Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
nechapem, naco su dobre tie nauky =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kočky, habi, tie šatočky pre malú nemajú chybu ;-) Skúšala som si zas líčenie, ale nechala som fotky doma vrrr, mám už fotky aj zo skúšky účesu, som definitívne rozhodnutá, že budem mať vypnuté vlasy. Zajtra hodím fotky do albumu a dúfam, že ma skritizujete :) chcem sa spýtať, na fotenie si beriete aj nejakú plachtu, alebo deku? Bojím sa, aby sa mi nezašpinili šaty, budeme sa fotiť ešte pred sobášom, tak nech niesom ako prasa :-p Kedy beriete kolegom zákusky, po svadbe, alebo pred svadbou?
Odpovedať
Profilova fotka
dala som prvých pár fotiek, zatial neupravované a maličké - časom urcite vylepsim x-)
Odpovedať
vrabciak, my urcite berieme deku, alebo bielu plachtu, v ramci moznosti ak to pocasie dovoli sa chceme fotit hlavne vonku :-) a fotime sa pred obrad tak nech niesom ako prasiatko :-D No a zakusky kolegom berieme pondelok po svadbe, urobime si taky navstevny den :-)
Odpovedať
bos, bola si zlatuckaaaa.... x-) tesim sa na dalsie fotky... x-) x-) x-) x-) mam uz malu odfotenu v satkach, silonkach, topanockach aj s kabelkou, poobede alebo vecer snad stihnem vlozit.... modelka jedna.... :-D :-D :-D nechcela si vyzliect silonky, kazdemu az do vecera hovorila..... ja mam silooooooooooooooonky :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
bosacka tesime na dalsie foto, bola si kraaasna ;-) habibi: satky su super, mala musi byt zlatunkaaa x-) x-)
Odpovedať
vrabciak: My brali výslužku do práce v pátek.. bosacka: Fotky sice malinké, ale i tak je na nich vidět, že jsou fantastické a netradiční!!!! A moc ti to tam sluší!
Odpovedať
Profilova fotka
už tretí krát idem odpisovať, šlak ma trafí. Robím milión vecí naraz a potom to takto dopadne ]-( zuzi, bielu deku aj máme, akurát, že potom by už asi bola čierna, alebo zelená :-D habi, nahoď fotky, deti vedia byť hrozne zlaté. Moja sestra bude musieť schovať šaty pre malú keď ich donesie zo salóna lebo keby ich malá videla, tak by si ich natiahla a už by ich nedala dole :-D bos, malilinké fotečky, ale je vidieť na nich, že si bola pekná nevesta. Všimla som si, že si zmenila aj účes a musím uznať, že tento vyzerá teda rozhodne lepšie. i.sana, zvedavá som aj na tvoje ďalšie fotky. Tie silonky nemajú chybu. Čo na ne hovoril manžel? pýtam sa na výslužku pre kolegov preto, lebo u nás je to dosť komplikované. Pre mňa najednoduchšie by bolo, keby im možem dať zákusky zo SR, lenže to by som mohla len po svadbe. Po svadbe sa do práce vrátime až o týždeň a aj by som objednala čerstvé zákusky, len problém je v tom, že by sa povozili v aute viac ako 500km. Keby som im niesla koláče pred svadbou, tak by som ich musela upiecť (čo mi asi časovo nevýnde), alebo kúpiť niekde v cukrárni. Fakt neviem, čo mám robiť ozaj tie čo to už máte za sebou, ale aj pred sebou...trénovali ste nový podpis? Ja som sa o niečo pokúšala, ale nejak sa mi to nepozdáva :-|
Odpovedať
nový podpis..... to je pre mna fakt problem.... :-D :-D :-D :-D podpisovat sa na písmeno F je komplikovanéééééé... doteraz som mala podpis jedným tahom, teraz to bude komplikovanejsie... :-D ja koláce pre kolegov neriesim, chváááááálabohu ze som na materskej....ale aj keby som nebola, kolace by som im neniesla.... :-p :-p :-p :-p :-p deku nemáme, sediet na zemi nelánujeme.... x-) o týzden máme stretko s fotografom, tak som zvedavá, co vymyslí.....
Odpovedať
no my mame este tiez jedno stretko s fotografkou, uvidime, co ona poradi a povie, musime dohodnut detaily este. novy podpis som si trosku skusala, ale tiez sa mi moc nepaci :-| a to idem z "P" na "R"
Odpovedať
Profilova fotka
no vidíš habi, ja sa podpisujem celý život s prvým písmenom F a teraz sa mi zmení na G. Je to premňa veľa klučiek :-p
Odpovedať
Profilova fotka
wal, krásne bolerko ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby riesite autobus pre hosti? necele 3 tyzdne do svadby a nie a nie sa rozhodnut - kazdy hovori inak...
Odpovedať
vrabciak a podpisujes sa jednym tahom alebo ako riesit to F?? :-D radu, budeme riesit autobus alebo nejaky minibus pre hosti z kostola do Kamily... do kostola sa dopravia ako chcu, z kostola autobusom a z hostiny domov taxikmi....
Odpovedať
Profilova fotka
habi, moj podpis je katastrofálny. Pred tým som robila na mieste, kde som sa vkuse podpisovala, za jeden deň, to bola stovka podpisov a tak som si svoj podpis dokomolila na niečo hrozné. F vyzerá ako dubák a ostatné písmenká sú už len vlnovky. Ale ani toto sa nedá jedným ťahom, ja som na túto čarbanicu používala dva. radusiq, tiež som na úplnom začiatku zvažovala autobus, ale keďže v mieste kde bude svadba aj prespíme a vačšina hostí odvoz má a ešte k tomu máme aj malú svadbu, tak sme ho ani nezačali plánovať.
Odpovedať
Profilova fotka
no to mate super. Ono poctom hosti nam autobus ani netreba, stacili by taxiky ale ja sa desim toho ze hostia po odpytovackach sa budu motat, nebudu vediet kto kde s kym ide, aby este na obrad nezmeskali :) Vseobecne ako sa to blizi tak ma napadaju katastroficke scenare na tie najnemoznejsie situacie, tak sa snazim hodit prevenciu kde to ide :)) Este teraz riesim ze svadbu budeme mat v evanjelickom kostole - no a farar hovoril ze evanjelicka cast hosti ma spievat...lenze evajnelici budu na celej svadbe maximalne 4ria a kostol je obrovsky :)) ja spievat odmietam...
Odpovedať
radu, aj katolici sem tam spievaju....prave preto si chcem zabezpecit kostolny zbor..... :-D :-D :-D
Odpovedať
vrabciak: dík za pochvalu podkolenek..chtěla jsem trochu šokovat pod princeznovské šaty..ani nevím, jak mě to napadlo..ale byla fuška sehnat aspoň nějaké..k botám navíc..nakonec jsem našla a dodělávala doma mašličky..Líbily se naprosto všem, fotografce.. i manželovi..samozřejmě..tomu nejvíc..má rád, že jsem trochu perfekcionistka a trochu střelená..:-) Jinak holky, závidím vám změnu příjmení!!! Já se změnila z Burešová na Buršíková..trapné..uznejte..takže začnu vždycky stejně, pak se seknu, r, š a í na sebe nenavazuje, tiskací k..no hrůza!!!!! Kdybych si tak vzala někoho od F..:-D
Odpovedať
A při focení jsme deku neměli.. a váleli jsme se na posekané trávě..bylo sucho, tak to šlo..pro případ mokra bych zabalila i nějaký igelit na zem asi..
Odpovedať
ahojtee. zijem, pohoda celkom, i ked sobota sa blizi... co mam problem,zohnat 6rocnemu synovi topanky k obleku... netusim co mu obujem ak nezozeniem
Odpovedať
a v salone nemaju bolero k satam ake mam ja..su totiz zo satenu, bolera vsetky maju uplne iny odtien..takze pojdem bez, hadam nebude zima
Odpovedať
A co nějaký šál??? Já to neřešila..zimu bych přežila..potila jsem se beztak jak prasátko! :-D Jen kdyby bylo nejhůř, měla jsem jemný růžový šál, nebo pléd, nebo jak se tomu říká..
Odpovedať
nemam... a k satenu tej farby..tazko zozeniem. a uz to kaslem..hlasia 20stupnov, to sa da.
Odpovedať
Určitě..bude hezky..do soboty se vyprší a oteplá ještě..Bolerko stejně nevypadá na fotkách dobře..a ještě by sis ho zapomněla sundat, jako já odepnout vlečku..;-)
Odpovedať
dnes som bola na skuske siat, vsetko podla planu. idem dat oprat kosele mojim chlapom..a zacat chystat na kopku, co vsetko bude treba zobrat na prezlecenie, plus na svadbu do auta, nech je po ruke...
Odpovedať
Já se taky chystala sama, v den svatby ještě milion věcí připravovala..nakonec jsem nic z nachystané krabice nepotřebovala a nepoužila..(ani lesk na rty..:-D) Boty na případné přezutí jsem zapomněla, naštěstí jsem vydržela v těch 10cm, které jsem měla poprvé, úplně v pohodě..;-) Jaké máš vůbec šaty???
Odpovedať
Profilova fotka
vy toho ale stihnete napísať :-D koláče do práce dám pred svadbou, deku asi áno aj keď neplánujem sedieť na tráve ale keby náhodou tak poistka podpis no to bude zaujímavé neviem ani ten svoj :-N škrabem ako kocúr takže sa necháme prekvapiť čo vznikne. S nemám moc v láske tak snáď sa ho naučím. Idem sa pozrieť na tie vaše fotečky a neskôr sa ozvem
Odpovedať
Tak slečny, do alba jsem sehnala aspoň fotky od kamošky..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana krasnu kyticku si mala, gratulujem :-)
Odpovedať
Děkuju..:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?