Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
zajo a jdete do toho motylka? 8-) šaty, co máš v albu jsou překrásné! x-) x-) x-) jen nemám možnost je vidět na tobě... :-( všechny salóny neobíhej - pak by ti bylo líto času... 8-( zase na druhou stranu je pravda - že musí být krásné pro tebe - já to přesně zažila... nechala jsem se o tom, že jsou nejkrásnější a já jsem v nich nejkrásnější - přesvědčit maminkou, sestrou a třemi lidmi v salone - z čehož byl jeden chlap - a to teda silne pusobi - kdyz chlap zduraznuje - jakou mate postavu nadhernou a saty elegantni a kazdy je nemuze mit - ale vy jo... a krasne zduraznuji vase prednosti (v mem pripade ne prsa - ale boky :-D ) ale nevedela jsem - ze jsem byla tolik ovlivnena, jen jsem kazdou chvili na ne musela koukat a presvedcovat se - ze jsou krasne a stale mi na nich neco jakoby vadilo... a ted uz mam satisky moje krasny krasny... x-) x-) x-) a musim se na ne divat porad tez - ale z jineho duvodu - ze se mi moc libi... a k tomu, ze jsem se odhodlala saty vymenit jste mi pomohly vy a vubec tahle stranka - zjistila jsem, ze to neni tak uplno nenormalni :-D :-D :-D
Odpovedať
uz ma objednanu vestu, dali ju sit... z viazankou. co s tym? pripadne...aky motylik k takym satam? boze, neviem co to komplikuje :-D ale povedala som mu, ze motylik eee...tak uz sa s tym "zmieril" asi. k satam...no neviem...niesu zle... len co maju driekovu cast, je to korzetove, a cez tu latku trochu presvitaju kostice. majitelka mi tvrdila, ze to sa rozzehli, ale chcem to ist este vyskusat a ako to bude vyzerat. pripadne ci sa to bude dat vybrat a ako to bude vyzerat bez toho. Maju v tom salone este dvoje, tie su tiez super, i ked nie take jednoduche ako som chcela. no vidim to na navstevu nicole... v diamond v nitre nemali kremove, biele nechem. A budem spokojna a nebudem vymyslat.
Odpovedať
vsimate, ako si vsetko viem zdovodnit? :-D
Odpovedať
zajo - taky jsem chtela jednoduchy, nakonec ty moje moc jednoduche nejsou - měla jsem skvělé návrhy - jak by měly vypadat me svatebni saty - jakoze: sukne z jedněch, horni cast z jiných, vysivka ze třetích... :-D byly by pak úžasné a přitom jednoduché - jak jsem chtěla... ale jsem spokojená ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak prstynky už jsou v Praze, snad to už nebudou nikde zdržovat (celníci) a v pondělí je tu máme :-) jupíííí 8-)
Odpovedať
zajo, nemusis mat ziadny racionalny dovod na to, aby si si vymenila saty ;-) kebyze su to tie prave, tak by si ich vymienat nechcela. je vela krasnych siat na trhu, takze je tazke vybrat si tie naj :-p ja tiez stale spekulujem, ci predsa len nepojdem v tych mojich vysnivanych :-D ja by som aj, lenze na zaciatku ma svokra zrusila slovami - hadam nechces ist v bielom - a teraz ma nahovara, aby som si ich dala. su kremove a kraaasne x-)
Odpovedať
luci, kde si objednavala prstienky? :-) su krasne
Odpovedať
Profilova fotka
sisa: proč bys nešla ve svých vysněných??? právě o tom celé to zkoušení a hledání je, ne? Na svokru kašli ;-) K prstýnkům ti odpovím do IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako? lubi krásne prstienky, mari, tiež sa mi viac páčia tie druhé šaty, ale aj tak je najdvoležitejšie, že sa páčia tebe a máš z nich radosť. A keď sa v nich aj dobre cítiš, tak je to ideálna volba 8-) zajo, čo tvoje "popolnočky"? Bude z nich niečo? Vždy keď idem okolo šiat, ktoré som zahliadla v Tescu, tak si na teba spomeniem. Videla si ich už? Inak myslela som na teba aj včera. Videla som v COOL butiku po kolená a myslím, že by sa ti hodili. http://www.coolboutique.cz/1403-v-lab... na fotke vyzerajú plážovo, ale vo výklade posobili lepšie. Veď pokukaj stránku, možno ťa niečo osloví. lucigue, tak prajem, aby prstienky dorazili v poriadku a veľkosť sedela. Inak už dávno som ti chcela pochváliť šaty pre družičku, sú zlaté. Viem, že už som ti chválila viac vecí z tvojho albumu, ale niesom si istá, či som pochválila aj družičkovské, tak prihadzujem do zoznamu ;-) kadan, čo oznámka, už ste všetko rozdali? Posielate aj elektronicky? Ja som rozpooslala kamošom cez FB a v práci tiež len mailom rozpošlem. sisa, o podprde som ti písala aj v inej téme, ale ešte stále som ju nevyskúšala namydliť. Mám totiž novú silikónovú podprdu, ale lepí dosť slabo. Porovnala som ju s tou, čo má sestra a je to sto a jedna a ona ju už mala na sebe. Dúfam, že keď ju vyumývam, tak bude poslúchať ]-( inak mám už spravené pierka, mám aj fotku, ale v hrozne zlej kvalite, tak radšej ani do albumu nebudem dávať. Radšej som do albumu Dobroty uložila zopár fotiek toriet, čo robila sestra. POZOR-VAROVANIE pozerať len najedené :-D :-D
Odpovedať
vrabciak, ja hladam tie pierka a teraz docitavam, ze ich ani nebudes davat :-D tak to vyzera, ked citam v rychlosti :-N sestra ma velmi sikovne rucicky x-) ja idem teraz piect bratrancovi na svadbu tortu a potom nam. ked som videla tie ceny, tak som sa rychlo rozhodla :-D aka si sikovnica, ja tu len sedim a hrabem sa na nete, co ma este oslovi, namiesto toho, aby som sa do niecoho pustila. idem skusit aspon darceky pre hosti a tiez by sa zislo oznamenia dotlacit a nastrihat :-D
Odpovedať
podprsenku si neskusala reklamovat?
Odpovedať
tak mam hotove nejake vrecuska x-) keby sme nepojedli mandle, mohla som uz mat skoro vsetko z krku :-D :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vrabciak, díky za pochvalu ;-) prstýnky vyzkoušíme snad už zítra, už je přepravují k dodací poště a mně opožděně došlo, že EMS se rozváží i v sobotu! :-) Už se nemůžu dočkat, s prstýnkama ta svatba nabývá reálné obrysy :-)
Odpovedať
vrabciak - diky za pochvalu mych novych satu! Musim se na ne porad koukat - teda na fotce - bojim, aby se mi neomrzely... :-N :-D Tvoje sestra je strasne sikovna!!! Uzasne dorty!!! A svorka je maminka manzela? Česky tchýně? Nebo sestra manzela - česky švagrová? :-. sisa - u vas na Slovensku jsou bezne darecky pro hosty? Ja byla uz na nekolika svatbach tu v ceske rep. a nikdy jsem darecek nedostala... ]-(
Odpovedať
maaariii, robim ich z rovnakeho tylu, aky som si kupila na saty. ja nebudem robit ziadnu inu dekoraciu, tak aspon nieco nech s nami ladi :-D cize to je dekoracia na stol, darcek pre hosti a podakovanie za ucast v jednom 8-) svokra je tchyne a svagrova je u nas svagrina ;-)
Odpovedať
sisa ja dokonce napsala svorka misto svokra :-D tak uz to chapu - nejak me to pred tim nesedělo... Dík! Už jsme se tu jednou "bavily" o knize hostu - zacinam o tom malicko uvazovat, i kdyz mi to drive prislo zbytecne... Jak mate velke svatby? Pro Slovensko se mi zdaji byt typicke velke rodinne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari, na slovensku to tusim strasne zavisi od regionu, viem ze vychodniari, oravaci, kysucania maju 150-200 ludi :-) ja tolkatich ludi tusim ani nepoznam ;-) mame 55 ludi a to uz aj kamaratmi a so vsetkym :-)
Odpovedať
lubi diky za info, my mame na hostinu 30 a pak jich jeste tak 10 prijde po obede - jakoze na "raut", mame tam hlavne kamarady a rodinu jen uplno nejblizsi, ale jeste budem mit pak jednu jakoze svatebni hostinu - pro sirokou rodinu z tatikovy strany - ale to budeme mit spolecne s brachem a jeho v te dobe uz manzelkou - berou se v zari :-D
Odpovedať
kdybych mela zvat k soucasnym hostům vsechny tety a stryce a bratrance, sestrenice a jejich partnery - dalo by to urco stovku :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak už máme prstýnky, jsou úplně nádherné, na prstech sedí (je tam malá rezerva pro letní vedra, kdy trochu napuchnou prsty), paráda, jsem spokojená :-) akorát text, co jsem jim posílala, že chci vyrýt, tak tam vylaserovali i s uvozovkama :-D a to jsem ještě psala, že to chci samozřejmě bez nich, no co, tak je to tam jako nějaký výrok :-D
Odpovedať
tak to je super, ze mate prstynky!!! a co tam mate napsane - my budeme mit jen vzdy jmeno toho druheho a datum svatby...
Odpovedať
Profilova fotka
Jj, jméno a datum, v našem podání: "Lucka 1. 5. 2010" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
šoupla jsem je do alba (hned na začátek), líp nafotit to nešlo, já mám celý lesklý, mužíček střed matný :-)
Odpovedať
luci jsou kráááááásnééééé a úplně nejlepší je - že jsou podle tvýýýýých představ :-) :-) :-)
Odpovedať
tak mam najednou zas pocit - ze jsou ty mojej saty hoooodne zdobenyyyy... :-( se ze sebe zblaznim... :-S mejte se krasne, zitra dobre zvladnete ruzne velikonocni zvyklosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Maaariii, šaty jsou krásné, vůbec nejsou přezdobené - to je tam výšivka nebo i nějaké perličky? Včera jsme byli s mojí rodinou, hodili nám na bedra nečekané břímě - očekávají, že jim všem zajistíme odvoz na svatbu a z ní, přece bez pití by to nebyla svatba a o rozvoz se má starat ženich :-( ach jo, z jeho strany si to všichni nějak zařídí (nepijou úplně všichni) a z naší zas problémy... Už to vidím, jak během večera obvoláváme taxikáře a s každým jdeme do auta zaplatit.. Použitelných kamarádů moc není a říkat jim o tuhle pomoc když jsme se třeba rok neviděli mi nepřijde zrovna vrchol slušnosti. Přespat se tam nedá.
Odpovedať
luci - uplne ta chapem.. u nas bolo to iste... vymysleli si autobus, ze im mame zariadit... ako predstavujeme si malu savdbu, ktoru sa snazime zaplatit sami a oni pridu s tymto... som sa zatala a povedala ziadne take.. uz takto im zabezpecujeme ubytko, tak nech mi niekto nehovori ze nebude na druhy den schopny soferovat...
Odpovedať
tak jsem nadhodila doma, ze bysme mohli pro nekoho prijet a sesypalo se na me nekolik rozhorcenych vet od mamky i tatky - co ze pro koho jezdit - to ze se nedela - at si kazdy dovoz sezene - my jen zajistime odvoz - aby mohli pit... :-D takze po tejto stránce jsem v pohode... jinak přidám detail šatů - výšivka je trochu hrubší, s perličkama...
Odpovedať
Profilova fotka
a jak vyřešíte ten odvoz? liske, jestli je ubytuješ, co ještě by mohli chtít?? Přesně tak, "žadne take" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii, moc pěkné, zdobené tak akorát, líbí se mi ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?