Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
habibi, vdaka nasej malej v zachode skoncil mobil mojej velkej :-N no tak jej treba, stale opakujem, ze treba zatvarat dvere na zachode 8-( a nestresuj, vsetko bude v pohode :-) ja nemam stres zo svadby vobec. skor ten pre nasu rodinku typicky - kde na to vsetko vziat a nekradnut :-N tak som este dnes zarobila 8-( este ze mam tu mamu, ktora nas zalozi x-) teda kecam - mam stres z toho, kolko som si toho vzala na plecia - hlavne to pecenie :-| navyse by som sa mala zacat ucit, lebo skuskove mi zacina rovno po svadbe a ja tu brazdim cele dni po nete a hladam inspriacie na tortu a kolace :-p takze pravdepodobne nespravim skusky, este ani ulohy nemam urobene :-S idem zapnut turbo a trochu programovat, nech nie som za hlupu :-p
Odpovedať
sisa.b: teda ty jsi šikovná..máš dítě, pečeš si dort..a do toho ještě studuješ? Co děláš za školu? Hodila jsem do alba to prádlo..tak omrkněte..a chvalte..:-D (možná i líčení přidám..) Jsem už dost s nervama v háji.. Dneska jedem pro cukroví!!!!! Chápete????? Ne za týden, ani za měsíc.. Už dneska!!!!!! Už ať je to za náma..:-p Na sobotu nám hlásí v Břeclavi sice sluníčko, ale s deštěm..tak uvidíme, kdy co z toho přijde..:-(
Odpovedať
i.sana, pradielko pekne :-) skoda, ze su tie fotky take rozmazane. aj makeup sa mi paci, taky jemny, decentny. ja mam deti 3 :-N :-p peciem tortu, aj nejake zakusky a studujem mechatroniku :-N
Odpovedať
No jo..máme špatný foťák..:-( Ale nový už je v plánu..:-) Mechatronika..to je mi povědomé..můj nastávající z toho měl myslím zkoušku na výšce..dělal energetiku.. No a k čemu se ti to tak hodí??? Nebo jen tak pro zábavu? :-D Dálkově? A 3 děti, jo??? Tak to mě podrž.. kolik ti je?
Odpovedať
Tak jsem si provedla rychlokosmetiku, peeling, maska..liftingový krém..:-D Už to asi nezachráním..:-p
Odpovedať
ahoj, tak podle predpovedi bude patek sedmyho snad nejdestivejsi a nejstudenejsi den z celyho mesice. Jsem z toho pomerne dost ztrapena. Ohledne svatby to byla jedna z hlavnich veci na ktery mi zalezelo :(. Nedokazu se z niceho radodvat kdyz je zima a prsi. Mate nekdo nakej recept aby Vam to bylo jedno? .... krome antidepresiv :-)
Odpovedať
Mně bude pršet taky..už týden je nádherně, to nemá šanci vydržet! Takže jestli ti to pomůže, pak se můžeš podívat, jak to dopadlo.. Původně jsem se chtěla vdávat v zimě..tam se neočekává hezké počasí, takže pak nejsi zklamaná..:-D
Odpovedať
dazd prinasa stastie do manzelstva x-) x-) x-) idealne by bolo, keby rano sprchlo a nez sa clovek dostane z domu, tak aby svietilo slniecko. treba si rozkazat :-D mechatronika je vlastne elektrotechnicke zameranie - vybrala som si to podla financnej narocnosti. bola bezplatna, tak sa teraz trapim v odbore, ktoremu vobec nerozumiem :-N :-p a mam 31 rokov 8-(
Odpovedať
Takže asi magisterský obor, že? Mně bude letos 30..:-p děti už do 31 nestihnu..by mě trefilo.. Obdivuju..:-)
Odpovedať
ja zatial len bc, ale potom je ing. keby som chcela mgr, tak si priplatim nieco jednoduchsie. a pri detoch ma slaktriafa, to mas pravdu :-D :-D :-D starsi dvaja mi zeru nervy cez den, lebo su stale v sebe a to najmladsie cele noci nespava, tak tiez nervy. nemam pri nej cas ani na spanok, skolu ani nehovorim 8-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
jj..tak jsem to myslela..magisterský obor, ale titul inženýr.. Já si dělala druhou výšku při zaměstnání..a hnus..nechtělo se mi a ani času moc nebylo..ještě že už je to za mnou.. Jak staré máš dětičky? :-) My máme 3 a půl letou kočku..naše miminko..:-)
Odpovedať
ahojte. normalne lutujem, ze sme nedali termin na prveho maja...uz by som to mala za par dni za sebou :-D zatial hlasim stale klud, akurat co sa vsetci pytaju, ze ci uz su stresy a ako pripravy... my klud, len svokrovci stresuju - tak ale chceli to robit vo velkom, s tym ze ony to spravia a my sa nemusime o nic starat... i ked sa starame, beham zo svokrou hore dole, robim sofera.. stale dusevna pohoda. :-p 8-) akurat co sa mi dnes snivalo, ze som zrusila svadbu, lebo som nemala makeup :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D
Odpovedať
Já si teď dělala plán na zítřejší hon! A jak jsem o tom jenom psala, tak se mi třepala ruka a bylo mi zima..Jako fakt nervóza, nebo co.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte po dlhej dobe som tu a pozerám že máte riadne stresy :-S ja sm bola včera v kostole dopísať svedkov a dozvedela som sa že prišiel dišpenz pre drahého :-D dnes som bola u zubárky týrala ma hodinu 4x mi napichala dookola celý zub takže asi 20 vpichou. Mám veľmi citlivý nerv tak som trpela aj po injekciách :-( Mńa sa tiež každý pýta či je všetko pripravené a či je nervozita, niekedy sa mi ani odpovedať nechce. Na budúci týždeň doriešim zákusky a ešte stále nemám topánky k popolnočným šatám. Podväzok býva vätšinou na pravej nohe
Odpovedať
Profilova fotka
i sana prádielko aj líčenie je pekné
Odpovedať
baby, bola som na skuske a otras ;-( ;-( ;-( a este k tomu ta cena |-| z obchodu som mohla mat dvoje vlastne za tu cenu a to si este musim kopec latky dokupit, aby to aspon kusok vyzeralo ;-( ;-( ;-( nakoniec som sa rozhodla saty si pozicat zo salonu (tie, co som si skusala) a sesternica mi oznamila, ze ich cez vikend pre nevestu o 20 cisiel skratila ;-( ;-( ;-( bilancia - saty na mieru otras, na vysnivane zo salonu mozem zabudnut. lahsia o balik penazi a saty budu nakoniec asi aj tak biele |-|
Odpovedať
sisa..odkial si mala saty na mieru?
Odpovedať
Zdravim! Prave jsem prijela z neuspesnych nakupu v Brne a procitam, co jste napiiiisaly ;-) i sana - to je pravda - pobavit a pojest mozno aj tak :-D :-D :-D ne nemusi byt drahe... :-D :-D :-D zajimave tema - jak se polibit :-), jsem rada, ze koleno se dobre vyviji!!! sisa - verim, ze se obalka najde - jen tak nemuze zmizet... drzim palecek!!!!!!!!!!! dej satky do alba... trebas to vidis moc tragicky 8-) jakou mate vyzdobu na auto? ja zvolila masli z organzi a ted se mi nejak zda nevkusna... chci neco maleho jemneho levneho... a jak to mate s manzelskym taneckem? my ocekavame total netančit - připadně později zesílit repráky :-D jsme s nastávajícím netaneční. Co trénujete - jaký tanec? Poslouchám korejce klavír a je super! miluju klavír! hudba nádherná! dejte do vyhledavce youtube: joe hisaishi - to je naprostý úžas podobného stylu. je to teda japonec...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, hlasim od vcersajsieho vecera stresy... viac asi ani nemam silu pisat :-( :-D
Odpovedať
holky drzte se!!! nestresujte - uzivejte!!! musi tu byt vzdy nekdo - kdo zatim "nema duvod" stresovat - kdo vam to rekne... ;-) bude to krasne!!! vsechno jste krasne naplanovaly!!! a jestli neco nevyjde - tak to treba bude prave ta perlicka - kterou budete s usmevem vypravet a budete se smat a bavit tim aj vnoucata :-D
Odpovedať
vidim to tragicky - spodnica o 12 cisel kratsia, aj ked som bez topanok, na tom jedna vrstva tylu, cize ako keby tam ani nic nebolo a cez to par cipov, ktore neviem preco nastrihala. v albume mam vzor, podla ktorych som to dala sit a este aj ja ako laik vidim, ze je tam ta sukna len sikmo nariasena, ziadne nastihane cipy tam na nej nevidim. no hroza ;-( ;-( ;-( co sa nam este do svadby poserie? :-(
Odpovedať
sisa.b: ty máš teda ale pech na ty šaty..:-( Ale nějak to dopadne..se tím taky tak uklidňuju..Ještě jsem ale nepochopila, proč když už určitě dopředu musí vědět, že to nezvládne (krejčová, manykérka, kadeřnice, ...), tak se do toho stejně pustí.. Já jsem dneska zvědavá na dort třeba..schválně jsem se ptala, jestli ho zvládnou! Šaty byly minulý víkend na přehlídce..a prý je nějak "zkracovali", jako že jenom zespoda sešili..a vrátili zpátky zas.. Takže jsem je teď už neviděla..a dneska se na ně jdu podívat..jsem vcelku zvědavá..doufám, že mě nečeká žádné "překvapení"! Včera jsme vyzvedli zákusky, krabičkovali a rozdělovali..a bude toho určitě dost..tak jsem spokojená..:-) Domů jsme přijeli až v 10, takže dneska opět nevyspaní..drahý jel do práce a já teď musím dodělat milion věcí ještě! Už teď nestíhám!
Odpovedať
No a ještě jsem se zapomněla pochlubit, že už jsme dostali i nějaké ta blahopřání (a od některých dokonce i něco navíc..:-)), tak jsme velice potěšeni..:-)
Odpovedať
babulky, drzte sa ;-) myslim na vas, nech vam vsetko dobre dopadne, budete krasne, verim tomu :-) Ja uz zacinam mat trosku nervy a to mam este dva tyzdne pred sebou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
drzim palce babam co to zajtra maju! napiste potom dojmy a vsetko okolo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sisa choď tam a vráť tú spodničku, nech ti ušije to na čom ste sa dohodli 1.5. 2010 nebudem vás menovať aby som na niektorú náhodou nezabudla.. Kočky zajtrajšok bude najkrajší deň vášho života tak sa už nestresujte a začnite si užívať tú krásu. Prajem vám aby všetko vyšlo tak ako chcete, a nezabudnite sa s nami čo najskôr podeliť o zážitky. ;-) ;-) ;-) :-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak já to mám zítra. Už jsem dost nervozní. Má pršet, což mě dost štve, jelikož okolo zámku kde to máme je krásná zahrada na focení, tak nevím, jestli ji vůbec využijeme. A navíc mi není úplně dobře. Kolega z práce měl střevní chřipku a chodil s tím mezi lidi, tak jsem to asi chytla, ale naštěstí to není až tak strašnej průběh, ale i tak je to nepříjemný. Šaty jsem vyzvedla včera, zdají se v pohodě, tak snad to tak bude i se vším ostatním.
Odpovedať
kde to máte? Pršet snad nebude..aspoň to slibují.. ale taky s tím počítám..
Odpovedať
Babenky zajtra vám všetkým držím palčeky a prajem aby vám všetko vyšlo podľa vašich predstáv (ak nie ešte lepšie ;-) ).... a netrápte sa s počasím ja čo som včera pozerala počasie tak na zajtra hlásia pekne prehánky až k večeru... (ak si dobre pamätám) :)... aj keď je škoda, že počasie sa nedá objednať :(((... ale hlavne si to užite...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?