Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
baby ja nestiham citat...dlho som tu nebola :-) ale co sa tyka tej farby, mne moj kadernik povedal, ze mam na farbu dojst prvy majovy tyzden, v priebehu...aby sa to tak prirodzene este aj zmylo a tak.Ale zase nie moc.Tak akurat, teda aspon pre mna :-)
Odpovedať
ahojteee....to moje dieta si dnes zaumienilo, ze nebude spat ani posluchat...... ]-( ]-( ]-( ]-( ja si idem farbit vlasy presne tyzden pred svadbou v sobotu, v utorok skusam a upravujem popolnocne saty, v stredu svadobne saty,vo stvrtok mam manikuru, gelove nechty aj pedikuru, v piatok vyzdvihujem svadobne aj popolnocne..... tyzden bude pernyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...... :-D :-D :-D :-D baby, neviete mi poradit niekoho na oznamenia nestastne, ale nie cez internet, ale tak aby som tam osobne dosla, ukazali mi katalog a vybrala som si???? Prosiiiiiim,...... Uz nemam cas ani energiu hladat niekoho..... dnes mam niekoho vyrat ja aj drahy, zajtra by sme ich chceli obehnut......
Odpovedať
Profilova fotka
pupet tak to je super nákup ;-) zajo ja si nebudem farbiť vlasy ale asi by som išla cca 2 týždne dopredu. Ak by som nebola spokojná aby sa to dalo ešte nejako napraviť. Tak ako píše zuzi farba sa trošku zmení veď bude piecť slniečko
Odpovedať
habibi skus ave press, prip. sv. salony, viem ze urcite v salon El v Petrzalke maju katalogy, aj studio Skerak
Odpovedať
no a na farbu sa uz tesim ako pes :-D uz mam hrozne vyrastene a aj sedinky :-N len mi kadernik povedal, ze uz mam vydrzat , lebo ze to nechyti potom dobre
Odpovedať
ja by som tiez uz isla farbit teraz..no ale nech to mam pekne cerstve..
Odpovedať
Profilova fotka
habi, ja by som ti poradila tiež svadobné salóny. Vedela by som ti poradiť v LV, ale v BA žial nie. Čo sa stalo? pupet sparvila buď dobrý nákup, alebo dobrú reklamu... ja si dám na vlasy farbu, ktorú mám aj teraz, takže sa odtieňa moc nebojím. Jedine by som si dala inú farbu, keby ma kaderníčka nahovorí na clip-in, aby sa mi trafila do odtieňa, ale bojím sa toho, že za dva týžne mi to vybledne a odrastie. Teraz používam L´Oreal Perfection, alebo ako sa volá... a je výborná. Koža sa od nej nezafarbí, nesmrdí tak, dobre sa nanáša, ale odtieň sa trochu mení.
Odpovedať
ahojte, tak mne nastastie takato starost odpada, uz tri roky si vlasy nefarbim 8-) cize u mna bude len cesanie. dnes mi prisla silikonova podprda a vyzera super :-) dufam, ze aj tak super funguje
Odpovedať
Profilova fotka
habi aký štýl vlastne chceš? Chceš mať foto a v nej text, obrázok, alebo ornamenty?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja dneska byla po obchodech v Brne, koukala jsem po botach, ale nic.. :-( Nelibily se mi ani bile, natoz nejake kremove? Neni tu nejaka brnacka, co by mi dala tip, kde sezenu pekne kremove boty ve velikosti 40 - 41? =-)
Odpovedať
luc, neskusala si objednavat cez net? alebo cez svadobne salony?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu vcera nebola, tak odpoviem na starsiu otazku :-) vrabciak, pytala si sa na rozlucku... ma byt zajtra, ale som nejaka silno prechladnuta, tak neviem, neviem (chcela som totiz aj ist tancovat). asi budem presuvat na buducu stredu, alebo az po svadbe :-D 8-) skuska siat bola velmi vtipna... ta baba sa na mne bavila, lebo v tych satach treba pomalsie pohyby, male kroky... a ja som taka hrrr, tak som sa viackrat zabudla :-x a ona ze "to musite mysliet na to, davat pozor... ale vy sa aj tak zabudnete" :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zajo: prez net uz néééééééééééééééééééééé.. Satcilo jednou a nikdy vice.. ]-( A to jsem z netu chtela i pradlo na svatebni noc.. 8-( Jeste projdu pristi tyden obchody a budu doufat, ze neco najdu.. A kdyz ne, tak jedny boty co by se daly mam, ale asi bych v nich nevydrzela celou dobu.. 8-( Jinak si chci koupit samodrzky, ale nevim jakou velikost a jestli budou drzet a nerolovat se.. Mate nekdo zkusenosti? Rady? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucsy na zadnej strane máš váhu/výšku podľa toho si vyberieš veľkosť samodržiek. Ja som mala viac krát a super, silikónové pásiky dobre držali, nebol žiaden problém.
Odpovedať
Profilova fotka
hmm mam otazku, myslite ze existuju maslove tulipany?
Odpovedať
Profilova fotka
lucsy - kedysi som mala velmi lasne samodrzky, iba som chcela skusit a velmi mi stlacali stehna na tom leme, takze to zle vyzeralo... teraz som si kupila podla vysky, mam doma 3 rozne znacky a ked som ich skusala, boli super, drzali pevne ako prilepene a vobec to stehno tak nestahovali. myslim, ze sa toho nemusis bat... (tie lacne stali tusim 35sk, ale bolo to tak pred 8 rokmi odhadom). Teraz som kupila napr. v obchode so spodnym pradlom za 5,50€... v bepone ked som sa pytala chceli okolo 11€
Odpovedať
kokso, prave som zistila, ze mam svadbu za 36 dni a este nemame oznamka????????????????????? =-) =-) =-) =-) nooooooo, asi zacnem stresovat........ ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( idem si pozriet vase albumy, co tam popribudalo..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
habi, radšej nemajte žiadne oznámka ako keby ste sa mali stresovať, alebo si dajte spraviť až po svadbe. lubi, ja budem mať v kytici vraj zelené, tak maslové určite tiež existujú :-) lucsy, ak sa bojíš toho, že ti silonky nebudú držať, tak ich poisti pásom. Ja som si ho kúpila aj spolu s nohavičkami, akurát si chcem ešte kúpiť tiež silonky do zásoby a trošku s inakším odtieňom ako mám, lebo tá krajka mi moc asi nebude pasovať k tomu pásu. bos, tak to ti prajem skoré uzdravenie...tiež pojdeme niekam trsať, akurát, že ja budem musieť ísť, či budem chorá, alebo nie. Príde hrozne veľa dievčat a všetky sa už tešia. Je to už dávno, čo sme boli spolu niekde, tak sa už nevedia dočkať
Odpovedať
brat mal, posielali oznamka v pondelok po svadbe, len oznamenie ze sa zobrali. mali sice malo ludi, do 20, ti co isli na svadbu oznamko nepotrebovali a ostatny sa to dozvedeli potom... to sa mi paci.,
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa to tiež páči, aspoň je menšie percento, že sa tam nedostane nik neželaný.
Odpovedať
mame doma obrucky x-) x-) x-)
Odpovedať
habibi, mame naraz:). a my este nemame ani oznamka, ani obrucky, ani zenichov oblek, ani nic moje okrem siat... ale pomalicky sa to dava dokopy, naco stresovat (ale nebyt kamaratok co sa vydavali minuly rok a so vsetkym mi radia, tak stresujem asi tiez:).
Odpovedať
Profilova fotka
no kocky tak ja idem zajtra este raz poskusat saty a nasit ich na mna musia :-) dufam ze mam uz vsetko, dnes som to ratala, ostava mi 15 dni...uz len kyticu potom poriesit. Mam uz aj logistiku zabezpecenu, odobierka kvoli jednoduchodsti prebehne v hoteli pre dobradom :-) do kelu podla mna som na nieco dolezite zabudla! co mi chyba? mam: saty, boty, vlasy, make up, spodne pradlo, oblek, kosela, topanky, kravata, obrucky, hositna, autobus, sofer, ubytko, 5 tort, kolace, vino, tvrdy chlast.... boze chyba mi nieco???
Odpovedať
Ahojky! Tak jsem tu zase po chvili - tez nestiham cist... habibi - tez nemame jeste oznamka - ma je delat tatinek meho pritele a porad se to nejak odklada - nevim, dnes jsme se kvuli tomu s pritelem skoro pohadali... :-( Lucsy - v Brne navstiv svatebni salony, Vankovka a podobne nema cenu - shanim sampan 38 na nizkem podpadku zavrena spicka - a nic tomu podobneho v takovych mistech neexistuje. na netu jsem nasla svatebni salon na Veveri a pro me tam jsou - trebas najdes i pro sebe... tez jsem uz drive videla na netu na Orli 3, ale tam ted nemuzu najit nabidku bot - tak nevim. ale mrkni na netu na salony a urco neco najdes. s vyssim podpadkem teda u nas maj i normalka v obchodech... krasnyyy.... lubi - nenapsala jsi oznameni, populnocky - ty teda ja mit nebudu, vysluzky, fotografa, video - to teda my mit nebudeme, sperky, oblek, boty pro zenicha... ale urco to vsechno mas ;-) ja s barvenim tez nemam zadny problem - prave jsem si schvalne nechala odrust cervenou - abych byla prirodni :-D u nas novy akorat fotograf, kadernice se neozyva. tez jsem domluvila obnovu dortu - kamoska ho zase bude zkouset - tak dam na zacatku kvetna fotesku - bude lepsejsi - fakt! Rekla jsem o spoustu spoustu spoustu ovoce - hlavne at je bohaty - at "nehledi" na cenu
Odpovedať
Profilova fotka
lucsynka: ja som si objednala botky v Belle...dnes som si akurat vyzdvihla, nejake sa daju kupit v salone exclusive, resp. v sunny life...nie je toho vela na vyber, zial
Odpovedať
fuuuha, kocky...uz len dva tyzdne, v nasom pripade.... zacinam mat zvlastny pocit..
Odpovedať
zajo tak to je vostry... my mame jeste mesic a hafo toho nemame... :-( kolik vas stoji liceni? ja se jdu zitra ptat - tak at nenaletim nejakejm zlodejum... :-p diky!
Odpovedať
Profilova fotka
v mojom pripade tyzden... :-N
Odpovedať
bosacka, ja si hovorim, ze este tento tyzden bude v pohode... ten posledny...uaaaaaaaaaaaaaaaa. to ani nieje ze stres, ale....skor som nervozna z toho, ako to vsetko dopadne.. a nemam rada velku pozornost na moju osobu.. neviem ako dopadne fotenie z detmi, ake bude pocasie..
Odpovedať
to su veci, ktore nenaplanujem a je mi z toho divno
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?