Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
uz ted chodit do solarka? abych pravdu rekla - tez jsem o tom uvazovala - ale myslela jsem tak 14dni pred svatbou... :-o nemam zadnou zkusenost...
Odpovedať
ja ziadne solarko... rakoviny mame bez toho dost v rodine |-|
Odpovedať
to me mrzi, zajo... :-( pripominka rakoviny me uklidnuje v tom, ze do solarka taky trebas "nemusim" :-N
Odpovedať
Ahoj holky..Já o solárku taky uvažovala..ale mám z rakoviny kůže taky děsnou fóbii..zrovna dneska jsem si byla nechat prohlídnout znamínka..chodím 2krát ročně..a v pohodě..ale i tak..bojím se moc.. Dřív jsem do solárka chodívala docela často..ale teď si říkám, proč vlastně..kvůli čemu.. (i když..uzený špek vypadá líp než syrový..:-D) Ale ještě nevím..zas kvůli líčení..abych neměla béžový obličej a zelený dekolt.. Sice růžové šaty barvě dost pomůžou (proto jsem si je taky vybírala..), ale možná dvakrát třikrát bych zašla..pro nádech aspoň..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja jakozto zdravotnik bych asi taky mela mit strach z rakoviny, ale rikam si, ze kdyz zajdu parkrat, tak to snad nebude mit tak hodne velky vliv.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lucy áno kúpila som si, začala som ho brať dnes, na budúci týždeň navštívim solárko, dúfam aj mňa trošku chytí.
Odpovedať
Profilova fotka
mari každá z nás má iný typ pokožky, ja sa behom chvíľky spálim a potom hneď vyblednem. Prvý krát musím ísť iba na 5 minút, viac nemôžem postupne sa to bude zvyšovať. zajo, i.sana nemienim tam chodiť často iba pár krát aby som mala trošku lepšiu farbu. /Každý sa ma pýta či som riaditeľka vápenky, ja že mám modrú krv ;-) / Zatiaľ som bola v solárku 2x za život, mienim pri tom zostať. Dnes som si kúpila super spodné prádlo pod svadobné, polnočné a keby náhodou tak aj na svadobnú noc. V živote som nekúpila toľko krásnych vecí naraz, nechápem sama zo seba
Odpovedať
holky, treba brat aj ten betakaroten? a co tam budem vlastne potrebovat? =-) treba aj nejake opalovacie pripravky? nikdy som v solarku nebola, no od buduceho tyzdna som planovala. ja teda hlavne kvoli ekzemu, teraz mam dost flakov na rukach, kedze su velke vykyvy teplot :-( betakaroten prijimam v cerstvej forme - denne kopec mrkvy, staci?
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee po dlhej dobe..... zajtra sa konecne stahujeme, takze doteraz som riesila domcek.... :-p :-p :-p :-p :-p ja betakaroten nepouzivam, skusila som, ale potom som mala pocit, ze ma chytalo v solarku tak do zlta.... :-p svadba bude nakoniec predsa len v Kamile, v Danube by to nakoniec vyslo o 1500 eur viac...... :-S ]-( :-|
Odpovedať
idem vas citat, vy ste toho teda popisali...... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
habi habi ten tvoj drahý.............. ešteže to nieje na poslednú chvíľu sisa čo z počutia viem baby si dávali nejaké špeci mlieka, je to predsalen žiarenie tak asi hej. Betakarotén si dám iba zo začiatku aby som to naštartovala, každý deň nemám zeleninu tak aspoň trocha dopomôžem
Odpovedať
kadan a ty si davas co na seba? viem, ze su speci do solarka, ale nechce sa mi to kvoli trom navstevam kupovat :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojky, tak ja se do solarka nenatiram nicim, protoze je to opravdu drahe.. Skoda ze tam nejdou obyc. kremy s vu filtrem.. Koukala jsem v drogerii, ale tam meli jen dermacol a z anejakych 300, coz mi prijde zbytecne, kdych chodim jen kvuli svatbe.. Jinak ale mam od vcera Nivea summer beauty smooth legs na opalenejsi a hezci nohy a zatim se to zda dobry. Mela jsem to sice jen jednou, ale postupne chytam barvu - konecne!! Nohy jsou u me nejvetsi problem. I kdyz jsem krasne opalena, nohy moc nechytaji.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Už len 22 dní...! :-. K solárku, to mám vyřešené, jsem sice běloba, ale nešla bych tam (strach z poškození kůže) a stejně mi to teď zakázali doktoři, nechala jsem si odstranit několik znamének a i jen tak na ven si ty místa mažu faktorem 50, solárko by bylo zabiják. Proti drahému to naštěstí nebude žádný kontrast, ten je ještě světlejší jak já :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sisa asi obyčajný krém na opaľovanie, mám doma nejaké a tiež si nemienim kupovať nejaké drahé len kôli pár razom v solárku.
Odpovedať
Profilova fotka
luci to máš šťastie, môj drahý je pekný hnedý ak sa opáli, jeho straší brat ten má pigmentu na rozdávanie.
Odpovedať
Profilova fotka
http://images.google.sk/imgres?imgurl...
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz chvilku do solarka chodim, uz som aj tak jemne opalena, viac ani nechcem, budem to len do svady udrziavat... drahy je zo mna hotovy, sa mu pacim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
do solárka chodím už dlhšiu dobu, ale nejak to nepreháňam a radšej sa opalujem pomalšie. Prípravok som si kúpila priamo tam, kde chodím do solárka, ale tieto veci sa dajú kúpiť aj cez internet, čo je lacnejšie. Výhodou je, že si možte kúpiť aj menšie balenia, ktoré vám vydržia asi tak na 3x. Solárko si veľmi pochvalujem, pleť mám výrazne lepšiu a naviac to aj pekne vyzerá. Tiež sa bojím rakoviny, ale ak by som mala na všetko tak prihliadať, tak už ani nedýcham. Už je dokázané, že slnečné lúče sú ešte horšie ako tie, ktoré sú v soláriach...síce nefajčím, ale minimálne raz za deň sa nadýchnem dymu z cigariet a to škodí viac ako samotné fajčenie. Ďalší faktor strava...a pod... mohla by som pokračovať,.... bohužial :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kočky našla som super svadobný nástup http://www.youtube.com/watch?v=asc13T...
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna v pohode stacia tie kremiky na opalenie, ak sa to clovek nauci spravne pouzivat, tak sa z toho flaky nerobia. ja pouzivam garnier take to telove mliecko s bronzing efektom a po 4 dnoch je clovek tak prirodzene hnedsi, mne to solarkove opalenie aj tak pride dost nepekne, take umele. je strasne vidiet kto je z coho opaleny, seba sam ze najkrajsie je od mora opalenie...ale radsej velice jemne, nez neprirodzene..
Odpovedať
ahojte, ja som si bola dnes vyskusat moje vysnivane saty, reku nech dobre spavam, ved mi budu male a oni ako na mna usite :-( :-( :-( ja krava, naco kazdeho pocuvam. ved su kremove, nie biele, teraz nebudem az do svadby spat. este nikdy som sa necitila taka stihla, ako v tych satach |-| jaaaaaaaaaaaaaaaaj
Odpovedať
ten svadobny nastup koloval v emailoch, dobre som sa pobavila :-D aj by som ho este mala mat ulozeny
Odpovedať
Profilova fotka
sisa.b a preco to je problem ze vyzeras v nich stihlo?
Odpovedať
lubiduch, problem je v tom, ze som dala na reci, ze sa nemam vydavat v bielom (aj ked saty biele nie su), kupila som si hromadu modrej latky a dala som si saty usit :-( takze mozem na svoje vysnivane akurat tak zabudnut :-(
Odpovedať
Sisa, ved ich zmen a hotovo.
Odpovedať
sisa souhlasim se zajo - tak saty vymen - nez bys mela porad premyslet o tom, jak by to bylo krasne ve vysnenych... jinak s tim opalenim - radsi bych taky snesla se necim patlat - nechce se mi chodit do solarka (rakovina, divne opaleni - nekterych, vubec sem tam nebyla - nechce se mi nikde naha lehat :-D ) - akorat co pouzit - aby to bylo na cele telo - hlavne tedy dekolt a ruce a tvar a vlastne zada (nohy a brusko prece nebude videt) a nedelalo to fleky... pry nejaky sprej je lepsejsi nez krem... ale nemam vubec zadnou zkusenost... a muj drahy je bily jak stena - ma predky z Ruska a Finska - tak si to predstavte - jeste, ze ma tmave vlasy... ;o) chtela jsem se zeptat - jestli mate trebas podobny problem jako ja - vecna pubertacka - ze se mi delaji blbaky uhraky obcas - sice vyjimecne - ale jo - na zadech nebo i v dekoltu - resite to nejak treba na kosmetice - pro tu svatbu?
Odpovedať
treba to brat tak, ze pani vzdy byvali neopaleny :-D niekedy som byvala cierna ako uhol... v july uz 3x osupana..teraz ma to trapi najmenej. a celkovo ma svadba neako prestala trapit.... :-p mi to nedochadza zatial
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii, řeším stejné dilema, jestli se natírat samoopalovákem - mám koupený nový z Barekolu, teď už jen vyzkoušet. Blbaky (hihi) mám taky, počítám s tím, že 1.5. mi vyraší jeden přímo uprostřed čela :-D vizážistka mi doporučovala kosmetičku, už jsem byla jednou na čištění a do týdne byly černé tečky zpátky, takže půjdu v pondělí před svatbou, ať stihne zmizet podráždění a snad to ještě nebude zanesené. Jinak pleť čistím i 3x denně, ale je holt tak mastná, že je to pořád málo :-( Je pravda, že dekolt ani záda mi nečistila, snad kdyby se tam něco vyskytlo, tak to zakryjeme makeupem.
Odpovedať
mne kozmeticka naposledy zaniesla neaku infekciu... to som mala potom tolko vyrazok ako nikdy... ale ked cistite plet, date si pozor nato co jete...tak by to malo byt ok.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?