Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
sisa - japato, ze nemas saty??? sak nesmutni, salony jsou jich plne jinak v tomto kvetinarstvi se dost delaji svatby - jen asi dobre dokazou ostatni presvedcit :-D :-D :-D a my se nedame copak s hadkou? s nastavajicim? to my se "hadame" kolem priprav porad - ze pry jsem strasne agilni a porad vymyslim, co by se dalo organizovat a ze pry az bude oznameni, co bude nasledovat - uz pry se toho desi... a co teprav po svatbe - co pry budu organizovat... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
rict ne jsem tez chtela vyzkouset... ale myslim, ze by to bylo hodne drahe ne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky,ja vybavujem všetko sama,drahý len povie-"urob ako chceš,ja Ti dôverujem."Potom sa nepohádame :-)
Odpovedať
jj, to se mi nejdřív zdálo "hrozné" - teď se mi to dost líbí - když ten můj zatím skoro jen sabotuje :-S Ale teď mu křivdím, pracuje na oznámeních a právě mi volal a omlouval se, že byl dnes z těch příprav nevrlý... miláček... x-)
Odpovedať
tak to som rada, ze nie som jedina, co je viacmenej sama na pripravy... ;-) maaarii, nebyvate spolu?
Odpovedať
ne ne, kazdy se svymi rodici ;-) tesime se na spolecne ziti - ale co slycham - asi to bude docela bojovka 8-) :-N
Odpovedať
no ja by som si nebrala chlapa bez toho, zeby som s nim minimalne rok nebyvala..... si odvazna..... :-D :-D :-D
Odpovedať
razim teorii, ze vse nelze vyzkouset, takze ani rok ani pet let "na zkousku" podle meho nazoru moc nevyresi... =-)
Odpovedať
už jsem dopracovala (opravy diplomky sestry = svedkyne), jdu spat... dobrou noc! ;-)
Odpovedať
maaariii, my sa hadame o vsetkom moznom, nielen o svadbe ]-( a preco by to malo byt drahe nie? ved sa mozete ist najest a zabavit aj tak :-D :-D :-D
Odpovedať
Tak a máme tu středu..začínám mít prapodivné pocity v břiše z té představy..teď jsem to neskutečně flákala už všechno..takže čtvrtek pátek si řádně máknu! (hlavně v přípravě aut..:-p) Ještě pořád nemáme připravené ty fotky naše naskenované, hudbu k hostině taky ne..a můj drahý, přestože celou dobu se o svatbě nechce bavit a neskutečně ho tím otravuju, si asi uvědomil, že už to je za chvilku tady, a začal otravovat a deptat on mě tím, co já chtěla nachystat už dávno..jako třeba že bysme měli nějaký tanec novomanželský nachystat..nebo vyzkoušet si první polibek..mimichodem, absolutně nevím, jak se políbit! Beztak do sebe vrazíme nejdřív nosem a pak cinknou zuby..tak že by na tvář???? :-D Takže dneska mě čeká doma fůra práce odpoledne, přijde kamoška udělat definitivní zkoušku líčení a poslední solárko..:-p Zatím se mi pokazilo jenom to koleno..no a to, že tchýně "nemá peníze" na minisvatbu svého syna..ale taky očekávám návaly beďarů, lupy ve vlasech, zlomený nehet či dva, minimálně 3 škrábance na rukách od kočky a sem tam modřinu..:-D Naštěstí existuje retuš..;-) Přestože hlásí a hlásili deště, u nás sprchlo v pondělí asi 5 minut, jinak slunko jak na Sahaře..tak očekávám, kdy to přijde.. Ať už je to za náma!!!
Odpovedať
Profilova fotka
jj, ať už je to za náma - já už chci být na svatební cestě! :-D ramena a obličej řeším zatím tak, že je potírám takovým olejíčkem (sérum) na nečistou pleť, trochu to zabírá, o zbytek se snad podělí vizážistka a fotograf s retuší ;-) mně se to před karkulkou vždycky tak vyhodí, dalo se to čekat, teď už se to naštěstí lepší Hudbu vybírám taky, skončila jsem u Korejce jménem Yiruma, najděte si ho na Youtube, nádherná hudba ;-) Když mám šaty z Číny a prsteny z Austrálie, proč ne hudba z Koreje, ne?? :-) Zároveň bych už se měla balit na svatebku, pojedem hned v pondělí, malou přestěhovat ke tchýni, toho ještě bude - manévry :-D Sisa, ako to že nemáš šaty??? I.sana, no jo, u vás na jihu můžeš se sluníčkem počítat, tady to vidím blbě :-( A nemáme interiéry k focení, počítala jsem s rozkvetlou loukou..
Odpovedať
Článok sa načítava...
kocky, mam jednu "technicku" otazku...podvazok na pravu alebo lavu nohu? nieje to jedno?
Odpovedať
zajo ja dam asi na pravu, ale ono je to podla mna jedno.... :-N inak, dnes som si snazila predstavit si, ze uz tuto sobotu sa vydavam.....v momente ma prehnalo na toalete a mala som taky pocit na vracanie z nervov ako niekedy v skole.... boooooze, sak ja zinfarktujem ked to uz fakt pride...... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
habibi aj ja mam nervy, uz to zacina :-D a to mam az 15.5. svadbu :-)
Odpovedať
lucique: Kam jedete? My pojedem až v létě někam, ale zatím nemáme žádnou představu.. Já mám v plánu místo podvazku síťované podkolenky zakončené růžovou stužkou..bohužel jsem takto vcelku hotové nesehnala, tak si tu stužku dotvořím sama.. alá lolitka tak nějak.. Bude to překvápko pro ženicha.. Zdá se mi to jako super úlet pod ty šaty.. :-) A když náhodou obdržím podvazek od ségry, tak si na část fotek můžu podkolenky sundat.. na pravé noze budu mít možná ortézu, takže na levou :-) (ale musím zaklepat, že koleno už se uklidnilo..:-)) Jinak už od neděle nemám chuť k jídlu..a to je u mě už docela vážný jev! Studené ruce, špatně se mi dýchá, křeče v břiše..srdeční aritmie..toto všechno už mám..jako by mě čekal koncert, nebo státnice..:-p
Odpovedať
tiez myslim ze to je asi jedno. i.sana - co koleno? ja zatial klud... ale ved to asi pride,takto o tyzden :-D
Odpovedať
Dneska už bez obvazu..a i ze schodů už běhám jak srnka..:-D Ale měla jsem pěkně nahnáno! Takže teď musím být opatrná..ani plavat radši nepůjdu..:-( Ono je to takové ticho před bouří si myslím..já jako taky nevyšiluju..ale tělo si na to přišlo samo..
Odpovedať
Profilova fotka
Jedeme do Nebe - wellness penzion v Jizerkách, už se moc těším x-) Jen to počasí vypadá na pytel, asi z té postele nevylezem :-D Křeče v břiše, arytmii a průjem čekám tak zítra pozítří ]-( Sobotu zahájíme masáží (jdeme obě se svědkyní), tak snad to z nás poslední kousky nervozity vyžene. Mužíček je v klidu, závidím x-)
Odpovedať
i.sana, tak to mas s tym kolenom celkom dobre, ale setri sa.... ;-) ja som pred dvoma rokmi cestou z parkoviska do prace tak padla, ze sa mi otocilo koleno..... zostala som sediet v strede parkoviska, cela kabelka vysypana, auta zastavene....ani hnut sa nedalo...tak krasne dosla zachranka, odviezla ma hukackou do nemocky.... paradny zazitok :-D :-D :-D :-D no a dali mi sadru na komlet celu pravu nohu..... normalne od hora od rozkroku az dole..... ta sadra mala asi kilo..... vlacila som ju za sebou mesiac.... mali sme uz zaplateny vylet do Pariza, na ktory som sa strasne tesila.... bola som v nemocke o tyzden skor, ze ja musim ist na dovolenku, ze mi to musia dat dole.... tak sa na chirurgii smiali, ze skusime.... dali mi ju dole a ako som bola cela rada, postavila som sa na pravu nohu a kooooomletne som sa zlozila na zem..... svalstvo v nohe nist..... domov som odisla o barlach, dostala som ortezu a o 3 dni som vysla na Eiffelovku....peso na druhe poschodie...... :-D :-D :-D :-D :-D :-D koleno je veeelmi citliva vec, az teraz chapem ako to boli...... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
jak si tak ctu, co tu pisete, tak zacinam byt nervozni i za vas.. :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím, taky mě to čeká v květnu, chtěla jsem se zeptat - vy, co už jste si dělaly jmenovky na stůl, jaký jste měly rozměr? Abych tak přibližně věděla, vůbec nemám představu, abych to neměla nějak moc velký :-( Díky
Odpovedať
ja som objednala tie motyliky na pohare, tam som napisala meno..a hotovo.
Odpovedať
cathellen: moje jsou vyloženě odhadem dělané, ale asi akorát..šířka cca 8 cm a na výšku asi 5 cm (takže 10..5 po přehnutí..:-))
Odpovedať
baby, stratila sa nam obalka s peniazmi na svadbu ;-( ;-( ;-( nechala som ju vytiahnutu, ked som sla na postu pre obrucky a uz jej niet |-|
Odpovedať
sisa................................................................... ]-( :-|
Odpovedať
akoze stratila????? a kde si ju nechala?
Odpovedať
nechala som ju v predsieni na skrinke a teraz neviem, ci ju ta moja mala bosorka niekam odvliekla, alebo sa mi ju podarilo zahodit s letakmi do kosa |-| ale tie letaky som pozerala, ci tam nieco dolezite nie je, vzdy to tak robim. no netusim, kde su, uz sme s drahym prehladali cely byt. krpana rada schovava veci, alebo ich zahadzuje ]-(
Odpovedať
no, ja som raz drahemu vyhodila s letakmi aj jednu dolezitu zmluvu..... :-p ale neboj, verim, ze obalku najdete, urcite..... to by si si vsimla, kebyze ju vyhadzujes.... ;-) daj vediet.... ja menovky este nemam, ak bude cas tak ich urobime, ale neviem zohnat papier.. ak nie, tak ich dam urobit tam kde nam robili oznamka... Booooze, ja nemozem spat posledne noci....uz zacinam stresovat.... najnovsie sa mojej sestre nepacia nase kolace.... ze vyzeraju ako z cukrarne nie ako svadobne =-) no a mama stale nechape, ako to ze nebude redovy tanec.... ach jaj.... no a neviem nikoho zohnat na odcepcenie, to by som chcela mat, drahy stratil pri stahovani vsetky manzetove gombiky, moje svadobne saty sa mi uz zase nepacia.... no nechcela by som so sebou zit tyzden pred svadbou.... :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
sisa...mne nasa mala istu dobu vsetko co nasla, hodila do zachoda......esteze splachovat nevedela :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?