Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak tak stiham cist - spis jsem vase piiiisaaaaaniiii jen prolitla. dnes jsem byla na zkousce ucesu - drson - ve 14:10 jsem mela sraz s kadernici na zastavce busu, pak chvilku cesta - ale stejne - vymotala jsem se o pul 6!!!!! jakoze - bylo to prijemne - celou dobu jsme si povidaly o svatbe - vdavala se pred dvema lety - ale kdyz jsem videla, kolik je hodit - uplno jsem se zdesila!!! jinak uz mame oznameni - jen ho jeste skoro nikdo nema. nejak nestiham dohromady s praci a rymou moji velkou, co se ted u me nejak zabydlela na foceni deku? sice to zni prakticky, ale nikdy jsem nevidela na fotkach, kdyz ti dva sedej nebo lezej - ze by meli pod sebou deku. nebo to je jen takova "tajna" co na fotkach neni videt? nebo to pak muze pusobit jako "piknik" :-) krasne nevesty jste byly holky!!! doufam, ze budu tez krasna nevesta... vsichni v mem okoli jsou o tom tak presvedceni, ze se obavam, abych je nezklamala :-| :-D bus pro hosty nemame - je nas malo, odvozit musi stihnout dva bratri a pripadne svedek a mozna jeste bude mit auto nekdo z nasich hostu...
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana - nadherna si bola... aj saty, aj kyticka, uces... super ja sice menim podpis z B na R, ale ma rovnaky pocet pismen aj dlzne, takze asi zostanem pri svojej povodnej cmaranici (aj tak sa to prve pismeno vzdy viac podobalo na R ako na B :-D ) fotky som vybrala, ale bude ich treba este zmensit, takze vzhladom na cas to uz nejdem riesit... :-N ja som si do travy cupla bez deky, ale videla som pary aj s plachtou... zajo, ked si spominala co nachystat... mne sa stal sukromny trapas...neviem, kde som podela hlavu, ale do penzionu, kde sme spali som pekne nabalila veci na prezlecenie aj malovanie po polnoci... a tym to skoncilo. ziadne nocne pradlo, krem, odlicovac, oblecenie na rano... hlavne ze som mala plnu krabicu veci, ktore som vobec nepotrebovala |-| ...ale prezili sme ;-)
Odpovedať
ahojte, ja nervy v kybli, nedari sa mi piect :-( dnes sme boli na skuske siat - baby uz maju hotove, tie moje uvidime, ako nakoniec dopadnu. nechcem uz na to ani mysliet |-| syn uz ma kupenu koselu, takze len dievkam silonky a budeme obleceni a obuti vsetci :-) zajo, ja som pobehala vsetky znackove obchody s topankami a nikde nic pre deti :-| vsade len velmi vyzdobene, pre baby skor tenisky nez pekne topanocky, tak bude mat starsia slecna balerinky ako ja a mladsej som nakoniec kupila u cinana :-N aspon mi ich nebude luto, ak ich po svadbe vyhodime. takisto synovi som tam kupila. uz som bola tiez zufala. no teraz ma tesi, ze som nedala majland za topane na jeden den :-) baby, uz sa tesim na vase profi fotecky x-)
Odpovedať
bosacka: Novomanžel určitě tvoje "náhradní noční prádlo" ocenil..;-) Bez odlíčení bych se zbláznila ale.. Taky jsem měla spoustu nepotřebných věcí s sebou na svatbě..jako když jedeš na dovolenou..plný kufr a pak to všechno vezeš zpátky..jen pro ten pocit.. Já jak už jsem byla zoufale zničená během focení z tahání šatů, tak jsem si je pak už vždycky chytla do obou ruk a nesla si je..(prý někdy až moc vysoko..:-D), ale já se nestydím..;-) Holky, vietnamci mají skoro všechno! Sice u nich asi běžně nenakupujete, já taky ne, ale pro ty děcka boty na jeden den, nebo snad i jen na nezbytně nutnou dobu je to asi ideální.. sisa.b: Určitě budou šaty dobré..pak sem dej nějakou fotku! :-) bosacka: Jsem strašně zvědavá na tvoje fotky, podle těch co jsem už viděla, budu asi i závidět..;-)
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana nemám slov... x-) krásne šaty, účes, kytička no si tam nádherná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes ideme konečne robiť menovky, drahý ma "šokoval" chce mi s nimi pomôcť :-D , dúfam že zoženiem zlatý papier, zatiaľ nikde nemajú. V piatok ideme za Prahu tak sa tam chcem zastaviť či náhodou nenatrafím na hnedé sandálky alebo niečo pekné k popolnočným. Zajtra asi ešte vyskúšam tie tanečné či náhodou ale už začínam pochybovať lebo po hnedých sa zľahla zem. Všade iba čierne, červené .. no mne sú na nič keď mám hnedé šaty :-( Rozmýšľam aj o zmene kaderníčky, nevie mi spraviť to čo chcem ]-(
Odpovedať
kadan a kolko skusok ucesu si uz absolvovala? Ja som bola na jednej a idem este raz v ramci farbenia a trosku podstrihnutia. keby si chcela, viem ti dat kontakt na jednu holku, mne zatial robila asi dva spolocenske ucesy na ples a jednu oslavu, ale taky jednoduchy. Teraz ma bude cesat znamy co sa vratil zo zahranicia, inak by som isla k nej :-) Hodim ti do IP ak by si chcela kontakt.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi budem rada ak mi dáš kontat, bola som na 2 skúškach a tá 2 bola hrozná. Ukázala som jej 3 obrázky čo by som chcela a aj tak mi nespravila ani zďaleka to čo na nich bolo. Skúsim si v nedelu natočiť vlasy a sestra mi možno niečo vykúzli. No radšej by som chcela kaderníka nechcem aby sa chúďa stresovala v deň svadby, bude mať toho na starosti aj tak veľa. ozvem sa neskôr idem pracovať
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, hodila som fotky účesu a ešte nejaké prkotinky do albumu http://www.mojasvadba.sk/album/album.... vytvorila som aj nový album, ktorý tu nenechám moc dlho, tak keď chcete, kuknite si (je to z mojej žúrky)http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=628459&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F i.sana, wau nemám čo dodať proste wau (a to ružovú nemám rada)vobec na mňa neposobíš cukríkovo, ani nijak ináč negatívne, práve naopak. Ako tak na vás kočky kukám, tak sem svoje svadobné fotky asi ani radšej nedám :-|
Odpovedať
Holky květnovky, chci se zeptat, kam dáte prstýnky? Mě se prostě nechce dávat kolem 400,- za polštářek pod prstýnky, když tam budou jen hoďku třeba,a to maximálně, spíš tak 20 minut na obřad akorát..nevím jak to vyřešit :-|
Odpovedať
vrabciak: krásný účes, já řeším problém s kadeřnicí, nečeše u nevěst doma, ale jen v salonu.. navíc první zkouška dopadla špatně, takže jsem si našla účes jiný, a chci aby ho měla rychle, takže asi i odmítnu velké natáčky, aby držel nadýchaný... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
emarteenka, ja si niečo pod prstienky vytvorím sama, ale aj keby som si nič nevytvorila, tak sa asi nič nestane, proste budú na tácke. My máme civilný sobáš. ďakujem za pochvalu účesu :-) mne to robila kulmou, nátačky by som musela mať celú noc, keby som chcela, aby mi účes vydržal. Choď ale ešte na skúšku, aby si sa uistila.Keď sa nevieš rozhodnúť, tak ti možno budeme vedieť poradiť, keď dáš fotky do albumu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
vrabciak: na zkoušku jdu určitě, jen ještě čekám, až dorazí příčesek :-) bude to hladký účes, s pěšinkou na straně, vzadu nějak sepnutý a vlásky hozené na stranu, konec možná lehce natočený..prostě tak, aby tam šla korunka i závojík.
Odpovedať
emarteenka: my pouzijeme stribrny tacek, ktery ma standardne oddavajici k dospozici. Uz je to pozitri .... bojim bojim
Odpovedať
amet: to je pravda, já si ani nezjišťovala, na co tam ty prstýnky dávaj. Takže normálně je dovezete v krabičce a oni si je od vás vezmou? Neboj se, ale těš se, bude to paráda, uvidíš! I když já budu za 2 týdny mluvit stejně.. ;-)
Odpovedať
my budeme mít pod prstýnky misku s květinovou výzdobou- dala jsem fotku do alba, tak můžete kouknout a třeba vás to inspiruje:) prstýnky nám ponese družička, která půjde přede mnou, a pak je položí na stůl
Odpovedať
ahojteeee tak mame hotove oznamka , zajtra rano rozposielam, tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim x-) x-) x-) x-) x-) x-) my nebudeme mat nejake extra misky na obrucky, klasika dame ich pred obradom fararovi, on ich vylozi na taku striebornu misku, na ktorej ich aj vysväti..... v sobotu mam skusku licenia aj ucesu s vizazistkou, tak som zvedava..... no a mame dohodnute stretko s babami co by ma teoreticky prisli zacepcit, mame dohodnute streko s kameramanom, fotografom aj DJ, nech si dohodneme detaily..... odsypa to..... ale obrucky a menovky stale nemame..... :-p
Odpovedať
.... no a dobre ze ste pisali....sak ja by som si nezbalila veci do hotela na druhy den..... :-D :-D :-D :-D dakujem za postreh a pomoc..... isana, krasna si bola, velmi pekna..... x-) x-) x-) x-) mate nadhernu ozdobu na svadobnom aute, presne nieco take chcem. bez kvetin a takych veci..... to ste si vyrobili sami?? x-) x-) x-)
Odpovedať
amet: Na mě došel největší stres ve čtvrtek..během pátku to polevilo a večer jsem si ani nepřipadala, jako že je tu už ráno! Sobota naprostý klid!!! Připadala jsem si jak pod seditivama..:-D
Odpovedať
habibi78: jojo, vlastní výroba..v pátek večer..bez příprav..i na zadek jsem dala mašličku..takový králičí ocásek..snad bude na jiných fotkách..Taky jsme nechtěla žádné ozdoby..(a kytky už vůbec ne..) Je to celé z organzy..přichycované tenkýma štužkama..
Odpovedať
vrabciak: účes perfektní! Těch kudrlinek! Super! Pod prstýnky jsme si vyrobili polštářek vlastní, ale kdyby nebyl, nic by se nestalo..tácek mají snad všude..
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana, ďakujem ;-) market, kde máš tú kvetinovú výzdobu? Myslím si ako i.sana, že to nieje dvoležité mať také niečo, ale keď už máš všetko zmáknuté a stále máš chuť niečo tvoriť a vymýšlať, tak sa vybúrim na tomto :-)
Odpovedať
vrabciak krasny uces!!! vypada moc krasne ze vsech stran a moc ti slusi my mame polstarek na prstynky k vsem tem svatebnim vecem zdarma, jinak u nas stoji 180kc. nevim, jestli ho pouzijeme, protoze v kostele se pouziva takova miska, jak to tu jiz nekdo psal habibi vloz oznamka ;o) i sana tez se mi libi autiko - budeme mit podobne, jestli se v kvetinarstvi zadari, akorat tam bude par kvitku... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak - krasne spravene vlasy... mozno stale ta ista kadernicka v moravciach robi tie ucesy, co sa mi tak pacia (tvoj, jedna davnejsia nevesta co som mala v albume a este som videla 1 babu, co sla busom ucesana na stuzkovu, tiez nadherne ;-) ) ked som chcela nieco podobnym stylom, akosi sa to ani jednej (z dvoch) kadernicok nepodarilo (mozno to z toho obrazku bolo slabo vidiet a ja som to ozaj nevedela vysvetlit) nam na urade povedali, ze si nemusime nic nosit, tak sme ani nepriniesli a prstienky dali na tacku
Odpovedať
Profilova fotka
uz su foto :-) od fotografa, ale neupravovane
Odpovedať
bosacka jeeeeeeeeee krasnaaaa nevesta, moc krasny uces a originalni - opravdu jsem takovy nikdy jeste nevidela - ani na netu - a to jsem hledala dost - moc ti slusi!!!!!!!!! a krasny manzel a krasne saty a krasna kyti, i populnocky!!!!!!!!!! vypadate na fotkach tak krasne zamilovane... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka: velmi pekne fotky! baby ja to mam v sobotu a mam pocit ze ni nestiham :-( v piatok sa mame fotit a ma prsat, nahradne interiery vobec nemame, tak snad aspon nejaku chvilku nebude prsat :(((( do pondelka sa mi este menil zoznam hosti a zoznam ubytovanych hosti! ale uz je zasadaci poriadok aj menovky v hoteli, snad to uz nik nezmeni. este na poslednu chvilku pripravujem pierka, nalepky na vyslluzky, playlist pre DJa a pod... Inac cepiec a klobuk kde ste zhanali? to vibec neviem zoznat :-|
Odpovedať
lubi nestara se o cepec a takovy veci rodina nebo svedek nebo kamaradi? kdyz jsem byla na svatbe, v podstate to zenich a nevesta jakoze necekali :-D u nas na zapadni Morave to neni zvykem... ale chtela bych to :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mari my sa starame o vsetko, v podstate nasi nam len pomahju tam zorganizovane veci odniest v den svadby (kolace, vino, ovocie a tak). ja sa staram asi o vsetko, moj drahy stale pracuje a vsetko je na mna, dokonca dostavam aj otazky typu: a bude mi treba aj sveter? akoze sorry, k vydaju diplom z meteorologie nedostanem. a samozrejme ze nik nevie kam ma prist aj ke som poprosila rodinu, aby to rozsirili dalej...ach jaj, tak som vytlacila planik dna a chodim posledne dni po rodine a rozdavam to, ale aj tak to polka ludi nechape! grrrr co je nezrozumitelne na informacii o 12.30 vsetci pred autobusom na takej a takej adrese? a otazky typu: a ako sa dopravime k autobusu? ma dostavaju do zurivosti, no pre mna za mna aj taxikom sa tam dopravte :-|
Odpovedať
nenech se tim otravit lubi, oni to nemysli zle, oni jsou jen lini :-) vim, ze se mi to lehko rika... je to vas den a tak si ho nenechte nikym a nicim zkazit!!! zatim - aspon co jsem videla fotky a cetla komentare - se kvetnove svatbicky krasne dari :-) jen tak dal!!! az do konce!!! :-( ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?