Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci krásne prstienky
Odpovedať
luci - no to som povedala tiez... :) ze co dalej? oni si predstavovali oboje... a to aj s dovozom... ale nastastie mam super svokru ktora im vysvetlila ze mozu byt rado ze ich pozivame na svadbu a tak uz nemame problemi... teda jediny problem je ze drahy si zlomil nohu a je v nemocnici a svadba sa posunula na neurcito :( takze uz asi do tejto temy nepatrim :(
Odpovedať
luci diky moc!!! :-) liske tak to je teda drsny... jak je mu? kdy bude moct? a jak jste resili ruseni vseho zarizenyho? :-. luci - odvoz se bude tykat lidi v nasem meste - a uplno maximalne, kdyby chteli vsichni, co nespi u nas nebo v miste hostiny - tak je to 7 odvozů. ted me napada - ze je to jeste prevoz tech - co budou spat u nas (autem 5-10 min od mista hostiny) - budu mit 3 ridice - budou to muset nejak zvladat. navic predpokladam, ze jeste nekdo mit auto bude... 8-)
Odpovedať
maari - no je to des... stale cakame kedy mu to zoperuju :( takze teraz si novy termin ani netrufame povedat... popravde som bola prekvapena ze na to ze svbadbu planujeme neikolko mesiacov rusenie bolo v priebehu 30 minut... :( nastasie vsetci to pochopili a boli moc mili....
Odpovedať
Profilova fotka
liske, to mě moc mrzí :-( já bych si ho vzala i vsedě, když už to celý rok připravujeme (a po těch letech), tak už bych neměla na to, zase všechno odsunout :-) fakt nezávidím :-( tak hlavně ať se mu to dobře zahojí, abyste si tu svatbu i když pozdější užili se vším všudy ;-) díky za pochvalu prstýnků, představte si, že jsem taková kravka, že jsem si ten svůj poškrábala :-S Chtěla jsem se přesvědčit o jeho nezničitelnosti a vzala mužíčkův pilník na nehty, nejdřív to vypadalo že se tupí pilník, jenže pak jsem otřela prsten a poškrábaný zůstal on ;-( Až později jsem zjistila, že pilníky na sobě mívají vrstvu z korundu a ten je tvrdší jak karbid wolframu 8-( No blbá blbka, ty škrábance mi to budou už nafurt připomínat. Kdo máte wolframové prsteny, radši nepokoušejte štěstí - když nevíte, jakým materiálem je chcete testovat!
Odpovedať
luci - no najskro sme nad tym uvazovali, ze dostane barle a spravime to, ale potom ho stale nechcu nejak pustat z nemocnice a este nemame ani matriku a vela inych veci, co sme mali vybavovat na velku noc na slovensku tak uz by sme to ani casoov nestihli.... sme totiz stale v prahe...
Odpovedať
Profilova fotka
liske drahému držím palce pri uzdravovaní, nezávidím vám.. :-( skúste to dať na september vtedy je pekné počasie luci ty si tomu dala..... ;-) Skús ho dať vyleštiť, možno ti to budú vedieť "zamaskovať" ako ste prežili sviatky? Ja som konečne vypadla z BA na budúci týždeň idem s drahým vybaviť dišpenz. Počet hostí nám klesá, som zvedavá na aké číslo sa dostaneme
Odpovedať
Profilova fotka
liske: to je skoda, ze posunujete svatbu, ale hlavne at se nastavajici rychle uzdravi.. Ja mam takovou radost - moje satky uz jsou nekde na ceste ke mne :-D Teda k pani, ktera mi je objednavala, ta je zkontroluje, pribali korunku do vlasu a posle j me :-D Uz se jich nemuzu dockat!! ;-) Tak jdu hledat spodnici, at je muzu hned vyzkouset, az prijdou!! :-D
Odpovedať
liske: tak to je dobry, ze to vsichni pochopili... ono stat se muze ledacos... Mrzi me, ze mate takovou komplikaci... :-( Tez preji brzske uzdraveni!!! lucsy: těším se tu na tvoju fotku v šatičkách! 8-)
Odpovedať
dakujem moc holky..... ste zlate :)
Odpovedať
liske, drzim palce, nech ti draheho rychlo pustia domov :-) na svadbu si radsej pockajte, aby ste mali krasne spomienky na prvy tanec, fotky, ... ved sa budete brat len raz x-) x-) x-) maaariii, tie saty su krasne a velmi ti pristanu. vobec by som uz ine na tvojom mieste nehladala ;-) lucsynka :-) tesim sa s tebou x-) x-) x-) my ideme cez vikend na prvu skusku, tak si viem predstavit, aku mas radost :-) lucique, neda sa ten skrabanec nejak zamaskovat? inak toto by mozno napadlo aj mna, ked som na youtube pozerala tie videa, ako sa snazili prsten poskriabat pilnikom a neuspeli :-N budes mat aspon usmevnu spomienku pre vnucatka 8-) zajtra idu moji chlapi na meranie, nakoniec sa rozhodlo, ze im dame obom usit svadobne obleky :-) tak sa tesim
Odpovedať
Profilova fotka
jj, sisa, asi to bude věčná památka na moji blbost a zvědavost ;-) dneska koukám v drogerii a všechny nejlevnější pilníky SAFÍROVÉ! No toto, koho by napadlo, že to nebude jen z oceli ]-( Maskovat netřeba, když dám kamínek doprostřed, tak škrábanec je schovaný mezi prsty, je to vidět jen při detailné prohlídce.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte. luc..tych skrabancov este bude.. liske... prelozte na jesen...daj vediet, ked budes mat neaky termin. A hlavne co je-nech sa drahy vylieci. Svokra mi hovorila ze si mam davat na seba pozor, ze aj ked beham na aute, ze aby som sa nedolamala...uz chapem co tym myslela =-) i ked som si z toho robila prde. nooooooo...uz to mame zapar. vybavili ste nieco? my stojime.... neako nieje co vybavovat. este cas.
Odpovedať
okolo 20. aprila... mam zaloha za kvety zaniest, samrony zavolat, pracliky zavolat, chcem do salonu vyskusat saty..ci nezoberiem este neake ine...pripadne, nech mi vyzehlia driekovu cast, aby sa tam tie kostice nekrcili, vraj to ide, tak sa chcem spolahnut, ze to spravia. ak na svadbe to nebude pekne, to ma rovno d.bne. Majitelka mi slubila, ze to vyzehlia, tak jej musim zajtra zavolat. Drahy buduci tyzden oblek kupit, deti obleky- nahlasit velkosti, kosele zohnat... a zo svokrou musim ist na servitky, a take somariny.
Odpovedať
sisa diky moc!!! uz jine hledat nebudu. jen jsem si hledala spoustu krasne bizuterie k tem "chudym satum" - takze byla bohata - a ted se mi nehodi k novym satum... :-( tak abych hledala znova... skoda, ze nemuzu reprodukovat uplno detail vysivky. chtela jsem se poradit, jestli perlicky nebo štras... nevím, jestli je na fotce dobře vidět výšivka i perličky - jsou takové jiné - ne typicky perličkovite... :-N už přesně nevím... :-N zajo, skoda, ze te nemuzu videt na fotce ve svatebnim...
Odpovedať
maaarii, pojdem si ich vyskusat, tak sa dam odfotit.. i ked mi to je blbe sa fotit dopredu =-)
Odpovedať
zajo myslis, ze je ti hloupe fotit se driv nez ve svatebni den? :-o jakoze kvuli mne nemusis :-D ale jsem na ty saty aj na tebe zvedava ;-) saty vypadaji velice elegantne...
Odpovedať
mne pride blbe sa fotit v salone dopredu...ja viem, robi to vacsina neviest, ved ako inak uvidis, ako Ti saty padnu?
Odpovedať
Ahoj holky, jsem tu zase nějak dlouho nebyla... a pohled do plánovače mě trochu poděsil: zbývá 45 dní... nějak to letí hrozně rychle... Jinak už máme doma prstýnky, objednané koláčky, zaplaceno za obřad a zálohu v restauraci, domluvené detaily, vytvořili jsme CD s hudbou na obřad... Ještě sem tam něco zbývá, ale už toho není až tak moc. Každopádně 19. dubna jdu znovu zkoušet šaty (doufám, že jsem nějak nezhubla/nepřibrala...) a taky mám stejný den zkoušku účesu, na což se dost těším a ještě víc jsem zvědavá:)
Odpovedať
Profilova fotka
market tak to máš dobré aspoň uvidíš či sa ti daný účes a líčenie "hodí" a vyzerá dobre so šatami. Dúfam že dáš foto do albumu a budeme zase komentovať 8-) :-D zajo som tiež zvedavá ako budeš vyzerať v šatách. Ozaj a čo tie popolnočky?
Odpovedať
zatial nic... do dnesneho dna mam povedat ci ich beriem. sa trochu bojim bez vyskusania...nehovorim ze 80 eur je velky peniaz,ale ked mi nesadnu, 80 eur vyhodit von oknom sa mi tiez nechce. i ked co sa tyka mier, mali by mi sadnut..ale ci mi sadnu celkovo strihovo...to neviem.
Odpovedať
kadan, no akorát ale nebudu mít šaty dohromady s účesem... jedu napřed do svatebního salonu zkoušet šaty a půjčit závoj... a s tím závojem teprve pak ke kadeřnici:) Ale pokud budu mít fotky účesu, tak je určitě do alba dám:)
Odpovedať
kolik vás stojí svatební kytice - alespoň zhruba. Já byla poprvé v květinářství a kromě toho, že tam byli ochotní a milí a vypadali schopně mě vyděsila cena svatební kytice. Nechtěli říct, ale vydyndala jsem rozmezí - 1500-2000kc. Jak je to mozné? I kdybych chtela 10kal za 60kc (jakoze chci spis ruze a minigerbery, mozna eustomy), bylo by to 600kc - nejaká ta pentla... stejne mi to prijde nejak moc :-o Jinak my dnes byli na matrice a bylo to uplno v poho - necekala jsem, ze to pujde tak hladce. Nez jsme vyplnili papiry, pani uz mela prichystany lejstro pro kneze a hotovka ;-)
Odpovedať
baby, nestraste, ja mam pocit, ze je este velmi vela casu :-D moji chlapi budu mat nakoniec cierne obleky, vybrali sme taku krasnu latku x-) tak sa vytesujem. este som dokupila tyl na darceky a mandle, lebo som ich minuly tyzden vyzrala :-p :-N zajo, vobec to nie je blbe fotit sa v satoch, je to uplne najlepsi sposob, ako zistis, ci sa ti hodia, ked sa uvidis v nich aj na fotkach. drahemu ich nemusis ukazat ;-)
Odpovedať
maaariii, kaly by som chcela ja, ale tiez pocitam, ze tych 20€ (600 sk), viac im nedam :-D chcem cisto len kaly spolu zviazane, takze mna nik neobabre ]-(
Odpovedať
sisa diky za reakci! takze tvoje kyti by mela stat max.600kc (pocitala jsem ze euro je 30kc - coz neni - ale mozna neco na svazani - proste nad to by ses dostat nemela. To se teda racej pujdu jeste zeptat jinam nebo se pani v kvetinarstvi zeptam, jestli se nespletla... mam tam sice 10% slevu, ale kazda sleva se nevyplati... sisa darecky jsou pro hosty? budes tam davat mandle? zkusim mrknout do tveho alba... ;-)
Odpovedať
maaariii, mam ich zatial len 11, urcite odfotim a dam do albumu ;-) a jasne, ze kyticku aj niecim omotat, aby sa mi to nerozpadavalo :-D uvazujem, ci nepouzit ten tyl, urcite mi ostane, ale zas ten by sa asi hodil skor do mensej kyticky napr. z ruzi... pojdem sa este s nimi poradit 8-)
Odpovedať
sisa dobre - tesim se ;o) dala jsem do alba navrh na moji kyti, uz nevim, odkud mam ten obrazek - doufam, ze jsem ho nekde nedovolene nezkopirovala :-o premyslim o necem šampáň na stůl - jako pruh uprostřed. V květinářství mi ukazovala organzu - ale byla na bílém ubrusu skoro neviditelná...
Odpovedať
oni me v kvetinarstvi moc nechteli - pry je cas - a navic pry se to vybira ke kosili a kravate zenicha - a to teda jeste nemame... uz jsem zacala presvedcovat mileho - ze motylek ne-e - bude to dlouha a tezka prace, ale snad se zadari... ;o)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak se pridam k diskuzi o kytkach - kytku mi dela kamaradka, rikala ze tak 1000 je normalni cena - vsechno, co je " svatebni " je hned drazsi, nez " normalni " 8-( Jinak dneska mi dosel mail, ze saty jsou uz v CR, tak pocitam ze v patek nebo pondeli budou u me.. :-D Pry jsou krasne, psala mi pani, tak hned se do nich obliknu a bude fotecka a ocekavam tvrdou kritiku.. :-D Jen nevim, jestli mam hned objednat spodnici, at zkousim hned s ni, nebo pockat, az je budu mit doma.. :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?