapesniku.. :-N =-)
Odpovedať
dievcata, dakujem :-) habibi :-( drzim palce, nech sa to rychlo vyriesi a nech ich najdu a potrestaju ]-( lucsy, nezufaj, nasad C-cko, parkrat za den aspon 2-3 gramy a za dva dni si urcite fit ;-) nam to pomaha takmer na vsetko. ale najlepsie z lekarne, cisty vitamin C, ziadny celaskon, ani ine doplnky. alebo v drogerii dm predavaju kyselinu askorbovu, tu pijeme denne v caji. mame aj askorbat vapenaty, ten je najlepsi. a urcite sa nedrz tych davok, su velmi nizke na akutne stavy. drzim palce! maaariii, tie saty som si dala sit podla obrazku v albume, preto nie su rovnake
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooooj ja už om pani :-D a som nadšená, všetko dopadlo super, len to rýchlo ubehlo, ale stihli sme si to užiť. Vzdarená svadba a všetci sme sa skvelo bavili.
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak srdečne blahoželám, som zvedavá na fotky
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, ďakujeme bubú fotky, budú ;-)
Odpovedať
vrabciak, tak šup sem aspoň s nějakou!!! Jsme všichni nedočkaví!!!! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
habibi..paaaaaaaaani, drzte sa... som len na skok, vecer docitam, malemu idu ocne zuby, nestiham nic...
Odpovedať
Anitka ja mam urco sampano samodrzky a mam i jedny nahradni - dnes jsem se zkousela komplet - s botickama, bolerkem, bizu... a byla jsem teda docela princezna... boticky krasne, sednou prima... a to jsem se objednavat z netu tak baaaaala :-) jinak souhlasim s bosackou - bile - repektive kremove/sampan/maslove - mi prijdou na svatbu elegantejsi. ja bych hnede ani nechtela - jsou takove "obycejne", "kazdodenni" akorat jsem se prave chtela podelit s radosti - jaky jsem koupila podvazecek a misto chvaly jsem byla sprdnuta, ze jakoze na co?! a proc?! a ze to moc resim!!! :-| jesteze se me pak mamka pred tatkem "zastala" - ze se tesim... lucsy - myslim na tebe!!! ryma bude v poho - chce to klid a nohy v teple ;-) vse mas krasne zarizeno a objednano, ted trochu odpocinout, aj trebas masaz a tak... a pocasi ma byt od ctvrtka leps a teplejii... leto asi nebude, ale musime se s tim smirit - ja predpovidala podle pohledu z okna na 29.5. snih :-D :-D :-D zatim je mi do smichu... prejde...? |-| lucsy - jsem total pro ovoce a zeleninu!!! to je lepsi nez "umele" vitaminy... klice jsem nasla - byly uplno v poho v bunde, kterou jsem mela na chalupe - jak jsme tam meli rozlucku. zapomnela jsem, ze jsem ji tam mela, tak jsem prohledala vsechno vsude... jsem stastna, ze jsou klide na svete x-) habibi to me moc mrzi!!! tez nechapu, jak je to mozne??????!!!!!!!!! co ten alarm?????!!!!!!!!!! hajzli jsou to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vrabciak - gratuluuuuuuuujuuuuuuuuu!!!!!!!!!! foteckyyyyyyyyy!!!!!!!!!! ]-( :-) ;-) kadan - si trida - s tou nabidkou auta!!! :-.
Odpovedať
i sana - tvoje silonky a podkolenky vypadaji supr ;o) jsem rada, ze sem vdane chodite... neni to pro vas abych tak rekla - mene motivujici? :-N vase postrehy a zkusenost se hodi 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak perfektné, si krásna niet čo dodať ;-)
Odpovedať
vrabciak - pripojuju se - krasne ;o) holky vdany - jak se to dela s tema kruhama? treba to na fotkach, jak vas novomazel nese? neni to technicky problematicke? ja chtela co nejmensi kruhy - tak mam nejmensi svatebni - ze spolecenskeho me zrazovali - pry by to bylo pro muj strih takove schudle... a jeste mam jednu obavu - na posledni zkousce prave dnes mi saty spendlili, ze se budou zkracovat - a misto krasneho hladkeho satenu na strane se mi to tam tim trochu zvlni - jak ve spodnejsi vrstve vzniknou "kapsy" z toho zkracovani... no doufam, ze to rozzehlej a vlastne jeste jedna vec - kdyz mi utahli snerovacku tak, aby mi pasla na prsou, byla moc pevna na zebrech a kdyz byla dobra na zebrech, bylo to na prsou moc volne... pry se da na snerovani udelat nejaky uzlik, aby se to nahore neuvolnovalo. nemate s tim zkusenost? pry teda se pak neda rozvazat a musi se salonu zaplatit nova snurka :-S
Odpovedať
Profilova fotka
mari, so snurovackou nastastie skusenosti nemam, mala som saty na zips ;-) ale co sa kruhu tyka, tak moje saty sa mi ovela ovela viacej pacili bez kruhu, ale s kruhom je to zase ovela praktickejsie. Bez kruhu sa v tych satach oriadne neda chodit a pri tanci (hlavne solocenskom vo dvojici)je to hruuuza. Pri oficialitach som mala kruh zmenseny, na tanec som si ho potom zvacsila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak - krasne, super, ze ste si to uzili... torchu mi v albume chybaju detailnejsie zabery na kyticku, vlasy... :-N lebo na dialku sa mi ta kyticka neskutocne paci, tak by som ju chcela vidiet zblizka ;-) velmi podobne saty som si skusala ako uplne prve - moc sa mi vo vyklade pacili, ale na mne nevyzerali pekne :-| ... ty si v nich bola nadherna princezna x-) x-) x-) maaariii - neviem ako to bude casom, ale teraz je to este velmi motivujuce - postupne vas vsetky "vyprevadit", drzat palce, privitat vydate, pochvalit fotky ;-) :-D s tymi kosticami - mne dost vystupuju rebra a mam mensie prsia. na foteni boli saty najskor v pohode, potom mi trosku padali, tak mi ich viac stiahli a to uz bolo moc, kostice ma tlacili na rebrach. na hostine mi to kusok povolili, saty nepadali, ale stale to bolelo, ako som to mala otlacene... este 2 dni ma to pri dotyku bolelo ]-( . neviem ale poradit, ako to dobre vyriesit... :-S spodkom siat sa netrap - urcite to vyzehlia a aj ak to nebude uplne rovne, urcite si to nikto nevsimne...
Odpovedať
maaariii: Zase platí parádo trp..takže já se nechala stáhnout pořádně, aby mi to nepadalo nikde a nikde nebylo volné..časem to vždycky povolí..pak když lezou podprsenky, nebo jsou šaty rázem o 10 centimetrů delší..není to ono..přeháním jako vždy..:-) ale něco snesem přeci, ne? ;-) vrabciak: fakt super! Zas úplně něco jiného tady z našeho květnového spolku..a vážně paráda..taky bych ráda viděla tu kytičku víc..vypadala dost rozmanitě a hezky..:-)
Odpovedať
vrabciak, gratulujem x-) krasne fotecky :-) maaariii, ja som mala saty len na maslu a museli mi ich potom este stahovat, lebo sa mi povolili, takze kludne ako pise i.sana - zachlpit ;-) samodrzky som mala uplne blede kremove s lesklymi nitkami a boli paradne vzorovane :-) velmi sa mi pacili, nechala som si ich aj pod druhymi satami az do konca :-)
Odpovedať
aj ja sa hlasim, konecne som sa dostala k PC :-D vsetko nam dopadlo super, tak ako som chcela. fotky pridam hned ako budu ;-) habibi to mi je fakt luto, nechapem, ako to dokaze niekto urobit, su to hnusni ludia :-(
Odpovedať
vrabciak waaau krasna si bola ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi a to sa ako ten kruh zmenšuje??????? pridala som foto 3 skúšky účesu no stále neviem či je to ono 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi Tak aj tebe všetko dobré v "novom" živote, veľa lásky a pochopenia ;-)
Odpovedať
dakujem kadan ;-)
Odpovedať
kadan a chces mat zpustene vlasy? ako tak pozeram na tvoje foto, mozno by si mohla aj vypnut ?
Odpovedať
kada, no ja ti neviem..to prve co ti robila kadernicka bolo trochen lepsie. preco ti to robila mama? ved skus kadernicku a mas vystaraano. vrabciak, supeer fotky, sa mi strasne lubia rysave vlasy x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi - tesim tesim, ze aj vam to super vyslo x-) kadan - mne sa tento 3. uces paci na tebe najviac... zpredu posobi jemnejsie... ;-) a mas bledsie vlasy, alebo to je iba svetlom?
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, myslim ten, co mas oznaceny ako 3., nie ten, co robila mamina :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?