Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
lucy, jestli míníš kupovat spodnici v obchodě - vzala bych si tam ty šaty a zkusila přímo, která by se hodila. jestli cez net - je to asi jedno - mozna objednat co nejdriv... ;-) nemuzu se dockat tvejch fotesek ;-)
Odpovedať
lucy, svým způsobem si mě potěšila s cenou kyti - jakože "mé" květinářství nejsou až takoví vydřiduši :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ja se jeste muzu zeptat v patek te kamosky na kytku, uvidime, co mi rekne.. No to bude taky pekna palka za kvetiny a vyzdobu.. Komu vseu budete davat kytky? =-)
Odpovedať
mam saty po polnoci v albume.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo: pekne, ale jak vypadaji oblecene? :-)
Odpovedať
maly teraz zaspal, nemam energiu si ich skusat... ale aj to bude hadam.
Odpovedať
luci - moje maminka kytku nechce - pry proc by, druzicku zatim nemam (teda malinkou - ale ta jeste nechodi :-S ) takze to taky nevypada... zda se, ze jen ja a korsaz, neco malo na stul, do kostela jeste nevim - chtela jsem na lavice zivy kyti - ale kvetinarka mi doporucila organzu (masle) - pry to vypada hezky a je to levne. resim ty druzicky - jestli nemam rict nejakym kamoskam... druzicka by mela byt svobodna, ze? =-)
Odpovedať
uz su tam aj saty...rychlo rychlo kuk nech tam moj xicht nestrasi
Odpovedať
zajo - saty jsou krasny ;-)
Odpovedať
no to o tech satach jsem psala - nez jsem je videla na tobe ;o) ale jsou pekny... ;-)
Odpovedať
este lepsiu podrdu, lepsie sa xichtit...no ale to bolo fakt rychlo rychlo.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79: satky jsou opravdu super! ;-) maarii: a svedkyni? nebo bude svedek? Ja mam v planu: sobe, maminkam ( malou kyticku ), svedkyni zmenseninu te moji, korsaz, kostel, restaurace, dvere u me i u pritele a me do vlasu.. Jinak nekdo jeste dava vsem svobodnym divkam jednu jedinou kytku, ale to se mi zda zbytecne.. 8-( Ty jo, ja se tak tesim na ty saty uz vybiram tu spodnici, jen porad vaham jakou.. To je zase dilema.. 8-( Jinak dneska jsme byly s kamoskou v solarku, ted chci zacit chodit pravidelne, at trochu vypadam do satu.. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
habibi sa neozvala? a marianinka?
Odpovedať
Profilova fotka
market nezabudni sa odfotiť v šatách a fotku dať kaderníčke ja som sa pýtala na kytičky a cena bola 1500-2000 /to bolo na trhu/, v obch.centre mi vyrátala že 15 tulipánou ma výde 33eur to je 1000, nezarátala frézie ani ornitogalung, nechcem vedieť úplnú sumu čo by odomňa chcela. Vraj sú drahšie preto že ich nejako "balzamujú" niečim striekajú aby dlho vyzerali čerstvé............ mari už si drahému ukázala nejaké fotky francúzskych uzlov a kravát v kombinácii s vestami? Určite ho prejde chuť na motýlika.
Odpovedať
luci - s tim solarkem opatrne - muj nastavajici je fotograf a docela fotil i nejake svatby a rika, ze barva ze solarka je na fotkach dooranzova - neprirozena - i kdyz normalka vypada dobre. No - asi se to da spravit v pc-programu, protoze urco od nej fotky - nevesty - i kdyz byly v solarku - nakonec supr! ;-) jo vidis - se svedkyni - sestrou svoji to jeste budu resit. nejakou kyti ji chci dat - na to jsem zapomnela. v kvetinarstvi mi rikali, ze ma svedkyne ladit se svedkem - ale nevim, jak se to bude libit svedkove zene :-D moje sestricka je opravdu krasna x-) jeste premyslim jestli dam kytku na dort - moje cukrarka nedava zivy kyti na dort - ale kdybych chtela - muzu jeji cukrovy ruzicky vymenit za zivy... ale asi se na to vybodnu - kdyz bude kyti na stole, v me ruce... jo a asi v mej hlave ;o)
Odpovedať
kadan diky za vyjadreni ke kyti ;o) tesi me to i smutni zaroven :-| :-) ta cena... mrknu na net a zkusim ukazat fotky - diky za inspiraci!
Odpovedať
Profilova fotka
lucy Myslím že by si mala kupovať spodničku so šatami. Sú viac kruhové aby si nekúpila niečo čo nepotrebuješ.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo môže byť, sú pekné
Odpovedať
dakujem.
Odpovedať
lucy..co chces aku spodnicku? chod do salonu neakeho, urcite ti pozicaju.
Odpovedať
kadan, v šatech jsem už vyfocená, ale určitě si to vezmu s sebou, abych jí to ukázala:) a taky fotky účesů, které se mi líbí:) Jinak jsem se na kytku už taky ptala a řekli mi ( i když taky trochu neochotně, když neviděli obrázek a že podle popisu to nejde...) cenu kolem 1000 -1500... To mi připadá ještě docela dobré. Chtěla bych si taky nechat udělat jenom malou kytičku na házení:) Házet svou svatební by mi bylo určitě líto, ale ta tradice se mi moc líbí, tak si nechám svázat jen nějakou malinkou jednoduchou, abych měla co hodit neprovdaným slečnám kamarádkám :-D
Odpovedať
ja budem davat robit pierko drahemu a synovi a mojim dvom dievkam kyticku do kosiku (lupene urcite nechcem). zajo, saty vypadaju uplne super x-) x-) x-) na tortu cukrove kvetinky - akurat som vcera robila orchidejky a mlada mi ich dnes pojedla ]-( ]-( :-p tak idem makat dalej :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zajo79: saty mam objednane na usiti, jen nemam se spodnici, takze ji chci nekde koupit, i kdybych treba chtela saty potom prodat, tak at jsou i se spodnici.. kadan: saty jsem nasla na netu a bylo tam napsane, ze se k nim hodi dvou nebo trikruhova spodnice, tak asi tu trikruhovou.. maaariii: tak snad nebudu na fotkach jako pomeranc :-D A kdyz uz jo, tak snad to fotografka nejak spravi..No ale kazdopadne nechci byt moc opalena, jen tak trosku, at trochu vypadam. Jinak nemam s opalenim problemy, jen je prece ten kveten moc brzo.. =-)
Odpovedať
jedna kocka tu sila spodnice...aj s kruhom. pozriem v IP, niekde mam jej meno
Odpovedať
elisap sa vola
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, kouknu na to, ty jsi od ni mela taky spodnici? Zajimala by me cena. Jinak na netu jsem nasla za cca 400 plus postovne..
Odpovedať
ja som od nej nemala nic...to len ked som uvazovala nad jednymi satami,tak nemali spodnicu..nic z toho nebolo, ale kontakt mi zostal
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa pomalinky pripravujem na solárko, som strašne bledá musím aspoň trošinku zmeniť farbu. Dosť záleží na svetle pri fotení.
Odpovedať
Profilova fotka
Jak tak na sebe kouka, tak mi pripada, ze uz chytam trosku barvu a to jsem byla teprve dvakrat v solarku.. ;-) Zitra jdeme zase a paxe uvidi, jak casto budu chodit.. :-N Ale hlavne mi trosku chytly i nohy a to je u me vzdycky problem.. 8-( kadan: beres nejaky betakaroten, kdyz chces jit do solarka?
Odpovedať
Baby,citam ze planujete solarko pred svadbou, aj ja sa chystam od pondelka. Uricte potrebujem zmneit odtien pleti, taka bleda by som vyzeral v bielych satach uricte hrozne. Navyse mne sa velmi paci, ked je nevesta tak zlahka opalena, uplne inak to vyzera na fotkach a to sa mi paci. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?