Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
mne sa tiez velmi pacia.. su ine ako vsetky ostatne...a budes vynimocna nevesta x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Spodnice prijde, ale kdyz se tam da, budou kratke.. ]-(
Odpovedať
na tej fotke ich mas moc nizko, dala by som ich vyssie cez prsia trochu a viacej stiahnut - ale chapem ze to ste narychlo skusali. si kocka, ak sa ti nebudu pacit tak chod poskusat ine...a dala by si si ich po polnoci a potom predas. tak spodnicu si nedavaj taku velku, aby to moc nedvihlo.
Odpovedať
Profilova fotka
hOLT ASI BUDOU K MANI NA BAZARU TADY.. =-)
Odpovedať
vyskusaj s tou spodnicou, sa vlacia este po zemi, snad sa to tolko nevydvihne. ako sa vnich ty citis? mozno mala mamina len sok, ze su inej farby =-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci nezdaju sa mi nejake take zle aby si z toho mala nerva..saty su pekne, si nich pekna ty. len si musis poriadne rozmysliet ci sa sama sebe v nich pacis ty. Lebo ak ty nie si spokojna, nebudes s nimi spokojna ani v den svadby.... Chapes....Cize ak sa tebe nezdaju ok, tak skusaj ine a iste este nieco najdes, casu dost . A ak sa v nich citis dobre a pacia sa ti, kludne si ich mozes dat, len to je trochu netradicne takej farby saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Taxme se shodly se svedkyni, ze pujdeme jeste zkouset nejaky saty, tyhle nejsou to prave :-( Asi bych se v nich necitila, barevne vypadaji jinak, nez jsem si predstavovala a navic kdyz pod ne dam spodnici a boty na podpatku, tak budou tutove kratke.. A to jsem si jeste cca 10 cm pridavala, aby je Cinani neusili kratke..
Odpovedať
luc...tiez idem hladat neake ine... nie si sama ;-) este mame caasuu a casuu
Odpovedať
holky, tak nech najdete tie prave :-) ;-) farba je sice netradicna, ale dnes sa nosi vsetko, aj cierna :-D mne sa pacia farebne kombinacie s bielou, keby som sa vydavala prvykrat, urcite by som volila bielo-farebnu kombinaciu. najlepsie bielo-cierne x-) ja stale uvazujem, co s tymi mojimi vysnivanymi. vcera som bola u krajcirky a mala tam akurat biele svadobne dosite - naaadherne x-) x-) x-) priznam sa, ze som sa viac bala, aby to zvladla. ale ked mi vcera vysvetlila, ze aj zivotik bude vystuzovat, poukazovala perlove aplikacie,.... tak zrejme saty menit nebudem :-) len neviem, kde mi ta podprda tolko trci ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zajo: copak? Rozmyslela jsi si svuj vyber? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
sisa.b šamrole ani laskonky nechcem, nemáme to radi. Vetreníčky neviem či nahovorím mamku aby mi dala recept, ak nie budem ho musieť zohnať od našich cukrárov, guličky si spravím s kokosom a pravdepodobne s mandľami, čajové pečivo to lepené lekvárom možno s kokosovým krémom a obliate čokoládou. Dá sa to pekne ozdobiť. Výhoda je to že si ich môžeš spraviť dopredu, nepokazia sa a kým zmeknú to potrvá. Špice nechcem klasické krémové ale z kakaového cesta, niekto tomu hovorí včelie úle- cesto sa napchá do formičky naleje sa vajčák a prikryje piškótou. Nehovorím že je niečo extra ale dávno som ich nejedla a mám ich rada. Slané chcem také rolky posypané údeným syrom a ak dokážem nahovoriť mamu tak možno pagáče. Minule robila a boli super teda až na to že je to riadna piplačka.
Odpovedať
Ahojte mi mame svadbu 29.5.2010 a uz skoro všetkom mame vybavene šaty mi vysia v skriny uz ichlen odnes eštšraz na prečistenie,topanky uz mame,kameramana tiez,aj skupinu,jedlo,salu vyzdobu uz su aj objednane kolace tortu na hlavyn stol mi pecie mamina aj zakusky z mojej strany plus ikebanu na stol mi robi mama,svadobna kytica a piero pre zenicha su objednane,obrucky kupene,palenka ej doma,uz len nealko treba zaobstarat a uz asi mame vsetko.prajem vam vela zabavy prio pripravach . :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lucsynka, pripájam sa k názorom dievčat. Je to, ale aj tak ako som napísala, si krásna žena, takže pekná nevesta bude z teba aj keď si na seba dáš vrece. lubi má tiež pravdu. Pokial sa v tých šatoch nebudeš dobre cítiť, tak si radšej daj nejaké iné. kadan, ty jedna...teraz aby som si niečo sladké šla kúpiť ]-( si mi chute narobila mamina, vitaj nechceš si vytvoriť album? mari, podarilo sa ti niečo zistiť ohladom tých kvetov na ruku? Mne sa o tom totiž do rána snívalo, že sme také dali spraviť svedkom a ešte dvom hosťkám. Neviete, koľko by taká sranda mohla stáť?
Odpovedať
Profilova fotka
mamina to už máš naozaj skoro všetko, budeme radi ak dáš nejaké inšpiratívne foto čo tie tvoje šaty v skrini? Hoď do alba. vrabciak ja som akurát spravila poriadny prúúúser, tak kolega doniesol štrúdlu aby som si dala sladké, zabralo lucsy ja by som aj tak asi počkala na tú spodničku, keď dorazí obleč sa a priprav tak ako treba topánočky, doplnky a potom uvidíš. Keď to naozaj nebude ono potom kľudne choď do salónu pre iné. Myslím že si dosť znechutená s maminy.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja nevím, kdyz i kamoska rekla, ze mi nesedi a navic ta barva je uplne jina, na fotkach by to vypadalo hrozne :-( Proste jedeme dneska na saty :-( Nebudu je treba hned zamlouvat, ale pozkousim, vyfotim se, v klidu na to kouknu doma na pc a kdyztak pockam na spodnici, ale ani nemam naladu jeste se do tech satu soukat.. Jinak dneska uz budeme mit konecne prstynky, psal mi pritel, ze se pro ne dneska stavi :-D No nic, jdu pracovat na konecnem seznamu hostu, nadepisou se obalky a budeme rozdavat konecne oznamka.. :-) A at se nekdo opovazi mit k nim pripominky ]-( To by spatne skoncil.. :-D
Odpovedať
pridala som foto zo skusky mojich vysnivanych. ospravedlnte ten vyraz v ksichte :-p :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lucy som zvedavá na tie prstienky, ja idem pre tie naše, dala som dogravýrovať dátum, pri kúpe sme tam dali iba mená lebo sme nevedeli či to bude na 100% 29-teho. sisa ten ksicht máme asi každá ... 8-) ;-) sú pekné len škoda že ťa fotili tak zospodu sú peknučké
Odpovedať
Profilova fotka
sisa.b: teeeeeda - nááááááááááádhera!!! Satky ti strasne slusi.. Budes krasna nevesta! ;-)
Odpovedať
lucsy, este neviem, ci pojdem v nich :-D dakujem vam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kokso som tu zahliadla diskutujucu skupinu maj 2011...no umrem, kto riesi svadbu viac ako rok dopredu? sranda, my sme zacali riesit tak cca 4 mesiace pred svadbou, aj to mi pride vela 8-)
Odpovedať
sisa, prenadherne !!!!!!!!!!! ... ani sekundu nevahaj !!!! ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak zeny - volejte sláva, tři dny se radujte - já mám šaty.. Hned je dám do alba. at muzete hodnotit.. Cekam objektivni nazory.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci myslim ze si v nich krasna, vyborne ti sedia a vyzera to ze aj ty sama sebe sa v nich pacis :-)
Odpovedať
lubiduch, inaa zenska je s teba x-) tie prve dvoje ti moc nesedeli.. tieto su super. a ked tak..zmenis :-D no vidis to, a da sa to aj par tyzdnov pred svadbou. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucsynka - moj nazor je subjektivny... mne sa najviac pacia tie prve... a tie druhe ti robia pekny tvar prs... tretie su krasne, ale mne sa ten tvar kosicka az tak nepaci (mozno len na fotke tak vyzera, neviem) ja som bola vcera na skuske ucesu a licenia... a bolo mi aj do placu, tak to asi dobre nebolo :-S . Idem spravit album...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to tam je... ak mate chut, skomentujte co vas napadne... najviac ma asi zaujima nazor na 1. uces...
Odpovedať
lucsy, mrzi me, ze jsem nevidela zadnou fotku ve tvych satickach, co dosly :-( Jinak souhlasim s holkama, ze si musis pripadat krasna ty - toz ani hlasy nas vsech, ze saty jsou super by nepomohly, pokud bys necitila, ze jsou to ony. tak už vidím, že máš nové v albu - mně osobně se nejvíc líbí též ty první (jako bosacka) - ale to se stejně úplňo z fotky nedá - vím jak to bylo, když jsem se fotila já :-D hlavní je, v čem se cítíš dobře ty!!! ;o) krásná nevěsta budeš v těch aj těch!!! ;-) sisa ty jsi kraaaaasnaaaa a saty ti moc pekne sednou. jsou absolutne originalni. ale ne negativne - jsou krasne a vkusne!!! vrabciak pred casem jsem ti davala nejake odkazy na obrazky kyti na ruku, nic vic zatim nevim tak ja uz mam sampan silonky a pompadurku. chtela jsem podle cisi rady na diskusi o silonkach sitovane - ale ty, co jsem videla - jsou za prvy o 150kc drazsi nez samodrzky s krajkou, co mam a za druhe - kdyz mi ukazala kremove - zdaly se mi doruzova - natazene na noze jsem je videt nemohla - rozbalit to pry nemuze ]-( ma trosku problem s botama - ale zajedu asi do vetsiho mesta a bude to v poho ;-) dnes se mi libily aj jedny u nas - musim mit mini podpatek a chci aby byly pohodlne... nekdo tu mate balerinky - budete je mit cely svatebni den - myslim jako obrad, foceni i hostinu? 8-) jo svatba kveten 2011 - nechtela bych veci kupovat a objednavat tak dlouho dopredu - ono se pak neco zmeni, clovek se rozmysli... zname to :-p :-) jinak preji krasne dny a pohodove planovani a teseni se!!!
Odpovedať
bosacka planujes to tak, jak to tam je nebo bude jeste nejaka ozdoba ci zavoj ci kyti...?
Odpovedať
Profilova fotka
aha, chcela by som kvetinku do vlasov zboku a mozno aj zavoj zdola...
Odpovedať
Profilova fotka
bosacka moc mi ten uces na teba nesedi, trochu zvlastne mi pridu tie kudrlinky na vrchu hlavy... ked chces kukni moj album, som tam pridala pre teba nejake fotecky ucesov ked smo ja nieco na hlavu hladala...pride mi ze by ta mozno zjemnila nejaka ozdoba do vlasov :-) ale nahodou ten make up sa mi paci :-) a inac pridala som foto aj z mojeho malovania, tak tiez cakam kritku (podotykam, ale ze to uz je nanesena asi siedma farba skusobna :-) a popri malovaniu doslo aj k trhaniu obocia, takze tak 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?