Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi - ja som si tyzden po svadbe bola po sobasny list, dala ho ofotit zamestnavatelovi, na evidencii obyvatelstva som si zmenila bydlisko (oni zmeny dali do systemu) a na policii som dala ziadost o novy obciansky a vodicsky (udaje vytiahli z PC, maju pristup k tomu, co nahodili na MU). v zdravotnej som este nebola :-N . teraz cakam na SMS, ze mam doklady hotove a s nimi potom pobeham vsetko, co sa da...
Odpovedať
Prstynky doma jeste nemame - budeme je mit 2dny pred svatbou - pochvalila jsem milacka, ze se o to postaral, ale neusetrila jsem si poznamku, ze to mohlo byt davno hotove ]-( :-D Nase prstynky nikdo nikdy jeste nevyrabel (jestli se to tak da rict) - mame vybrany z katalogu, ale misto jednoho briliantiku budu mit tri mensi, mat a lesk jsme vymenili a jeste si tam vymysleli zarezy... takze v podstate nevime, jake to bude :-N Vcera jsem mela rozlucku se svobodou - dobra akce to byla... Tahly jsme to do 4 do rana, toz jsem trocha unavena... mamina - tez ja se ptam, jak vam to dopadlo s tou domluvou svatebni ;-) dnes je u nas strasne osklive - vcera to jeste slo... doufam, ze pocasi se umoudri... mam bolerko jen pres ramena - ani nemam rukav, naprosto bych zmrzla - dnes rano jsme tu meli 4 stupne!!! :-S
Odpovedať
Profilova fotka
mari ku mojím šatám vôbec nie je bolerko iba ak by som chcela také tenučké ako z organzy, poprípade šál
Odpovedať
Holky, já si vždycky řeknu "Parádo trp.." a je.. Pro fotky bych klidně i mrzla..:-D K mým šatům taky nic nebylo.. Jinak se dá přehodit přes ramena cokoliv aspoň trochu vhodného..aspoň šátek třeba.. Co se dokladů týče mám zatím jenom občanku podanou žádost, zbytek zítra..můj drahý půjde teprve na občanku..(byla jsem prvně zjistit co a jak..:-D on totiž jezdí z práce dost pozdě..) Občanky u nás prý do 15 dnů..zbytek nevím..asi taky tak.. A až zařídíme všechny doklady, tak pak teprve začne sranda s ostatními úřády..vůbec se mi do toho nechce..:-p
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes sme dostali darček od tetušky z garáže. Dala nám krásnu tortičku, hneď som zavolala mamky a pustili sme sa do nej.Tešila som sa na orechovú ale bola čokoládová a veľmi super. MŇAM foto v albe.
Odpovedať
ahojte, tak sa hlasim ako vydata :-) svadba bola super, pocasie sice chladne a vecer lialo, ale cez den sme stihli aj fotenie a bavili sme sa uplne perfektne x-) foto nemam vobec ziadne, pridam aspon moju tortu, ktora ma stala tolko nervov :-p
Odpovedať
a moje mandle sme zabudli doma ;-(
Odpovedať
kadan..krásný dáreček! :-) Můj manžel by takový taky určitě uvítal..je čokoholik..:-D
Odpovedať
Profilova fotka
sisa to je super že ste sa bavili aj keď bolo tak hrozné počasie, veď ono to nie je o počasí :-) tortička je náádhernááá si šikulka prajem ti veľa krásnych chvíľ a lásky v manželstve i.sana :-D prídite ešte zostalo
Odpovedať
kadan, abysme tě nevzali za slovo..Bratislava je co by kamenem dohodil! :-D Sisa, dortík je úplně úžasný, jak jsem očekávala! Nebo snad ještě lepší! Leckde v cukrárně by nezvládli ani zpoloviny tak hezký! Přidávám gratulaci a přání všeho nej do společného života..:-) A těším se na fotky..kdy budou?
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana tak šivhaj ku mne lebo o pár minút tu vraj budem mať návštevuu :-D /a ja že sa idem kúpať :-( /
Odpovedať
Profilova fotka
sisa - nadherna torta, wau ;-) Gratulujem a zelam vam vela krasnych spolocnych chvil... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dakujem dievcata, pridala som aj par svadbonych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uaaaaaaaaa...vcera vecer som si vyskusala saty (krajcirka mi ich skracovala a rusila vlecku) a su straaaaasne. Skratene su uplne nakrivo - vpredu nad zemou 5cm, vzadu ich taham po zemi dalsich 5 cm. Okrem toho sa teraz ukazalo ze spodnica mi je asi trosku kratka, na moj vkus prilis vidno kruhy...no jednoducho strasne sklamanie :( ale saty sa mi stale pacia a mamka hovori ze kym sa budem hybat tak to aj tak nebude vidno (to co taham po zemi by som dala zarovnat). Neviem co robit - skusit to dat opravit a riskovat ze to nevyjde, alebo ist do salonu a hladat nieco nove (z tych zvyskov co tam na tuto sobotu maju)? Urcite chcem tie svoje skusit s novou spodnicou...
Odpovedať
Profilova fotka
radusiq, to mi je luto, ze sa ti posledne dni pred svadbou stane takato vec... ale nestresuj este, ako si povedala, skus si k tomu inu spodnicu a uvidis vysledny efekt... hostia aj tak nevedia ako tie saty stali pred tym a mozno im to pride prirodzene, ze ano takto to ma stat ;-) baby, akej farby si davate pancusky pod svadobne saty??? ja mam biele aj hnede samodzky ale neviem ktore si mam dat :-| tie biele su krasne ale su trosku hrubsie, nebudem v nich ako velke dievcatko??? ake si davate vy??
Odpovedať
ahoj kadan neboj sa dam ti vediet mi mame svadbu az 29.5.takze potom napisem drzte sa vsetci
Odpovedať
Profilova fotka
mamina že až veď to máme narovnako ;-) ďakujem aspoň že si sa ozvala radusiq tak ako hovorí anitka vyskúšaj inú spodnicu a choď do krajčírstva aby to upravili anitka ja tiež neviem ktoré asi to nechám na poslednú chvíľu, vo štvrtok budem mať šaty doma tak si dám oboje a uvidím. Mám totiž krémové šaty, sú úplne bledulinké osobne myslím že budú v pohode oboje
Odpovedať
caute baby..... dnes v noci ukradli spred domu mne aj priatelovi auto..... takze dve auta, nemame nic..... ja neviem ako budeme teraz existovat, ako bude priatel pracovat, ja zariadovat svadbu, chodit na nakupy, k lekarovi.....
Odpovedať
habibi to je drsny!!! je mi to moc lito!!! Nelze auto pujcit aspon na cas trebas od rodicu? Dnes ma dost rodin aut vice... U mě taky blbý - nemůžu najít klíče!!!!!!!!! Měla jsem na jednom svazku úplňo všechno :-( :-( :-(
Odpovedať
jdu koukat na vaše fotky - co tu objevím nového ;-)
Odpovedať
kadan supr dortik!!! Doufam, ze byl i tak dobry, jak je kraaaaasnyyyy ;-) to jsem teda zvědavá jak se rozhodneš... Tento čtvrtek? nebo čtvrtek před svatbou? mamina koukam svatebni pripravy pokrocily!!! Drzim palecek!!! ;-) sisa kraaaaaasne fotky!!!!!!!! tak si vybavuju, ze jsem tve satky pred svatbou vubec nevidela... krasna modra, takova jemna a zaroven velice originalni ;-)
Odpovedať
sisa - koukam - tak satky jsem videla - ale jak ta ruzova a modra je uplno neco jineho :-N
Odpovedať
Profilova fotka
habi tak to je drzosť, nemám slov ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mari tortička bola super
Odpovedať
Profilova fotka
habi tak to je riadne teda, riadna smola. Snad budete mat stastie a skoro sa najdu :) Skusala som novu spodnicu v salone tak je to ovela lepsie aj ked si myslim ze by vzadu mohli byt trosku kratsie, ale uz to asi necham tak, nebudem riskovat ze sa krajcirka zase o kus sekne :) Skusala som v salone aj ine saty, ale ziadne sa mi tak nepacili ako tie moje...Skusim este raz moju spodnicu, ale ju trosku zuzim (to ma vcera v tej panike nenapadlo ze aj to sa da). Tak to snad bude dobre... anitka pancuchy si davam urcite hnede - mam strasne biele nohy, v hnedych pancuchach ukazu tak opalenejsie :) ale pacia sa mi aj aj...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá.tak aj ja sa hlásim už ako vydatá žena :-) svadba bola super,počasie nám prialo.začalo pršať až večer okolo osmej.a to my už bolo jedno.hostia sa zabávali do rána do štvrtej,a to ma potešilo najviac.fotky pridám až tak za dva týždne.máme profesionálne,ale mali sme kamaráta ktorý fotil jediný na svadbe a spravil nám vyše 500 fotiek,čiže budeme mať fotiel až,až. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habibi to nemyslis vazne! kokos to musel byt iny sok! a ake ste mali auticka? inac ty tusim tiez byvas v ruzinove ako ja... u nas som nic take nespozorovala, je uplne cudne ze vam ukradli hned obe!
Odpovedať
habi, tak to je fakt hrůza! :-( Takový pech a ještě teď..ach jo..:-( Držím pěsti! maaariii, klíče už jsi našla? Samá negativní zpráva..děvčata, držte se! Sisa, fotky suprácké, šaty pohádkové..moc vám to slušelo..:-) A jak vy to, maminy, děláte, že vypadáte tak dobře! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak koukam a chci vam odpovedet, ale nejak nezvladam co komu.. :-D Silonky mam hnede, jemne leskle k sampan satum.. Ty jo- ukrast obe auta - to je drzost!!! Budete mit od koho si pujcit? A ted si postezuju ja - mam dvojitou krizi - 1. kdyz kouknu ven na to hnusny pocasi :-( ]-( a 2. od vcera me boli v krku, dneska se pridal ucpany nos a kasel ]-(
Odpovedať
lubi, kym sme byvali v Ruzinove, nic neukradli... teraz sme sa prestahovali do Rovinky, do mierumilovnej dedinky a ukradli nam ich priamo spred domu...spalnu mame nad garazou, z okna vidis na auta.....nespustil sa ani alarm, nic.... do riti, takmer celu noc som nespala tak ako s nimi mohli odist?????????? ]-( Priatel mal BMW X5, tie sa vraj teraz kradnu najviac, takze to chapem, mal smolu..... ale preco ukradli moje Suzuki Swift???? To ani polisi nechapali, toto auto sa vraj nikdy nekradne...... =-) =-) =-) clovek, ktory vie ukradnut jednej rodine dve auta a vidi este v aute detsku sedacku si zasluzi zhoriet v pekle..... nikdy som nikomu nic zle nezelala, ale tomuto ano..... aj ked boli asi traja..... to sa im vrati, verim tomu..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( neviem sa teraz na nic sustredit, keby aspon nebolo pred svadbou, z nicoho sa neviem tesit...... ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( moji rodicia ziju na vychode, svoje auto mi nedaju, sestra ma jedno, brat tiez, priatelova mama ma len sluzobne, kamarati tiez..... takze neviem, ale nejako to musime vyriesit, len neviem ako, asi sa na to musime obaja vyspat..... :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?