Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
lubi - ty mas nejake cizi jmeno? ja budu mit taky problem s jmenem - sice tvar normalka cesky -ova, ale jmeno je puvodne finske, vyslovuje se rusky a česky mu nikdo nerozumi - když jsme meli na to jmeno zamlouvat cosi v obchode - bud jsem musela hlaskovat nebo mi rovnou dali tuzku - at to napisu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
hej mam zahranicne priezvisko teraz, tazko sa to cita , vlastne to nik nevie spravne precitat....a radsej sme tam dali bze bez ova, inac by to bol uz dost galimatias :-)
Odpovedať
pridala jsem uces s kyti i bez kyti - ale jak tam pisu - budou ruzicky, ktere maji trochu jiny tvar - ne takove kalichy, takze nebudou takhle trcet...
Odpovedať
Profilova fotka
mari pekny uces....ale s tymi velkymi kvetmi je to take prekombinovane.......hmm ja by som dala bud zavoj alebo kvetinky....ale zas ked budu mensie tie kvetinky. kazdpoadne to vyzera byt dost zaujimave :-)
Odpovedať
diky! zavoj budu mit na obrad a "pul" foceni, pak pujde dolu... s ruzickama by to melo byt jemnejsi - a ta barva sampan tez bude mit kontrastni...
Odpovedať
ne: mit kontrastni - ale min kontrastni :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Teda koukam - vy ste cim dal tim vic aktivni.. ;-) Ja vzdycky nakouknu a prectu si, co napisete, ale kdybych van vsem novomanzelkam mela napsat, jak vam to moc sluselo a vam ostatnim reakce, tak napisu dvoustrankovy elaborat.. :-D Nas ted o vikendu ceka svica, uz se moc tesim, jen me zklamaly spoluzacky, vetsina jich neprijede, no ale ty nejdulezitejsi lidi, co mam nejvic rada prijdou a to je hlavni, ne? Jinak v patek bude foto ucesu a liceni, taxem zvedava, jak to dopadne a co mi na to reknete.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano se říká i při obřadu v kostele dokonce hned třikrát po sobě a pak se skládají sliby
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ja nebudu mit ano, ale "tak jo, teda" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No my se s manželem domlouvili že zakýváme je to takový trik z psychologie že když na něco čekáš pozitivní odpověď tak zakýváš a ten člověk ti odpoví ano akorát jsme si to asi neujasnili úplně dokonale (považovala jsem to za vtip) takže ve výsledku on kýval a já říkala ano :)
Odpovedať
Profilova fotka
a muze se to vubec? nekde jsem cetla, ze kdyz se rekne neco jineho nez "ano", tak se v obradu nemuze pokracovat.. I kdyby to bylo treba jen ze srandy.. :-o
Odpovedať
lucsy, taky mam ted rozlucku - mas nejaky program? nebo vymyslenou nejakou specialitku? poraď... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jj, uz vim - ano se rika - jakoze prijmeme deti a tak... je to tak? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari my sme mali program na rozlucke so slobodou: grilovat,gulas varit a pit :-)))) bolo nas okolo 15 na chate
Odpovedať
Profilova fotka
ne. Jméno a tak to se jen podepisuje. To ano se říká na takový výcuc z toho slibu. Já si taky myslela že se to nesmí ale na přípravě nám kněz říkal že mu to nevadí že na tom až tak nezáleží že jen nesmíme splést nebo upravit slib. A to by se pak muslo říkat znova to je důležité. Ale to mají jen katolíci jinak je to různé. Samozřejmě na úřadě to ano musí být ANO! A
Odpovedať
Profilova fotka
jo aha já si to pořádně nepřečetla to že přijmeme děti to tam je taky to je to poslední ano.
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii: no my to mame dohromady, budou tam kamaradi, spoluzacky ( ja cca 15 lidi, pritel tak 40 :-D ) a bude se pit, kecat, mozna tam bude chvilku cimbalka live a jinak bude hrat kazetak. Nic extra, zadny stripteri ( teticky z chramoveho sboru by asi dostaly infarkt ) :-D proste ppohodova akce.. ;-)
Odpovedať
tak to jste me uklidnily s tema rozluckama - ja tez nemam program - a bude nas tam moooooooc na male chaticce... spat se bude na zemi - takova bojovkaaaaaaaaa..............
Odpovedať
Profilova fotka
ja myslim, ze nejaky program neni potreba, zabava bude i tak, jestli tam budou dobry lidi.. ;-)
Odpovedať
pikoska z nasej svadby... prvy svadobny bozk bol az treti..dovtedy sme si dvakrat dali pusu...uz nam sobasiaca povedala, ze sme nedockavy :-D a priznam sa, som si myslela ze to bude take obycajne, ze na urade... ale smoklili vsetci uz ako sme isli do saly, ja samozrejme tiez som mala na male. pred dvomi rokmi mi zomrela mama, tak ako som tam videla jej kamaratky, mala som dost. a aj rodina... ale bola som prekvapena, ake to bolo cele mile a dojimave. x-) a ako sme vychadzali, vsetci urobili koridor, nas 16mesacny syn isiel pred nami, drzal ruzicku, zacal vykrikovat od radosti, tu ruzu trieskat o zem..potom az vrieskal ako sa tesill..a ako vsetci zacali tlieskat tlieskal aj on a uteklaaal prec. x-) x-) x-) to kebyze chcem naplanovat, nenaplanujem
Odpovedať
zajo - to je mileeeee!!!!!! jsem zvedava, jak to budu prozivat ja - jestli tez dojeti ci se budu jen smat - nebo mracit - ruzne nevesty jsem uz videla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mari budeš krásna ten účes je nádherný. Ako si sa rozhodla s tými šošovkami? Vyskúšaš??
Odpovedať
kadan - tipuju, ze šošovky jsou kontaktní čočky :-D je pravda, že mě do nich milý taky tlačí - teda ne kvůli svatbě, kvůli sportu... ale mám takové své dva důvody - sama sobě se bez brýlí nelíbím a pak - pořád nosím brýle, nikdo mě už vlastně bez brýlí nezná, s brýlemi "jsem to já" :-D možná později... už se mi teď před svatbou ani nechce to řešit - ale určo díky!!!!!!!!! ;-) ;-) ;-) moc diky za hodnoceni ucesu!!!!!!!!! tez jsem z nej v realu byla nadsena!!!!!!! a dokonce jsem videla v zrcadle i "tu modelku" která teda byla i já :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa od zaciatku spoliehala na to, ze nevesta je vzdy krasna, takze sa to nejak musi podarit |-| maaariii - uces je krasny a zavoj mu urcite prida na vynimocnosti... ;-) zajo - zabudla som napisat, ze tie topanocky su uplne skvele x-) x-) x-) sedulko - dik za odpoved, to ma nenapadlo :-) lubi - aku druhu svadbu mate 22.5.? idete niekomu? mna na obrade prekvapili moje pocity. cakala som nieco "velke", ze budem plna emocii a pritom ako sme tam stali, cely cas som mala pocit, akoby to bola ta najnormalnejsia a najprirodzenejsia vec na svete. nebola som ani rozrusena, ani dojata, ani nervozna... ...a na nas sa smiali pri bozku... mysleli sme, ze kvoli tomu, ze nam bolo ticho povedane, aby sme sa po prstienkoch pobozkali a ostatni to nepoculi... potom mi kamosky vraveli, ze sme sa bozkavali nejako dlho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka nasu vlastnu svadbu mame :-) u nas v rodine mavame totizto 2 svadby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubi - tak to prosim vysvetlit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my tomu hovorime chatova svadba :-) mame chatu v chatovej osade a ludia co tam maju chaty su nasi priatelia, dobri znami a tak. Tak sa robi este takato svadba, samozrejme v uz neformalnom obleceni. Normalne sa zase naobjednavaju zakusky, torta, navari sa kopec jedla, uvari sa kotlikovi gulas a tak :-) to byva taka svadba v mensom, tak cca 30 ludi iba 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaa, to je mile :-) ja ze nejake "oficiality" este
Odpovedať
Profilova fotka
lubi aj ja by som prijala "chatovú" svadbu :-) niekto sa ma pýtal tuším marii ktorý účes budem mať ešte neviem ale idem v utorok na skúšku inej kaderníčke tak uvidím či zostanem pri tom prvom alebo budem meniť.
Odpovedať
Profilova fotka
VIete co mojej mamy manzel fakt povedal, ze "No, ano." s takym povzdychom. No nerobili z toho vedu, ale to bolo na urade. A v konecnom dosledku to bolo ano.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?