Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka: ja mela do vcera svoje taky pekny, dokud jsem jeden sikovne nezlomila a tak me to nastvalo, ze jsem zkratila vsechny, sice ne uplne, ale i tak je to takovy divny pocit.. =-) No a na svatbu bych chtela nazdobene dlouhe nehty, tak asi nezbyde nic jinyho nez gelovky.. :-| Ted jen abych byla spokojena, kdyz do salonu pujdu poprve.. :-N
Odpovedať
bosacka - jsem rada, ze jsi rada, ze jsem spokojenejsi... x-) lucsy - takze z tveho zjistovani na netu plyne - ze radseji gelove - jestli jsem to dobre pochopila ;-) a to, co jsem dala na alba - jsou gelove nebo francouzska manikura?
Odpovedať
Profilova fotka
maarii: ja myslim, ze jsou to gelove, ale nevim, nejsem zadny odbornik.. :-N
Odpovedať
ahojte. neviem, ako na vychode, ale na zapade bolo dnes naaaaadherne, babam to vyslo, supeeeeeeeeeeer...... x-) x-) x-) x-) uz to maju za sebou, myslela som na nich cely den..... :-D pridala som na chvilu fotky zo skusky u vizazistky.... make up je fajn, ale vlasy dam inak.....
Odpovedať
mariii, nechty su gelove a na nich urobena francuzska manikura.... biele konceky a ruzovy lak.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
akurát som dorazila z čiech a v Prahe, Mimoni....je teda bolo krásne počasie ale v Brne pršalo v piatok aj dnes. Snáď na slovensku bolo fajn. habibi to je super, drahý si zaslúži veľkú pochvalu marii ja by som tiež vyskúšala šošovky. šaty, účes aj líčenie máš pekné myslím že netreba nič meniť. ja mám tiež také stavy, je to normálne.
Odpovedať
Profilova fotka
habi očká máš super len by som trolinku zvýraznila pery ;-) účes naozaj iný... tá kvetinka mi tam nesedela teda na tom mieste, ak ju dáš vyššie mohlo by to byť lepšie ;-)
Odpovedať
kadan, to bolo fotene doma, ruz som zjedla na obede... ta kvetina tam nebude takto, len mi chcela ukazat, ako by to vyzeralo s kvetom.... odtrhla ju z nejakej ozdoby co mala v salone..... ale aj tak chcem inak vlasy..... :-S
Odpovedať
habi - moc se mi libi kourove oci i tvarenka!!! jeste ty rty - jak jsi psala - ze jsou snedene :-D a super! uces by nebyl spatny - na fotce 23 - z tohoto pohledu - se mi moc libi!!! ;-)
Odpovedať
habibi: WOW! Budeš úplně kráááásná! Závidím ty oči! Já je mám blbě posazené, umělé trsy by na nich nebyly hezké.. Celé tvoje líčení super! :-) A gratuluju k ženichovi! Taková podpora! :-) Jinak nehty jsem měla vlastní, naštěstí nezlomené..Běžně nosím dlouhé..vlastní..ale občas se nějaký zalomí a podobně.. Taky jsem teda jednu dobu uvažovala o umělých, jen na svatbu..jako jistotu.. Ale prej to fakt ty vlastní nehty trochu zničí..a toho jsem se bála.. a ještě představa, že pak chodím s odrůstajícíma nehtama a čekám, kdy se mi konečně odlomí..(odstranění je zas narušení navíc..) a pak bych měla škaredé nehty.. Takže fázi touhy po dlouhých nehtech na svatbu jsem překonala a ve finále jsem byla smířená s tím, že pokud se mi nějaký zlomí, jdou všechny na krátko..no a co..i krátké můžou být hezky upravené.. Francouzskou na umělých nehtech má snad každá..(doufám, že se někoho nedotknu, ale každá co si svoje okusuje a pak se hraje na madam..;-)) Aspoň bych se lišila..:-)
Odpovedať
baby, ako davate pierka svadobcanom? Iba muzom? Niekto vravi tak, niekto tak, ze vraj zenam nie, iba muzom, tak neviem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my davame pierka vsetkym, aj zenam...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzikka ja mám kúpené pierka no neviem či ich vôbec použijeme. Ak áno asi iba mužom aby sme dámam nepoškodili oblečenie. Keď pierko pripneš na sako je to v ophode ale ženy majú tenučké šaty, blúzky tak by som to asi neriskovala. aby sa niektorá nechtiac nenapichla alebo aby nezostalo očko na oblečení. habi ja som bola včera dosť unavená tak som čítala že v obchode zajednané /rúž/ nie na obede zjedený x-) dnes by som rada s drahým urobila zoznam hudby na tancovačku, pozisťovala či niekto nie je vegetarián alebo nemá alergiu na nejakú potravinu aby sme mohli potvrdiť menu u kuchára a mala by som pomaly nahlásiť počet zákuskov, snáď to všetko stihnem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky :-D Habibi - wow, moc ti to slusi, krasne liceni ;-) I ty vlasy jsou super, kdyz bude ziva kytka, bude to moc pekny.. :-) zuzikka: ja jsem vyvazky delala - mam pro vsechny, jak pro muze, tak pro zeny, no kdyz nekdo nebude chtit, aby si neponicil saty, nemusi, jinak pro svedky a rodice mam vetsi, at se odlisi, snad si je daji.. ;-)
Odpovedať
ako tak vidim vsade je to inak :-) ale v BA a okoli sa vraj iba muzom davaju, tak bud dame iba muzom, alebo mozno aj nikomu, este sa rozhodneme ci vobec pouzijeme, ako kadan vravi.
Odpovedať
mne kvetinarka rikala, ze se dava svedkovi korsaz - ale asi ju nedame - jen se pokusim vymyslet nejaky vetsi vyvazek. jinak vyvazky kupuju pro vsechny, kdyz nekdo nebude chtit - nutit nebudu. jak to budete mit se svatebnima autama - kdo je bude zdobit? myslim auto kamosky a tak... jinak se nemuzu dockat fotecek ze vcerejska!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja budu mit korsaz jen pro zenicha a svedkovi velky vyvazek, ale slysela jsem ze se dava nekde i korsaz.. ;-) Jinak auto bude jen jedno - bracha me bude rano vozit k holicce, kosmeticce, pro dorty a pak jen na foceni a to asi bude delat kamoska - svedkyne v patek vecer, at se na to nemusi myslet v sobotu..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, aj mna to caka o dva tyzdne a v bruchu sa mi teda deju zvlastne veci :-N ... len aby vyslo pocasie... vcera sme sa boli stretnut so starejsim a ujasnit si priebeh svadby a velmi sme sa na nom nasmiali, je to taky vtipkar a tesim sa ake to bude... budeta bat aj vy neake hry nasvadbe? napr metlovy tanec atd... uz som mala aj skusku licenia pozrite a povedzte nazor...
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, tak to uz mam za sebou :-) drzim palce tym zvysnym kockam nech Vam to vide! nam vyslo krasne pocasie, jedlo bolo fantasticke (ale bolo ho prilis vela), zabava bola do pol piatej rana vdaka super DJovi 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lubi, vítej do klubu novomanželek 8-) Díky všem opožděně za přání a gratulace, po svatbě jsem byla v takové euforii, že jsem to jen prolítla a valila na svatební cestu, až teď mám trochu času ;-) Kdo stresujete, fakt to nemá cenu, já se bála, že budu vyklepaná a až do večera se nervozita nedostavila :-D Možná pomohla slivovička před obřadem :-D Krásně si to všechny užijte a i když neseženete všechno, co jste si vysnily, stejně padnou všichni na zadek, jak máte krásně zorganizovanou svatbu - když to tu kutíme dlouhé měsíce, to by taky bylo, aby nepadli ;-) Přeju všem krásné počasí, to naše bylo jako třešnička na dortu - parádní. Už mám nějaké fotky, tak je sem hodím, profi budou zítra.
Odpovedať
Profilova fotka
jo ke hrám, u nás měla maximální úspěch tombola, lampiony taky super, jinak se jen tancovalo - kapela hrála skvěle. Hry nebyly potřeba, i tak se lidi pobavili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ježiš já jsem zmatená, jak tak listuju zpátky, tak zjišťuju, že po svatbě jsem sem už psala :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hurá už jsem taky vdaná.............jak říkají všichni většina obav byla zbytečné a i když něco nebylo tak jak jsem původně myslela v důsledku to nikdo nepoznal a vypadalo to že to tak má být.......fotky ještě nemáme ale focení byla komedie hlavně fotky s družičkama..... :) myslela jsem že budu brečet ale nakonec jsem to vydržela hlavně díky knězi který nás rozesmíval tak aby to nikdo neslyšel :) ale bez pláče se to neobešlo....když jsem dostala první manželský polibek (v kostele to byla dětská pusinka) o svatební noci pěně pod peřinkou....brečela jsem dojetím.......bylo to kráááááááásné všichni se bavili a doufám že budou dlouho vzpomínat
Odpovedať
Profilova fotka
anitka ja mám divné stavy iba cez víkend keď to niektoré z nás čaká, cez týždeň nemám čas na to myslieť. Máš pekné oznamko na fotkách ste zlatí a veľmi vám to pristane. Líčenie sa mi páči. Chcem sa spýtať kde si zohnala ten zlatý papier na menovky? ja ho neviem zohnať. Starejšieho nemáme, neviem či bude nejaká hra, chcela som tombolu no nie je o ňu nejaký záujem. Kočky čo je to korsaz LUBI Som rada že vám to tak pekne vyšlo, želám vám veľa lásky a šťastia v živote, teším sa na fotečky a zároveň som veľmi zvedavá aké boli reakcie na šatočky /ten odhalený chrbátik/ VAFLE Aj tebe prajem krásny život po boku svojho milovaného mužíčka, a tiež teším na foto
Odpovedať
Profilova fotka
luci vidím že ste sa dobre bavili ;-)
Odpovedať
vsetkym novomanzelom Až sviečky v kostole sa rozžiaria a organ bude tíško hrať, my, hoc i neprítomní, budeme vám samé šťastie priať. Nikdy nezabudnite, že patríte k sebe.
Odpovedať
Profilova fotka
mužíček mi fotky zcenzuroval (ochrana soukromí), tak jsem většinu musela pomazat :-( ještě začerním obličeje a vrátím je sem zpátky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Preju vam vsem, co jste "po svatbe" to nejkrasnejsi do zivota, hodne lasky, spolecneho stesti a hoooodne spolecnych krasnych let ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci ????????????? :-(
Odpovedať
lubi, vafle, luci,... tak jsem rada, holky, ze se tak dari!!!! tez vam preji do spolecneho zivota hodne stesti a lasky a trpelivosti a vzajemne opory a podpory!!! ;-) :-) x-) mu milacek se nejdriv mracil, kdyz jsem zacala o svatbe - ale uz se taky tesi... luci tesim na fotky! ty, co mas v albu, jsou takove nic nerikajici... ;-( KORSAZ je kyti, co ma zenich a nekdy prave i svedek na klope kdo je to starejsi? vafle, tvuj prispevek me mile dojal... nejak jsem si uvedomila - kam se to ritim??? na cely zivot??? ...ale tesim se... x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?