Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, keď sa pojdeš podpisovať, tak si kyticu položíš na stôl a keď si budete vymieňať prstienky, tak to zvládneš aj s kyticou. Ak si ale nebudeš istá, tak sa dohodni so svetkom, aby s tým počítal/a. Keď som robila svedka kamoške, tak somnou tiež spravila takú dohodu a nakoniec som jej kyticu držala aj keď sa šla podpísať :-) Ja mám skorej strach o svoj nos. Bez kapesníka nemožem na ulicu a premýšlam, že kam si ho dám na sobáši... inak si macherka, že si budeš piecť. Klobúk dole ;-)
Odpovedať
lubiduch...to co je za haluz,ze 5 rocne dieta zje dospelacku porciu? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja si "upečiem" iba to čo vie každá z nás, šikulky sú tie ktoré si samé upečú svadobnú tortu. Včera sme dostali fin.darček od svokry, milo ma prekvapila. Až niečo zostane tak pôjdeme dúfam aspoň na mini svadobku- na predĺžený víkend. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kadan, načo toľkej skromnosti...Dobrá si a hotovo!!! Len sa pekne pochvál ;-) Jé to je zlatá svokra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, ak pred chvilkou mi dosly saty z ciny.. Teda cekala jsem, ze budpu lepsi, ale neni to az takova hruza.. Jen jsem je ukazala mamce a rekla, ze jsou hrozne, ze me vsichni pomluvi, ze nemam rozum, pry jestli tam nemeli nejake pekne, ze to na svatbu radeji ani nepujde.. 8-( Ani me do nich nesnerovala, ale zitra je vezmu ke kamosce a ta me do nich zavaze a uvidime.. Dam sem pak fotky a jsem zvedava, co reknete.. :-( Ja sama jsem z nich rozpacita a jeste tyhle komentare od mamky, to me dostalo :-( ]-( Tak ted jsem ve fazi zoufalstvi, ze pujdu jeste mesic pred svatbou vybirat saty :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,prosim vas viete kolko stoji asi jeden ks hrebicka v kvetinarstve?...a aj jedna chryzantena?
Odpovedať
Profilova fotka
lucsy, no to snad ne, máti to přehnala, ne? Přece to nemůže být taková hrůza, hoď sem fotky, my tě rádi povzbudíme ;-) a od koho je máš? Zkus to nějak nahrubo zavázat sama, jinak se do zítřka udepkuješ - určitě budou krásné. Vždyť alkapinka začínala se stejným komentářem a nakonec má ty šaty docela fajn ;-) Nebo aspoň nafoť šaty samotné, detaily.
Odpovedať
vrabciak, krasne napisane x-) x-) x-) ja nemam rada samoopalovacie pripravky, lebo plet musi byt pekne hladka, aby to bolo vsade rovnomerne natrete. ja vsak mam male ekzemove fliaciky hlavne na rukach, tak v tych miestach som mala silnejsie flaky od kremu. preto chcem riesit solarko, ktore by malo mojmu ekzemu pomoct. aj na lieceni sme chodili do solarka, ked more na slovensku nemame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
este by som chcela poradit....ked mate sviecku a nechcete aby vam vosk stekal napriklad na ruky,.....vedeli by ste najako poradit co by som mohla spravit na tu sviecku?
Odpovedať
Profilova fotka
lucy šaty samy o sebe len tak na vešiaku niesú bohvie čo, no vždy vyniknú až keď si ich oblečieš. Budeš milo prekvapená, neboj.
Odpovedať
kadan, co vsetko ides piect? uvazujem, ze by som zacala suchymi vecami uz pred svadbou, len neviem, co sa na svadbu hodi :-p v tescu som si kupila formu na laskonky, tak ich pojdem aj s veternikmi tento vikend vyskusat, ako to dopadne :-D
Odpovedať
lucsy, pridavam sa k dievcatam, skus sa do nich navliect uz teraz, aby si nemusela cakat do zajtra. mamu by som niekam poslala, ked nevie povzbudit, tak nech nestrasi. viem, ze od blizkeho cloveka sa take nieco tazko pocuva :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sisa, to solárko, je v tvojom prípade dobré riešenie. Ja sa tam okrem opalovania tiež chodím liečiť 8-) Nebola si na tom liečení náhodou v smrdákoch? Ja som tam bola, ale už to bude hádam aj viac ako 10 rokov lucsynka, hlavu hore a slová maminy ber s rezervou. Mužíček ti určite nepovie, že si ťa kvoli šatom nevezme a to ajvtedy, keby si si na seba chcela vrece dať. Isto, každá chceme byť v deň D najkrajšia, ale krásne oblečenie a do puntíka vyladená a naplánovaná svadba, ešte nieje zárukou šťastného manželstva. Netráp sa, aj keby si mala niečo hrozné na sebe, tak pre toho tvojho budeš určite najkrajšia ;-) Sama na to tiež spolieham
Odpovedať
vrabciak ano :-D bola som tam 4x, naposledy veeelmi davno. akosi to puberta spravila a ekzem nastastie uz davno nie je to, co kedysi. robi mi problem akurat prechod teplo-zima a naopak. cize na jar a na jesen sa mi porobia flaky, inak pohoda 8-) takze na stojaka je lepsie? mam tu hned v dome obe moznosti, len sa neviem rozhodnut, nikdy som v ziadnom nebola :-p ja uz mam doma krasny spiralkovy stojan na svadobnu tortu x-) x-) x-) takze vrchne poschodie bude na stojane. ake si davate robit torty? myslim prichute
Odpovedať
Profilova fotka
sisa, tak to je možné, že sme sa tam stretli :-) To je dobre, že to ustupuje. Aspoň nejaké pozitívum. Solárko je podľa mňa lepšie to turbo (stojacie) o nič sa neopieraš a príde mi to také hygienickejšie. To, do ktorého si lahneš síce máš možnosť poumývať, ale aj tak sa mi viac páči to turbo. Hlavne tam netreba tráviť dlho času. Je výkonnejšie, takže ti tam stačí chodiť na menej minút 8-) mne bude robiť tortu sestra a neviem akú, ale asi bude mať len dve poschodia. Máme málo ľudí, tak to by sa ani nezjedlo.
Odpovedať
vrabciak, zeby? :-D ja som tam bola v rokoch 1990, 1993, 1994 a 1996, ak dobre pocitam :-p takze daaavno, nespoznavam ta na fotkach :-N ten posledny raz bolo uplne super, bola som medzi dorastencami a inak sme sa tam flakali po diskotekach :-D tiez by som si dala sestre upiect, ked tak krasne pecie x-) kolko je to malo ludi? (uz som zabudla =-) ) my uz splhame na cislo 50, tak neviem, ci nam 3-poschodova bude stacit :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jáááj odvtedy som sa zmenila (vďakbohu) . Keď som tam bola, taksom bola úplne nakrátko a bola som tam kvoli akné. Netuším v ktorom roku to mohlo byť, ale rátam, že asi 96/97 ale niesom si istá. Na diskotéku som vtedy chodila len v areáli, ale už si to celkom dobre neviem vybaviť. Ale bude stačiť, neboj. Rozmýšlam, že ako to s tortou bolo u sestier, ale asi tiež to bola 3 poschodová torta pre cca 60-70 ľudí. Opýtam sa a dám ti vedieť. My budeme mať 26 ľudí aj s kameramanom, takže pohoda. Okrem toho ešte budem mať penovú a tortu z páleného cukru. Ja by som síce bola radšej za dve penové miesto tej z páleného cukru, ale nevadí, keď to chce mamina...mne je to v podstate jedno, teším sa hlavne na hlavnú tortu, čo nám bude sestra robiť.
Odpovedať
luc- hod fotky, posudime... dnes som si bola v salone zajednat na piatok termin..idem este raz skusat saty, bude pritomna aj krajcirka, tak mi moje otazky co mam na ne zodpovie odborne... a prislo mi luto ze mam mat jednoduche saty, tak asi vyberiem nieco ine... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Tak fotky budou, ale az vecer,cca o pul desate, dojde kamoska a zavaze me do nich.. 8-( Ale ja uz jsem rozhodnuta na 99% jit si nejake sehnat na pujceni :-( Pritel mi rekl, ze je mam nechat jako spolecenske na plesy, nebo je prodame na aukru, pokud se mi nelibi..No uvidime vecer.. Ale opravdu bych rekla, ze jsou spis spolecenske, nez svatebni. A kdyz jsem videla fotku jak maji vypadat a potom jsem se na ne podivala, jak opravdu vypadaji, nemela jsem daleko k slzam :-S proste behem techhle 14 dnu, co mam volno budu shanet saty.. Jednoduche, bile, aby se nemusela menit barva svatby - lila.. 8-(
Odpovedať
lucsynka: blbá situace..:-( A v salónech se ti nic nelíbilo?
Odpovedať
lucsy, aj mas v albume, ako mali vyzerat? inak suhlasim s priatelom, ak mas byt so satami nespokojna, utekaj do salonu ;-)
Odpovedať
Ale taky to chce víc názorů..mamika má trošku jinou představu..aspoň teda ta moje taky..má tendence si strojit spíš vlastní svatbu.. Tak uvidíme na fotkách..;-)
Odpovedať
Profilova fotka
i.sana : ne ze nelibilo, ale nebylo to takove to " to jsou ony" no cekala jsem na ty prave, ale ted uz tomu moc neverim, ze ty prave najdu.. Az budu mit foto sebe, dam pro porovnani original versus kopie..
Odpovedať
luc, je toooolko siat, ak budes chciet, urcite najdes nieco ine. ale tesim sa na fotky. 8-)
Odpovedať
lucy neverim, ze saty jsou tak hrozne, jak povidala tvoje maminka. moje maminka ma tez obcas ukvapeny nazory a tatka mi rekl uz aspon 3x ze na moji svatbu nepujde - a vzdy to bylo kvuli nejake nepodstatne hlouposti... nemuzu se dockat fotecky!!! obleces, utahnes a uvidis ;o) drzim palecek!!! jinak jak tu chvili nejsem - ztracim orientaci - jen jste me docela presvedcily, ze samoopal.kremy ne, ale solarko tez neni vyhra a muj nastavajici mi dnes rekl, ze nechce do solarka - toz asi nic - asi prirozene bile... =-) :-)
Odpovedať
luc, daj zatial original, nech sa mozme nazhavit
Odpovedať
Profilova fotka
luci tie posledne dve fotky to je ono to diskutovane?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucsy, nemáš k nim spodnici? Takhle se to nedá srovnávat, ten spodek tam prostě chybí. Jinak zpracované vypadají hezky :-)
Odpovedať
no jasne, ved su fajn, len k tomu nemas ten kruh co sa dava pod sukne. Pozicaj si len ten. aj ak by si ich mala ako spolocenske ten kruh tam jednoducho patri.
Odpovedať
lucsy, podla mna tiez vyzeraju dobre, len to tak pekne neukaze bez toho kruhu. dievcata maju pravdu - skoc do salonu a vyskusaj si ich so spodnickou a uvidis, ze sa ti budu pacit ako original :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?