Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maaariii - v tychto satach si nadherna... myslim ze ti svedcia ovela viac, ako tie prve ;-)
Odpovedať
maaariii - tiez som za tie druhe saty, velmi ti pristanu x-) lubiduch, co mas proti tym trom predajniam? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
sisa.b. no nie som s nimi spokojna, travim v lodickach cele dni v praci a je dost citim rozdiel medzi ich topankami a kvalitnymi topankami...... z Deichmanu, Humanicu a John Garfiel su to skor topanky na take prechadzky s kamoskou, so psom, s dietatom...ale do prace na vela hodin e-e
Odpovedať
fiorangelo x-)
Odpovedať
lubiduch..ja som bola tiez pozerat... este pred dvomi tyzdnami, vsade mi povedali, ze som mala kupit v zime, ked bola kolekcia plesova. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
mari super zmena, pristanú ti hneď je to lepšie luci dobre si ma doplietla. Pozerám že prečo nám píše nevesta s tvojím menom 8-) Šaty máš krásne, páčia sa mi aj prstienky. Úplne jednoduché a pekné.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo je to tak vždy keď musím niečo kúpiť- mali ste to vtedy a vtedy, tieto hlášky nemám rada. mám otázku na ti z vás ktoré mali niekedy silikónovú podprsenku. keď sa spotím nepôjde dole? bude držať? nemám len som zvedavá
Odpovedať
lubiduch, ja som v praci cely cas travila v lodickach a mala som vselijake - bata, deichmann, humanic, no rozdiel velky som nevidela :-p vsetky sa za par mesiacov rozpadli :-N samozrejme som nebehala v niekolkotisicovych, preto som bola zvedava, preco od nich nechces :-) kadan, ja akurat cakam na silikonovu neviditelnu, ale objednala som si pre istotu aj s moznostou ramienok - ramienko okolo krku mi pod satami nebude vidiet.
Odpovedať
dievcata, kravatu odkial beriete?
Odpovedať
Profilova fotka
drahý si ju kúpil spolu s vestou- ako komplet
Odpovedať
tiez tak. v salone... normalne rozmyslam, ci sa nepojdem pozriet este do nicole... asi sa potrebujem uistit, ze saty ktore mam, su tie prave..
Odpovedať
idem off...dobru nocku. sa potrebujem na tie moje myslienkove pochody asi vyspat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak pekné sníčky
Odpovedať
kadan - silikonovou podprsenku prave resim. existuje jeste latkova - u nas ji maji kolem 500kc a ta silikonova ma omezeny pocet pouziti - ta z meho salonu je na 55 pouziti. Budu ju muset mit - ale mam z toho obavy - porad nechapu - jak bez raminek a bez zapinani vzadu to muze fungovat... :-. diky za vase mile hodnoceni mych novych satu... opravdu jsem se v nich citila dobre - pred tim mi jakoby porad neco chybelo... x-)
Odpovedať
maaariii, ja mam objednanu tiez tu nalepoviaciu, len kedze uz mam 3 deti, tak som to bez ramienok nechcela riskovat. potrebujem aj podvihnut, nielen zvacsit :-p vestu drahy nechce, tu ma k obleku, len kravatu a koselu. asi blba otazka - v salone svadobnom, ci nejakom panskom? =-) paci sa mi nieco taketo http://cgi.ebay.co.uk/OC05-Handmade-1... len neviem, ci by to sedelo k mojim satam, tak to nechcem riskovat.
Odpovedať
Profilova fotka
sisa Kravatka je krásna, kedy bude album?
Odpovedať
aky album? :-D
Odpovedať
sisa ja sice nemam deti - ale predstavovala jsem si nejakou "pushapovou" verzi... Raminka by mi byla videt jakakoliv... :-| nemam zkusenost nakupovat pres net - toz se asi radeji podivam u nas v obchodech. Nejak bojim, ze by mi to z netu pak nebylo... Ale prijde mi to dost penez - 500kc... kravata se mi tez libi... ale aj tu budeme nakupovat v kamennem obchode. A mozna ani ne - muj mily by radeji motylka. Mne je to celkem jedno - i kdyz bych kravatu radeji. Jen nevim, jestli by to mel byt motylek v barve mych satu (sampan) nebo cerny...
Odpovedať
maaariii, ja ju mam odtialto http://www.podprsenky.com/eshop-detai... a ta cena sa mi nezdaal taka tragicka. aj tu ju maju za dobru cenu http://www.monaclassic.cz/eshop/bs-04... a obrazky su lepsie viditelne. tak uvidim, ako sadne, ked pride, mozno budem zhanat inu, alebo si dam saty usit tak, aby mi sedeli aj s podprsenkou :-D
Odpovedať
s motylikom neporadim :-( vobec sa v takych veciach nevyznam. dnes ma svokra zvozila, ked som jej ukazovala tu kravatu, ze ved mam kupit, ak mam peniaze na rozhadzovanie ]-( nechapem, to akoze ma jej syn ist na svadbu v starych veciach? hlavne, ze sa minule uistovala, ze mu nakupim aj koselu aj kravatu novu, nech nejak vyzera :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si kupila normalnu podprsenku len bezramienkovu, je strasne pohodlna a nad cenou som uplne zasla :-) mali vtedy vypredaj, tak stala 15 EUR tusim, to som si hned 2 zobrala! a inac uz mame doma konecne obrucky, dala som obrazok aj do albumu, viem ze davnejsie sa ma niektora z vaas pytala na modre kamienky na obrucke, tak som take zohnala, su to akvamariny a na zivo to je strasne jemnucke a krasne :-)
Odpovedať
lubi, krasne x-) x-) x-) ja mam modru farbu velmi rada. su z bieleho zlata?
Odpovedať
Profilova fotka
hej z bieleho zlata, viem ze sa teraz da vyrabat aj z lpatiny, wolframu alebo chirurgickej ocele...ale ja som klasik, zlato u mna predstavuje hodnotu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lubi pekné prstienky
Odpovedať
my budeme mat wolframove :-) ja som na zlato alergicka, tak by mi len trcalo v sperkonicke, ako aj to zvysne a drahy ma taku pracu, ze prstienok asi aj tak nosit nebude. teda ten wolframovy asi ano, aspon nam ho nebude luto, ak ho rozmlati :-D
Odpovedať
lubi taky se mi moc libi prstynky... x-) ja jsem stale napnuta - jestli je muj mily zvladne vyrobit. Planuje z titanu a pak se tam necha vsadit prouzek z bileho zlata - jak psala lubi - tez jsem pro to zlato ;-) sisa diky za odkazy na neviditelne podprsenky! cena vyborna - asi neco z toho zkusim. nekde jsem cetla - ze by mela mit ta podprsenka po stranach kridelka... ale co jsem videla - tak to nemela skoro zadna - asi se tim nebudu trapit. Nejradeji bych klasickou - ale do mych satu bych ji mit nemohla - bud uplno bez - coz nechcu - nebo neviditelna... =-) sisa tez budeme kupovat novou kosilu a kravatu - nebo teda toho motylka... ale boty trebas veme - co ma doma... proc kupovat nove - kdyz ma spolecenske pekne... :-)
Odpovedať
ahojte. drahy otravuje, ze on chce motylika... :-D a ja som na vazkach, ze by som mala zmenit saty.... su pekne...no neviem, mam pocit ze som neobehala vsetky svadobne salony na zapadnom slovensku, takze to preto nad tym vymyslam..... to ze prepadne zaloha...berieme od nich pre deti obleky, drahemu vestu...takze to je fuk. a nicole ma akciu, dva tyzdne objednane saty pred svadbou 40% zlava...
Odpovedať
zajo, to je na tebe ;-) vraj ked uvidis tie prave saty, tak o tom budes vediet :-D ale to bolo v seriali, tak neviem, co je na tom pravdy. ja si davam saty sit, no uz ma nahovaraju, aby som si aj pozicala :-D sesternica draheho ma svadobny salon a velmi sa mi tam jedny pacia. vcera ma presviedcala, ze si ich musim prist urcite vyskusat a tie usite si nechat len na prezlecenie :-N radsej tam ani nepojdem, lebo skoncim nakoniec v niecom bielom :-D
Odpovedať
inak tie, co mas v albume su tiez krasne, take jednoduche a cipka pekne rafinovana x-)
Odpovedať
ja som mala podmienku..nie biele a nie prezdobene. asi by som nemala vymyslat...ale pre pokoj duse, pojdem do nicole, dufam ze tam natrafim na neaku neprivetivu predavacku, co ma odradi a takaaa pojdem odtial spokojna :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?