Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubi, pre nas cepiec a klobuk pozicala ta dievcina... v jednom salone keby som mala od nich saty by mi tiez pozicali. niektori to dedia, niektori si kupia, ale to neviem kde :-) no mat take otazky, asi ma porazi... na mne bolo vela dopredu (a na svokre), ale od stvrtka moj otec frcal neuveritelne (mamina musela ist aj v piatok do prace) ja som vo stvrtok vyrabala menovky spolu so sesternicou, v stredu cast vyzdoby na auto, v piatok to svagrina dokoncovala... stihli sme, ale asi budem kazdemu radit, nech to uz ma aspon tyzden dopredu, ak sa da... boli to dost stresy
Odpovedať
bosacka: Jak jsem čekala..úplně fantastické fotky!!!! ;-) lubiduch: Já chystala všechno sama..ženich neměl moc času a mamka se ségrou se na mě vykašlaly (protože jsem je nechtěla nechat organizovat to podle jejich představ..), dokonce v pátek před mi ještě mamka volala a zaúkolovala mě odvezením vína a podobně, že ona jede se ségrou na nákupy.. Jako bych toho neměla i tak dost.. Ve finále mi zrušily v sobotu ráno ty zvyky o rozbíjení talířků a tak.. a ráno čekali jinde, než jsme jim řekla..fakt radost taková pomoc! Jinak takovou podobnou otázkou mě vytočil ženich, který stále nedokázal pochopit, jak to mám vymyšlené s odvozem z hostiny (bylo nás málo, tak aby se mohlo pit..)..taková kravina! Bylo to 6 kilometrů od baráku! Jezdí autobusy i vlaky..nebo taxíky!
Odpovedať
ahojte to by si poslala z hostiny ludi vlakom? hehe... to ina recesia. my budeme mat auta, poodvazaju to. kocky co ste dali fotky..kraasne, paraada... uz nech to mam aj ja za sebou. stres nieje, ked tak taky zvlastny pocit...ale to preto lebo sa cakaa a cakaaa na 8.maja, potom to ubehne rychlo, tak si to treba aj uzit.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo - drzim palce! o kolkej to mate? nepamatam si... i ked sa mi zda, ze o tretej :-)
Odpovedať
i sana: tak to je fakt dost :-p ten zenich... jsem zvedava, jak bude perlit ten muj :-D ale jestli - vzpomenu si na vas a budu se smat :-D muzu? :-N vlozila jsem foto ucesu - ale jsou to trochu divna fota - zapomnela jsem fotak, ani kadernice nemela!!! pak jsem sla vetrnym venkem za kolegyni kamoskou - jejiz syn me fotil. ale podle kadernice to "nebude tak chlupate", ale da mi pred tim masku nebo vosk ci co, budou tam ruzicky a strasove kaminky... jinak se to cele svazuje na prave rameno - tam to bylo natoceny - ale zkouska - toz moc laku nepouzito - takze to neni moc natocene... u ni jsem mela pocit, ze je uces supr, na fotkach mi prisel uplno obycejny... a jeste neco k tej kadernici - je asi trochu blazen - cesala me 3 hodiny a jeste bude jedna zkouska a pak pred svatbou bude strihani a ty masky a za to vsechno pry 500kc!!! bud jsem ji blbe pochopila, nebo nemuze mit na chleba :-.
Odpovedať
odvoz - nam budou vozit dva my bratri a mozna aj svedek - ale to zatim nemame zajisteny... tez kamoska bude mit auto a mozna jeste nekdo... vsechno nemame dopilovany... jeste je cas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lubi - samozrejme aj tebe drzim palce :-) maaarii - mne sa ten uces paci, ked tam budes mat ozdoby, nebude vyzerat tak obycajne (a az tak obycajne nevyzera) moja kadernicka (nie ta co som bola na 1. skuske) pytala 23€ a za skusku nechcela nic. po skuske som odisla ze ok (to boli tiez vlnky), ale potom som nejak vahala a prisla tam este raz, neohlasena, ze skusit nieco uplne ine - a dohodli sme sa na tom, co som nakoniec mala. a na skuske som to tiez mala take strapatejsie, iba s troskou laku. ta prva kadernicka bola strasna... a povodne vravela ze bude chciet 10€ za skusku a vypytala si 20 ]-( . ked som jej doniesla vratit sponky a povedala, ze v sobotu nepridem, ani sa nespytala preco :-S
Odpovedať
U nás to nakonec dopadlo tak, že odvezli všechny auta, aniž by se mě zeptali, zůstalo nám jedno, tak zas komplikace vnoci..naštěstí jsem nepila (bolela mě trochu hlava a po víně bych tak akorát usnula..:-) ani běžně nepiju..), takže jsme zajeli pro naše auto, převléct a odřídila jsem si to..:-D Asi kdyby byla velká svatba, tak to řešíme jinak, ale takto, ve 14 lidech..z toho 3 odjeli sami dřív a 2 byli pěšky..:-D
Odpovedať
maaariii: no, mám jednu takovou kolegyni nechápavou, tak jsem mu říkala jejím jménem..a děsně mě to pobavilo..:-D Zpočátku jsem ho otravovala přípravama já a pak se mu asi rozsvítilo a začal mě deptat tím, co už jsem měla dávno hotové..:-D
Odpovedať
bosacka: asi má dost kšeftů, když se nesnaží.. to nepochopím..
Odpovedať
tak nevim - jestli po ni mam chtit jeste neco jineho... nemam ani fotku, jak by to melo vypadat... vlastne ani nemam presnou predstavu. asi by se mi libilo to, jak ma vrabciak - ale rozpustene vlasy dole - nebo treba na strane podobne, jak to mam ja... ale bude to zase strasne moc casu... a trebas to ani nebude lepsi :-| i sana - tak 14 lidi zni fakt v poho, organizacni vyhody :-)
Odpovedať
bosacka - diky za nazor! zda se, ze by u tebe uces prosel... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
maaariii: vypadá to dobře..dozdobit a super! Já měla ve vlasech spirálky se štrasovýma kamínkama.. u 14 lidí odpadá starost o ubytování..jinak je to úplně stejné (jestli jedeš na dovolenou na 3 dny nebo měsíc, stejně musíš vzít šampón a podobně..)
Odpovedať
i sana - moooooooc jsi me potesila!!!!!!!!!!! ale i za pripadnou kritiku predem dekuji!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
no baby nestazujte sa na zenichov svojich, moj je momentalne este stale nedorazil zo sluzoky, zajtra a v piatok ma dovolenku ale uz mi volal ze ma tolko roboty, ze vo stvrtok s nim an ratat nemusim :-( a gol dnsneho dna bol ked mi dnes volali jeho hostia ohladom organizacie (kto prespi, kto ma sofera, kto nepride, pride). to co som ho 2 tyzdne dozadu prosila aby poriesil ako jedinu vec :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si to preto radšej vybavím všetko sama,len jedinú vec neurobil,nepovedal to ešte svojej mame :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lubi neboj všetko bude v pohode. Keď niekto nechápe jeho problém vypusti to z hlavy inak sa zblázniš. vrabciak pekný účes obrúčky budeme mať na tanieriku s pieskom habi daj oznamká do alba
Odpovedať
Profilova fotka
mari pekný účes bosacka velmi pekné fotky, si krásna wal to s tou mamou je dobré :-N konečne som zohnala topánky na polnoc a hneď pri skúške doma so šatami odpadla "brošňa" ]-( porazí ma. zobrala som aj topánky synovcovi tak dúfam že budú dobré.
Odpovedať
ahojte, dnes osm si kupila krasne spolocenske saty za uzasnu cenu x-) x-) x-) foto bohuzial nemam, este sa kusok upravuju. kupila som aj drahemu kravatu, akusi specialnu s ozdobnym spendlikom, lebo francuzsku nemali v modrej farbe. ale vraj mu ju bude vediet ujco uviazat, akurat ma s nou drahy poslal do haja :-N vrabciak, uces krasny, viac sa mi paci ten natoceny x-) x-) x-) ale oba kludne mozu byt. bos, krasne fotky x-) x-) x-)
Odpovedať
maaariii, takisto krasny uces x-)
Odpovedať
dala som fotku z licenia..bolo to na brachovu svadbu, sme si to hned vyskusali, ze ako si to asi predstavujem
Odpovedať
Profilova fotka
isana velmi pekne fotky, necakala by som ze sa to da tak pekne kombinovat s ruzovou vsetko, moj drahy by mi taketo nieco v zivote nedovolil :-( ale je to fakt pekne a satky su velmi netradicne! zajo licenie je super co sa oci tyka, na pusinu by som dala este konturku, ruz a lesk a budes eno-nuno nevesta 8-) kadam to mas v pohode ked sa ti vyzuvaju, ja som moje skusala na bosu nohu a boli super, ekd som ich dnes skkusila na silonku som zistila ze sa mi bude remienok zosmykavat a padat....no na porazenie. klobuk som bola vecer kupit v H&M, ked nezozeniem cepiec, tak zozeniem satku a hotova cigana zo mna. v jednom svadobnom ocbhode v TT mi ponukali cepiec na pozicanie ale ten bol tak strasne zdobeny ze az!
Odpovedať
diky za hodnoceni ucesu - uz jsem se rozhodla - pujdu do nej. upraveny bude jeste lepsi... wal a to se berete v kvetnu? koukam, ze neni jen muj takovy blazen... tak koukam, ze vyrabeni obalek spolecne s mym milym je zrejme ojedinely ukaz.... teda ne, ze by neco nejak jinak organizoval. jeste delal oznameni a tam jsme se tvrde neshodli... ale uz v poho ;o) zajo liceni oci je pekne. budes mit neco aj na rtech? podle fotky se mi zda, ze ne...
Odpovedať
lubi - muj drahy by ruzovou tez nesnesl... mne se kombinace libi! x-)
Odpovedať
este som tu...sa mi zdvihol tlak chystam papiere, co zajtra treba zaniest na matriku...ta puca tam nam povedala ze hocikedy cez tyzden posledny pred svadbou...na papiery je ze do 5 dni zaniest na matriku... boze..dufam ze to zajtra rano zoberu. ma jeb.e ked ne... ale vsetko maju zapisane, vsetko vyplatene, len ten posraty papier treba zaniest z menami svedkov.... budem jasneee, to bolo len cvaknute, ked som mala namalovane len oci a podklad. licka a lesk som este nemala...inu fotku nemam, bol chaos, nestihli sme kopec veci.
Odpovedať
mal to drahy zaniest v utorok..chudaaak, nestihol... ma slahne ked nebude kvoli tomu svadba....
Odpovedať
Profilova fotka
zajo - krasne svieze licenie! vyzeras mladsie a veselsie ako na fotkach predtym ;-) nam na matrike vraveli, ze 5 dni dopredu, ale ze ked to prinesieme 15 minut pred sobasom, bude to v poho :-D ... ja som to stihla v pondelok pred a o kolkej to mate? mozno by som sa prisla na teba mrknut - podla priprav to vyzera, ze budes nadherna x-)
Odpovedať
tak to ja doufam, ze nam nic nechybi - nejsem si o zadnych peti dnech predem vedoma =-) na matrice jsme byli jednou chvilinku a vyplnili tam nejaky list a dostali osvedceni pro naseho kneze. Pak jsem pochopila - ze uz vse ridi on 8-)
Odpovedať
jestli mate nekdo msi v kostele - vybiraly jste si cteni? estli jo - jaky mate?
Odpovedať
zajo, licenie krasne x-) ja by som mozno ruz ani nedavala, ocka mas vyrazne, podla mna by stacil lesk. teda ja osobne neznasam ruze :-D :-D :-D u mna urcite nic take nehrozi :-) dobre, ze pripominate matriku, mala som sa tento tyzden zastavit, tak pojdem zajtra. este nemaju ziadne doklady ani peniaze :-N ale pred tyzdnom nas zapisovala do akejsi knihy, tak hovorila, ze mame cas =-) ja peciem a nervy mi tecu. linecke sa mi este nikdy nepobabralo, az teraz ]-( ]-( ]-( teda ak neratam par prihoretych plechov :-N ale toto je hroza, mala som pouzit moj overeny recept :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?