Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zacinam mat pocit, ze "ako bude, tak bude" 8-) ...par veci sa mi pokazilo, resp. hrozia problemy a tak nejak to zacinam brat, ze hlavne aby sme sa vzali, ostatne nejak bude. a ked sa niekomu nebude pacit, jeho problem... na druhej strane - chcela by som si to uzit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to ale neznamena, ze od zajtra nezacnem stresovat :-D urcite to este pride... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsi jdu za váma postěžovat.. V týdnu skončila v nemocnici přítelova teta, která nám měla píct část koláčů, takže se všechny musí upíct u nás doma.. To by bylo ještě tak celkem v poho, babička s mojí tetou se na pečení těší, budeme píct doma i cukroví, ale včera mi volala svědkyně, že ty auta, veterány, o kterých mluví už od podzimu, že je pro nás mají zajištěný nebuou.. Sem myslela, že mě asi klepne... Kdyby o tom od podzimu nemluvily, jakože jojo, všechno v pohodě, nemusíte se o nic starat... Ach jo.. Tak jsme narychlo museli překopat celý rozpis aut, kdo s kým pojede a sehnat další dva řidiče... Že jsem si to radši rovnou nezařídila sama a po svým.. Jinak přípravy u nás vrcholí, zbývá nám už jen necelý měsíc... Zdá se mi, že to nějak moc uteklo... uaaaaaaa:-(
Odpovedať
ahojte. markki, na autach nezalezi.. a aj kolaciky upeciete neako. ;-) ze sa horsie nestalo ;-)
Odpovedať
lucsy: Nevím, jak vysoké chceš podpatky, ale pěkné krémové boty na vysokých podpatcích mají v Mixéru (Vaňkovka nebo Olympia), a koupila jsem tam i botky na přezutí...
Odpovedať
Profilova fotka
zajo stredobodom nemusím byť ani ja..ale nejako to zvládneme neboj bola som včera v salóne, máme pre synovca oblek. Ja som si skúšala šaty, dala som si spodné prádielko a bolo to fajn. Vybrala som si aj závoj, bolerko... Bola som aj u kaderníčky ale účes bol oničom :-(
Odpovedať
Zdravím, holky.. Tak dneska je zase, už potrřetí v řadě skvělé svatební počasí..sice pod mrakem, ale sluníčko a teplo.. Pořád se ujišťuju, že příští sobotu bude ještě hezčí! :-) Boty mám taky v plánu mírně krémové, co jsem si koupila na běžné nošení..v těch páskových by se mi klouzaly silonky.. Koupila jsem je Shoe 4 you.. měli by je mít i v Humanicu.. ale mají 11 centimetrový podpatek..;-) Tan se ještě pekně klouže, ale už jsem je podlepila filcem a super! :-D
Odpovedať
Ahojky! Tak jsme dnes byli na svatbě - obřadu - jakože "studijně" :-D A dost věcí nás tam zaujalo, že jsme si řekli - tak určo ne... :-N Kdo svatbu v kostele: Jak řešíte varhaníka či sbor či co nebo koho máte? Nám budou hrát dvě mladý holky - varhany a housle - běžně hrávaj na svatbách - ale na úřadě a ne v kostele při mši, takže dnešní schůzka se nikam nepohla - nevěděli jsme nikdo přesně - kdy se co hraje, kdy jsou prostoje a tak... :-| Budou vám hrát svatební pochod? Kdy ho budou hrát - na začátku nebo na konci? Mrkněte na noční košilku u mě v albu - něco podobného jsem si zkoušela v obchodě a bylo to supr - jen to stálo 800 i když to bylo v akci. Tu na netu je to za 450kč... Co na ni říkáte? Jinak jak jsem se ptala na cenu líčení - mám předběžně domluvenou paní za 280kč - a ještě bude slevička z mého salónu. To jde, ne? ;-)
Odpovedať
i.sana příští sobotu bude báječně - stejně jako všechny ostatní soboty až dokonce května x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii - kosielka pekna, ak sa ti take pacia :-) (to neznamena ze mne nie ;-) ) - co sa vam na obrade nepacilo? inak si mi pripomenula, ze ja som sa chcela iekedy ist pozriet k nam na urad ze co a ako... a uplne som zabudla. uz to asi nestihnem :-N
Odpovedať
ahojte mame oblek pre zenicha!!! aleluja! uz by sa patrilo... nakoniec z pietro filipi, paraaaaaadny. v pondelok dufam doriesim obleky pre obe deti, a dost veci bude poriesenych.. a kupila som si vzorovane pancuchy, samodrzky x-) take akoby sietkove...ked uz saty mam jednoduche..nech mam nieco ine.. ale este jedny telovej farby chcem kupit- do rezervy.
Odpovedať
teda aj tie pancuchy su telovej farby, ale este jedny cire.. pisem ako tatar :-x
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
můj nastávající se právě loučí se svobodou tak doufám že mu to všichni nerozmluví...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, my byli od vcera na Slovensku, dneska jjsme zvali slovenskou cast moji rodiny, vsechno probehlo OK a navic mame neplanovane oba boty :-D Ja jsem sehnala kremove na takovem mensim podpatku, tak snad v nich vydrzim celou dobu :-) Byli jsme v Gaboru a tam jsme oba koupili :-D
Odpovedať
luc, gabor su kvalitka, pohodlne. v ktorej predajni ste boli?
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky tak dnes mam za sebou poslednu skusku siat, aby ich na mna pekne nasili :-) fotky zo skusky a detaily siat so hodila do albumu... este rozmyslam ci si tam dam aj kruh alebo nie, bez kruhu su podla mna krajsie, s kruhom sa v nich lahsie chodi, na porovnanie sm dala aj fotky do albumu, co vy na to? inac aj kyticu uz som zajednala! nakoniec to vyhrali smotanove tuplipany jednoduche
Odpovedať
lubiduch, jednoznacne z kruhom. ked tak si ho daj mensi... ale ten co mas na fokte, je ok. :) si kockaaaa. my mame tiez svadbu osmeho, na skusku idem az 4.maja..
Odpovedať
lubiduch: Rozhodně s kruhem..:-) Já teď byla domlouvat lakování nehtů..původně jsem se chtěla nalakovat sama, ale přeci jen pravá ruka se mi lakuje hůř a určitě by mi to zrovna nešlo..:-) Tak pomůže kamarádka, co dělá nehty..
Odpovedať
ahojte, my sme dnes kupili topanky pre draheho, ja som si kupila balerinky, samodrzky a celenku do svadobneho ucesu x-) tak uz len topane pre deti a sme vybaveni 8-) vcera som mala premieru so svadobnou tortou - piekla som pre bratranca draheho a vraj zne uspech, tak sa tesim x-) pridam do albumu
Odpovedať
Jaký máte program na hostinu? Nás bude málo, takže budem zapojeni víceméně všichni do všeho.. proto bych chtěla vymyslet nějaký program aspoň..ať není nuda.. K obědu nějakou klasickou hudbu..a pak co k tanci? Nějakou abbu a tak??? Poraďte..co se tak hodí? Pak chceme udělat nějakou prezentaci s fotkama, jak jsme vypydali když jsem byli malí a podobně.. A napadlo mě i karaoke, že bych objednala, ale zas nevím, kdo by tak organizovaně zpíval..kdyby to bylo jako že se rozhodne zpívat a pustí si to..ale takto by mi přijel chlapík na hodinu a asi by to nebylo ono..
Odpovedať
isana, mne karaoke na svadbu pride priliz silene. nemate dj-a? brat mal do 20ludi, dj-a nechcel, nakoniec som mu ho tam dotiahla a ze to bola najlepsia vec na svadbe, ze sa tancovalo... inak by sme o deviatej uz sedeli doma.
Odpovedať
asi by som mala menej chodit sem na stranku...ked vidim, ako mi to odpocitava, som z toho nervoozna.
Odpovedať
Nechtěli sme dja..přijde nám to zbytečné..nachystáme nějaké céda..a bude se pouštět.. některé songy bych na svatbě fakt slyšet nechtěla, takže proto.. Nás bude celkem 14..hostinu máme v restauraci, od 13 hodin a v 9 budem už buď doma, nebo někde na diskotéce třeba..;-) Ale kdo ví..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky :-) zajo: byli jsme v Gaboru v Banovcich, jak maji prodejnu hned vedle vyrobny.. ;-) Lubi: Jednoznacne saty s kruhem, ten co mas na fotkach se mi zda dobry 8-) Sisa: Opravdu krasny dort, jsi sikovna.. :-)
Odpovedať
Sisa: No fakt bezvadné! To zdobení jsi dělala krémem? A růžičky jsi si vyráběla sama z toho marcipánu? Já teda taky peču dorty, ale klasické, tím myslím zdobené krémem a polevou, obsypávané ořechama..s marcipánem nemám zkušenosti.. Ten dort vypadá fakt profesionálně..ani některé cukrárny to nezvládají..by ses tím mohla živit! :-) Nervózní můžu být tak akorát já..v první řadě..dneska poslední den volna, pak zas celý týden v práci, teda jen do čtvrtka..v pátek chaos a v sobotu to vypukne!!!!!
Odpovedať
Ahojky! lubi hlasuju pro saty s kruhem sisa dort supr luxus, souhlas, ze by ses tim mohla zivit! ;-) isana, tez mi prijde karaoke na svatbu silene - podle charakteru hostu - jestli jsou to "silenci" tak v poho :-p Nas bude 27 na hostinu a na raut prijdou dalsi lidi - pak bude nas tak 40 a dj mit nebudeme. budeme mit cd nebo ntb a repraky, tancit se moc nebude - jestli bude nalada - tak se daj cd nahlas a trebas se trsne... tez jsem se bala nudy - ale mam zabavne hosty, tak to snad bude v poho 8-)
Odpovedať
jo a nervozni z techno stranek jsem trocha taky... i kdyz mame jeste vice jak mesic... obcas kouknu nekomu do alba priprav a kdyz vidim, kolik toho maji ti, co se berou v zari, toci se mi hlava... :-.
Odpovedať
sisa, torta je uuuuuzasnaaaaaa..... x-) lubi, saty urcite s kruhom.... ;-) vy, co to mate 1.5., sak ja som nervozna uz teraz za vas.... :-D :-D :-D ale na druhej strane vam zavidim, ze to uz budete mat za sebou..... ;-) my musime buduci tyzden doriesit oznamka a matriku, buduci utorok nam zacinaju nauky, a potom zase stretko s kameramanom, fotografom, DJ, skuska u vizazistky, kadernicky, nechty, uprava siat..... jaaaaaaaaaj, to bude veseloooooooo karaoke budeme mat, teda DJ co nam robi svadbu bude mat so sebou aj platno, aj vsetko co k tomu treba....ak bude nalada tak karaoke bude, ak nalada nebude tak nie..... musi to byt spontanne, nie ze no, tak ideme spievat.... :-p inak, ja mam take divne pocity..... vzdy som sa na svadobne pripravy tesila, ako si to s partnerom vychutname, zblizi nas to.... ale ja mam pocit, ze pocas priprav sa hadame viac ako kedykolvek predtym... na blbostiach.... mam pocit, ze vsetko riesim ja, on sa ozve ked uz je vsetko poriesene, ale ak mu ponuknem nech si nieco zoberie na starost on, tak nie..... vobec sa ma neopyta, co uz mame, co nie, ci s niecim nepotrebujem pomoct..... nepochybujem o jeho citoch ku mne, len nechcem, aby mi o 5 rokov vykrical, ze on sa vlastne ani zenit nechcel.... taky mam z toho vsetkeho pocit..... ;-( :-S
Odpovedať
Profilova fotka
hojte, za týden už budu vysmátá, že to mám za sebou, ale zatím nestresuju, podle plánu už jsem měla dávno plašit :-D chybí detaily, udělat jmenovky, zabalit tombolu, takže přípravy se nakonec stíhají :-) jen jsem byla u kadeřnice a melír se zvrhnul ve skoro blondýnu :-( pomalu si zvykám, mužíčkovi je to jedno, asi budu na fotkách zářit :-) jediné, co mi dělá starosti, je počasí, tenhle víkend ukázkový, příští vypadá nejistě - máme to vše venku, deštník koupený, snad to jako pojistka stačí ;-) zdravím všechny, už sem jen občas nakouknu, ještě musíme vybrat písničky, kapela nakonec dojede až 2 hodky po obřadu, takže do té doby něco, ať není ticho a asi i na obřad (jestli to nakonec nenecháme na matrikářce, co přiveze)
Odpovedať
Profilova fotka
i sana...DJ je podla mna super i ked je menej ludi, lebo to cele organizuje. My nejaky specialny program vymysleny nemame, cely program svadby je: - naobed obcerstvenie v hoteli pri odobierke pre vsetkch hosti (odobierku robime v hoteli zpriestorovych dovodov) - 14,30 obrad -16.00 prve jedlo -19.00 teple bufetove stoly -22.00 pecene prasiatko a zabijackve hody Okrem too sa bude tancovat (hudba bude vybrana v okruhoch, cize napriklad kolo ludoviek pre starych, rock and roll, 60te roky, 90te roky (o chceme najviac s drahym! ) a potom moderne, nejaky jazz kolo a pod. o pol noci zacepcenie a tak. Nic speci ma nenapada. inac hudbu na prvy tanec manzelsky mate? ludia co nas poznaju hovoria ze sme dost sibnuti obaja, tak nam bude hrad od habery a szidi tobias °pomnik sibnutym°
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?