Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
lubiduch, asi chápu, jak ti je..Já před svatbou taky už několikrát rezignovala, že už je mi to jedno, co a jak bude, že se budu starat už jenom o sebe.. Nakonec jsem to teda neudělala, ale pro výstrahu..:-p zajo, závidím řasy! :-) Rtěnku já nepoužívám, ráno jsem namalovala rty konturkou a leskem a pak jsem se k němu už nedostala..:-( Fotografka mi řekla, že nevadí, že někdy háže odlesky a je spíš kontraproduktivní..tak buď ta rtěnka nebo průhledný balzám..máš hezké rty..ať nevypadáš lacině..;-) Na matrice jsme všechno museli dodat a zaplatit měsíc předem..(jen svědky stačilo řešit až před obřadem..vzali jim občanky, opsali a hotovo..).. Jako já asi desetkrát ověřovala, že teda 1. května a že teda 11.15..a do poslední chvíle jsem se bála, že tam přijedem a nic.. Jsem děsný nervák asi..jak to nemám černé na bílém..žádnou "rezervaci" jsme nedostali.. Teď mám trauma z toho, že se ztratí fotky.. fotografce jsem už volala, že jestli je má zálophované! :-D
Odpovedať
dobre ranko moje riasy..hm, noooo...to som tam mala umele trsy. ;-) ja moje nemam nic moc. s ruz - len taky jemny lesk, uz ked su oci viac, pery nech su menej. obliekame sa aj s malym, ideme do nitry na matriku, zaniest papier, napodiv sa mi nesnivalo nic zle, ale sa mi zaspavalo z neprijemnym pocitom,ze nieco nieje vybavene. 15:30 to mame.
Odpovedať
zajo, nam tiez nic nevraveli, ze by sme mali nieco priniest 5 dni pred svadbou, tak neviem ci ej to vsade inak alebo co. Lebo uz mame vsetky papiere vybavene a ze svedkovia si maju doniest len obciansky platny a nic o inych papieroch nevraveli :-o tak dufam, ze nebudeme mat problem.
Odpovedať
ahojte. vybaveneee. to bol len taky zdrap, na ktorom bolo treba napisat mena svedkov a rodne cisla. na nom bolo napisane ze 5dni pred svadbou treba priniest. tak ja hned stresy..ze drahy zas mal nieco vybavit a nevybavil..ale pohoda.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, zajo, som radda, že to nakoniec dobre dopadlo s tou matrikou. Ja som ešte nepočula, že treba prísť 5 dní pred svadbou. Keď som robila svedka, tak, som si ma zapísali tesne pred sobášom a aj teraz si našich svedkou len overia pred sobášom (teda dúfam) Inak líčenie je super, je to oveľa lepšie ako to pred tým. Aj sa pekne usmievaš, je to super, budeš kočka. Čo tie šaty? Podarilo sa to prežehliť, aby nebolo vidieť kosticu? baby, veľmi pekne vám ďakujem za komenty k mojmu účesu. Potešili ste ma :-) siska.b, je to len jeden účes ale z viac pohladov bos, mám kaderníčku z LV, ale viem čo myslíš. Videla som nevestu zo ZM a bola fakt krásne učesaná. Ja som mojej kaderníčke niesla fotku podľa ktorej ma učesala a myslím, že to celkom dobre dopadlo. krásne fotečky máte, najviac sa mi páči tá 15-ta, ale je tam viac krásnych. Aj pekné menovky ste spravili. Tiež som chcela mať postrihané ozdobnými nožnicami, ale tak nekvalitné som kúpila, že som mala problém strihať aj kancelársky papier ]-( maarii, je pekný ten tvoj účes a vložím ti do svojho alba nejaké pre inšpiráciu, dúfam, že sa mi to čím skorej podarí :-) kadan, to preto, aby si tú prípravu nemala jednoduchú :-D Včera sme boli na poslednú skúšku vesty pre drahého a obliekol sa aj do obleku. Juuuj aký bol...normálne som z neho bola hotová ešte viac :-D dnes idem zas na poslednú skúšku ja, ale žial sama :-( Dúfam, že to dobre dopadne.
Odpovedať
nieco sa podari prezehlit a co nie..ved ta kostica tam ma byt, nevadi. nic krajsie som nenasla, takze to neriesim.. dnes chcem vysadit balkon - musim v rukaviciach, lebo nehtiky mi musia do soboty moje vydrzat,ja umele nechcem. plus este upratat, zajtra nebude cas. vecer pre pracliky a zakusky, urobit stoly - co bude v sobotu stretnutie svadobcanov.. takze dnes to hadam rychlo ubehne. a dakujem za pochvalu.. hadam to bude dobre.
Odpovedať
vrabciak, ja idem na poslednu skusku siat zajtra a tiez asi sama :-( takze sme na tom rovnako :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, máme toho veľa spoločné a som rada, aspoň sa necítim ako vyvrheľ :-D
Odpovedať
ja som bola tiez sama..teda z 16 mesacnym synom, ktory vyvreskoval z kocika...radost skusat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zajo krásne líčenie
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem na poslednu skusku dnes, tiez sama...este ale stale spekulujem nad inymi satymi...vyskusam dnes obe a uvidim...
Odpovedať
no tak vidim, ze nas je viac, co ideme same na skusku :-) , no zajo, to si musela mat vesele s malym v kociku, ale zase poradil nie? :-D :-D :-D tinka, aj ja spekulujem ine saty, ale to uz z toho, ze mi sisi, mne sa moje pacia, vsetko je ok, len spekulujem stale :-N :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
no...rozsypal lentilky z kocika.. prvu stvrt hodinu bol vyrehneni na predavacky, anjelik.. potom zacal vystrkovat rozky. no typicky chlap v obchode :-D
Odpovedať
kto vsetko ma svadbu teraz v sobotu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja ja ja! :-) a uz mam doma saty aj, este zhanam ten cepiec, pierka uz mam prichystane, vino onalepkovane a tak. este musim ist tvrdy alkohol kupit a to je tusim vsetko :-)
Odpovedať
Holky, mám trému za vás a myslím na vás!!!!! Dneska tady ráno lilo úplně neskutečně, ale teď už konečně svítí sluníčko! Určitě vám to vydrží do soboty!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak koukam, ze dobre pokracujete s pripravama.. ;-) Ale ja taky pokrocila - vcera jsem si koupila podprsenku pos svatebni saty a zaroven na svatebni noc.. Dneska jsem koupila kalhotky ( bylo celkem tezky sehnat stejnou barvu ) a nausnice. Taky samodrzky.. Uz mi chybi jen neco na krk.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak - diky za pochvalu, c. 15 je zatial moja najoblubenejsia ;-) noznocky som si pozicala z roboty (teda zabudla som ich posledny den, tak mi ich priniesla kolegyna... aj preto sa vyrabali menovky vo stvrtok tesne pred... trosku stresy, ale co uz :-N
Odpovedať
Profilova fotka
já taky teď v sobotu......šaty visí na věšáku učím se žít s gelovýma nehtama.....gruntujem barák.... :) zítra jdu zdobit sál a kostel.....přijedou družičky a budem dělat vývazky a budeme si vozit do sálu jídlo a pití......tak snad uz to teda nějak dopadne..... Bude nám pršet? Kde se budete fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79, taky se hlásím na tuto sobotu Nervy zatím nemám, teda pokud nějaké, tak jen z počasí :-( Snad nám to holky vyjde. Tipuju, že nervy budu mít až těsně před obřadem :-) Šaty mám už taky doma, ale i tak nás zítra čeká spousta úkolů. Mějte se..
Odpovedať
vrabciak diky za inspiraci ucesu!!! moc se mi libi ten prvni!!! myslim na vas - nevestinky, co vas to ceka tuto sobotu!!! ;-)
Odpovedať
ahojte. my zatial klud. auto ozdobene v garazi, zakusky u svokry, zajtra okolo obeda ich narychlo rozvozime po okoli, zavezu sa do miesta hostiny.. na obed si idem pre saty a potom uz veget
Odpovedať
zajo - dobry plan - 29.5. to u nas vidim podobne ;-) tez budeme rozvazet cukrovi, akorat auto budeme zdobit az v sobotu... mam za sebou zkousku liceni, toz mrknete do alba ;-)
Odpovedať
jo - myslela jsem KOLEM 29.5. :-D ne primo 29.5. :-N to ze to vidim podone jako zajo
Odpovedať
Profilova fotka
mari oči sú celkom fajn, nechceš vyskúšať umelé riasy? Možno by som ešte trošinku upravila obočie a pery zjemnila.
Odpovedať
Profilova fotka
nevestičky 8.5. držím vám všetkým palčeky nech vám to výde tak ako si prajete. Užite si to naplno Píšem tak zavčasu lebo idem mimo SR a nebudem mať prístup k PC.
Odpovedať
kadan rasy umele ne - ale necham si je vic namalovat - tez si myslim, ze jsou slabe - chtela jsem vedet - jestli je to jen muj nazor na rtech mam jen konturu a lesk, zjemnit pry tezko - leda nedat konturu... oboci bude upravene ;-)
Odpovedať
kadan diky za postrehy k liceni :-)
Odpovedať
maaariii, a brýle mít musíš? Já třeba taky nosím brýle, ale kazilo by to dojem, tak jsem je nechala doma.. vidím i bez nich dobře, jen mě pobolívají oči, když je víc namáhám..ale kvůli hezkým fotečkám jsem to musela přežít..(a vydržela jsem až do noci..) Nebo třeba čočky? Já je ale nesnesu.. Jinak souhlas, vypadá to dobře, žádné přeplácání, jen ty řasy víc..
Odpovedať
ahojte babenky.... vcera som kupila svadobne topanky..nie presne podla mojich predstav, ale su na nizsom opatku, kvoli drahemu a s uzavretou spickou kvoli mojej mame..... :-D :-p uz mi chybaju len popolnocne topanky a finiiiiiiiiiiiiiiiiitoooooooooooo. oznamka su v poste, to je vysriesene, chybaju este menovky a zasadaci poriadok..... inak, zacinam mat brusnu nervozitu.... mam ju kazdy vikend, ked sa niektora z vas vydava.... :-D idem pozriet historiu, snad stihnem zareagovat, kym mala nevstane, dnes drichme nejako dlho.... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?